3478
  • Pluskast
    #39
    A Medal of Honor kiegjében lehetett az olaszokkal is lenni persze csak multiban.
  • Pluskast
    #38
    Rókabőr. Huszonhatmilliószór megkapjuk ugyan azt a játékot ugyan azt a játékélményt. Ez 2002-ben a Mohaa megjelenésekor még az újdonság erejével hatott. De ez ma már marha uncsi.
  • mama2
    #37
    Fúú de szerettem(szeretem) a Moedal of Honort:O... Első részt 5x kijátszottam,kiegészítőket 3x, a PA-t 2x, az MOH: Airborne 2x:O.
  • Prince23
    #36
    Biznisz
  • Mor3llo
    #35
  • Vlala #34
    Heroses II :)

    Ezt eddig értem, de miért kell ugyanazzal a névvel teljesen más játékot kiadni?
  • Prince23
    #33
    Hitlernek és Osamanak, valamint Szaddamnak nagyon sok minden köszönhetünk :D Sajnos. Játszás terén Nem vagyok rasszista:D
    De nem? Hol lenne most az a Medal of honor AA vagy CoD1, ha Hitler nem okoskodott volna 1939-ben?
    Tolnánk a medieval total wart mindörökké xD
  • Legend Killer
    #32
    mer ez a divat most a géjm készítőknél... erről én ne mtehetek meg senki, de úgy néz ki ráharaptak a kutyák a csontra és most mindenki ezen nyammog, hogy hú, ilyet kell csinálni és dobjuk ki a 2dik véhát a kukába.

    Pedig mennyi lehetőség rejlik ebben a témában! és eldobják!
  • Legend Killer
    #31
    Battlefield 1942nél a Road to Rome-ban bizony voltak oalszok is :)). Igaz, azon kívül más olyan játékkal nem találkoztam, melyben lett volna a három fő nemzeten kívül is más.
  • Vlala #30
    Már nem azért, de mi a jó abban, hogy az összes, valamire használható második világháborús játékot eltolják a "csináld ki a tálibokat" történettel?
  • utgyuru
    #29
    júúú paszmek, 60 fegyver az már derék lenne...
    Azt én sem értem mér nincs olyan 2. VH-s játék, ahol nem csak antant/tengelyhatalmak/oroszok vannak, esetleg japánok. Sokkal több ország hadban állt még, sok más fegyverrel lehetne színesíteni, hasonlók. Na de nekem tetszik ez az modern warfare dolog is, bár én MoH/CoD-között mindig CoD párti voltam, de ha télleg jön ilyen game, és bírni fogja a masina kipróbálom
  • Legend Killer
    #28
    vettem és mivolt? kettő hónap után szarrá ment... xbox 360... és nem miattam.
  • Prince23
    #27
    Az Anakonda HM az Afgán hegyekben zajlott...2002 márciusában. Kopteres dolgot pozitivumként írtam... Szal a lényeg, h Afganisztában ki kell írtsuk a talibistákat meg al kaida xD

    Amúgy még utána néztem a dolognak. Már azt írták más honlapon, h már 2 hónapja tudtak erről, csak most jött egy megerősítés, és kibontakoztak elénk. A franciáknak köszönhető ez a hír, h jön a moh uj résszel.
  • berczely
    #26
    Mér még a kopteres dolog nem is rossz!
    Ha jóltom ez ilyen Irak feelinges lessz nem?Mert az elégjólenne!
    Tetszik az a szerelés amit ott hordanak meg a környezet!
    Tudom hogy a CoD4ben is van hasonló de az valahogy nekem nem jött át a dolog...
  • Prince23
    #25
    Sztem is, magasan verik még a Spearhead is mega Breaktrough is ezeket az új mohákat.
    Ha az OA olyan lesz mint az Airborne akkor: egyáltalán nem jött be. itt lehet nem repülőkből fogunk kiugrani hanem szigorúan helikopter tesz majd le a nagy mapra.
  • berczely
    #24
    Hát eddig sztem is!
  • Red Bull
    #23
    mohaa a lekjopp
  • trogerzsiger
    #22
    vegyé konzolt
  • Legend Killer
    #21
    jahh, de szar gépem van, majd, ha lesz lóvém, veszek1kurva jót.
  • trogerzsiger
    #20
    ja sm3 kellett hozzá
  • berczely
    #19
    Pedig az is UE3-as tudtommal!
  • Legend Killer
    #18
    airborne-al se tudtam jáccani :'(.
  • berczely
    #17
    Hát ez a grafenginetől függ!
    Mert ha UE3 akkot az vígan szaladgál sztem mindenkinek!
  • Legend Killer
    #16
    biztos rohadt nagy lesz a gépigénye...
  • trogerzsiger
    #15
    hát az nem nagyon szólna fegyveropogásról:D
  • Prince23
    #14
    Medal of Honor: Operation Margareta? xD
  • Hellsing47
    #13
    az kit érdekel?
    maga a cime eladja a játékot
  • Prince23
    #12
    Hungary? Dehogynem: Éhség... amcsiba erre tippelnek XD
  • Neoncsoves
    #11
    hát ahhoz minimum az ország pénzének 3/4ét oda kéne adni EAnak, mert nekik abból nem jönne profit. sokan azt se tudják AMerikában hogy mi az a Hungary...
  • akyyy
    #10
    pedig lehetne olyan 2.vh-s moh, amiben magyarok szerepelnek esetleg itthoni helyszín:D
  • Neoncsoves
    #9
    Tutorial: How to kill Saddam Hussein
  • berczely
    #8
    Na ez tetszik!
    Megtörtént esemény és Iraki feeling!!Zsíír!


    Remélem nem csak kacsa a hír...
  • Prince23
    #7
    Ja és elnézést kérek, h nem sikerült a főcímben kiírnom a teljes pc címét. Oka: nem fért ki. Az alcímét magyarul olvasshatjátok az altopikcím részben:D
  • LeWyTy
    #6
    Am ha nem kamu akko +fav
  • Prince23
    #5
    Meg fog jelenni (ha nem kövezzetek meg, jegyezzétek meg ezt a hsz-t :D)... most már a Medal of Honor szériának is változnia kell, a modernkorba. És lesz itt konkurens a CoD. Tiszta üzlet az egész. A mondat legelején is ki van írva, h pletyka.

    Azért remélem nem olyan raklap lesz mint az Airborne.
  • LeWyTy
    #4
    Mint említettük, a hír csak pletyka, ne tessék készpénznek venni, de azért bizakodjunk egy hasonló bejelentésben!
  • Prince23
    #3
    Szerintem 2010-re... :S
  • mikiking
    #2
    Az igen,gondolom 2009 ben jön csak
  • Prince23
    #1
    Medal of Honor: Operation Anaconda

    Platform: PC, PS3, X360
    Korábban is szó volt már arról, hogy a Call of Duty szériához hasonlóan a modern háborúk felé nyitna a Medal of Honor is - most újabb pletykákat kaptunk az új részről.
    A Medal of Honor: Operation Anaconda az új Call of Duty-val ellentétben megtörtént eseményeket dolgozna fel, mégpedig a 2002. márciusában esedékes Anakonda-hadművelet eseményeit játszhatnánk végig. Ekkor az amerikai és az afgán sereg együttesen azt a feladatot kapta, hogy megsemmisítse az al-Quaeda és a Taliban erőket a Shahi-Kot völgyben. Nem tudni, hogy a játékmenet az Airborne-ban megismert szabad, vagy a korábbi részek agyonszkriptelt, lineáris játékmenetéhez fog-e hasonlítani, de a hírek szerint hatvan különböző fegyver kerül a játékba.

    infó