1132
  • Fpocok
    #252
    Figy, szerintem a bioshock 2 is ilyen hosszú, az első talán egy kicsivel hosszabb. De mondjuk mw2nél simán kétszer hosszabb...

    SETH:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én sem nagyon értettem azt, de nekem a végén, a credits után volt egy videó, és ott azért nem szépet csinált. De amúgy jah.
  • Prince23
    #251
    :D Az egyik videómat el is neveztem breach and Clear gameplaynek. nem véletlenül xd
  • Seth
    #250
    Falfirkák nekem nagyon tetszettek, elég hátborzongató tudott lenni 1-2 helyzetben.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egy dolgot mondjuk nem értettem : a sztoriban a csaj átvert valaha is minket? Mert a falfirkákon többször meg van írva, hogy ne bízzunk benne. Aztán lehet csak átsiklottam a dolog felett

    A lábnyom teljesen opcionális volt, nem kötelező használni, a megvalósítása pedig ötletes volt.
    Befejezés pedig 3 féle van.
  • Kongy
    #249
    Hát emberek, én megmondom kerek-perec miből tevődik össze ez a játék: egy nagy evőkanál BioShock, egy csipetnyi Wolfenstein, TimeShift és Cryostasis, plusz egy nagyon pici Legendary...

    Nagyrészt inkább Bioshock, a graf is hasonló, és az életerő csomagok használata hmm... A játék legelején már nagyon deja vu érzésem volt, mintha a CoD4 kezddött volna hasonlóan. Ki mit gondol?

    Ettől függetlenül szerintem jó a játék!
  • ratgab
    #248
    Hát pedig már majdnem el kezdett érdekelni ez a játék, de ha ilyen rövid, akkor inkább maradok a bioshock-nál.
  • Fpocok
    #247
    Végig néztem mindent, hogy legyen pénzem vásárolni.
    Nem tudom... 7-8 óra kb.
  • wesker24
    #246
    Ilyen hamar végig is vitted mennyi játékidő volt ? Végigrohantál rajta vagy szép komotosan játszottál minden zeg zugot átkutatva ! :D
  • Fpocok
    #245
    Közben végigvittem első alkalommal.
    Szóval kicsit úgy vagyok ezzel most, mint a Split Second-del. Egyiket sem vártam, de mind a kettő nagyon megtetszett. Nagyon nagyon hasonlít a bioshockra, mind hangulatában, mind játékmechanikában. Ami mellesleg nem baj, jótól lopni nem bűn. Bár volt egy két hang effekt, ami egy az egyben ugyanaz :D
    Grafika szép, hangok okék. Végig 60 FPSen tudtam tolni. Bugokat nem láttam. Bár volt egy hely, ahol NEM úgy tudtam átjutni, ahogy a konzolos videókón, nekem egyszerűen nem csinálta azt. Volt egy két logikai rész, ahol eltöltöttem kb 5 percet, míg rájöttem, mit kell tenni. Tetszett a darabolás a játékban. Az hogy cafatokra lehet lőni, miközben esik össze. Történet is rendben van, bár jobban tetszett volna, ha azok a kiírások nincsenek a falon. Az is tetszett, hogy nem ilyen wolverine baromság van, hanem életcsík.

    Ami nem tetszett... az a lábnyom a földön... értem én, hogy fogni kell a buta játékos kezét, de azért kicsit túlzás már nem? Fegyver sem volt sok fajta és mindegyiknél ugyanazt kellett upgradelni. Voltak perkek, amik közül sok ugyanaz, mint a bioshockba. Azt hiszem kicsit túlzásba vitték a dolgot.

    A történet nagyon ott van. Én hatalmas timetravel-sucker vagyok. Imádom a paradoxonokat meg minden. Szóval nagyon tetszett ez az időutazásos dolog. Ha jól vettem ki, akkor több féle vége van a játéknak. Nekem sikerült egy olyat kiválasztanom elsőre... mondjuk úgy, nem a legszerencsésebb a földön élők szempontjából :D Ráadásul a credits után is volt még ending, ami elég WTF kategória volt.

    8/10
  • Fpocok
    #244
    Nagypapi és rakettavető gameplay. Aki nem akar lelőni semmit a történetből, annak csak 5:10-ig ajánlom.

  • Prince23
    #243
  • Fpocok
    #242
    Nekem mindig leveszi a hangerőt, amikor elindítom. Nem lehet, hogy annyira halk lett nálad, hogy nem hallod? Amikor elindul játék, akkor nézd meg a hangoknál, keverőnél a csúszkát és húzd feljebb. Ha így sem megy, akkor passz.
  • Héeder
    #241
    Hello
    Valaki tudna nekem adni egy torrentet, mert amit public oldalakon találok azok irtó lassúak.
    Ha valakinek megvan még a torrentje és elküldené pm-ben azt megköszöném!
    Na pacsi
  • kri555
    #240
    Sziasztok
    Miért nincs hang a játékba?
    Újra is telepítettem de úgy sincs hangja
    Mi lehet a probléma?
  • SZilaJMaGGoT
    #239
    Jah nem hinném, h az epic ilyen buggal kiadta volna az engine-t arról nem is beszélve, h azóta még mindig folyamatos fejlesztés alatt áll az engine, akkor meg főleg nem hagytak volna benne ilyen hibát. Itt valami más hibádzik, főleg ha nem jelentkezik mindenkinél.
  • Fpocok
    #238
    Éljen! és köszi!
  • Fpocok
    #237
    ÍGY?

  • CalebJoe
    #236
    én voltam!
  • Prince23
    #235
    Ez volt má?

  • Prince23
    #234
    Valaki küldött nekem pm-et későn, megnéztem, de már elfelejtettem hogy ki volt az , így nem tudok neki írni :D
  • DarkSector
    #233
    nálam se volt eddig.
    ez vga driver hiba lehet...atisoknak.
  • SZilaJMaGGoT
    #232
    Hát valamikor már csekkolom de komolyan nem emlékszem ilyesmire.
  • [Rush]
    #231
    egynek:)
  • Rowlend
    #230
    Pedig voltak ott bőven ilyenek...
  • SZilaJMaGGoT
    #229
    Nem hinném, Gow-ból UT3-ból sem emlékszem ilyesmire.
  • Rowlend
    #228
    Szerintem átlagos. Egynek elmegy
  • Muttley
    #227
    crysis, metro 2003, wolfenstein keverék
    gameplay tapasztalatok jöhetnek
    Jó/átlagos/szar?
  • poppe
    #226
    <object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Qs2Z4ygvOJ8&hl=hu_HU&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Qs2Z4ygvOJ8&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>

    ez az embed link, ebből kiszeded az src-t ami itt

    http://www.youtube.com/v/Qs2Z4ygvOJ8&hl=hu_HU&fs=1

    az =1-ig kimásolod
    ést ezt teszed flash tegek közé
  • MR ME
    #225
    jónak tűnik, este remélem lesz energiám nekem is belenézni :|
  • Rowlend
    #224
    Jesszus.. frászt kaptam amikor megszerezzük a pisztolyt..:D
  • strebacom
    #223
    Valami ügyes ember csinálhatna bannert..
  • Fpocok
    #222
    Remélem valaki elmondja, hogy kell rendesen belinkelni videót, mert nekem nem megy.
    Csináltam egy másik videót: Videó 2
    Van benne rakettavető, robbanónyílvető meg nagypapi. A felétől egy kicsit spoileres, szóval csak óvatosan. És HDban nézzétek ofc. :D
  • oregon1987
    #221
    Pár kép:




  • oregon1987
    #220
    Unreal 3 motor szépséghibája a későn betöltő textúra!
  • Fpocok
    #219
    Nem értem mi van, valaki elmondaná miért nem tudok belinkelni videót?
    Na jó, addig is itt van: Singularity PC gameplay
  • Fpocok
    #218
    A végén jól megszoptatott a kis szemét... és csak ÉPPHOGY éltem túl :D

  • Fpocok
    #217
    Én is csinálok videókat. Amint fennlesz belinkelem. Bár hogy is kell linkelni videót? CSak mert múltkor a flash /flashel nem ment :S
  • Prince23
    #216
    Mindenesetre jobban bejön mint mondjuk a Wolfenstein. Tehát eddig simán ér 8/10-et a gamma.

  • MrDevil
    #215
    nem hinném mivel eredetivel játszom!
  • Fpocok
    #214
    LOL baszki. Pont ezt mondtam én is nemrég kavicsnak, hogy pont olyan mint az a két játék egyben.
    Valahogy in game feliratot nem lehet előcsalogatni?

    A játék nem rossz. De igazából annyira nem köt le. Egyszer végig tolom mindenképp. Tetszik, hogy nem ilyen hülye wolverine élet van, hanem van rendes csík meg medipakk.
  • DarkSector
    #213
    milyen érdekes, singularity és transformers.

    mindkettő Activision, mindkettő Unreal 3 motor, és mindkető RELOADED csapattól....:)))