1132
  • strebacom
    #171
    Hát beszarok....már megjelent...
  • The Protector
    #170
    nekemis:)
  • balee4
    #169
    PM ment.
  • vg
    #168
    ez a topic szinte minden hsz-je elmondd mindent arról, hogy miért haldoklik a pc-s játékipar, valamiért miért várják olyan sokan "pécéverziót".
  • CalebJoe
    #167
    Ilyen hamar még csak privát vagy FTP-n van fent a publikus oldalakon általában később kerülnek fel az új dolgok.
  • zeus89
    #166
    Én is megjártam a torrent megszünésekkel, vki ha tudna adni egy torrentet ehez a játékhoz nagyon megköszönném!
  • The Protector
    #165
    Hvi talál vmi jót akkor szóljon.
  • norbi2fraktal
    #164
    Aszfalt....
  • Fehercsoki
    #163
    Na ja,torrenten viszont még nem láttam.(hát igen a razzia miatt nincs jó oldal:D)
  • The Protector
    #162
    rls logon is fent van már.
  • The Protector
    #161
    Vkinek egy gyorsan jövő linkje az onlinefutárhoz?
  • norbi2fraktal
    #160
    Click Here RLD!!!
  • Tatyla
    #159
  • Magiszter
    #158
    Azért bárki bármit mond a jó grafika is lényeg. Persze ne azon legyen a hangsúly... de egy igazi epikus történet elmeséléséhez kell a megfelelő grafikai háttér is. A Crysis WH-ban mikor ránéztél a hegyre és láttad hogy fokozatosan omlik le. Vagy a HL2 EP1-ben mikor robban szét a Citadella és jön a lökéshullám... ezt egy mario grafikával nem lehetett volna megcsinálni, pedig azzal is heteket játszottunk anno :D
    Szóval az igazi hangulat megteremtéséhez és egy jó történet elmeséléséhez igen is fontos a grafika. Legjobb példa a Mass Effect 1-2. Vagy a HL2, FEAR...stb.
  • SZilaJMaGGoT
    #157
    Nekem sem, de mond ezt a játékos társadalom zömének... :)
  • Evin
    #156
    Nekem sosem a grafika volt a lényeg. Meg a Wolfenstein sem volt olyan csúnya.
  • Magiszter
    #155
    Csak a bökkenő hogy itt oroszoul beszélnek angolul Az meg már a Hard fokozat hallás utáni nyelvértésben (a Csehek tudnak még nagyon szépen angolul beszélni. Néha egy pár pillanatig azt sem tudom milyen nyelven szólnak hozzám )
  • MrDevil
    #154
    engem annyira nem érint, ha nem magyar. beszélek olyan jól angolul, hogy ne okozzon gondot :)
  • MrDevil
    #153
    köszi!
  • #152
    3-5 munkanap
  • DarkSector
    #151
    hali tuom hogy nekem irtad, de azé néha nyomj előtte a "Válasz erre" szövegre...:)
    igy értem aszittem még mindig a magyar feliratra vártál...:)
  • RETROB0Y
    #150
    Hát jah a szokásos Activision védelem SecuROM cd-kulcs és cd check


    Sztem a 7végén tolja minden warezos
  • MrDevil
    #149
    nem sok mindent lehet rajta magyarítani, mert nincs rajta angol felirat sem, csak cd kulcs kell hozzá + a lemez legyen a meghajtóban
  • DarkSector
    #148
    te mien fleirat nincs rajta, és csak mi kell hozzá?
  • SZilaJMaGGoT
    #147
    Azért költséghatékonyabb néhány évente újabbra váltani. Vagy te megvennél egy game-t akkor is, ha még mindig quake engine-el jönne?
  • MrDevil
    #146
    na most már tuti hogy nincs rajta felirat, csak széria kulcs kell hozzá, és sima disc checkes
  • Bence94
    #145
    meg is lehetne venni mondjuk...
  • Prince23
    #144
    Pc-re akkor is június 29-én jár le az embargó. wrz-re is értve, de bár csak neked lenne igazad ...
  • balee4
    #143
    CD Galaxis nem írja, hogy internetes aktiváció lenne rajta. Sztem hamarosan megérkezik.
  • Rowlend
    #142
    kiszállító cég hozza úgyhogy ha nem veszed át akkor később a postán kell átvenned.
  • DarkSector
    #141
    nem hinném hogy tárgyat, értéket csak ugy a postába basznak be
  • Magiszter
    #140
    "ha nem fér be postaládába akkor mi van"

    Mi lenne? Kettéhajtja és betömi, ha addig él is. Nekem egyszer becsomagolt, kötött pulóvert akartak betömködni a postaládámba jól képzett pesti postások. Még szerencse hogy akkor mentem haza és láttam az eksönt. Kicsit se szakadt le a pofám ám.
  • Evin
    #139
    Nem kötelező, de mivel mindenki a pénzre hajt, költséghatékonyabb, és azért gondoltam volna.
  • MrDevil
    #138
    OFF

    Valaki nem vágja, hogy mennyi idő alatt jön meg a zavviról a rendelt cucc, és hogy ha nem fér be postaládába akkor mi van ? ?? :D
  • Magiszter
    #137
    Én most vettem elő a HUNosított Dark Sector-t. Egyetlen baja hogy az oroszoknál a közeljövőben (vagy egy alternatív idősíkban, még nem tudom hol játszódik), nem létezik a 16:10 vagy 16:9-es képarány, így meg azért kicsit rombolja az illúziót. :(
  • The Protector
    #136
    tuti nem.de ha van release vki értesítsen:)unom magam.
  • Kongy
    #135
    na mivan ezt már nem crackelik meg? ezen is drm védelem van?
  • The Protector
    #134
    Remélem hamarosan meghozza az onlinefutár.
  • RETROB0Y
    #133
    NEm szeretnék nagyon beleszólni de a Singularity Unreal Engige 3.0 használ a Wolfenstein meg ID Tech 4-et


  • SZilaJMaGGoT
    #132
    Menj el moszkvába angolt tanulni bmeg! :P