3952
  • miniszörny
    #470
    nekem van és má tele is pakoltam a kicsikét!
  • Herpike
    #469
    ja és kinek van vmi jó progija ami megfelelő formátumba teszi a klippeket filmeket 5800-ra??!
  • miniszörny
    #468
    Helló mindenkinek,kis segitséget kérnék!Nemtudja valaki hogy ha telepítek valamit a telóra miért írja ki a "lejárt tanusítnány"??Thanks
  • Herpike
    #467
    hány nap altt hozták ki a megrendeléstől számítva?
  • HTS s3rg1nh00
    #466
    posta
  • Herpike
    #465
    :)
  • Herpike
    #464
    Futár cég hozza ki az adot címre, ha megrendeltem vagy POSTA?
  • Máté94
    #463
    Kérdezzd meg!
  • Herpike
    #462
    Meglenne pár kérdésem majd. Ilyenkor ha felteszem rá...garija nem vész el??
  • Herpike
    #461
    Thx!
  • HTS s3rg1nh00
    #460
    itt
  • Herpike
    #459
    És hol lehet ennyiért beszerezni, ahol én láttam ott 48csak a képernyőre, 7ezer vmennyi az egész telefonra...
    vmi linket lökjetek, ahololcsó!!! :)
  • HTS s3rg1nh00
    #458
    ingyér van,vagyis a 2400/4800Ft tartalmazza
    egyébként fel kéne már rakni,mert majd' 1 hete itt áll az asztalon:-)
  • szucsy89
    #457
    az mi?:D
  • Herpike
    #456
    invisibleSHIELD-t vki rendelt már vhonnan?? mert egy oldalon találtam, vki nem tudná megmondani, mennyi kiszállítási díj? :) thx
    meg vki elmagyarázná nekem, pár dolgot, majd, megköszönném:)
  • Máté94
    #455
    www.vodafone.hu
  • szcsaby
    #454
    Nem tudja valaki hogy vodafone-nál lehet válsztenai a 2 szín között? és adnak hozzá ott is mindent? Köszi.
  • Onuris
    #453
    Nem tudom, ez az n97 is olyan, hogy álomtelefon, de nah majd meglássuk. az 5800 nekem pont azért tetszik, mert nincs rajta gomb ami lekophat, eltömődhet, recseghet. Meg ugye egy középkategóriás autó kezdőrészletét cska nem adnám ki egy telefonért :)
  • REPS0L
    #452
    a videót vágom, már csak az éles verziót várom, mert akkor tuti lesz n97ben is
  • HTS s3rg1nh00
    #451
    hivatalosan nincs,nem hivatalosan 1 alkalmazásban már láttuk élesben...youtube-on van róla videó
  • REPS0L
    #450
    multitouch megvan már oldva?
  • Doomista
    #449
    eddigi tapasztalatok...nagyon szép a képe,filmeket szépen viszi,már klippeket raktam is rá...zenéket is jól tolja...8gb hely,pff most van a mobilomon 500 szám,gps is nagyon nagy....helymeghatározó is van benne,wifi. szal ajánlom...nokia n96 is szuper,de akkor inkább ezt vennném mint a n96-t. pró egy csomagban kapod...tok,pengetőféleség,2 tollat is kapsz hozzá,egyik alapbol bennevan a mobil hátuljába,mivel bellehet rakni...usb kábel meg minden ! egyenlőre nincs problémám a mobillal,remélem nem is lesz :) csak valami ütős játékokat kellene keresnem hozzá.kb tényleg arra jó amire készült..."xpressmusic"
  • szucsy89
    #448
    aham, köszi. láttam hogy most vettél te is egyet, eddigi tapasztalatok? én is telefon vásárlás előtt állok, sztem vagy ez lesz vagy egy n96, de nem tudom melyik lenne a jobb
  • Doomista
    #447
    igen
  • szucsy89
    #446
    tokot adnak hozzá mindenhol?
  • Doomista
    #445
    úgy látom mindenki passzolja :D akkor felveszem vennem és úgy rátolom a mobilra :D amúgy meg szerintem ez saját nokia hang
  • Máté94
    #444
    Igen.Hülye vagy!:D
  • Onuris
    #443
    Uhh az biztos teljesen legális meg minden...tekintve, hogy csak fekete, kék, és piros készült :D Javítsatok ki ha tévedek! :)
  • Máté94
    #442
    Amúgy ebayen találtam ezüst 5800-át 15000FT-ért:D
  • Doomista
    #441
    na felvettem feltöltöttem:)
    itt letölthető
  • Máté94
    #440
    Nekem felveheted!
  • Máté94
    #439
    Nekem is!Hátha tudom!
  • Doomista
    #438
    :S de jó szám nem ? :D legalábbis adja neki a nokia stilusát...
  • LoDMaSt
    #437
    Meghallgattam, nincs ötletem :S
  • Doomista
    #436
    :D
    szerintem meg mindenki ráckokult erre a mobilra,napok óta csak ezzel van el.
  • LoDMaSt
    #435
    A másik szobában van :D
  • Doomista
    #434
    azon vagyok,de mért nem tudjátok betenni a mini cd-t ?:D
  • CzGobe
    #433
    linket tudsz adni, ha csinálsz 1 felvételt a zenéről és felteszed vhova ^^
  • Doomista
    #432
    hát ugy hogy berakod a nokia 5800 kis minicd-t,elöjön egy menü,és máris jön a zene,ennyi :) linket nem tudok adni épp ezért lol mert nem ismerem a szám cimét :D
  • Máté94
    #431
    Adj egy linket ahol hallani lehet!Mert, hogy segítsünk,hogy ha nem halljuk!?