3314
2ivmws8.jpg
  • kirol
    #286
    Na megnéztem a 8. részt, király volt. Annyira, hogy már megint elfelejtettem figyelni, hogy mikor tűnik fel a 47-es.

    Amúgy érdekes az a 2. Walter -es dolog is. Nem hiszem, hogy őrült lenne, nem 100-as, dehát diliházban volt sokáig.

    Ugye az évad nem 10 részes lesz?
  • kirol
    #285
    Az jó!
  • MerlinW
    #284
    Nagyon jó a nézettsége, nem lesz vége egy ideig.
  • Bulykin
    #283
    én meg azt mondom hogy összefüggéstelennek látszó epizódok ide vagy oda, akkor is fasza ha nincs összefüggésXD
  • Malakai
    #282
    Talán nem kéne rejtélyekre építő sorozatot nézned, ha ez nem jön be.. :)
  • precision
    #281
    dejó, hogy csak így eldöntöd, hogy ha így megy tovább akkor (nem számít milyen nézettségi adatokat produkál amerikában) a FOX leszedi a műsorról :D csak a te kedvedért :D

    amúgy elmondom neked, hogy az összefüggés a részek között a pattern, a minta, ami kb annyi, hogy a régi "csoport" amiben Walter is benne volt, kísérleti laborként használja az egész világot, és jönnek elő a "képességek" a furcsa dolgok... egyes kísérletek jól sülnek el, mások nem, és durva mellékhatások vannak (pl felrobbanó nő a vendéglőben)

    amúgymeg J.J. Abrams -től ne számíts másra, a puzzleből mindig csak egy apró darabkát kapunk meg a sorozataiban (pl. Lost)
  • Herold
    #280
    Most már kezdenek kurvára unalmassá válni ezek az összefüggéstelennek látszó epizódok. Jó lenne végre kibogozni belőlük valamit a készítőknek, különben a sorozat nem éri meg a végét.
  • precision
    #279
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na ez jó kis rész volt :) egy-két kérdés felmerült... :)
    Walter skizo lenne? Vagy mi ez a másik "énje" aki a diliházban volt? A másik, hogy a végén a fazon aki kiszedte az almát a falon keresztül az a diliház igazgatója? Mert nagyon hasonlít rá, de fiatalabb. Vagy csak én látom rosszul? :)
  • fringe01
    #278
    Felhívás! Sziasztok, várom azokat a bátor embereket, akik szeretnének Fringe oldalt szerkeszteni, vagy a sorozatról írásokat készíteni. Az angol nyelvtudás javaslott, de nem kötelező.

    Nézd meg a Fringe Site oldalt, mint az első magyar Fringe portált. Aki meglátogat az igazi Fringe hangulatban élvezheti az oldalt. Köszi!
  • MerlinW
    #277
    hádde hádde:) Na jóvan..:))
  • Monoton
    #276
    Ez még úgy-úgy okés :) De aki rárakja a webcímét, na az még fel is idegesít.
  • akyyy
    #275
    jaja itt is úgy van
  • MerlinW
    #274
    Csak kíváncsiság: a neved miért kell a banner-be? Láttál SG-n vagy bárhol máshol példát rá? Én sem írom rá soha... De a Te dolgod, ha a többieket nem zavarja... Szerintem csúnya és felesleges.
  • kirol
    #273
    Szerintem nem, csak zizi, és ismételte magát.
  • Darkerboy
    #272
    Úristen mekkora jó rész volt ez az utóbbi... Ismét láthattuk kopasz barátunkat, aki ezúttal a reptéren tűnt fel. Vajon ki lehet ő? Mi a dolga? Még mindig nincs sejtésem. ;)
    Második kérdésem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor tudósbácsika borotválta az alany fejét, akkor valami olyasmit kezdett el beszélni, hogy valahonnan ismerős neki ez a kopasz... és itt a szavába vágtak, hogy "igen a fia popsija pont ilyen volt kiskorában". Nekem ez úgy jött le, hogy közben Dr. Frankestein nem is erre gondolt hanem Hitmanra, aki minden részben feltűnik.
    Vélemény? :D
    Remélem érthető voltam. :)
  • passatgt
    #271
    pont ennél a sorozatnál lehet ilyeneken fennakadni, ahol minden apró kis részlet a helyén van, épp úgy mint a lost-ban:)
  • ProGabe #270
    nem volt rossz rész, pörgött is, kicsit haladt is a sztori

    viszont egy valamire szerintem nem gondoltak:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    időeltolódás. :) konkrétan nem tudjuk mennyi idő volt németországban és amerikában, de úgy jött le a dolog, hogy ugyanannyi. pl. amikor mondja a csaj, hogy holnap reggel 8-kor lesz a kihallgatás, akkor egyrészt a nap vége van mindkét országban, másrészt ilyenkor 100-ból 99 esetben azt is megtárgyalja a két fél, hogy a másik országban hány óra van


    na ez tényleg csak szőrszálhasogatás volt, és egy ilyenen ennél a sorozatnál igazán nem kéne fennakadni. csak ugye ez figyelmetlenségből adódik és nem abból, mert nem tudják, hogy mégis mi történne, ha pl. valaki órák alatt megöregszik
  • kirol
    #269
    Tegnap volt nem?
  • precision
    #268
    nemrég jött ki
  • Herold
    #267
    Mikor jön a következő rész?
  • akyyy
    #266
    akkor jól van láttam:)
  • LasDen #265
    de :D
  • kirol
    #264
    Nem az a felrobban a kajáldába rész?
  • LasDen #263
    mindenféle természetfeletti dolog volt, meg a doki is csinált vmit és a kölke végig rinyálta..... :D eléggé körülírtam hogy tudd nem??? :D
  • akyyy
    #262
    hát ez nem sokat segit. lehetne kicsit részletesebben?:D
  • ProGabe #261
    igen, a hatos. gyógyíthatatlan betegség gyógyítása volt benne
  • akyyy
    #260
    melyik az utolsó rész, a hatos? mi volt benne? nemtudom hogy láttammár,mert most el vagyok havazva a sorikkal:D
  • Bulykin
    #259
    Színfalak mögött - Fringe
  • akyyy
    #258
    mert a topik nevébe is benne van
  • levi121212
    #257
    Megnyitottuk kapuinkat, várunk midnen Fringe rajongót szeretettel! Fringe Hungary
  • kirol
    #256
    Tényleg! Én nem láttam.
  • passatgt
    #255
    minek a fox felirat?:)
  • precision
    #254
    nice
  • akyyy
    #253

    igy?(nem baloldal, mert ott csúnya sztem:D
  • Monoton
    #252
    Ezekszerint már azt is tudjuk hogy nem csak ott vannak jelen ahol történik vmi különös.
  • passatgt
    #251


    Ott a Hitman
  • Monoton
    #250
    Vagy át tenni bal oldalra :DD
  • precision
    #249
    ja meg hamár úgyis módosítod, a fox feliratot nem tudnád olyan színűre átírni mint a fringe felirat? vagy fehérre?
  • precision
    #248
    beteheted
  • akyyy
    #247
    szerintetek belerakjam bannerba? mert belerakhatom (nem kell sok módositás szerencsére)