3952
  • REPS0L
    #270
    gondolkozom n95ről 5800-ra cserére, szerintetek?
    vagy inkább újítsam a telefonom? mert már bomlásnak indult az utángyártott ház rajta :D
  • LoDMaSt
    #269
    Hát, hogy addig se vegye meg más szolgáltatónál
  • lac556
    #268
    és azt mondta a srác h miért érdemes várni 2 honapot a vásárlással? pl lemegy az ára a felére? vagy csak 10 20%al lesz olcsobb?

    vagy azért mondta mert2 ho mulva több szoftver lesz rá?
  • CzGobe
    #267
    nem, nem vettem még meg, sajna :( én is pannonra várok... aztán majd döntök
    amúgy azt mondta a srác, aki beszélt a telóról, h valszeg érdemes a vásárlással még 2 hónapot várni^^
  • REPS0L
    #266
    :(
    n95 nem teszi teljes képernyőre :(
  • LoDMaSt
    #265
    Nemtaláltam most hirtelen, cropold méretre.
  • lac556
    #264
    tegnap még buliba nyomkodtad most meg már meg is vetted?
    bezzeg amikor én jártam BCE re ienek nem voltak(igaz akkor még a neve is más volt) :D
    amugy grat
  • REPS0L
    #263
    2. nagyon jó :o
    n95re esetleg nincse ebből a képből?
  • LoDMaSt
    #262
    Még egy rakat háttér: http://www.zedge.net/wallpapers/2340/nokia-5800-xpressmusic-wallpapers/

  • CzGobe
    #261
    ha lesz 1 kis időm és végre megismerkedek a témaszerkesztővel, én is szívesen csinálok témákat ^^ :)
  • Ray Z
    #260
    Köszi!:)
  • LoDMaSt
    #259
    Progitémaminden: http://5800.blog.hu/
    Ezenkívül nézegess a symbian-freak.com fórumában/letöltéseiben, ipmart.com fórumában van s60v5 rovat, ott is van egy csomó cucc.
  • Ray Z
    #258
    Megvan a készülék!:D
    Hát a Siemens C45(?)-ösöm óta nem volt ilyen jó telefonom! Ha valaki tud rá jó progit vagy témát, nyugodtan küldheti a linket:P!
  • CzGobe
    #257
    BCE-Kinizsi koleszben voltunk
  • lac556
    #256
    mien buliba volt ilyen? mert ilyenről még nemm is hallotam (vagyis igen de az nem MO-n volt
  • CzGobe
    #255
    tegnap 1 buliban promo volt, kipróbáltam. huh. tetszett ;) az érintésvezérléssel nem volt bajom (nincs kis kezem), bár a qwerty-t nem próbáltam ki, csak pengetővel, az írásomat pedig felismerte :P
  • GregSB
    #254
    Ugyan ennyibe kerül (99 ezer függetlenül) a HTC Touch Diamond. Szerintem az jobb telefon. De ez persze szubjektív vélemény.
  • lac556
    #253
    melyiket tartod jobbnak ebben a kategóriában?
    érdekelne a véleményed mert sztem 5800 üt mindent ebben a kat ban.
  • xBobtailx
    #252
    de úgy hallottam, hogy azért jobb kezelni, mint a Samsung F480-at, és ha valóban így van akkor megnyugodtam, mert már voolt a kezemben, és nem okozott nehézségeket nyomkodni.
  • GregSB
    #251
    Szeritnem egyáltalán nem aránytalanul lehúzós cikk, teljesen reális. Kipróbálása után én is hasonlóan vélekedek róla. Bár a tesztelőnek szerintem is túl nagy volt a keze, mert én nagyon kényelmesen tudtam gépelni a full qwerty billen, de az XpressMusic gombbal nekem is meggyűlt a bajom (volt hogy csak sokadik nyomásra ugrott le), és a webböngészés is tényleg elég gagyi élmény volt.

    + tényleg érezhető, hogy ez csak egy érintőképernyőssé varázsolt Nokia. Ugyan az a menürendszer, egyáltalán nincsen kézi vezérlésre optimalizálva. (nem ártana a Nokianak is kitalálni egy TouchFLO-hoz hasonló rendszert pl ami megkönnyíti az alapműveletek ujjal elvégzését)

    Összességében én is azt mondom, hogy jó telefon, rossznak egyáltalán nem nevezném, de van tőle jobb (érintőképernyős) a piacon ebben az árkategóriában.
  • KeKKSZike
    #250
    Dehogy szar! Nekem az égvilágon semmi bajom nincsen vele, tökéletesen lehet kezelni, nekem legalábbis megy. :)
  • xBobtailx
    #249
    jól lehúzták 'szegényt' ... bár ahogy néztem a tesztelő emberke kezét, hát sztem neki a szifont sem lenne egyszerű kezelni akkora ujjakkal... most nem vette el a kedvem a telefontól ez a teszt, de... tényleg ennyire szar lenne???!! :S
  • szucsy89
    #248
    http://www.origo.hu/techbazis/mobil/20090209-a-nokia-iphoneja-5800-xpressmusic-erintokepernyos-mobil-teszt.html
  • Máté94
    #247
    *b
  • szucsy89
    #246
    hány apád van neked?:D
  • Máté94
    #245
    Hát én egy időre befagyasztom ezt a telefon vásárt.Pár apám az egész családnak telefont akar venni....
  • FRe4k
    #244
    Ez mind szép és jó,de jól pofára estem amikor a muksó azt mondja hogy 45000 Ft...
  • Máté94
    #243
    Ez részletes változat.
  • FRe4k
    #242
    Jó neked :)
    Neked nem mondták hogy kell előleget fizetned?
  • LoDMaSt
    #241
    Én csak 25000-et fizettem :D
  • FRe4k
    #240
    Kezdőrészletet is kellett fizetned,vagy csak előleget?
  • LoDMaSt
    #239
    Dominóról váltottam a 25000-et fizetős előfizetős dologra, és 25000 öt kértek. (24000 valamennyit)
  • Ray Z
    #238
    Nem értem ezt az előleges dolgot, de én most úgy fogom venni hogy hűségnyilatkozattal, és akkor a készülék 58000 Ft (5800(0) xD).
  • FRe4k
    #237
    Hali!
    Érdeklődni szeretnék , hogy van-e köztetek olyasvalaki aki új előfizetéssel vásárolt a T-nél 5800-át?
    Ugyanis pont ma akartam vásárolni egyet,dominos kártyáról váltottam volna át,és 45000 Ft előleget kértek tőlem .
    A kérdésem a következő:ezt a 45000-et a kezdőrészleten (24960 Ft) felül kellene fizetnem?
    Ha igen akkor ez marha sok :(
    Üdv.
    FReak_
  • LoDMaSt
    #236
    Igen, azt is, meg a többi official tartozékot is.
  • Ray Z
    #235
    A T-mobile ad hozzá ilyen kis állványt?
  • lac556
    #234
    mit tud a 20.0.012es update?

    ez a 15napos proba office pdf cucc ez csak olvas vagy ír is? (természetesen word excel ppt irása érdekel pdf csak olvasn)
  • LoDMaSt
    #233
    Van új, 20.0.012-es update NSU-n!
  • LoDMaSt
    #232
    Allok, vagy AVS-el.
  • KeKKSZike
    #231
    Ti milyen programmal konvertáltok?