1012
Michel de Nostredame & Próféciái
  • tigeroo
    #11
    a világvége már a bibliában is megjelenik, csak nemtudom pontosan hogy melyik apostol ír róla. (az apokalipszis 4 lovasa stb.) de majd valaki felvilágosít
  • Eneff
    #10
    Ja, mert Nostradamus előtt olyan sok világháború, gazdasági világválság, atombomba, repülőgép, stb volt
  • tigeroo
    #9
    ha nagyon el akarnánk hinni a jóslatait már párszor lett volna világvége:D

  • Montanosz
    #8
    nem arról van szó hogy igaza van-é, vagy nem.Inkább az a azavaró hogy milyen szellemi forrásból táplálkozott, mert nyilván nem az Úrtól volt, nem hallottam hogy bárki megtért volna a igehirdetésére, ami ugye Istentől való próféták fő küldetése/tulajdonsága.
    ha más szellemi forrásból táplálkozott akkor köszönöm nem kérek belőle.
    ha már próféta akkor ott van malakiás püspök, ő legalább lerántotta a leplet az utolsó pápákról, hitehagyott, szodomita egyházról, és végidókben Istenhez visszatérő katolikus maradék/megtérő egyházról.
    szóval malakiás püspök rulez!

    Malakiásról és próféciáiról

    Malakiás próféciái
  • hunbasser
    #7
    volt róla egy műsor,abban volt egy olyan ellenérv,miszerint ő csak a történelmet öntötte rímekbe,mert megfigyelte,hogy a történelem mindig ismétli önmagát,és a próféciáiba Nostradamus előtt történt dolgokat is jobban bele lehet magyarázni.
  • MaxPayne
    #6
    jah :D ok
  • gabber_saviola
    #5
    jajne, én csak mutattam egy topikot :-)
  • MaxPayne
    #4
    Akkor sorry :)
  • gabber_saviola
    #3
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1076674015
  • gotchaaa
    #2
    Belemagyarázás...
  • MaxPayne
    #1
    A francia reneszánsz neves alakja; IX. Károly francia király udvari orvosa, képzett csillagász-asztrológus, misztikus jós (látnok). Kortársai körében nemcsak pestisdoktorként, hanem látnokként is ismert volt, utóbbi tevékenysége alapozta meg máig tartó hírnevét. Az emberiség jövőjére vonatkozó jóslatai, melyeket A próféciák (más néven (A) Centuriák) c. könyvében hozott nyilvánosságra, sokak szerint ugyanis teljesültek, illetve teljesülnek.

    Érdekes egy fickó volt de híres volt misztikus és valósnak mondott próféciáiról. Mit gondoltok róla? milyen bizonyítékok vannak a beteljesült próféciákra és valyon beteljesülnek a jövőben?