1132
  • DarkSector
    #212
    jah addig nem mentem, akkor lehet törés bugja....
  • MrDevil
    #211
    megvan a megoldás a halk hangra, vista , win 7-en kattintsatok a hangerő gombra és ott a keverőre görgesd a csúszkát addig amég nem látszik a singularity és ott feljebb lehet venni a hangját! :)
  • MrDevil
    #210
    Nekem Ati 4870-es kártya alatt van ez a hiba, az elején még nekem sem volt a játék felétől viszont elkezd baszakodni!
  • Prince23
    #209
    Az első 10 perc, tőlem



    ui: yt dolgozza a HD minőséget is, türelem. Stay Tunned
  • grebber
    #208
    Láblécnél leírt gépen full HD-be megy szépen akadás nélkül (UE3) szóval gépigénye lószar!
    Eddig jóféle igaz csak belepillantottam.
    Azért van mit magyarítani benne mert vannak olvasható cédulák abból gondolom kiderül mi a szar van!
  • DarkSector
    #207
    8800gt, az lekezeli maxon ne aggodj...:)
  • cumfu
    #206
    Akkor talán nem kell izgulnom. Meg teszik ez az ideteszem, odateszem, pörgetem, forgatom stílus :)
  • DarkSector
    #205
    ha vsync-et kiszedem, akkor nemtuom meddig menne fel fps, ugy nem probáltam, de nem is kell szerintem...:)
  • DarkSector
    #204
    erős?
    lehet nem jol állitottam be...
    nah nekem 1680x1050-ben, és minden pipa bevan lőve....

    lehet még mást is állítani?
    ha nem akkor ez az én gépemen a vsync akad, vagyis a vsync 60Hz-re van fixálva, és a 60 fixen megy, nem esik az alá, max nagy tereken láttam hogy 54-57-re néha ingázott.
  • FSpofon
    #203
    ebből már börtön lesz :(
  • cumfu
    #202
    Én is az erre akartam kilyukadni, hogy nvidián is szarakszik-e. Amúgy erős gép kell neki? Neked hogy fut?
  • DarkSector
    #201
    nah eddig belenéztem, *-os 5-ös az irányításnak, ez tetszik, hátmég ha majd lehet multizni esetleg.
    grafika, szép, eléggé szép. fegyók nem ostobák, nem tömzsik, ez is jo pont részemről. ÉS NAGY SZÓ, DE A GÉPEMEN EZ IGY IS MAXON ELFUT, ÉS NEM LASSUL BE SEHOL, VÉGRE OPTIMALIZÁLT JÁTÉK JUHÉÉÉÉ!
    történet még semmit nem tudok, de a bevezető, meg az első szörnyek támadása, elég intenziv ahhoz hogy lekössön.
    hangok sajnos nekem kibaszott halkak, alig hallon pl mit beszélnek benne.

    én egy érdekesség: nekem nem tölt be későn a textúra, végig bugmentes volt eddig!!!
    kérdeznék valamit, a későn megjelenő textúrákkal kapcsolatban: ATI VGA ALATT VAN A KÉSŐI TEXTÚRA, VAGY NVIDIA ALATT IS????
    mert lehet hotfix kell majd...
  • strebacom
    #200
    Ja.. úgy látom hogy nincs feliratozás..igaz??
  • strebacom
    #199
    Nagyon faxa game.....tényleg tiszta bioshock...
  • Prince23
    #198
    KandureX!

    Benéznél a Moderátorok topikba? (játékosok fóruma)
  • Tatyla
    #197





    jó lesz ez kérem szépen,vannak benne hibák de a történet jó lesz szerintem
  • cumfu
    #196
    Milyen vga-d van?
  • MrDevil
    #195
    tudom, hogy ez a u3 engine hibája, de máshol azért nem ilyen drasztikus...
  • zzeN
    #194
    Jó pár részen később tölti be a textúrákat, kb. fél perccel.
  • MrDevil
    #193
    nálatok is előfordul, hogy nem akarja betölteni a texturákat ?
  • Prince23
    #192
    Majd jövök egy videóval... az első 8 perc felvételen lesz. JHááát mit mondjak... annyira nem fog meg. tiszta bioshock meg wolfenstein keverék az egész. majd meglátjuk a Gravity mit tud majd :)
  • CalebJoe
    #191
    Ja te szőrös az szerintem egy isten game volt benne volt vagy 80órám mire a végére értem.
  • Kandurex
    #190
    szubjektív eléggé,

    szóval...Lost Odyssey volt tavaly, ez évbe még nem jött olyan single ami érdemes lett volna.
  • DarkSector
    #189
    bioshock 1-2....:)
  • MR ME
    #188
    na és mik azok? :)
  • Kandurex
    #187
    Nekem mindkettő kell, király grafika és kiváló játék is...ezért van az, hogy rég óta, szinte csak egy - két játékkal játszok egy évben. Néha csak eggyel.
  • SZilaJMaGGoT
    #186
    Ott a pont!
  • DarkSector
    #185
    nekemis
    szerintem jobb lesz, hála az időmanipulációs képességeknek...elég jó értékeléseket olvastam
  • DarkSector
    #184
    tutira jó lesz, a végigjátszás után jókat írtak róla.
  • CalebJoe
    #183
    jaja nekem is egyből a Bioshock jutott eszembe csak más környezetben, de remélem megüti a szintjét:)
  • MR ME
    #182
    nemtudom, de egy ilyesfajta játékot én gecire nem a grafikáért várok...persze ne legyen ocsmány hulladék, de szvsz a játékmenet sokkal fontosabb egy ilyen játéknál, aki meg a grafra akarja verni az menjen crájziszozni

    épp ez a baj a mai játékok többségével, kurva jó grafika, azt megunod fél óra alatt, mert semmi ötlet nincs bennük, csak mész és nyomod a bal egér gombot mint a hülyegyerek
  • Maxtreme
    #181
    Én is belelestem az előbb. Szerintem nagyon bioshock utánérzete van. (legalábbis így az elején)
    A gépigéy piszkosul barátságos (1680ba maxon a 120 fps-es limitről nem nagyon mozdul el) ellenben a hangok nálam baromi halkak valamiért. Majdnem csutkára kell nyomnom a hangfalakat h szóljon valamit.. (holott normális esetben 20-25% fölé nem érdemes tekerni mert lebontja a lakást :) )
    A gfx meg olyan amilyen. Kb bioshock. Elég ocsmány sztem (főleg a textúrák miatt) :)
  • Magiszter
    #180
    Akkor lehet velem van a baj, de én szeretem ha a kaja nem csak finom, de jól is van tálalva

    Persze a jól tálalt gőzölgő kulát már nem csípom.
  • SZilaJMaGGoT
    #179
    Most is jáccogatok az op4-al... HL1 kiegészítője. Kábé ennyire érdekel graf. :) Mass effect 1-2-t is toltam, de akkor is játszanék vele ha hl1-es grafja lenne, mert a gameplay fasza. :) Ennek ellenére mindig érdekel az új tech, meg engem is elkápráztat, de nem egy erős szempont.
  • MR ME
    #178
    nah királyság!
  • zzeN
    #177
    Pár shot:




    Eddig olyan suta, majd kifog alakulni(remélem).
  • darkstreet89
    #176
    Jöhetne már a Transformers: War for Cybertron is mert először letöltöm nekem kicsit drága :)
  • Hellsing47
    #175
    mibe hogy mindjárt nyit valaki egy warez topikot
  • balee4
    #173
    Ment Neked is. :)
  • zeus89
    #172
    Köszi szépen