1012
Michel de Nostredame & Próféciái
  • Montanosz
    #52
    kiváncsi vagyok szellemi teljesítményére mert azt a két szerény szavacskát is rosszul írta.
    persze lehet az ápolók vizuálisan kommunikálnak vele, azért a kép.
  • Atti12
    #51
    mert ők még nem tudták hogy ilyen ferdehajlamú balf*sz lesz belőle.. :/ Tényleg jó lenne ha törölnék -.-' Vele együtt.
  • Montanosz
    #50
    lehet várják hogy kisgyerekekről is berakjunk egyet, vagy egy képet mezítláb széttaposott kiscicákról.
    tényleg azért az sg szégyene ez
    bezzeg ha beírok egy warez oldal címet már ugranak mint pók a légyre.
    és egyáltalán
    ilyen embereket miért engedik a szüleik felnőni mint vegetto?
  • tigeroo
    #49
    kifogyott a modiautomata
  • Balumann
    #48
    Szóljatok már egy moderátornak, hogy töröljék ezt a képet...
  • MaxPayne
    #47
    Hiába szólok rá nekem nincs jogom bannolni meg hasonló... hiába vagyok téma indító. De azért lenne ha elhúznád a ... máshova és nem beszennyezni minden topikot.
  • patiang
    #46
    Azért jó lenne ha az SG nem sűllyedne a mocsokba!!!!!!!!!!
  • patiang
    #45
    Ezt te direkte gyűjtögetted?:((((((((((((((((
  • Montanosz
    #44
    ezt ki moderálná valaki,pls...?
  • tigeroo
    #43
    fúj kurva anyád.
  • Fabio Capello
    #42
    hát nem tudom...

    bizonyos szintig hiszek az okkultizmusban, viszont Nostradamus mindig is egy fura egyénisége volt a történelemnek.... persze, utólag könnyű belemagyarázni a jelentéseket, ugyanakkor mindig ott lakozik az emberben az a bizonyos "de ha mégis igaza van..." Szóval ezt nem könnyű megérteni, talán tényleg csak a modern ember magyarázta bele, talán tényleg valóságosak, mindenesetre tény az, hogy a legtöbb jóslata visszavezethető egy-egy valós történelmi eseményre...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    BAMMMEG AKKOR MINGYÁRT ITT AZ ATOMHÁBORÚ!!!!!!!! :D:D:D:D:D
  • tigeroo
    #40
    naés mivan ha plejád volt?

    (elviszi a topicot nagyon off-ba)
  • Montanosz
    #39
    mondandóm kapcsolódik a témához, azon a vonalon hogy Nostredamus mégiscsak egy judeo-keresztény civilizáció gyermeke.
    feltéve ha nem más univerzúmból jöve.mondjuk pegazus galaxisból.
    szóval én fontosnak tartanám: miben hitt?
  • Montanosz
    #38
    ja amúgy Homo Immanelicus (Krisztusi Ember) ha azt keresnénk hogy van-e magasabb rendű emberi faj. már abban az értelemben mondjuk hogy ha hiszed hogy ezen a létsíkon ideiglenesen tartózkodsz, aztán "újjászületsz" és "felemelkedsz" (ha már stargate) később))
    persze ezen út irányában hinned kell egy senki által nem látott, de Önmaga által kijelntett Istenben, aki Szellem.
    lásd mindenféle szabadkőműves, opusdei-es elméleteket.
    nostredamus is páholy tagvolt!
  • Montanosz
    #37
    nem egészen, mivel a cselekedetekből és eredményekből láthatjuk hogy Isten Szellemével betöltekezett emberek, vagy más szellemiséggel betöltekezett emberek prófétálnek-e.
    a jövendőmondás a Biblia szerint okkultizmus, démonikus forrásból táplálkozik ha nem Szent Szellemmmel teljességéből jön.
    Ezzel azért nehéz vitatkozni mert ugye a szellemi dolgokat Szellemmel betöltekezett emberek érthetik meg.
    ha pedig nem rendelkezel természetfeletti e jelével, hogy magyarázhatnám meg neked?
  • Montanosz
    #36
    nem vicc kérem)))
    hát a madjarokat is megtalálták ugye mindenféle vizsgálatokkal,mint unokatesók, csak kiderült hát hogy mi magyarok is alapítottuk kazasztánt.
    ezért van az internet, hogy tájékozódjunk, meg kövessük a friss tudományos híreket, felfedezték a marson a vizet is)))

    na, idézet kérem pontosabban így:
    "...Meg tudják egyáltalán állapítani a folytonosságot Áron és a ma élõ leszármazottai között?
    –Igen. Sok papi származású fiatalember él ma, akik odaadóan tanulmányozzák a templomi szolgálat bonyolult törvényeit. Kifejezetten az õ számukra készítjük a papi öltözeteket, mivel ezeknek tökéleteseknek kell lenniük. Néhány év óta egy tudományos felfedezés is segíti a papok kiválasztását. Felfedezték ugyanis, hogy van egy egyedi kromoszóma, mely csak Áron férfi leszármazottaiban van meg. Egyetlen DNS-vizsgálattal megállapítható, hogy valaki Áron leszármazottai közé tartozik vagy nem.
    Hány férfi leszármazottja élhet ma Áronnak?
    –Nem ismerjük még a pontos számot, de bámulatos, hogy vannak olyan zsidó férfiak – fehérek és feketék, európaiak és afrikaiak – akik hordozzák ezt a beléjük pecsételt DNS-kódot. Áron nõi leszármazottaiban és más zsidókban ez a DNS nincsen meg. Isten megígérte, hogy örökkévaló szövetség lesz közte és Áron leszármazottai között. Bár ma nem áll a Templom, ezek az emberek a testükben hordozzák a szövetség ígéretét, amely arra vár, hogy újra mûködésbe hozzuk...."

    forrás: internet,tudományos fórumok
  • dronkZero
    #35
    "ma már tudjuk hogy egyedül Áron leszármazottaiban van egyedül eggyel kevesebb kromoszóma."

    Hogy mi van? Van egy másik emberfaj, ezek szerint? Nahát... Homo micsoda?

    Ne vicceljünk már, kérem!
  • dronkZero
    #34
    Nyugodj meg, Nostradamus is pont ugyanabból a szellemi forrásból táplálkozik, mint a Biblia: élénk fantáziából, és az emberi hiszékenységből.
  • hunbasser
    #33
    egyébként mondom,nem a kisujjamból szoptam ki,amit leírtam.feltételezem,hogy nálam és nálad is sokkal okosabb és hozzáértőbb emberek elemzték Nostradamus verseit,és így születtek eme álláspontra.
  • hunbasser
    #32
    na most,olyan,hogy egy várost lebombáztak,már az ő idejében is voltak ilyenek...:DDDDddddd
  • Balumann
    #31
    *A próféciák ... hogy sikerült elírnom.
  • Balumann
    #30
    "A próféciák Nostradamus újkori francia orvos és jós jóslatokat tartalmazó könyve, mely az idők során több, egyre bővülő kiadást ért meg. Zömében négysoros (kisebb számban hatsoros) rímes versekből áll – ezek a jósversek; melyeket Nostradamus százas csoportokba, centuriákra osztott. Néha magát a könyvet is A centuriáknak nevezik [1]. A jóslatok teljesüléséről évszázadok óta viták, gyakorta heves viták folynak."
    A próféciáj - Wikipedia

    Egyébként én se nagyon hiszek benne, a kereszténységben sem.
  • RAZOR27
    #29
    Ha engem kérdeztek, baromság az egész.Nemisolyanrég láttam egy műsort amiben a "jóslatait" vesézték ki és mind olyan volt, hogy "egy valag betűt felcserélni, meg minden mást jelent a végére mint eredetileg".Ha valaki hinni akar benne úgyis addig rakosgatja a betűket és addig értelmezi át az írásait amíg nem talál "bizonyítékot".
  • Montanosz
    #28
    tenk ju))))
  • Adam II
    #27
    Bocsi, a kettő valóban nem ugyanaz.
  • Eneff
    #26
    világháború
    bár vicces, hogy szinte mindenhol csak a harmadikról van szó

    atombomba(?)
    Near the gates and within the cities
    there will be two scourges the like of which was never seen,
    famine within plague, people put out by steel,
    crying to the great immortal God for relief.

    a repülőgépnél meg a wtc-re gondoltam, akkor az fail :\
  • Montanosz
    #25
    itt is kiigazítást kérek: nem a kereszténység nevében, hanem egy a keresztény tanításokkal ellentétes, nem biblikus egyház gyilkosságaíról van szó.
    kérlek ezzel vigyázzatok mert sok embert sértetek meg tudatlanságból akik itt nem tudnak védekezni!
  • Montanosz
    #24
    félreértés ne essék, a keresztény tanításokat a katolikus egyház ferdítette el, indított keresztes háborúkat, még az eredeti evangéliumhoz tartozók ellen.
    ez a féle agymosás érvényesült, és persze a történelem könyveket is katolikusok írták a középkorban...
    a biblia kijelenti hogy a föld kerek, gömbölyű, földkerekségről beszél, persze ezt is elferdítették, annál könnyebben mert az emberek nagyrésze olvasni sem tudott, és nemzeti nyelveken a biblia olvasását tiltotta a pápaság.
    tehát ne a kereszténységét szidja senki, és ne mossátok össze a pápista hazugségokat a keresztény tanításokkal.

    más
    ezidáig egyedül a biblia próféciák teljesedtek be, utalok itt ezzel a közismert tényre miszerint Jézusnak a köpennyére sorsot vetettek, ezt másfél ezer évvel előtte már többen is megprófétálták.
    több száz prófécia beteljesedett, régészet bízonyítja.
    vagy
    Áron nemzetsége meglett jelölve Isten ígéje szerint.
    ma már tudjuk hogy egyedül Áron leszármazottaiban van egyedül eggyel kevesebb kromoszóma.
    jelenések is szószerint vehető, nem a világvége (ez rosz fordítás)hanem világkorszak vége akkor jön el amikor egy cselekményt egyazon időben láthatja a föld minden lakosa: ez csak a mi időnkben jött el, az internet, tv korszakában.
    szal a bibliához nyugodtan lehet fordulni hogy igazak.e N. jövendőlései!
  • Adam II
    #23
    Hát igen valahogy nekem is bejövősebbek a távol-keleti vallások csak nézzük meg pl hány ártatlan embert gyilkoltak meg a buddhizmus nevében és hányat a keresztény vallás nevében.
    Kicsit éles a kontraszt nem?
  • tigeroo
    #22
    ebben igazad van, bocs:)
  • tigeroo
    #21
    az a baj a keresztény vallással hogy a sötét középkor teljesen eltorzította az egészet. csak kihasználták vele az emberek tudatlanságát, túl sok benne a tiltás és alig foglalkozik az emberi lélekkel.
    ezért szeretem jobban a távol-keleti vallásokat, azok emberközpontúbbak
  • Eneff
    #20
    igen, csak róla senki sem állította, hogy a múlt dolgait írta le (legalábbis remélem -.-), csak a fantáziáját használta
  • Eneff
    #19
    a világvégét nem véletlenül nem mondtam ^^
  • másikisvan
    #18
    Sőt újabban azt olvastam hogy azt a Jelenések könyvét szándékosan azok tették bele akik kivitelezni szeretnék, hogy az emberek tudatában megjelenve erősítse azt a fajta jövőképet.
  • tigeroo
    #17
    *csettint* azaz, köszi:D
  • másikisvan
    #16
    Azt egyébként nem szó szerint kell értelmezni ahogy az Újszövetséget sem
  • tigeroo
    #15
    igy van, a legtöbb ilyen párhuzam csak hírvadász blikkbevaló...
    ...izé, ami a pelenkában szokott lenni :D
  • másikisvan
    #14
    Jelenések könyve, Jánostól
  • hunbasser
    #13
    olvasd már el a verseit,sehol nem említ világháborút,gazdasági világválságot,atombombát meg repülőgépet :)

    a 9/11-est is úgy magyarázták bele az egyikbe,hogy ledől két kőtorony vagy vmi hasonló volt,de szinte minden ilyen próféciáját,amit belemagyaráztak vmibe,bebizonyították,hogy a múltban megtörtént,és pont úgy,ahogy ő megírta.de amiket be akarnak magyarázni,azok nem konkrétan azok,csak "lehet az is"...
  • tigeroo
    #12
    meg...
    Jules Verne sem a jövőbe látott amikor kitalálta az űrhajóját (az kurvanagy ágyúból kilőtt kurvanagy golyó amivel a holdra utaztak a dolgozók)