1132
  • MrDevil
    #131
    én semilyennre , csak mondtam hogy egyáltalán nincs benne felirat!
  • Seth
    #130
    szó sem volt magyar feliratról. Arról van szó, hogy semmiféle felirat nincs benne. Pedig nem ártott volna, mert mindenki orosz akcentussal beszél, plusz a rádiókból hallható szövegelések néha nem hallatszanak tisztán.
  • DarkSector
    #129
    nah fogalmazd át mégegyszer ezt most itt....:)
    oda van írva hogy csak angolul lehet játszani vele, akkor miről beszélünk? mien magyarra vársz?
  • SZilaJMaGGoT
    #128
    Mióta kötelező egy fejlesztő-nek minden játékához ugyanazt az engine-t használni?
  • MrDevil
    #127
    attól még hogy angol nyelvű felirat még nem biztos hogy lesz rajta
  • DarkSector
    #126
    #117 ... már kiderült, angol.
  • MR ME
    #125
    az elég szar :(
  • MrDevil
    #124
    legalább is az xbox-os verzión nem volt felirat, holnap kiderül hogy lesz e pc-n vagy sem, de nem valószínű
  • MR ME
    #123
    reméljük hamarosan hozzán is eljut (hozza az onlineposta)
  • Evin
    #122
    Hm, az érdekes, hiszen a fejlesztőcsapat ugyanaz.

    MrDevil
    Remélem csak rosszul tudod. Mert az úgy elég gáz.
  • SZilaJMaGGoT
    #121
    Nem ugyanaz az engine. Ez UE3.
  • MrDevil
    #120
    egy baj van vele, hogy nincs felirat benne sajnos! :(
  • Evin
    #119
    Most a hasamra ütve mondom, de ha ugyanazt a motort használja, mint a Wolfenstein (és miért ne tenné), akkor esélyes lehet egy magyar fordítás (általánosságban), mivel látom angolul jön ki.
  • The Protector
    #118
    Akkor hamarosan lesz warez?
  • RETROB0Y
    #117
    CD GALAXIS-nál mától kapható!!

    9000FT
  • MR ME
    #116
    jól hangzik, én már várom nagyon pc-re, bár ez a 8-9 óra kevésnek tűnik kicsit :(
  • Seth
    #115
    Na végeztem vele. A manapság átlagosnak mondható 8-9 óra körül lehetett
    Egyeltalán nem hozott lázba a játék mikor bejelentették, de nagyon kellemesen csalódtam. Hangulatos ,elején enyhe Bioshock utánérzés befigyel,de ez majd átmegy timeshift-be is. Fegyverek jók, mind egyedi eddíg soha nem látott szerkenytű (persze mindegyik a szokásos fegyvereknek megfeleltethető)A kesztyű is jó, remek funkciói vannak, mindegyiket ki is kell, és reflexszerűen fogjuk használni
    Grafika nem egy crysis, hogy ezzel az elcsépelt kijelentéssel éljek, de teljesen megfelelő,megteremti a hangulatot, pályatervezők,dizájnerek jó munkát végeztek.
    A sztori. Nos itt voltak értelmezési gondjaim ( ami azért el is várható egy időmanipulálós történettől ugye:D ), de majd ha vki más is végzett vele, spoilerben megbeszéljük :) A 2 féle befejezés miatt érdemes majd mégegyszer nekiállni a végének (szerencsére nem kell legelejétől)

    Adok neki egy 8 pontot, ennyit bőven megérdemel a cucc, kiváncsi leszek a hivatalos értékelőkre
  • Seth
    #114
    már tegnapelőtt :)
  • grebber
    #113
    Singularity.XBOX360-COMPLEX na kijött!
  • SZilaJMaGGoT
    #112
    *Ha nem lettem volna világos a grafika miatti nyavalygására reagáltam, a rossz ötletek az más tészta.
  • SZilaJMaGGoT
    #111
    De emiatt hülyeség a wolfhoz hasonlítani... Régebbi az engine is stb... Pont azért írtam, h ennyi erővel a hexenhez is hasonlíthatjuk mert az is raven. Nem értem mit nem lehet ezen érteni.
  • MR ME
    #110
    én nem találtam
  • DarkSector
    #109
    van videó amiben látom a gameplay-t, és mostani verzióból van?
  • Seth
    #108
    Még mindíg nem a játékot futtató motorról van szó
  • SZilaJMaGGoT
    #107
    1. Kiadónak max a terjesztéshez van köze(persze volt pár elrettentő példa maikor a kiadó is erősen beleugatott a fejlesztésbe, és sajnos lesz is).
    2. Attól, hogy a raven fejleszti a grafikus motor teljesen más, ennyi erővel a hexen-hez is hasonlíthatod mert azt is raven fejlesztette.
    3. WTF?! Milyen koppintás? Ha tech-re célzol akkor próbálj meg működésre bírni egy md5-ös modell-t/animációt működésre bírni udk-ba és akkor majd gratulálok... :)
  • grimm13
    #106
    1. Mind 2 játékot a Raven Software fejlesztette.
    2. Mind 2 játékot az Activision adja ki.
    igazad van tényleg 0 közös pont van a 2 játék között .Ráadásul Fps és Sci-fi kategóriába sorolható mindkettő. Vajon miért gondoltam arra hogy lehet benne pár koppintás ?
  • Prince23
    #105
    2009 . novemberi
  • DarkSector
    #104
    jah ez nem a végleges változatból van?
  • MR ME
    #103
    remélem, mert jó lenne nem 20 fps-el végigjátszani :D
  • SZilaJMaGGoT
    #102
    +Nvidia logót se láttunk eddig(lekopog) hála a jó égnek!
  • Seth
    #101
    ez vmi pre változat,mert csomó minden nem így működik és nem így néz ki
  • SZilaJMaGGoT
    #100
    Reméljük a legjobbakat... :D Különben csak nem csesznek ki magukkal annyira, hisz a fizika itt a játék szerves részét képezi, és ha pc-re nem 2 darabot akarnak eladni akkor havokot tesznek alá. :)
  • MR ME
    #99
    de ügye ez nem pisixes game lesz?
  • MR ME
    #98
    jó lesz ez, bár remélem h ez vmi easy módban volt mert elég fura 2:30nál amikor kb 5en szarrá lövik a formát azt semmi baja :D
  • DarkSector
    #97
    jah mert bepipáltam hogy hd-ban legyen, franc tudta hogy ien lesz.....:P
  • The Protector
    #96
    HUH.egy pcit nagyba tetted be.De nekem nagyon tetszik a játék.Nagyon jó a fizika meg a manipuláció megvalósítása.
  • DarkSector
    #95
  • #94
    boxon. Grafika szerintem jó, a hangulat is. Eddig, bár még nem sok időm volt rá.
  • DarkSector
    #93
    énse, csak technikailag rosszul van informálva, vagy csak elnézte, velemis előfordul, azért is elézendő a dolog, emberek vaunk...:)
  • SZilaJMaGGoT
    #92
    Hát nem túl éles eszű gyerek, de azért még nem itélem el... :D