1132
  • DarkSector
    #372
    jah szuper valakinek már szarakodott a gépe vagy a lemez, és betett egy ien videót faxa, csak éppenséggel lehet ő van igy ezzel egyedül.
    így ki se adták volna a játékot...
  • DarkSector
    #371
    ennyi mehet bannerba!!!!
    :D
  • MerlinW
    #370
    Összeütöttem egyet gyorsban:

  • ShaiHulud
    #369
    na tessek gears of war-nal is ilyen pedig:
    http://www.youtube.com/watch?v=pDUkgxNkCBk
  • ShaiHulud
    #368
    ilyet nem, de mindegyikben lathato amikor palyabetoltesnel egy par masodpercig nincs hires textura. kozismert ue3 dolog ez, keress ra googlen :P az viszont hogy ebben a jatekban kesobb se tolti be feltetlen a texturakat, NA EZ a jatek hibaja igen.
  • DarkSector
    #367
    azért pikk-pack lehet ettől jobban még ideiglenessen is...:D
  • IMYke2.0.0.0
    #366
    Nekem eddig sem GoW, sem UT3, sem Bioshock 1-2, sem ME 1 nem produkált ilyet.
  • rumkola
    #365
    nem tudom én ne olvasok ilyeneket, de nálam az összes UE3-as játéknál előjön
  • H3LLBoY
    #364
    Csak addig, amíg nincs egy profibb.
  • Magiszter
    #363
    Nem is az a baj hogy 12-16 évesek írnak tesztet, mert írjanak ha akarnak, hanem hogy meg is jelentetik valahol
  • DarkSector
    #362
    jajjnemá ien egyszerűt.
  • H3LLBoY
    #361

    Amíg valaki nem csinál egy jó bannert, addig használhatnánk ezt. Szerintem egynek jó.
  • IMYke2.0.0.0
    #360
    Ez fejlesztői bug. A Gamestar/PCGuru és más egyéb ifjonti "újságíróinak" véleménye, és írásai egyenesen a "no comment" kategória...
    Manapság 14-16 évesek is írhatnak "teszteket"... :(
  • ShaiHulud
    #359
    #346 & #347

    ezt irtam "unreal engine 3 hiba, csak ebben a jatekban meg bugos is:D"

    ez egy kozismert UE3 dolog, hogy kesobb tolti be a texturat, viszont singularityban ez bugzik is es neha abszolut nem vagy csak nagyon keson tolti be azokat.
  • Magiszter
    #358
    RTC:Wolfenstein-ben volt a legjobb létramászás, mikor két kézzel fogod a puskát, rugdosol és úgy mászol föl (ergo 1 lábbal kapaszkodás nélkül). Nah azaz etalon

    #346 MerlinW: GoW valami eszméletlenül szép lett, a Mass Effect is pont annyira tud amennyire kell, de a többi szerintem nem ér a nyomukba. Mármint látványvilág terén.
  • Fpocok
    #357
    Így van, csak elgépeltem :D
    bioshock1 > singularity > bioshock2

    Amúgy végre egy fps ami tökéletesítette a létráról való lemászást :D
  • H3LLBoY
    #356
    Gondolom így akarta írni: 2-nél jobb, de az 1-nél nem.
  • Tatyla
    #355
    ööö mi???
  • Fpocok
    #354
    Szerintem is, jobb mint a 2, de az 2nél nem.
  • Tatyla
    #353
    nekem eddig ez az idei év egyik nagy meglepetése,Bioshock 2-töl szerintem jobb igaz azt is szerettem de ebben van valami kis plusz...
  • H3LLBoY
    #352
    Igazad van, ez tényleg engine bug. Idézek a Gamekapocs tesztjéből:
    "Mindenki szereti az Unreal 3.0 engine-t. Jól skálázható, s a tetejébe még ennyi év után is pofásan mutat, nem érett még meg a váltásra. A Singularity profi módon variálja a tágas külső és a klausztrofóbiás belső tereket, részletgazdagon, bitang jó árnyékkal és fényeffektekkel. Persze nem mind arany, ami fénylik, hacsak nem kimondottan gerinctelen szándékkal kutakodsz a főleg sötét pályákon, nem is fogja meg a tekinteted semmi puritán megvalósítás, amellett, hogy sajnos a motorból fakadó, késlekedő textúrabetöltés itt is visszatér. Viszont amúgy tényleg keveset tölt, és szinte alig lesz alkalmunk a „Loading” képernyőre visszakacsintani."
  • rumkola
    #351
    pedig ez UE3 motor bug...
  • wolfoid
    #350
    Egyébként a játékidő 7-8 óra körül van tényleg.
    És ennél nem kell több. Én legalábbis úgy érzem ha több lenne talán végig se játszottam volna, mivel uncsi lett volna.
  • oregon1987
    #349
    Többi Unreal3 játéknál max pálya kezdéskor kell várni a textúrákra de itt menet közben is tölti befele illetve néha elfelejti betölteni szóval játékban van a hiba, valami patch talán majd orvosolja a hibát!
  • Prince23
    #348
    Multiplayer trailer
  • SZilaJMaGGoT
    #347
    Nagyon a fejedbe vetted ezt az engine bugot... Sztem ezt írd meg az epic-nek is. Arra nem gondoltál, hogy a raven volt balfék, mert ilyen még a the ball-ba sincs ami "csak" egy udk-s "amatőr" játék.
  • MerlinW
    #346
    A játék felénél tarthatok, szerintem nagyon jó lett. Tényleg Bioshock+HL2 érzést kelt. Remek innovatív ötletek csak úgy jönnek-jönnek, nem laposodik el a játék. Az Idén megjelent eddigi legjobb FPS a Bioshock 2 mellett.

    Aki az UE3-at fikázza, az gondoljon a Mass Effect 1-2-re, Borderlands-re, Bioshock-ra, Medal of Honor AB-ra vagy akár a Gear of Wars-ra.
  • Fpocok
    #345
    Ja erről jut eszembe, aki normalon tolja. A stamina növelésénél 3 fokozat van, vagy 4? Csak mert 3ra emlékszem, viszont most 4 van nekem. Lehet, hogy csak valamit nem vettem fel... nem tudom.
  • MR ME
    #344
    biztos azért volt mert hardon toltad :D ez az új fícsőt, hardon még a texturák is elmosódottak, h alig tud mi van elötted
  • The Protector
    #343
    Én nyomok egy esc-et és akkor szépen betöltődik de sajnos nem mindig.
  • Fpocok
    #342
    Remélem most boldog vagy. Tolom hardon, és az egyik szobában a fiókoknak nem volt... hát ilyen textúra. Vártam egy darabig, hátha lesz valami, de csak ilyen homályos volt. REMÉLEM MOST BOLDOG VAGY!
  • IMYke2.0.0.0
    #341
    Csak jól kell megírni a kódot - a motor gyakorlatilag bármire képes.
  • Fpocok
    #340
    Hát, mivel akkor jobban leterheli a gépet, jóhogy.
  • oregon1987
    #339
    Azt vettem észre minél nagyobb felbontáson játszom annál később töltődnek be a textúrák! Elég idegesítő! A
    ttól függetlenül jó játék!
    Ott járok amikor Katrynt kell megmentenem és közben találtam egy feliratot a falon hogy "Ne bízz a lányban"! Mondom fasza! :D
  • ShaiHulud
    #338
    valamit beneztel, dehogy hasonlitottam baldur's gatehez. csak azert emlitettem meg, mert az tenyleg nagyon hosszu jatek volt es bg eseteben jogos lenne az, amire valaszoltam, vagyis hogy ilyen hamar vegig vitte valaki es akkor az mar nolifer/gyerek.

    szoval nem a singulaity hatranyakent rottam fel, nem varok el fpstol olyan idotartamu jatekot mint egy rpgtol.
  • Faki
    #337
    Valszleg ez a textúrázás, (mármint hogy gagyi -> normál) azé van, hogy ne töltsön, ne akadjon meg a játék egy pillanatra se "loading..." felkiáltással. Simán kibírható..
  • Prince23
    #336
    Az olyanokat nagyon bírom, amikor egy ilyen FPS játékot egy klasszikus RPG játékhoz hasonlítják:))

    Nyilván az ember az RPG-ktől vár el 80+ őrákat, de egy vérbeli fps-től nem.
  • ShaiHulud
    #335
    hat mivel eleg rovidke a jatek, ezert ez nem nagy szam :) nem egy baldur's gate na. de par orat ellehet vele szorakazni.
  • DarkSector
    #334
    jah....neeem
    lol
    nemsok időm van most a tanfolyam végett. most amugyis a transformers-el nyomultam 2-3orát...

    ezt eltettem későbbre, annyi hogy kb 10-15percet belementem ennyi, ráér annyira nem sürgős.
    meg van az a sniperes az is gecijó lett, azzalis monnyuk csak 10-20percet néztem, majd ha végzek egyszer az egyikkel, addig elrakom ezeket...:)
  • The Protector
    #333
    nem.ő azt hitte h te már végigvitted annak alapján amit írtál.