1132
  • Csokis
    #292
    Hagyjuk már ezt a felbontási dolgot, nem az a probléma! A FOV érték a sz@r, sajnos. Megjegyzem 1360x768-at nem lehet a játékon belül választani. Ellenben, ha átírom az értéket 136x768-ra (regedit, HKEY_CURRENT_USER\Software\Activision\Singularity részen a ResX és ResY), akkor meg szépen kezeli. Egyébként az itteni opciók között sincs FOV, hogy a fene enné meg!
  • XenHai
    #291
    NA én is végig értem! Mind a 2 vége kurva jó ! És kérem a 2 részt mert baromira be jött a game....
  • ShaiHulud
    #290
    ja kozbe latom a fov nem tetszik, nem tudom en abban sem lattam zavarot. o.O
  • ShaiHulud
    #289
    nalam siman megy 16:9 ben a jatek ingame optionsjabol.
  • Csokis
    #288
    Ahha, mert nincs is. Ez nem fog így működni.
  • rumkola
    #287
    tudom, de nem találom az INI-ket baxameg

    igen félreérthetően írtam, a FOV szar
  • Csokis
    #286
    Gyk.: A FOV szar. gondolom itt is úgy kell, ahogy pl. a Borderlands-ban is. Lehet, hogy működne, ki kellene próbálni!
  • rumkola
    #285
    persze be lehet állítani 1680-ra és widescreenre, de mégsem lesz az :)
    ahogy a Borderlands, Dark Void, Bioshock stbstb. is el van cseszve

    sajnos nekem megfájdul tőle a szemem, így nem tudok vele játszani :(
  • MerlinW
    #284
    Nekem is (minden UE3-as játék).
  • Magiszter
    #283
    Nekem 16:10-ben simán megy 1680x1050-ben.
  • rumkola
    #282
    jó UE3 engines szokáshoz hűen a kiba*ott widescreen nem működik
    valaki tudja a meoldást ill. valamilyen .ini helyét?
  • Fpocok
    #281
    Bogarak... amikor egyszerre sok támad rád. Kis mocskok! :D
  • zzeN
    #280
    Épp most értem a végére, kellemeset csalódtam benne. Majd megnézem a rossz végét is.
  • MerlinW
    #279
    Hát gyerekek ez nagyon jó játék lett:)
  • grebber
    #278
    Nem olyan könnyű ez.Fegyveres részek könnyűek de amióta megvan ez a fos sokkal nehezebb.Főleg most hogy megkaptam jönnek rám 70-en azt első 4 embernél ki is fogy a nafta a szarból és ledarálnak :(
    Milyen lehet hardon ha normálon ilyen.
  • Fpocok
    #277
    Nekem nem volt ilyen be-nem töltődő textúrám.
  • oregon1987
    #276
    Nálam is előjött a későn betöltődő textúra! De most leküldött liftel a doki a csatornába ott meg be se töltötte! xD Elég randa volt!
  • Prince23
    #275
    Ebbe mi a spoiler? :DD
    de fő az óvatosság
  • #274
    közben sikerült, köszi!
  • zzeN
    #273
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Célozz rá, kövesd a nagy fehér fényt:D
  • #272
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vonatos résznéla, mikor betámad az a nagy szörny mit kell csinálni? Teljesen elakadtam, mikor nem kapok fegyvert és csak a képességeim vannak.
  • DarkSector
    #271
    :D
  • norbi2fraktal
    #270
    jah azt én is
  • DarkSector
    #269
    én csak azt sajnálom hogy nem windows live-os....:S
  • Prince23
    #268
    Ja ez lemaradt, a Breach and Clear XD

  • Prince23
    #267
    További videjók:

    [flash]http://www.youtube.com/v/RYYEmJ-397g&hl=hu_HU&fs=1&hd=1[/flashg






    A videók nem túl akciódúsak, mert szimultán játszom és veszem őket. pont így fogtam ki őket :S Visszatöltésre meg nincs lehetőség
  • DarkSector
    #266
    nemtuom én pc-n probáltam most...
  • Fpocok
    #265
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem az a múltban volt, mert ott hátul szaladgáltak, meg mintha ki is lett volna írva. Abba a naplóba írt, amit a doki is mutatott nekünk azt hiszem. Viszont amikor visszamentem a játékban, akkor a rosszak is tudták, hogy jövők, szóval ők is olvasták.
  • Seth
    #264
    360 verzióban nem tapasztaltam későn betöltődő textúrákat(vagy csak éppen nem a szemem előtt történt). ezidáig csak a Mass Effect 1. részében,illetve az Alpha Protocol-ban volt nagyon feltűnő ez a jelenség.
  • Seth
    #263
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aztán lehet hogy annak a Demichov-nak a naplója vagy vmi könyve volt és abba jegyzetelt, így elárulta hogy majd kire kell odafigyelnie, vagy mittudomén XD,most hirtelen nem tudom, hogy a csaj mikor felbukkant a végén az 1954-ben volt e vagy 2010-ben
  • DarkSector
    #262
    egyedül annyi igaz, hogy ha elinditottam régebben 1-2 unrealos vagy akár másik játékok, akkor a legelső betöltésnél kicsit látszik hogy késik a textura, de nem folyamat a játék alatt...
  • Fpocok
    #261
    Akkor semmi :D Akkor viszont a kiírásnak semmi értelme. Bevallom nem tudtam rendesen elolvasni aztán meg lusta voltam megnézni mégegyszer. Azt gondoltam, hogy azt csinálta... mert csak így lett volna értelme a feliratnak, de akkor nincs értelme, ennyi.
  • H3LLBoY
    #260
    Igaz, most hogy jobban végiggondolom lassan több benne a BioShock, mint a Wolfenstein. Minden esetre remek játék, és egy kicsit még félelmetes is.
  • Seth
    #259
    Jah
  • Prince23
    #258
    Kathrynről van szó?
  • Seth
    #257
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a videó mindegyik befejezés után ott van.Miért csinált rosszat? Egy könyvbe beleírta, hogy mi vagyunk az egyetlenek akik megállíthatjuk azt a Demitchov-ot(vagy hogyhívták) Csináltam róla fényképet,mert olyan hamar nem lehet elolvasni ameddíg mutatták. Eléggé felületes volt ennek a csajnak a szerepe,egyszercsak eltűnt a történetből
  • Fpocok
    #256
    Ja igen, a kéz... azt ki is felejtettem.
  • Fpocok
    #255
    Nem sértesz meg.
    Este írtam is, hogy bioshock és wolfenstein szerintem, meg más szerint is. Viszont az után már annyira bioshock lesz. Szellemalakok, hangfelvételek, perkek=tonikok + a hangulat. Amúgy w.-el nem sokat toltam.
  • Prince23
    #254
    Bioshock (is) azért mert többek között ott van a mágikus kezünk éééés nem utolsó sorban mediafile-okat is meghallgathatunk, megnézhetünk...:)
  • H3LLBoY
    #253
    Hali!
    Én most játszottam egy órácskát a játékkal és azt kell, hogy mondjam nem értek veled egyet. Szerintem egyáltalán nem hasonlít a BioShock-ra, inkább a Raven előző játékára: a Wolfenstein-re. A levél részletek a amik a falon vannak azok is egy az egyben a Wolfenstein-ből vannak, a fegyver upgrade-ot is szerintem onnan emelték, nem a BioShock-ból.
    Ez az én véleményem, nem szeretnélek megsérteni és tudom, hogy te végigvitted én meg csak egy órát játszottam vele.
    Na megyek is vissza játszani!!!:)