3952
  • Máté94
    #110
    Most volt szerencsém kezembe fogni 5800-át:D
    Nagyon jó!:D
  • Gladiator
    #109
    Pedig kozepkategorias a Nokia szerint is.
  • xBobtailx
    #108
    ... így kezdődött a szöveg: "A középkategóriás mobil ..." :O ez középkategóriás?! Ahhoz képest sztem nem rossz, ennyiért ennyi mindent! Én is tervezem, hogy új telefont vegyek, és akinek már van mondhatna véleményt, hogy megéri-e meg ienek! Köszönöm előre is :P
  • athew
    #107
    Mondjuk a Photohallnál is azt írták, hogy 100.000 alatt, úgyhogy lehet enyhe túlzás a "jóval"
    bruttó 100.000 Ft alatt úgyhogy valszeg ott se lesz sokkal olcsóbb...
  • SlayR
    #106
    Photohallnál is lesz aztmondják jóval 100ezer alatt kiváncsian várom :)
  • Máté94
    #105
    Várható érkezés: 2009-01-09
  • Máté94
    #104
    [URL=http://www.edigital.hu/Nokia/Nokia_5800_XpressMusic_kartyafuggetlen_mobiltelefon_piros-p43034.html]99.900FT+2év garancia[/URL
  • 5c0rp330n
    #103
    wifi van és mobilnet. állandó helyen, ahol van kiépített wifi, ott nagy butaság nem wifi-t használni. mindenképpen wifi-s telót vegyél, ha a netezés szempont. a storm ne tudna wifit? ez furcsa. és tényleg nem tud. nonszensz a dolog, nem is értem hogy gondolták.
  • Gladiator
    #102
    de a sulimban az az ingyenes. vagy milyen lehetoseg van meg netezni?:D (lama vagyok)
  • xxdani
    #101
    [URL=http://gsmdepo.hu/modules.php?name=Shop&s_op=viewproduct&cid=6&min=15&orderby=titleA&show=15]De van egy barátságos GSM bolt ahol az áfát "leírják" valamilyen módon így máris csak 115.900[/URL]
  • mukievil
    #100
    Nokiával lehet :D, ezt tanusithatom :D! hát ha a Blackberryben nincs wifi, akkor wifi hálozatra nem mész fel :)
  • Gladiator
    #99
    Most tervezek telot venni. A 3 lehetseges a HTC Touch HD, Blacberry Storm es ez. A HTC Touch-rol sok idegesito dolgot olvastam, en meg hajlamos vagyok felhuzni magam, ha szerencsetlenkedik egy telefon, ugyhogy az kiesett.

    Na most annyira nem ertek hozza, de elmeletileg a Blackberry Stormban nincs WiFi, tehat mondjuk nem tudnek vele netezni. Vagy az tok mas?:D Mer az lenne az egyik legfontosabb, hogy eloadasokon tudjak bongeszni, es a Nokiaval elmeletileg lehet. Vagy el vagyok tevedve? Valaki kisegitene?:D
  • 5c0rp330n
    #98
    nem ennyibe kerül a telefon hivatalosan, feleennyi. az, hogy a boltok kihasználják, hogy nem lehet még kapni itthon hivatalosan, és 100%-os haszonnal adják el 2szeres áron, nem a nokia hibája.
  • KeKKSZike
    #97
    Hát igen... Az biztos, hogy ha vár az ember egy kicit, akkor majd olcsóbb lesz. De még jó, hogy nem így "reklámozták", azt írták, hogy olcsó lesz a telefon. Nem jött össze... :(
  • asysoft
    #96
    Képnézegetés sebessége elég kiábrándító. Az árra meg van egy "gyógyír": az idő. Vársz fél-egy évet, s feléért viheted (én ezt fogom tenni, már ha egyáltalán veszek; addig is jönnek ki hozzá szoftverek, frissítések, lesznek felhasználói tapasztalatok...)
  • KeKKSZike
    #95
    Nokia 5800 - megkésve bár, de törve nem

    139 000 FT? Hát nem lett olcsó telefon... :( Ennyit azért lehet, hogy nem adok ki érte?!
  • GregSB
    #94
    Ezeket külföldről hozzák (többnyire spanyolországból, ott kapható már függetlenül). Ráteszik a szállítási költséget + a saját profitjukat. Meg kell várni amíg hivatalosan kapható lesz itthon...
  • mukievil
    #93
    Több helyen is már kapható, 130 000 ft körüli áron! Ugyérzem az a kevés készlet ami van, nem nagyon fog elfogyni legalább :) Nem kell sirniuk, az utánpotlásért :D
  • mukievil
    #92
    Hát érdekes, nagyon remélem 100 alá megy! Szerintem csak megprobálják kicsikarni a népböl a pénzt, amig csak egy -két helyen lehet kapni, vagy tényleg ennyiért árulják, akkor felejtös!
  • Máté94
    #91
    Hogy képzelik ezt?:O
  • donyyy20
    #90
    http://www.gsmline.hu/mobil.php?main=5&child=16&telefon=1009&mobile=Nokia%205800%20XpressMusic%20www.GsmLine.hu
  • donyyy20
    #89
    az lehet...
  • Máté94
    #88
    FAKE!
  • donyyy20
    #87
    Apróneten 70ér már vehetitek...
  • GregSB
    #86
    4 részes review
  • mukievil
    #85
    Elérhető a használati útmutató magyarul :D A telefon legyen már elérhető :D:D

    http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_5800_XpressMusic_UG_hu.pdf
  • GregSB
    #84
    Na kiderült a turpisság az árral kapcsolatban: €279 az alapára a telefonnak. Erre viszont bármelyik országban szabadon rá lehet dobálni még extrákat. Ez történt spanyolországban is: a telefont egy €100-s Nokia Music Store kuponnal és egy 3 hónapos Nokia Maps előfizuval együtt dobták boltokba. Ezért a magasabb ár.

    Imádkozzatok hogy itthon lehessen kapni csont nélkül, kártyafüggetlenül :D
  • CzGobe
    #83
    itthon...
  • Máté94
    #82
    Még meg se jelent!!!!!!!!
  • CzGobe
    #81
    én szeretném, ha a P betűsnél 50k alatt (céges előfizu) minél hamarabb megjelenne, akkor azonnal szaladok a boltba! amúgy türelmesen várok, a 7610esem nyúzom tovább :P
    Vmi témaszerkesztőt tudtok 5800XM-hez? XD (perverzióm a saját skin)
  • mukievil
    #80
    Azt senki nem várta, hogy 60 körül lesz, de reméltem, hogy 100 alatt fog maradni, mondjuk ugy 90-körül! De hát lehet drága is lesz, meg megsem akar jelenni, szoval, lehet valami más telo lesz belöle!
  • GregSB
    #79
    Pff, Első hivatalos európai ár Spanyolországból.

    €429, az jelenleg 114.000 Ft. Ok, kértyafüggetlen, de hol van ez a €279-hoz képest amit 1 hünappal ezelőtt jelentettek be? Ennyit nem ér ez a telefon...
  • Máté94
    #78
    Nem.
  • mukievil
    #77
    Nekem az a kérdésem, hogy fényérzékelös kijelző?? Mert gondolom igen, de eddig sehol nem hallottam rola!
  • Máté94
    #76
    Van.
  • 5c0rp330n
    #75
    3,5g=hsdpa.
    asszem 3,6 megabites lesz ebben is.
  • KeKKSZike
    #74
    INDEX.hu kipróbálta a telefont
  • mukievil
    #73
    Vmi 3,5g- t irnak rola :D, ami nemtudom mit jelent , de elvileg van gprs, wcdma, hsdpa , edge nincs benne
  • Sipee
    #72
    ebbe van 3g?
  • Bennie
    #71
    "Az alábbi screenshotokon az általunk néhány percig próbált TESZTKÉSZÜLÉK szoftverziója..." ez lehet az oka a lassuságnak