3952
  • xBobtailx
    #230
    mármint... azt én is látom, hogy még nincs, csak gondoltam hátha tud vki oantól infót, aki a Pannonál dolgozik vagy valami, és többet tud mint egy nem pannonos ember. Egyébként is, 2án kérdeztem utoljára :P
  • Máté94
    #229
    Még hányszor kérdezed meg?:/
  • LoDMaSt
    #228
    Az itt meg ez: http://www.pannon.hu/egyeni/akciok/szamlas_ajanlatok/akciok/
  • LoDMaSt
    #227
    Zune írta mobilarenán:
    "Legjobb tudomásom szerint a hónap közepétől (hogy ez melyik nap azt nem tudom) fogják elkezdeni hirdetni, de álltalában akkor már meg is lehet venni. Itt kell figyelni az akciókat és, hogy mikortól érvényes. Mondjuk már remélem, hogy a következő frissítésnél lehet majd kapni."
  • Ray Z
    #226
    Köszi! Lehet jövő héten már meg is veszem!:P
  • xBobtailx
    #225
    ... és a Pannon mikor fogja árulni?
  • LoDMaSt
    #224
    Semmi T-nincs a telón, se a hard, se a softwareon. Én is így értelmezem, ahogy te, de ha megveszed 64 ért, akkor csak a havidíjat kell kifizetned.
  • Ray Z
    #223
    Hello!
    Nem tudjátok hogy t-mobile-nál butítanak valamit rajta, pakolnak-e rá t-mobile-os hülyeségeket, vagy nyomnak rá t-mobile-os matricát? És itt a havidíjas konstrukciók alatti részen hogy is van ez a cucc? Konkrétan a harmadik érdekelne, amikor 58890 Ft-ért megveszem a telót, két éves hűségnyilatkozatot aláírom, és egy évig kötelező ezt a web 'n walkot fizetnem, plusz, e mellé még egy havidíjas csomagot kell választanom? /tehát havonta kell fizetnem web'n'walkot és egy havidíjas cuccot/
    Csak ebben kérnék egy kis segítséget hogy jól értelmeztem-e.
    Előre is köszi a választ!
  • CzGobe
    #222
    okostelefon ez, csak a középkategóriát vette célba, ezzel ki is zártuk az N sorozatot. a fiataloknak pedig vonzóbb 1 zenemobil megnevezés, mint 1 okostelefon (E sorozat is kiixelve)
  • HTS s3rg1nh00
    #221
    hogy ne lehessen vele menőzni
    btw ez is okostelefon,csak nem az E/N sorozat valamelyik tagja,és ennyi
  • Onuris
    #220
    Sziasztok! Ez az internet, itt szabad debil kérdéseket feltenni:)

    Szóval: Mi a különbség egy "okostelefon" és a nokia 5800 XM között?
    Ez miért nem "okostelefon"? (hanem zene mobil ?!)
  • FollowWings
    #219
    Nah mivan már a feltöréssel? jöv.héten csütörtökön fogok 1et venni, addigra legyen megoldás...! :D
    Most akkor tört progikat/játékokat ne is rakjak r fel mert nem lesz törve? vagy csak a sign-t hiáyolo cuccokat ne rakjam fel? vki help me! Első okos nokia az udvaromba (amugy SE mania forever)
  • REPS0L
    #218
    próbáld ki, bajod nem lesz tőle :)
  • LoDMaSt
    #217
    Idézet onnan:
    "Hozzászólás tőle: Salmi
    Hozzászólás ideje: 2009. február 03. kedd, 13:39

    Moco - nem vagyok benne biztos, hogy amit itt leírtam, annak bármely része használható lenne S60v5-ön…"

    Akkor vajon jó? :D
  • REPS0L
    #216
    Ezzel a módszerrel a Feature Pack 1 és Feature Pack 2-es Nokiákat is hackelni lehet! Ezennel tehát a régi Firmware-es FP1 telefonok, új Firmware-es FP1 telefonok, az S60v5-ös Nokia 5800 és most az FP2-es telefonok is megnyíltak előttünk.
  • mukievil
    #215
    Olcsobb az elölap és a hátlap mint a folia :D:D, na jo nem teljesen igaz :), de sztem én azt fogom cserélgetni, remélem azért annyira nem karcolodik könnyen.

    http://www.gigatel.hu/modules.php?name=shop&menu=&tul=NOK5800+XPRESSMUSIC&cikk=15713

  • lac556
    #214
    és az szerinted mennyi idő mig teljesen feltörik a telefont?
    a szignózis pontosan mit jelent?
    ébresztő akkor is ébreszt ha én este kikapcsolom a telot?( bnőm omniája nem ébreszt ha este kikapcsoljuk késtunk is el miatt:D:)
  • LoDMaSt
    #213
    Regeltél a honlapra?
  • KeKKSZike
    #212
    Én hiába keresem, hogy hol tudnám megrendelni ezt a fóliát a honlapon, egyszerűen nem találom. Próbáltam már őket telefonon is hívni, kicsöng, de utána pedig kinyomtak. Most van ilyen fólia, lehet rendelni, vagy csak mutatóban van kint?? :)
  • xBobtailx
    #211
    nekem a pannontól kellene már a telefon :) vki vmi hivatalos infót nem tud? mert ez a tudatlanság merőőőrít :(
  • LoDMaSt
    #210
    http://dailymobile.se/wp-content/uploads/2009/01/nokia-5800-wallpaper-360-640-191.jpg

    Hátterek a telóra, ha vkinek kéne: Itten ni egy rakat
  • LoDMaSt
    #209
    Rar-t tudsz kicsimagolni, exe-t nem tudod futtatni, de látja/tudod küldözgetni, le/feltölteni, csak futtatni nem tudod.
    A pdf olvasó szerintem 15 nap múlva el sem indul, nekem a quickoffice is kódot kér, de csak idő kérdése, mert amikor feltörik a telót teljesen, lehet majd rárakni törteket.
  • lac556
    #208
    nah akor még kérdezek
    azt hittem hogyha kul az op rendszer (symbian)akkor nem ugy mukodik mint a winfos amit megszoktam (pl nem tudja kezelni azokat a rar,exe,... file okat amit letoltok)

    de akkor látom tudja (kicsomagolni nem akarom csak megszerezni)
    kérdésem még most ami eszembe van az a 15 napos pdf,txt,doc olvaso h mukodik? meg a 15 nap után mi történik? végleg kizár?
    pl mint power archive a pc..men( és ekkor szerváltam 1serialt/előfizettem és full jol mukodik)
    evvel a 15 napossal is ez a szitu v mi a teendo a 16.napon?
  • LoDMaSt
    #207
    Egyenlőre még csak arra, de ez az első lépése a teljes rendszerhacknek, mint a v3 as rendszereken.
    Mit nézzek meg, hogy le lehet -e tölteni? :)
    Gmail tökéletesen működik vele, gondolom freemail is.
    Mijen letöltést zavar -e?
    Igen, kapsz IP-címet.
    Még nincs olyan sok vírus rá, max 1-2 db, egyenlőre szerintem inkább csak lassítja a telót, mint használna, ha nem fogadsz el bt-n hülyeségeket, sztem nincs baj.

    Kérdezz nyugodtan, ha tudok, válaszolok :)
  • lac556
    #206
    ez a 5800 hack mire jo?azon kivul h a rejtett mappákban boklászolhatok?
    lenne még pár kérdésem 5800 tulajokhoz
    1megnéztem 1 csomo oldald youtube on a teloval kapcsolatba de arra nemj9öttem rá hogy pl letöltésnél az mukodik e h jobb klik cél mentése más névven?
    2html en akarok levelezni freemail be be tudok lépni?
    az h symbian os op rendszer van mennyire zavarja freemailt ill a letöltéseket?
    ha wifi zek akkor ugye kapok ip cimét.
    virusok? van már kifejezettten erre virusirto vagy ugyanolyan mint a többi?
  • REPS0L
    #205
    5800 Hack (rendszerfájlok elérése, szignózni még mindig kell)
  • Máté94
    #204
    Miért?Tényleg nincs hozzá!
  • atesszan
    #203
    Ilyen hülyeségeket beszélni öregem!
  • CzGobe
    #202
    t-nél adják 89ért listaáron. voda 80 vitamaxxal. és 85ért láttam már független, de valószínű van olcsóbban is már, mert ez csak az első blikkre volt :P

    kijelzőfóliára gondolva pedig: invisibleSHIELD, ahogy előttem már írták a srácok vmikor
  • xBobtailx
    #201
    éés már van vkinek vmi pontosabb infója arról, hogy mikor kerül a pannon polcaira?
  • mukievil
    #200
    ezek nehezebb kérdések :):)
    (autopálya egy kis része nem volt rajta a térképen,de már van rá garmin(nemhivatalosan))
    Hát megvenni meglehet, de sztem egy idö után freeware lesz, de nemtom, nekem eddig mindig ingyenes volt más telon a pdf olvaso.
    Hát letöltést még mindig nemtudom.
    Rss-t sem tudom
    A biztonsági kapcsolat, meg sztem böngészö függö, abbol elvileg lesz több is opera talán már van is

    Kijelzön van gyári folia, de csikos, és van rajta egy ábra, a media ikonoknak, ami kitakar egy kicsit, a csikok meg idegesitöek, szoval minél elöbb kell rá majd szerezni rendeset, vagy vigyázni rá.

    (mem kártya, adatkábel, tv-kimenet, pengetö, telo, töltö, mini dvd, tok, állvány, ceruza, potceruza, használati utasitás, asszem ennyi ), néhol a tok és az állvány kimarad :)
  • lac556
    #199
    hol kerul 89be?


    @mukievil:
    ez a autopáláys stroy elég durva:D
    15 napos probe verzio lejár meg lehet venni? v neten nem lehet hozzá serialt keresni pl serials.- ws-n?
    letöltés h megy? pl én rapidsharerol(data.hu) akarok letölteni az menni fog? ill origo szoftverbázis
    rss hirolvaso van hozzá?
    létre tud hozni a telo biztonsági kapcsolatot? pl netbank megy rajta?

    ha megveszem boltbol akkor mit kell hozzá kapnom a dobozbA?
    kijelzojén van folia?
  • CzGobe
    #198
    "Akciós listaár 127 200 Ft helyett 89 040 Ft" :DD
    olcsóbban meg lehet venni független :P
  • Máté94
    #197
    Úgy nézki,hogy most már nincs kedvezményünk úgyhogy akkor nem lesz 5800-ám egyhamar:(
  • mukievil
    #196
    telefon letötltés menüjében van mindkettö, bár a pdf- lehet még csak 15 napos probaverzio!

    Gps -hez nem kell online -ban lenned. És nem generál adatforgalmat sem, ha csak belsö gps-t használsz (beállitások/telefon/alkalmazáskezelö/helymeghatározás vagy vmi hasonlo)

    Mo, elég gagyi sokak szerint, pénteken pl az uj autooálya részeken, átrepültünk a szántoföldön :D, de egyébként annyira nem vészes sztem.

    van torrent, vki magyar irta elvileg

    msn kliens már van, skype, az készül azthiszem, letöltésvezérlö nincsen sztem (még nem töltöttem le, ezt nemtudom hogy müködik)

    fájlrendszert nemtudom, de java, és symbian alkalmazásokat tudsz rajta csak futtatni

    tv kábellel kimegy tv-re , de megint csak nemtudom milyen felbontásban

    lassan lesz lejátszo hozzá, ami majd lejátszik mindent

    elvileg piros kék és fekete van (feketében egyenlöre még nem lehet kapni)

    Sok kérdés, csak gyorsan átfutottam, remélem segitettem!
  • lac556
    #195
    nah ugy néz ki megtaláltam álmaim telefonját egy nokia 5800 személyében
    bár még sose volt symb-es telom ezért lenne pár kérdésem a nagyérdeműhöz ill akinek van már vele tapasztalata
    van már vmien szoftver rá h pdf, office doksikat kezelni tudjam??
    nokia maps h mukodik? mert ha már telom tudja a gps.t akkor szeretném is használni van oan gps szoftver amihez nem kell mindig online netkapcsolat?nokia maps hez kell? magyarország mennyire pontosan szerepel a nokia maps be? vagy csak nyugat eu?
    akksi meddig birja?kell e amikor megveszem teljesen feltölteni teljesen lemeríteni?
    sym es telora van vmi torrent alkalmazás? mer szeretném wifi-n keresztul pár dolgot letölteni (sajna még sose nemvolt wifis telom és még tök hihetetlen h ien kis telon ugyan ugy tudok torrentezni mint pc-n)
    msn skype flashget(letöltésvezérlő)??megy rajta?van rá vmien kulon alkalmazás?
    milyen file rendszert használ ntfs fat32? ha pl pc.n letöltök mininová rol 1 torrent file azt rádobom a 5800 ra és wifin letöltöm ez mukodhet e?
    van hozzá tv kábel ugy olvastam letöltök egy 700 mb. s avit mien driver codec player kell h tv.be meg tudjam nézni? feliratok?

    jah és utolso milyen szinekbe kaphato? mert nokia.hu-n csak piros láthato..
    kösz előre is
  • KeKKSZike
    #194
    Csaklesz máár! :P :)
  • REPS0L
    #193
    ha iphonehoz hasonló élményt szeretnél, várd meg az n97et (vagyis én nagyon bízom abban a telóban)
  • GregSB
    #192
    * minőség alatt az anyaghasználatra és a kijelzőre gondolok.
  • GregSB
    #191
    Ma voltam bent vodkánál, és kipróbáltam egy kiállított modelt. Megmondom őszintén pozitívan csalódtam benne, egész kellemes volt kezelni.

    Internetezésnél viszont kiütközött hogy ez bizony nem egy high-ed érintőkijelző. Nem volt olyan folyékony a oldalak görgetése mint jobb HTC-ken vagy iPhone-on.

    Ezt leszámítva viszont tényleg jó, a full qwerty virtuális billen is gyorsan és jól lehet gépelni rajta. Viszont szerintem 100e Ft sok érte (függetlenül ennyi) Ennyiért már kapni sokkal jobb minőségű telefonokat (minőség alat