1132
  • DarkSector
    #332
    mien pont 1?
    én ha jól emlékszem 7-8 órát olvastam azoktól akik végigvitték (de elnézést ha rosszul idéztem volna, biztosra nem merem állítani!), és kommentelték.
    vagy arra érted hogy ez a 7-8 óra, amit irtam nem annyira korrect?

    monnyuk nekem amien lassan haladok lesz vagy 14-20ora is, de a mai sok 4orás singlihez képest ez már egy kisebb csoda, ha ennyi a játék, nyil egyenessen végigfutva....

    de majd meglátjuk...:)
  • Tatyla
    #331
    ehehheh
  • The Protector
    #330
    nem csak egy.
  • Frank99
    #329
    na, pont itt van egy....
    :-)))
  • Frank99
    #328
    bammeg, most jött le, és mások már végigtolták????
    újra gyereknek kellene lennem......
  • DarkSector
    #327
    ha jol emlékszem 7-8 ora, szerintem korrect...
  • The Protector
    #326
    Mennyi a játékidő?Mert kezdek fosni h rövid lesz.Most kaptam meg a deadlock képességet(kis gömb amivel kilassítod az ellenfeledet)Sok van hátra?
  • wolfoid
    #325
    Én is végig játszottam, nagyon jó játék volt ....
    ....de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én többet vártam a végétől, oké, többféleképpen lehet befejezni, de hol van a végén a nagy heróikus harc? kb volt 1-2 nagy harc játék közben, azt hittem majd a végén még nagyon harc lesz, erre meg megkapjuk az örök energiát, és csak funból öldöklünk......de összeségében jó volt a játék.
  • ShaiHulud
    #324
    akkor mazlid van :)
  • Fpocok
    #323
    Szóismétlés ftw.
  • Fpocok
    #322
    Mivel este végig toltam, elég sokat toltam egyszerre. :D Le is kopogom.
  • ShaiHulud
    #321
    majd fogsz, ha nem csak 10 percekre jatszol, hanem egyhuzamban par orat :) nem videokartya fuggo, unreal engine 3 hiba, csak ebben a jatekban meg bugos is:D mass effectben is ez az engine van, ott is latni amikor belepsz uj helyszinre es elso par secben betolti a texturakat es elejen lowresek a texturak egy pillanatra. ebben a jatekban meg ugymarad, illetve van hogy percekbe telik amire atvalt jo minosegure :D
  • Fpocok
    #320
    Hmm. Én ilyet sehol nem láttam, pedig nekem szarabb VGAm van.
  • Prince23
    #319
    Húú nekem nem ilyen, de mindenesetre szépen ki van emelve a karaktered a környezetből, vagyis a karja :)
  • strebacom
    #318
  • ShaiHulud
    #317
    jah unreal3 enginenek baja van texturakkal. sajnos ebben a jatekban ez egy jellemzo gond hogy nem valt at a jo minosegu texturakra, ha kozelebb ersz. eleinte zavart, de aztan szartam ra ;)
  • norbi2fraktal
    #316
    eddig még nem találkoztam vele, de félek hogy lesz alkalmam rá...
  • MR ME
    #315
    nálam is ilyen, de nem nagyon foglalkoztam vele :D
  • strebacom
    #314
    Nektek is ilyen elmosódott néhol a textúra, vagy csak nálam ilyen.....



  • ShaiHulud
    #313
    bogarak ellen en is azt az idolassitos burkot hasznaltam (deadlock), bar en szinte minden ellen:D nagyon jo hogy ralovod 4 katonara, azok lefagynak, odamesz hozzajuk kozelrol headshot-headshot-headshot, aztan ahogy elmulik a buborek, eldol mindegyik egyszerre :D
  • ShaiHulud
    #312
    R aztan jobbra-balra billentyuk
  • Seth
    #311
    Fegyverekkel szinte semmit nem érsz ellenük. Az impulzus a jó taktika ellenük, összetereled őket egy kupacba,aztán 1 lövés elég is. Vagy a másik taktika az időelőretekerés az egyik bogáron,az megnő és felrobban
  • grebber
    #310
    Lehet én vagyok a "faszláma" de amikor elérünk olyan helyre ahol lehet fegyvert upgradelni ott hogy kell fegyvert váltani,hogy melyiket akarom fejleszteni??
    Mert nekem nem igen jött össze sehogy csak a kis stukker bírom :(
  • DarkSector
    #309
    diktatúra van, kb hogy jobban átéld a story-t a játékban...:)
  • MR ME
    #308
    lehet bepróbálom majd énis, jó taktikának tűnik, mert fegyverrel sokra nem mentem :D
  • Fpocok
    #307
    Én úgy csináltam, hogy kifejlesztettem maxra az impulzust. Löttem egy időcsapdát, beleálltam. Megvártam mig fenn akadnak a szélén, és akkor impulsel szétlöttem őket. Egyszerre egy csomót :D
  • MR ME
    #306
    pont ott hagytam most abba, felbaszott pöppet :D


    am nekem bejön a game
  • MR ME
    #305
    nem vészes annyira hardon, de nem mondom meghaltam párszor eddig :D
  • Fpocok
    #304
    Oroszországban nem te csinálod a mentést, hanem a mentés csinál téged! :D
  • Magiszter
    #303
    Bár szerintem ez hozza a ruszki hangulatot. Csak akkor van mentés mikor ők mondják
  • MerlinW
    #302
    Na igen, ez vicc, hogy 2010-ben b@sznak mentést tenni egy FPS-be.
  • ShaiHulud
    #301
    engem az zavar hogy nem lehet menteni, es nem tudok visszatolteni oda ahol a lost-os cucc volt, hogy kepet mentsek rola :D
  • Fpocok
    #300
    Mondjuk ez egy kicsit gáz...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogy közben nem lehet sehogy befolyásolni, csak a végén kell egyet dönteni :S
  • ShaiHulud
    #299
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    legvege, amikor ott allsz es a dontesedre varnak. 1, lelovod a szemuvegest. 2, lelovod midnkettot. 3, hasznalod a kezeden levo kutyut a nagy bibaszon a hatad mogott, illetve akar bonuszkent le is loheted elotte a felpofaju ruszkit (de a ruszki halala nem valtoztat a vegen)
  • Tatyla
    #298
    és mi határozza meg a 3 véget? mikor döntök valamiben vagy hogy van?
  • Fpocok
    #297
    A másodikat nem láttam, na majd amikor hardon megyek.
    Az első... meg tényleg igazad van. Viszont nekem nem jutott eszembe, mert szerintem beleillik a játékba. De amúgy tényleg. (Amúgy lehet azért sem vettem észre, mert próbálom minél hamarabb elfelejteni. El sem hiszem, hogy 6 évig néztem, aztán a végén ennyire kiszúrnak velünk :S )
  • Tatyla
    #296
    huh hogy ez mekkora játék olyan ötletek hogy csak ámulok :)
  • ShaiHulud
    #295
    btw LOST-os utalasokat/eastereggeket lattatok?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    falfirka "what if this is supposed to happen?" vagy valami ilyesmi, nem pontos az idezet (john locke maniaja volt ez:D)

    illetve a vege fele van egy, "hatch"/lejaro, ahol van municio, meg e99credit na abban a teremnek a vegen van a falban viszintesen egy nagy kerek, ami mogul arad a feny ;)
  • Seth
    #294
    3 vége van ;D
  • Csokis
    #293
    1360x768 akart volna az lenni. Látom, közben láttad, hogy FOV a baj.