3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • skymannn
    #728
    Van-e egy jó lelkű ember akinek akad egy fölös béta kulcsa és szívesen odaadná kérem keressen fel pm-ben. :)
  • BoneDragon
    #727
    Szerintem ötletes. :)
  • Nuclearity
    #726
    mi nevetséges rajta?
  • Psychedelic #725
    Van duel, group duel, egészen aszem 10v10-ig, amire lehet fogadni is. BG többfajta, 5v5 10v10 ilyesmik aszem, ezt a részt annyira nem vágom, nem jatszottam koreain, de sok fajta lehetőség, és majd jönnek még újabbak.
    Van guild war, szoval több száz fős pvp ütközetek is lehetnek. És szerencsére nincs 2 frakció, igy végre kapunk egy olyan mmo-t, ahol nem járhatsz úgy, hogy rosz frakciót választottál, és az ellenfél, 5x annyi emberrel zergel titeket.

    Fajok adnak bónuszokat, de egyik sem olyan szerintem, ami miatt kötelező lenne olyan fajt választani, 1-2 oras cd-ken futnak stb, és nem is adnak tul durva dolgokat, szerintem nyugodtan lehet olyan fajt választani ami tetszik.
  • kovalik
    #724
    még egy kérdés: a fajok milyen bónuszt adnak, van vhol erről leírás ?
  • Psychedelic #723
    Nincs 2 oldal, mindenki egy oldalon áll, de ha nem birod a másikat pofán lehet csapni.
  • kovalik
    #722
    PVP-ről van vkinek tapasztalata ?
    Milyen módok lesznek ? azt tudom, hogy sima duel, battleground lesz.A battleground pontosan milyen ? hány fős ? zászló vagy területfoglalós vagy simán csak deathmatch.
    Van-e esetleg olyan grandiózus pvp ütközetek, ahol pl. több százan vannak ?
    Van-e guild vs guild war ?
    Vagy két szemben álló frakció van ?
  • Egoraptor
    #721
    Egyet értek. Igazából még Castanic se lennék - kell
    a frásznak jávorszarvas agancs. Persze kinek a pap
    kinek a paplan.
  • Egoraptor
    #720
    Ezek a kis pockok rontani fogják a játékélményem
    az tuti, hacsak nem épp ölöm őket.
  • Tatyla
    #719
    Meno itt is két frakció van és ha igen a Variance melyik oldalon lesz?
  • Tatyla
    #718
    hörcsögkutyamacskamokus biztos nem leszek :D
  • Fpocok
    #717
    Nevetséges bmeg.
  • Fpocok
    #716
  • Running
    #715
    Az egyiken csak manóbaszás van, a másikon embereken is gyakorolhatsz.
  • Torzonborz
    #714
    #670-re vmi ?

    egyébként mi a különbség pve és pvp server között ?
  • Running
    #713
    Van még valakinek szabad kódja, haveromnak kéne egy...ty
  • Running
    #712
    Hi, kódot a sneak peek-het hozzá lehet még adni?
  • celgene32
    #711
    PJCGKTAT6XAKRRRMXREWH77YFDLH5KY5
  • menorel
    #710
    Bemásolom ide is azoknak, akik esetleg nem követik a blogot, vagy elkerülte a figyelmüket:

    Következő event: Sneak Peek (2012. feb 4-5 15:00-24:00) Preferált HU szerver: Arborea (PVE) Béta guild: Variance.
    Sneak-Peek info: Szerver nyitás: 15:00-kor. Kb fél órával a szerver nyitás után lesz meg a guild.
    Beta guild invitálásért keresd ingame: Menorel, Szergely, Des.
    Gyere fel TS-re, ha bármilyen kérdésed van. TS cím: ts.variance.hu (default port)
  • kovalik
    #709
    nod32, úgy néz ki ez a ludas
  • kovalik
    #708
    Hoppá, lefutott a repair, de a a nod32 vírusosnak érzékelte a C:\Program Files (x86)\TERA\Client\Binaries\tera.exe fájlt és a karanténba tette.
    Miután visszatettem jó lett az egész !
    tehát, ha vkinek ugyanilyen problémája van, akkor nézze meg a vírusirtóját
  • menorel
    #707
    Még egy kérdés: Milyen tűzfalat/Antivirust/védelmi izébizét használsz?
  • kovalik
    #706
    itt találtam : https://forum.tera-europe.com/showthread.php?t=27961
    chrome-m van a legfrissebb
    most éppen a launcher beépített repair-t indítottam el, hátha segít
  • menorel
    #705
    Adtál fel a hibára support ticketet? Konkrétan melyik fórumon láttál hasonló hiba jelzést? Próbáltam rá keresni, de én semmit nem találtam.
    A kliensnek el kellene indulnia ha minden rendben van.
    Fontos: A launcher beépített böngészőt használ, amihez az alapértelmezett böngésződet használja. Nem lehetséges, hogy valami 'egzotikus' böngésződ van, esetleg nincs frissítve a böngésződ vagy a flash playered?
    Ez nyilván csak tipp, de kizárni nem tudom.
    Esetleg megpróbálhatnád, hogy feldobsz a gépre egy google chromeot a legfrissebb flash playerrel és azt állítod be alapértelmezett böngészőként. Ha ez sem segít, akkor pedig leszeded.
  • kovalik
    #704
    néztem más fórumon is , másoknak is előjön ez a hiba, de semmi válasz rá
  • PhoenixKnight
    #703
    Hali,
    Pár sneak peek kulcs nálam maradt még húsvétról:
    PMXDX3AMDKKHPEKM47Y3ANYLECA4ANXM
    A5MMGLHJER7KPYCFD7E33Y9734A9CKAA

    Jó játékot!
  • Frosty01
    #702
    az cinkes, nekem már eljut a szerverválasztó képernyőig :)
  • menorel
    #701
    Arborea szerver lesz preferálva azoknak akik csatlakozni akarnak a közösségi béta guildhez.
  • kovalik
    #700
    Hol látjátok a szervereket ?
    Ha én a Play-re kattintok Error: 01130002
    Game execution failure ír ki.
    Ez azért van mert nem online a szerver, vagy nálam van a hiba ?
  • Tatyla
    #699
    a Velikan vagy az Arborean leszünk majd a két szerver közül?
  • celgene32
    #698
    Great news, if your pre ordered TERA and redeemed your key already, you'll have access to the sneak peek event this weekend as well! ~Raven

    Elvileg akkor nem kell sneak peak key.
  • Tatyla
    #697
    vagy ez már nekem nem is kell ha pre-ordereltem mi?
  • Tatyla
    #696
    basszus megint lemaradtam :(
  • celgene32
    #695
    http://www.mmoreviews.com/tera-online-is-giving-away-2000-sneak-peek-access-keys/


    meg kb 100.
  • celgene32
    #694
    http://www.gameitems.com/get-your-tera-online-sneak-peek-access-key-giveaway-305.html

    meg kb 500.
  • menorel
    #693
    Ha az account manager oldalon az acocunt statusnál az "active" szerepel és az account typenál "trial" vagy "preordered", akkor rendben van minden.
  • menorel
    #692
    A Sneak-Peek event alatt a cap: lvl 22 lesz. Utána wipe majd indul a CBT. A CBT-kre még nincs meghatározva a szint határ, de mivel közben nem lesz wipe ezért egy szakaszos szint emelést tudok elképzelni. Ha követik az instanceokat, akkor kb ilyesmit tudok elképzelni: lvl22-lvl28-lvl38-lvl42-lvl50. De ezzel kapcs, várnunk kell még az official megerősítésre.
  • Tatyla
    #691
    account managmentben hol írja hogy pre-ordereltem?
  • Thaddeus
    #690
    Valahol asszem azt olvastam, hogy lvl 22 a határ, területek is kb addig.
  • Psychedelic #689
    Igen, ezt én is láttam, de a kérdésemre nem ad válasz, hogy itt is mondjuk lvl 17-ig lehet fejlödni mint cpe alatt, vagy akár szintezhetek 58-ra vagy mennyi a max szint, és mehetek bárhova ahova akarok, és kipróbálhatok mindent?