3952
  • xBobtailx
    #190
    Biztos 80.000 alatt lesz sztem, mert függetlenül a Samsung omnia 130.000 (edigital) pannonál 90.000, szóval oan 70.000 körül lenne reális, de ha 80.000, akkor is megveszem a pannonnál :P JA és mit tudtok, hogy a Pannon is adja majd hozzá az összes tartozékot?
  • HTS s3rg1nh00
    #189
    sajna én is arra várok...de látom akkor nem vagyok ezzel egyedül:-)
    remélem,ott nem 90k lesz,mint a t-equilánál...annál még függetlenül is megveszem olcsóbban,OMG!
  • xBobtailx
    #188
    :) egyébként én azért várok a pannonra, mert egyrészt én is pannonos vok, más részt sztem ők a legkorrektebbek a készülékekkel, nem butítják, nem rakják rá a lógójukat, csak "pannonosítják".
  • Máté94
    #187
    Nincs.Nem is lesz!Viszlát!:D
  • KeKKSZike
    #186
    Core Player van már a telóhoz? ;)
  • Máté94
    #185
    Én is a Pannonra várok:)
    Mivel anyukám köztisztviselő ezért az előfizetés árának a 80%-t kell csak kifizetni:D
  • xBobtailx
    #184
    ... és pont annál a szolgáltatónál nincs, akinél megvenném, vhogy mindig szerencsém van ezekkel a dolgokkal :)
  • Máté94
    #183
    Megjelent T-Mobile-nál!
  • xBobtailx
    #182
    Remélem neked lesz igazad... mert akkor nem töröm fel a perselyt február közepéig! :) DE ha netalántalán mégsem adnának hozzá mindent, és a pannonál sem fogják árulni, akkor addigra már függetlenül is lejjebb megy az ára, remélem! DE én hiszek nektek, és várok... és csak várok! :)
  • SlayR
    #181
    mindent adni fognak hozzá
  • Máté94
    #180
    T-Mobile Febr. 1-töl forgalmazza.Ár:-
    Pannon Febr. közepétől forgalmazza.Ár:70.000FT
  • xBobtailx
    #179
    Köszönöm a választ! és sztetek hogy adják majd a tartozékokat (plö memókártya, tvkábel, stb)??
  • SlayR
    #178
    én nagyrészt biztos helyről t-mobile az hónap eleje pannon bizonytalanabb de sztem legkésöbb hónap közepe sztem
  • mukievil
    #177
    Hát elvileg február 1-töl tmobil, február közepétöl meg pannon, de csak hallottam, egyáltalán nem biztos.
  • securefb
    #176
    köszönöm.
  • xBobtailx
    #175
    ezt honnan tudod? és megbízható forrásból tudod? mert már nem sokáig tudom a malacban tartani a pénzt... :)
  • SlayR
    #174
    már nemsokáig lesz hogy csak a voda árulja másik két szolgáltató is fogja
  • mukievil
    #173
    http://mdictionary.sourceforge.net/download/6/
  • securefb
    #172
    Sziasztok!

    Angol-magyar szótárt tud vki ajánlani?
  • KeKKSZike
    #171
    Sziasztok!!

    Azt szeretném kérdezni, hogy... Szeretnék beállítani fotókat, amikor hív valaki... De olyan picibe jelenik meg! Milyen méretű legyen a fotó, hogy nagyobb méretben mutassa őket? :) Köszi a segítséget!
  • HTS s3rg1nh00
    #170
    helyes,akkor már csak a tartozékok a kérdésesek,meg h.tudja-e majd valaki függetleníteni...
  • Máté94
    #169
    Nem butították!
  • HTS s3rg1nh00
    #168
    sajna csak vodafone marad,vagy függetlenül...én asszem,holnap bemegyek a jodához és megkérdezem butítottak-e valamit+adnak-e hozzá mindent,és 80ért megveszem...
  • CzGobe
    #167
    Carbide_ui_Theme_Edition_Setup_v3_4_en haha :)
  • mukievil
    #166
    Elvileg a nokia honlapján, van téma szerkesztö. (csak hallottam , nemtudom hol)
  • xBobtailx
    #165
    ... én arról még nem hallottam, de találtam egy oldalt, ahol már 70 téma biztos van. Ha kell a cím, csak szólj ;)
  • CzGobe
    #164
    témaszerkesztő van már? :P
  • xBobtailx
    #163
    jó de ahogy én ismerem a vodafont biztos lebutította itt-ott, meg 1-2 tartozékot is lespóroltak... legjobb ha függetlenül veszem meg vagy a pannonnál, de hát... :(
  • HTS s3rg1nh00
    #162
    viszont 80k-ból megvan,függetlenítéssel és kártyaeladással együtt még mindig jobban kijössz,mintha 100-ért vennéd...lehet én is ezt fogom tenni...(bár kicsit megkavarodtam,mert a vodafone.hu-n csak 5800 van írva,XpressMusic nincs,de tudtommal csak egy telefon létezik:))
  • REPS0L
    #161
    mert ők a legjobbak :D
  • xBobtailx
    #160
    .... és miért pont a vodafonnál áruljáák?!?!?! pont őket utálom :(
  • kidboy
    #159
    üdv, van már a telefonra olyan lejátszó ami lejátssza az xvid-et?
  • REPS0L
    #158
    alkalmazáson opciók, majd törlés (bár nem tudom mit kell csinálni hogy előjöjjön 5800n az opciók, n95ön balfelső gomb :D )
  • KeKKSZike
    #157
    Alkalmazást hogy lehet törölni a telcsiről? Köszi a segítséget! ;)
  • REPS0L
    #156
    s60v5
  • KeKKSZike
    #155
    Valaki tudna segíteni abban, hogy milyen rendszer megy ezen a Nokia 5800-n? S60 v3? Én nem igazán értek hozzá, sorry! Én csak egy lejátszó programot szeretnék felvetteni, azt hallottam, hogy a Core player elég jó! Hol találom meg? Fel szeretném tenni... Köszi a segítséget! ;)
  • mukievil
    #154
    Nem jo a link, vagy legalábbis nemtudom letölteni a videot!
  • xBobtailx
    #153
    ó akkor maradok edigitalnál... de mondjuk sztem m2 üzletláncban meg lehet bízni, csak ugyanannyi árért azért nem baj ha kicsit többet kapunk :)
  • HTS s3rg1nh00
    #152
    ja,csak valszeg a 8 gigás kártyát spórolják 1 gigásra(ahogy az szokás ennél a telefonnál)
  • xBobtailx
    #151
    mert szerinted? mert én tényleg nem tom, főleg h nem is szegedi vagyok, legutojára 3 éve voltam media marktban... akkor is elsőnek :) Szóval itt Seholsincsfalváról nem igazán tom h tényleg raknak-e bele mindent vagy nem...