3952
  • Máté94
    #150
    Szerinted?
  • xBobtailx
    #149
    ... msot nézem a szegedi Media MArkt katalógusban, h ott is árulják 99.900 ért... vajon ők adnak hozzá minden tartozékot?!
  • xBobtailx
    #148
    http://www.youtube.com/watch?v=x0AwIrr9ytQ itt még annó én is kérdeztem, hogy lejátsza-e a matrioska videókat... és a válaszban ott a válasz :) de sztem biztos lejátsza, legfeljebb átkonvertálod!
  • KeKKSZike
    #147
    Azt nagyon megköszönném... Jó lenne, ha minél hamarabb, mert ettől függ, hogy megveszem-e a telefont, vagy sem?! Köszi a segítséget! :)
  • mukievil
    #146
    Hmm... mintha ezt a kérdést már láttam volna valahol :D:D:D
    Ha addig nem nézi meg senki, én este megnézem neked.
  • KeKKSZike
    #145
    Sziasztok!!

    Először is azokhoz fordulnék segítségért, akiknek van ilyen telefonjuk... Nagyon fontos lenne nekem, hogy valaki segítsen, mert csak ezután szeretnék venni ilyen telefont, hogy megbizonyosodtam róla, hogy "megbírkózik" ezzel a telefon... (ugyanis, az egyik haverom vett egy Nokia E66 telefont, és rajta ezek a videók akadozva, szaggatva játssza le, a régi telefonommal (Samsung D900)-al készített videókat!)

    Szóval azt szeretném megtudni és megkérni valakit, hogy töltse már fel a telefonjára ezt a videót és kérem írja már meg, hogy akadásmentesen játssza-e le?! Vagy esetleg akadozik, szaggat? Nagyon nagy segítség lenne, és nagyon szépen megköszönném!!!

    LINK a VIDEOHOZ!!
  • moco22
    #144
    Megy rajta a nokia maps (a hangos navigálásért kell fizetni) és most már megyeget rajta a garmin is, egy ún. virtuális billentyűzettel.
  • moco22
    #143
    Retroka: ki lehet kapcsolni benne.
  • KeKKSZike
    #142
    Srácok!!

    Feketét lehet valahonnan rendelni a NETről? Köszi a segítséget! ;)
  • Retroka
    #141
    Sziasztok!
    Valaki nem tudja h. lehet benne kikapcsolni a virtuális "billentyűzet"-et ami elindul minden olyan alkalmazásnál ami elvileg nem kompatibilis az érintőképernyővel? Mert álltalában jó h. van benne... De akkor is berakja ha az alkalmazásom nem igényli...
  • Máté94
    #140
    TomTom,Garmin XT megy fel rá.Nem Windows Mobile!
  • 0ppika
    #139
    Srácok! Ugye van ebben rendes GPS, és lehet is használni valami értelmes programmal? Vagy csak fizetős nokia progival működik?
  • GTheo
    #138
    Bár várni kell csak :)
    Az 5500 amikor kijött 80 000 Ft volt előfizetéssel, én 45 000 Ft-ért vettem meg, majd 30 000 Ft-ig süllyedt... Megvárom még bírja az iPodom és ha meghal jöhet egy 5800 :)
  • xBobtailx
    #137
    ... én már nem oskáig tudok várni :)
  • CzGobe
    #136
    én is ezt szeretném, reménykedni tudunk csak :%
  • Máté94
    #135
    Biztos drágább lesz előfizetéssel.59-60e lesz szerintem.6210 Navigatorból kiindulva.
  • GTheo
    #134
    A kezdőárnak azt hiszem 300 vagy 350 dollárt írtak, picit drágább most. Vajon, hogyha lesz a pannonnál mostanában vagy a tavasz folyamán, előfizuval megkapható lesz olyan 40-50 körül ?
  • REPS0L
    #133
    teszt
  • securefb
    #132
    már legalább 1 hete 89eFt

    nokia5800
  • szucsy89
    #131
    hát egyszer csak lecsökken:D nem mondtam hogy 2hét múlva akarok venni:D
  • xBobtailx
    #130
    Megy rajta a youtube?! Egyébként én nem hiszem, h lecsökkenne 50-60-ra az ára, minimum 80-ig... mert nem egy átlag alsó vagy középkategóriás telefon. De nektek legyen igazatok! :)
  • szucsy89
    #129
    egyébként már 85ért láttam újonnan, szal napról napra olcsóbb..kérdés hogy mikor áll meg ez a nagy áresés
  • szucsy89
    #128
    Nagyon bejön nekem ez a kis telefon, a következő telefonom valószínűleg ez lesz, majd amikor 50-60ezer között lesz az ára berházok rá:)
  • szucsy89
    #127
    Megérkezett a Nokia 5800 XpressMusic


    Tavaly ősszel jelentette be a Nokia az 5800 XpressMusic telefont, mely nevének megfelelően elsődlegesen zenei funkciókra lett kiélezve. Azonban nem állnak meg itt a funkciók, a 3,2 hüvelyk (8,13 cm) átlójú, 16:9 oldalarányú érintőképernyővel rendelkező készülék ugyanis alkalmas fényképezésre, videók megnézésére, játékra, beépített A-GPS található benne, webezhetünk, e-maileket olvashatunk, és emellett számos más alkalmazás futtatására is használható – természetesen azért telefonálni is lehet vele. :-) Kamerája 3,2 megapixeles érzékelőt és Carl Zeiss lencsét tartalmaz, az elkészült képeket és kisfilmeket pedig közösségi oldalakon – mint a Share on Ovin, a Flickr-en vagy a Facebookon – pillanatok alatt megoszthatjuk másokkal. Az Ovi szolgáltatás keretében ráadásul korlátlan tárterületet biztosít felhasználóinak a Nokia, mindössze a fileméretet limitálják 100 megabyte-ban. Adatbevitelre számos lehetőségünk van: hagyományos telefongombokat jeleníthetünk meg a kijelzőn, vagy kétféle méretben hívhatunk elő QWERTY billentyűzetet rajta (vízszintes ill. függőleges irányban), de kézírásfelismerő is található benne – ez utóbbi egész jó eredménnyel működött a gyors kipróbálás során. Az adatbevitelt segíti a stylus (érintőceruza), melyből egy tartalékot is kapunk a csomagban, emellett egy csuklópántos pengető (plektrum) is helyet kapott, ha azzal kényelmesebb esetleg a vezérlés (vagy a gitárprogramot szeretnénk például használni). Az alapcsomagban egy 8 GB kapacitású microSD kártyát is találunk, mely bőven elegendő helyet biztosít zenéinknek és videóinknak, kapunk a telefonhoz egy tokot és egy asztali tartót, valamint videokimeneti kábelt és sztereó headsetet. A Nokia 5800 XpressMusic a mai naptól vásárolható meg hazánkban, kártyafüggetlenül bruttó 99900 forintos áron.
  • 5c0rp330n
    #126
    angliában annyi, rendelj onnan.
  • REPS0L
    #125
    veled tartanék ;)
  • HTS s3rg1nh00
    #124
    ennek örülök,csak végre lenne már egy kicsit olcsóbb:)
    70ért már én is vinném...
  • bondi
    #123
    hibátlan a telefon, 2 hete hasznalom, es nem tudtam nagyon belekotni... (van i-phone a csaladban)
  • zsolesz79
    #122
    89900 MGSM-ben
  • CzGobe
    #121
    100ért már vihető egész sok helyen (legolcsóbb, amit láttam: 92, használtan 78 @ Origo GSM)
  • Máté94
    #120
    Elég buta dolog volt megvenni 120000FT-ért mert mindjárt 70000FT-se fog érni:)
  • Retroka
    #119
    Sziasztok!
    Én karácsonyra vettem meg 120 000 ért 8 Gigás memóriakártyával a GSMline nál... Most 109 000 ért kínálja a GSMXXX...
    Vigyázzatok a tokkal mert összekarcolhatja mind2 szélét a telónak... Nekem sikeresen megtette...
  • xBobtailx
    #118
    E-digitalban már azonnal elvihető, kíváncsi leszek az első véelményekre, és hogy adnak-e hozzá az alapcsomagban leírt minden tartozékot (mert a specifikációban "Doboz tartalma: akkumulátor, headset, mobilkészülék"...)
  • Máté94
    #117
    Szürkeimport.
  • VipJoco
    #116
    Micsoda? Jól értelmezem, hogy T-mobile vette a készüléket? Akkor nagy valoszinüségel t-mobil ki fogja adni rövid időn belül elöfizuval?
  • Máté94
    #115
    T-Mobile-nál de ők is vették.
  • KeKKSZike
    #114
    Jó lenne, ha olcsóbb lenne már a telcsi, már nagyon várom! :)
  • CzGobe
    #113
    jó, de hol? hogyan?
  • Máté94
    #112
    Kipróbáltam 2 percre:D
  • CzGobe
    #111
    hh?