3314
2ivmws8.jpg
  • precision
    #86
    jahogy promo, oké :)
    én azt hittem a komplett 2. részt nézi és az első négy percről leírja a véleményét :D
  • Malakai
    #85
    Az előzetes, Fringe keddenként megy, ami nálunk szerda hajnal 3.
  • Challanger
    #84
    Itt megtalálod!
  • precision
    #83
    le vagyok maradva, de 2. rész? hol? :)
    nem látom sehol :)
  • passatgt
    #82
    nemár pont akkor lett vége amikor kezd izgi lenni:D
  • DJ BP
    #81
    ERŐS SPOILER, a második rész első 4 perce

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.freevlog.hu/video/15921.html
  • DjDano
    #80
    Nekem is tetszik!
  • Bulykin
    #79
    baszki, nekem nagyon bejön így az első rész után^^ hihetetlen milyen király
  • Montanosz
    #78
    Jó sorozat! Joshua Jackson-t nagy színésznek tartom. Dawson és a koponyák óta figyelemmel követem filmjeit.Itt sem csalódtam.
  • kirol
    #77
    Na megnéztem. Hát ez tényleg olyan volt, mint egy mozifilm.
    Nagyon jó volt, úgy elröppent az a 80 perc, hogy csak na. Végig pörögtek az események.

    Nekem nagyon bejön.

    Várom a holnaputánit! :D

    Valami szép bannert rakhatnátok!
  • passatgt
    #76
    ok akor nem nézem meg újra, de leszedtem gyűjteménybe ezt a verziót:)
  • Bulykin
    #75
    kisebb változások vannak, és a végén +5mpXD
  • kirol
    #74
    Király. Még jó, hogy délután itt b@sztam a rezet és időzítettem. Elment vele legalább 20 perc, míg megcsináltam.
  • Malakai
    #73
    Úgytudom, hogy csak a főcím változott, meg a végén a lezáró lassított képsorok egy picit hosszabbak más zenével.
    De én magam nem láttam a mostanit, szóval nem tuti. :)
  • passatgt
    #72
    a s01e01 azonos azzal, ami már régebben kijött?
  • Bulykin
    #71
    hosszupuskán már fent van...
  • kirol
    #70
    720p -hez mikor lesz felirat?
  • precision
    #69
    nekem bejött a pilot, nézni fogom továbbra is
  • tnm #68
    az adásba került pilot kevésbé Lost-os, vagy ha preair alapján nem nézném, akkor továbbra sem gondolnám meg magam?
  • passatgt
    #67
    na, leesett, csak a képeket kellett megnézni:)
  • Bulykin
    #66
    én se értem^^
  • passatgt
    #65
    ez nem a wire topik, vagy most mi van?:D
  • tnm #64
    az alábbi spoiler-t csak akkor olvasd el, ha tudod ki az a McNulty, és már láttad az összes részt! tehát nem Fringe-es spolier.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hmm... azt hittem Daniels otthagyta a rendőri pályát és ügyvédi karriert kezdett
  • Bulykin
    #63
    Képekben - Fringe s01e02 KATT IDE
    SPOILERES KÉPEK
    Ugyebár szeptember 9.-én indulunk Fringe ügyileg. Egy teljesen új sorozatnál nem igazán lehet tudni merre is fog elmenni a történet. Azoknak akik kíváncsiak a sorira íme pár kép, amely valamelyest segít eligazodni az eseményekben, plussz egy kis nyálcsorgatásra is kítűnő!
  • Bulykin
    #62
    Fringe plakátok itt: sorozatguru
  • Bulykin
    #61
    attól még húzhatják úgy mint a Lostot:D:D
  • LasDen #60
    nem me a lostnál a fő sztori vonal megvan és a fontosabb dolgok is levannak fixálva....szólva minden előre megvan tervezve és a 6. évad előtt nem lesz vége......
  • karajjj
    #59
    szóval úgy fogják húzni mint a LOST-ot :DDDDD
  • Bulykin
    #58
    A Fringe készítői ígérik, hogy a nézőknek nem lesz hiányérzete a sorozattal kapcsolatban. Ha a 9. rész után lövik le a szériát, akkor a 9. részben, ha a 12. évad után, akkor a 12. évadban tudjuk meg az Igazságot, kapjuk meg a lezárást, amit mázlijukra már idejekorán kiötlöttek az írók.
  • Bulykin
    #57
    A FOX egy 25 perces Hole In The Wall különpremiert fog adni a Fringe pilot-ját követően, ami tehát így 8.00-től 9.35-ig fog tartani.
  • fringe01
    #56
    Köszi, igazából pár napja figyeltem fel a sorozatra, ezért vagyok lemaradva az eseményekről. Jobb későn, mint soha. Mindenesetre én is megnézem a premier előtti részt, ami kikerült, de ha lesz változtatás, akkor azt is. Az infókat pedig gyűjtöm. Sokan írják, hogy x-akták másolat, de az számomra nem baj, szeretem JJ filmjeit. :) A topicot, pedig végig olvasom.... :)
  • stargatelost
    #55
    azért ahhoz képest hogy csináltál neki egy oldalt, elég keveset tudsz néhány dologról
    a pilot kiszivárgott, igen, mint ahogy pár más sorozatnál is ki szokott, de ha esetleg végigolvastad volna ezt a topikot, ami még csak nem is sok hsz-t tartalmaz, megtudtál volna pár választ a kérdéseidre. pl azt is hogy lesznek változtatások még a pilotban
    amúgy meg pofás az oldal
  • Bulykin
    #54
    majd lesz...minden sorozat szeptemberben indul.
  • fringe01
    #53
    Most van, vagy nincs premier?


    Kiegészítés: Jézusom! A fringepedia.net oldalon olvasható, hogy július 15-e környékén a pilotot közzétették a neten, bár nem a sorozat készítői akartak nekünk örömet szerezni..
  • fringe01
    #52
    Sziasztok! Létrehoztam egy oldalt a rajongóknak. Fórummal együtt. Ha gondoljátok látogassátok. Más oldalt még nem látni, de azok is jönnek szép lassan. Amúgy ki tudja megmondani, hogy mi lesz a magyar cime? Vagy ez csak akkor derül ki, hamár a tv-k megveszik? Ja az oldal.: http://fringesite.extra.hu/ Remélem megkedvelik.
  • Bulykin
    #51
    Forgatási képek S01E03
  • Geeryy
    #50
  • tnm #49
    megértem, nem akart a családjától távol dolgozni, inkább vár a következő vancouver-i sorozatra, abba próbál majd bekerülni. remélhetőleg sikerül egy drámaibb szerepet megkapnia, mert az sokat lendíthetne a karrierjén.
  • precision
    #48
    Szereplőcsere a pilot-hoz képest: az eredeti tehenet le kellett cserélniük, mivel a pilot Vancouver-ben forgott, míg a sorozat New York-ban fog. Egyébként a tehén “állandó szereplő” lesz.


    loller :D
  • Bulykin
    #47
    Fringe hírek