3952
  • Doomista
    #430
    ?
  • Máté94
    #429
    Link!
  • Doomista
    #428
    máris az elő kérdés !
    szóval berakom ugye a kis cd-t,előjön egy nokia menü,fain zenével...nem tudja valaki mi ennek a számnak a neve ? nagyon tetszik...mobilon néztem,meg cd-nek a könyvtáraiban, de nem találtam.
  • Doomista
    #427
    jesszus, a mobil megizzasztott :DD ujjaimat nem érzem :DD szokom a tollat,de most már valahogy úgy megy hogy toll is meg ujj is :D nah majd két tollal nyomom, úgy gyorsabb ! :D
    azért tök fain hogy mindent adtak hozzá...headsettől kezdve tok...nem kell semmit venni külön...+1 char
  • LoDMaSt
    #426
    Akkor örülünk mi is :DDD
  • Doomista
    #425
    jó lehet durván fogalmaztam de nagyon jó mobil igy első benyomásra...
    viszlát iphone.
  • Doomista
    #424
    leszarom hogy örültök e, a lényeg hogy én örülök neki de krvára :D:D:D:D
  • Máté94
    #423
    És most örüljünk neki?:D
  • Doomista
    #422
    oh jea ! megvettem ! most bontottam ki :D egyenlőre végignézem mit tud a mobil :D
  • LoDMaSt
    #421
    Segítsünk, vagy szeretnéd megtalálni?
  • Onuris
    #420
    1 nap alatt én még arra sem jöttem rá, hol lehet kikapcsolni a 3g-t :/

    :D
  • Onuris
    #419
    Nem akartam személyeskedni. Elnézést! Igaz, hogy a Nokia nem épp a legjobb minőségű, de más is volt a célközönség, meg az áron is ez látszik. Magánvéleményem, hogy a Nokia ezzel is akkorát nyert, mert elég drágán adott valamit, amit nem a legjobb minőségű, mégis sokan megveszik, mert sokat tud. Természetes, hogy az iPhoneból több fogy, mert az kultusz szimbólum, de abba is azért beleférhetett volna még 1-2 extra, pl: kamera, bővíthető memória, jobb fényképezőgép, sztereo hangszórók...de ugye akkor a következő generációsokat nem venné senki. Ki van ez találva.

    This happens, when the unstopable force meets, the unbreakable wall :)

    "mindkettő telefon jó a maga nemében, mindenki válasszon a pénztárcájának és ízlésének megfelelően."
  • REPS0L
    #418
    én még most is ismerkedek az N95ömmel, pedig már vagy 3/4 éve megvan :)
  • LoDMaSt
    #417
    Van az a csík, ami jelzi, hogy hol tart a szám, azon, ha akárhova rányomsz, odaugrik.
  • Doomista
    #416
    nemsokára megyek megvenni a mobilt :)))
    már alig várom hogy 1 napot elbasszak azzal hogy kiismerem az egész mobilt :D
  • jazzy
    #415
    Sziasztok.

    Engem az érdekelne, hogy zenelejátszóban a zenébe lehet-e "érintéssel" tekerni (igen, mint az iphone-ban), vagy csak gombokkal?
    5310em van és elég kellemetlen amikor egy 2 órás mixből mondjuk a közepétől szeretném hallgatni, hazaérek mire odatekerem.
  • GregSB
    #414
    Szerintem a "kicsi mogyoróra" semmi szükség. Én nem személyeskedtem, te se tedd légyszi.

    Ár/érték arányban jelenleg tényleg jobb kicsit az 5800, de ezt csak a szoftveres tudásának köszönheti. Volt már mindkettő a kezemben, és az a véleményem hogy az 5800 nem hiába olcsóbb: érezni az anyagok minőségén, és a kijelzője sem olyan pontos mint az iPhoné (próbálj meg netezni a két telefonon, nagy a különbség az iPhone javára).

    Szóval anyagminőségben, összeszereltségben, kijelzőben az iPhone jobb, minőségibb. Ezzel gyakorlatilag meg is lenne magyarázva hogy miért drágább, ha annyit tudna szoftveresen mint az 5800, de jelenleg nem tud annyit. Szóval igen, elismerem hogy jelenleg picit jobb az ár/érték aránya az 5800-nak, de ugye június elején jön az _ingyenes_ upgrade ami ezen változtat (és a jelenlegi iphoneokra is fel lehet majd tenni).

    A konklúziom az lesz, hogy mindkettő telefon jó a maga nemében, mindenki válasszon a pénztárcájának és ízlésének megfelelően.
  • Onuris
    #413
    Úgy legyen kicsi mogyoró :P de aztán nehogy megint úgy járjatok, mint a sima és a 3g-s iPhone váltásakor, hogy lehúznak mint a vadállat, és legyünk őszinték nem éppen árasztottak el a tutival :D

    Csak lááátnám már az új iPhone-t ahogy mindent ver az 5800-on:) Szavamra, ha így lesz, cserélek.
    Egy időben én is HC iPhone fan voltam, de azért az ár-érték arány pöppet jobb a nokia 5800-nál, ezt el kell ismerd ;)
  • GregSB
    #412
    Szoftverileg tud többet az 5800, és csak júniusig :)
  • Doomista
    #411
    köszi a választ ! 70% esély lesz rá hogy ez lesz meg nekem ! ezen a héten megyek érdeklődni a t-mobilhoz ! és lehet ezen a héten meg is veszem ^^ nagyon tetszik,őszintén.
  • Onuris
    #410
    Gyakorlatilag nem látszik, hogy rajta van, de nagyon figyelj a sarkaknál, mert nekem 3 helyen kicsit kilóg, mert nem ragadt rá. Az én hibám volt!
    Ha első érintésre úgy érzed, hogy hiányzik valami a telefonból, akkor rakd fel az ivs-t és úgy egészet alkot. Nem reklámozom, nem próbáltam másik védőfóliát, de erről ez a véleményem ^^
  • Onuris
    #409
    ebben benne van a kiszállítás is :) nekem 4 órán belül kihozták :)
  • Onuris
    #408
    Formázd a telefonod, és a mem kártyát is! a programokat szignózni kell többnyire. Látogass el a nokiaprogramok.hu-ra és ott szívesen segítenek :)
    Ha független telefont vesztek, akkor azt otthonról is lehet frissíteni az OVI suit segítségével :) Jó hülye neve van :D de elég használható!

    Ha kérdésetek van szívesen segítek :)
  • Onuris
    #407
    Attól függ hol veszed a telefont, mert ha régebbi a készletük akkor lehet benne hibás is. Elvileg már nem gyártanak hibásakat dec vége óta. A telefonról annyit, hogy szerintem jobb vétel mint az Iphone, mert hardverileg sokkal többet tud, és több lehetőséget rejt, viszont az Iphone-nak az az előnye, hogy szoftverileg milliószor jobban el van látva, és mindenki arra fejleszt! Te döntesz, de ha a privát véleményem érdekel 5800! Én is ilyet vettem és nem csalódtam!
  • xBobtailx
    #406
    ... hát én is leszedtem ezt az any videót, és nálam is csúszott a hang, már egy klippnél is, és rohadt lassan csinálta meg, viszont kipróbáltam a már fent lévő Xilisoftomat, azt hittem kudarcot vallok, de kellemsen csalódtam! Kifogástalan minőségű videót kaptam viszonylag rövid idő alatt! :) De azért kezdetnek jó volt az any is :D
  • HTS s3rg1nh00
    #405
    köszi...
    #403:Any Video Converter.ingyenes,és egész jól végzi a dolgát,bár néha csúszik pár másodpercet a hang előre-hátra,legalábbis a másfél-2 órás filmeknél:D!
  • camping
    #404
    tess a témák: link
  • xBobtailx
    #403
    Már sikerült megfejteni (egy kis segítséggel): menü - üzenetek - opciók - sim üzenetek, és töröld mind! ;) Videót ki mivel konvertálja?
  • Saloom
    #402
    dettó igy vagyok vele én is és nem tudom miért csinálja, nem sikerült rájönni :) ha találsz megfejtést pliz közöld :))
  • xBobtailx
    #401
    na skerült megbótolni a Pannonnal, nagyon jó vétel volt :) DE... a jobb felső sarokban villog egy boríték, és aszongya h Megtelt a SIM mem. töröltem minden telsázmot a SIM kártyáról, de még villog. Mit csináljak?
  • Doomista
    #400
    üdv ! új mobilt szeretnénk venni,és úgy gondoltam, hogy ez lenne az a mobil ami nekem tökéletes lenne. viszont olvastam,hogy gyári hibásak,meg egyéb ügy...szóval most hogy március közepe van, hogy áll a helyzet ? ha most megvenném,ugye garanciásan, akkor nem kell 1-2 hónap mulva visszaküldenem, hogy ez a baja az,hanem most ha megjönne akkor az már javitott verzió lenne ?
  • xBobtailx
    #399
    ... hát emberek, eljött az én időm, holnap megyek Pannonba :) Majd jelentkezem, ha problémám van :P
  • LoDMaSt
    #398
    Hackeld a telót, nokiaprogramokon a help a fórumban, vagy a letöltések közt.
  • angyal2232
    #397
    látom nemvoltam érthető. nekem nem más telefonom van. nekem 5800 am van és rohadtul kezd idegesiteni ez a lejárt tanusitvány
  • HTS s3rg1nh00
    #396
    mp4-be kell konvertálni,hogy lejátssza.
    (legalábbis mintha nekem az avi nem ment volna)
  • winterfell
    #395
    Sziasztok, gondolkodom egy Nokia 5800-án, és annyi kérdésem lenne, hogy az avi és mpeg 4 videókat mennyire kezeli jól?
  • 0ppika
    #394
    Más telefonnál elég ha átállítod a telefonban a dátumot ...
  • HTS s3rg1nh00
    #393
    jodánál frissítik,mert saját szoftver van rajta(úgy tudom)...
    a tanúsítványra meg van már megoldás,csak most nem tudom fejből,hol,nemsoká' úgyis jön okosabb:)
  • angyal2232
    #392
    helyesbitek.. vodafones a telefon. megpróbáltam most frissiteni és 10. nemtomm mennyi van rajta de nincs állítólag újabb frissités ^^ szóval valami ötlet a problémámra?:)
  • angyal2232
    #391
    Sziasztok tegnap megvásároltam az első nokia 5800 telefonom!(kártyafüggetlenül újonnan) remélem nem kellesz többet vennem!:D Szóval az lenne a kérdésem hogy ma probáltam játékot tenni rá. (erre a telefonra valót) és azt írja amikor telepiteném fel hogy Lejárt tanúsitvány. Esetleg valami ötlet erre a problémára? ja és még 1 kérdés. mire jó az ha updatelem a telefont?és honnan tudom letölteni a legújabbat?