1132
  • DarkSector
    #91
    semmi baj ezzel csak elég megnézni mit ír a mondat elején...nc.
  • SZilaJMaGGoT
    #90
    Semmi köze a wolfenstein-hez, a wolf id-tech 4, ez meg Unreal engine 3.
  • MR ME
    #89
    cryostasis jóféle volt
  • Bence94
    #88
    grafika ? ps3-on játszol vele?
  • #87
    Egy órát tudtam vele játszani, eddig nagyon ott van minden téren!
  • grimm13
    #86
    :S utálom a konzolosokat xD Na jó csak a konzolokat utálom :D Remélem nem építettek túl sokat a Wolfensteinre (grafikára, rossz ötletekre gondolok )
  • Seth
    #85
    konzol
  • grimm13
    #84
    most akkor pc vagy konzol verzio ?
  • FSpofon
    #83
    megy az

    jó kis game lett, azért elég más mint a korai videókból sejteni lehetett, nem egy sima akciójáték.
    történetmesélésben a bioshockhoz meg a cryostasishez hasonlít.
    sajna pár helyen sántít az orosz hangulat átadása, látszik hogy nem ásták bele magukat rendesen :)
  • #82
    fake, vigyázz
  • Magiszter
    #81
    Én is így tudom
  • Seth
    #80
    ps3-xbox360-ra már kapható boltban is
  • MR ME
    #79
    nem 29én?
  • Prince23
    #78
    Még 10 nap:D

    29-én jön ki
  • FSpofon
    #77
    yay megjelent :)
  • MrDevil
    #76
    elég komoly lett a játék, a szörnyik tényleg rusnyák :D
  • grimm13
    #75
    remélem a hangulata is ilyen lesz :D szeretem amikor az ember majd össze*zarja magát amikor hallja a közeledő lépteket :D gondolom mindenki tudja mire gondolok :D 1 pillanatra se hagyja hogy lankadjon a figyelem .
  • MR ME
    #74
    jó rusnya szörnyetegek lesznek benne :D
  • grebber
    #73
    Új képek + Trailer
  • DarkSector
    #72
    akkor majd videókat legfeljebb, ott kb végigjátszák nekünk a játék 20%-át, legalábbis legtöbb esetben ma már megnézhetjük ha összekapcsoljuk a sok trailer-t...:D
  • Magiszter
    #71
    Demó? Én már a szó értelmét sem ismerem. A kiadók is így vannak ezzel, szóval ne várj demót. Főleg ne megjelenés előtt. Az a világ már elmúlt. Sajnos
  • DarkSector
    #70
    jah eddig jonka tünik, megelőlegezzük aztán majd meglátjuk ha már meglesz minimum egy dmeo.
  • Magiszter
    #69
    Szerintem is jónak ígérkezik. Az más kérdés hogy mennyire lesz aztán bughalmaz, vagy rossz irányítás..stb. Persze aki magas elvárásokat támaszt irányába az később nagyot csalódhat. Én csak várom, mert jónak néz ki. Aztán meglátjuk hogy pozitívan, vagy negatívan fogok csalódni.
  • DarkSector
    #68
    sok játék van amit nem hype-olnak, az csak jot jelent, mert nem a reklámmal akarják majd eladni.
    2.dolog, hogy miképpen akarsz összevissza warezt látni ha még ki sem jött a játék? :D
  • MR ME
    #67
    nem igazán izgat h szar a reklámja, én tudok róla, legyen jó azt kész :D
  • grimm13
    #66
    Igazából szerintem a játék jó lesz , én is várom DE a reklámja az valami iszonyat gyér :D Anno a CoD szériának bármely részénél már pörögtek a fórumok , warezoltak :D Ezt meg hagyták leülni.
  • Magiszter
    #65
    Ez igazából egy jó összefoglaló volt arról ami már kiderült a játékról. Bár jobban örülnék, ha már a teszteket olvashatnám.
  • Prince23
    #64
    Hungamer előzetes
  • grimm13
    #63
    Hát én erről lemaradtam !
  • MR ME
    #62
    június 29
  • grimm13
    #61
    Nem ma kéne megjelenjen ?
  • Magiszter
    #60
    Igen a TimeShift egy olyan játék amit időről-időre előveszek és baromkodom benne egy infinite-time-energy trainer-el :D
    Kár hogy nem modolható, mert elviselnék egy olyan modot ami leveszi azokat az effekteket a monitorrol mikor használok valami időképességet. :(
  • MR ME
    #59
    ja eddig elég jónak tűnik, én már várom
    annó timeshift is gecire jó játék volt, jó ötletekkel, remélem h ebben se fogok csalódni és nem csak buta öldöklés lesz hanem néha kicsit gondolkozni is kell h merre hány méter (van benne lehetőség bőven, csak el ne kúrják)
  • Magiszter
    #58
    Lehet hogy szeretni fogom ezt a játékot. Hacsak nem barmolják el valamivel de nagyon.
  • Prince23
    #57
    Impulse trailer
  • Prince23
    #56
    Deadlock trailer
  • grebber
    #55
    Állítólag új képek!
  • MR ME
    #54
    jólesz jólesz
  • Prince23
    #53
    Age Revert trailer
  • Prince23
    #52
    Hivatalos Dobozkép