3314
2ivmws8.jpg
  • Monoton
    #126
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    basszus amikor megfurta a ficko fejet nemkicsit neztem :D
  • levi121212
    #125
    Nah, eddigiek nagyon bejöttek, ez a rész most nem tetszett annyira, de örülök hogy lassan derülnek ki dolgok a "nagy" egészből, mondjuk örülnék 1-2 független történetszálnak is, ami nem kapcsolódik annyira a főszálhoz, bár nem hiszem, hogy sok ilyen lesz!
  • ProGabe #124
    köv rész promoja
  • ProGabe #123
    én már tegnap megnéztem, ez is jó rész volt!

    kíváncsi vagyok mennyire fognak rámenni a nagy összeesküvésre, vagy inkább olyan lesz mint az X-akták, hogy csak 10 részenként lesz róla valami komolyabb, addig meg egy-két eset!? persze erről még nagyon korai beszélni, hiszen bármikor jöhet a kenszöl-manó ha nem úgy teljesít, ahogy elvárják

    egy kicsit spoilerkedem

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a rész elején azt hittem, hogy a srác a jövőbe lát (pattern-specifikusan) és új taggal bővül a csoport. amikor kiderült, hogy adóvevő, még akkor is, nem sejtettem - persze így logikusabb - hogy lelövik a hálózatot. ellenben az nagyon is kiszámítható volt, hogy a DEA-s arc valamit matat a holttesten

    kezdenek gyűlni az apró kérdések is, remélem gyorsan kapunk rájuk választ, amik nem újabbakat hoznak. nem kell nekem még egy Lost :)
  • Monoton
    #122
    johetne 720p hez is :)
  • Montanosz
    #121
    1X03 felirat kint.
    köszönjük a gyors munkát!

  • ProGabe #120
    nemrég végeztem a 2. résszel, nekem nagyon, de nagyon bejön ez a sorozat! még a főszereplő csaj színészi hiányosságait sem vettem észre, úgy lekötött :)

    nem formabontó, mondhatni klisés, lop innen-onnan. de hangulatos, egyedi és nagyon igényes!

    sikerült elolvasnom junkien egy-két kommentet róla, ezt hadd osszam meg:

    "nem szeretem az olyan sorikat, ahol nincs agytorna"...."Egy kreatívabb sorozatnál azért ehhez lettek volna korábban utalások (egy nagyon kreatív sorozatnál meg olyan utalások lettek volna, amik csak utólag esnek le, nah az az igazán jó TV). Meg az se teljesen világos, hogy miért zajlott a konténereknél életre-halálra kergetőzés"

    hogy min röhögök? szereti ha gondolkodhat, és ahogy látom isteníti azokat a sorozatokat, amik adnak valami újat újranézéskor is. DE! ha már szeret gondolkodni miért nem teszi? ennyit nem ért meg, hogy azért volt az üldözés E01 elején, mert a két férfi ismerte egymást, és az iker még össze is veszett az ügynökkel a telefonban?
    nesze neked gondolkodás. persze fikázni, azt tud a srác...
  • kirol
    #119
    Én még tegnap néztem meg a 2. rész. Király volt.
  • Sceleton
    #118
    Péntek van, és még nincs felirat! :D Most akkor türelmetlen vagyok? :D
  • akyyy
    #117
    pont ezért, mert mindig annyit késnek vele
  • levi121212
    #116
    De te nem is szted a felcsis sorikat :D
  • akyyy
    #115
    miért nincs hamarébb felirat?:(
  • Monoton
    #114
    majd Pénteken
  • Golyo69
    #113
    szerintem igen....
  • kirol
    #112
    Most ez keddenként van?
  • Golyo69
    #111
    nah lassan már lehetne felirat a 3.ik részhez :D
  • SötétBarom
    #110
    Sikerült megnézni az első kettőt, egész fasza. Itt a new wave xfiles ;D
  • Bulykin
    #109
  • Montanosz
    #108
    szerintem akkor is ha Sarah Connor zavart arcal beséltálna és terminátorokat keresne akik a csillagkapun át érkeztek a pegazus galaxisból.
    persze akkor nem kellene 3-4 sorozatot nézni csak 1-et.
  • Bulykin
    #107
    nah akkor tényleg lefordulnék a székről...
  • Monoton
    #106
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még a végén kiderül hogy Peter genetikailag van felturbozva. Mondjuk erre már akkor gondoltam amikor az első részben kimondtak hogy 190es IQ
  • akyyy
    #105
    jah nem rossz, de elég bunkóparaszt módjára belefirkálgat a feliratkészitő az introba, legközelebb kitörlöm az ilyen reklámjait:)
  • Montanosz
    #104
    hát legalább a második rész elején kiesett a számból a szendvics.
    ez már jónak mondható manapság a sorozatokban bővölködő időkben.
    ha ezt a szintet tartja (nem úgy mint a terminátor) akkor nézős lesz
  • kirol
    #103
    Lehetne már felirat!
  • akyyy
    #102
    hát mert még nincs kész:D
    megszereztem az eredeti képet igy a feliratot meg bármit rá tudok tenni, meg alulról a gombokat is beleteszem (mint ami a linkbe is van), holnapra meglesz. csak perpill maxpayne bannert barkácsolok flashbe)
  • kirol
    #101
    Mert még mindig nem raktad be ide.
  • akyyy
    #100
    TÉK


    miért?
  • kirol
    #99
    Hányadik évadnál fog ez ide bekerülni bannernak?
  • kirol
    #98
    Ja, ez jobb.
  • Bulykin
    #97
    sztem legyen ez
  • akyyy
    #96
    még esetleg ez, de akkor csinálhatom ujra a linkeket:D
  • akyyy
    #95
    hát innen van, mert megtetszett az egyszerűsége
  • Malakai
    #94
    Szerintem túl szűk, a képi elemek és a kép széle közt lehetne kicsit több tér, nem kell sok, de, hogy ne legyen ennyire szoros a kompozíció.
  • akyyy
    #93
    Ha tetszik, akkor betetettem:D
    de még irhatok bele linkeket ha kell
  • akyyy
    #92
    3. sztme is jó:D hivatalso oldalt nézegettem, de nem sok anyag van, sztem pár rész mulva jobban jönnek a képek, hivatalso cuccok.

    meg van valami widget, flashbe meglehetne csinálni:D
  • tnm #91
    talán az utsó, de az én szavazatom nem ér, mert én le fogom adni a topikot:)
  • LasDen #90
    sztem az 1.......vagy a 3......... :D
  • akyyy
    #89
    pár banner amit csináltam.





  • akyyy
    #88
    zenéjének kottája:D
  • akyyy
    #87
    nah én is megnéztem az első részt, fasza, mint egy film:D kiváncis vagyo mit alkotnak

    csinálok közbe egy kis bannertmég igy elejére jó lesz