3314
2ivmws8.jpg
  • Shep
    #366
    Hát szerintem a 8-as betűméret messze áll a könnyen olvashatótól. De mint írtam ez csak észrevétel, jó szándékkal írtam, nem pedig bántásként.
  • Monoton
    #365
    Sztem tökéletesen olvasható minden
  • Shep
    #364
    Ki csinálja a Fringes oldalt? Csak azért, mert lenne pár észrevételem. Sötétkék a feketén így hogy hangyányi betűk vannak nem túl nyerő (nehezen olvasható a szöveg), az a narancssárga meg nagyon rikító a többi színhez képest.
  • akyyy
    #363
    nah bekerült , milyen?:D
  • precision
    #362
    na, jó kis rész volt! már hiányzott ez a sorozat! :)
  • akyyy
    #361
    Na megcsináltam, benne van fringehungary is, remélemjól írtam ki.
    Ha lelek modit betetetem.
  • akyyy
    #360
    akkor adatlapomon csontváz topik
  • levi121212
    #359
    Nekem erre a linkre nem nagyon jön be semmi, majd ble lehetne rakatni tényleg, sok érdekes dolog van rajtuk.

    A rész amúgy nagyon jó volt, kiváncsian várom a következőt!
  • Shep
    #358
    Igen közben megnéztem a port-on és 2-án Mentalist+Bones 2. évad, naaz jó lesz, mert ezeket már vártam és nem nézem őket angolul (így is túl sok sorozatot követek mostanában) Bár ha visszatér az NCIS az új részekkel a TV2-n akkor lesz majd dilemma :)
  • Bulykin
    #357
    nem hiszem h éjszakai időponton lesz, az rtl nem köcsögöl csak a tv2:D
    amúgy hülyeséget írtam, még nincs konkrét időpont, kevertem a terminatottalXD sry, eddig csak annyit lehet tudni h valamikor tavasszal...még1x sry:D
  • Shep
    #356
    Kösz, kíváncsi leszek milyen éjszakai időpontra teszik. Meg persze, hogy milyen lesz a szinkron.
  • Bulykin
    #355
    asszem febr.2án vagy 3.án...
  • Shep
    #354
    A retken mikor kezdik el adni?
  • ProGabe #353
    van új
  • kirol
    #352
    Most van új rész, vagy 11 eddig is volt?
  • Montanosz
    #351
    próbálkoztam szinkronos filmekkel és sorozatokkal, de sok csalódás után inkább maradok a feliratosnál.
    legutóbb a rocktábornál fogott el rángógörcs, nem mintha effélét végig bírnék nézni feliratosan is(((
  • akyyy
    #350
    Hát egyszer már csináltam egy módositott bannert itt ni gondolom nem arra gondolsz:O
  • levi121212
    #349
    Örülök, hogy jön, és a cím meg semleges, arra gondoljatok, ha meglátja vki hogy A rejtély, akkor lehet belenéz, ha nem is hallott a Fringéről. Sokkal durvább és barmabb címek szoktak lenni. Akyyy a Fringe Hungaryt nem akarod a bannerbe szerkeszteni?
  • precision
    #348
    nem ilyen típusu félrefordításra gondoltam :) mindegy :)
  • akyyy
    #347
    tán a feliratozók nem:D

    az meg nagy félreforditás szinkronba, hogy melegszendvics helyett piritósnak fordítanak egy szót, hogy szinkronba legyenek a szájmozgások a hangokkal
  • precision
    #346
    hát nem biztos hogy jobban fogsz érteni bármit is, ugyanis hihetetlen félrefordításokat szoktak elkövetni a magyar fordítók
    azért a szinkronhangokra is kíváncsi leszek, leginkább Walterére
  • akyyy
    #345
    Mert Magyarország még nem amerikai gyarmat, én szerintem végignézem magyarul is, legalább jobban érteni fogok pár dolgot, meg a főcim alatti feliratot nem basszák tele reklámokkal
  • Monoton
    #344
    Nemértem miért nem lehet megtartani az eredeti címet, egyébként nemhiszem hogy bele fogok nézni :D
  • akyyy
    #343
    jön a fringe az rtl klubra "a rejtély" néven. jeje
  • levi121212
    #342
    1x12 képek: itt
  • passatgt
    #341
    #340
  • akyyy
    #340
    #338
  • Montanosz
    #339
    ja bocs perssze a 11-re gondoltam)))
    de legalább mindenki izgulni kezdet)))
  • MerlinW
    #338
    2009-Jan-20 Fringe 01x11 Bound
  • Monoton
    #337
    Nemhiszem hogy ideszánta a kommentet :D
  • precision
    #336
    ????
    :D
  • Montanosz
    #335
    jöhetne már a felirat 12 részhez, kiváncsi vagyok))))
  • Montanosz
    #334
    a Massive Dynamic biztos rosz fiúk, persze a végén kiderül hogy kormány ügynökség és csak amerikát védik. én erre tippelek)))
  • kirol
    #333
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gondolom azért, mert az ő agyában vannak a csávó emlékei is.
  • ForzaInter
    #332
    most néztem meg a 10. részt nagy volt:)

    de van pár dolog amit nem vágok:S

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a kopasz ember aki szinte minden részben feltűnik, milyen szerepe lehet? és a Massive Dynamic mit csinál pontosan, miért akarják John Scott emlékeit? és vajon Broyles milyen kapcsolatba ban velük? és miért rabolták el Oliviát, vajon mit akarnak tőle? a Massive Dynamicnak az emlékei kellettek volna azt tudom, de ezeknek mi a céljuk vele:D
  • Montanosz
    #331
    a 10 részben szereplő időgépes sztori tényleg valós mert a feltalálója tényleg egy beteg családtag miatt akart vissza menni az időben. bár persze egyenlőre csak egy molekulát tudtak vissza vinni az időben.
    amúgy a sztorit már meg filmesítették)))
  • Bulykin
    #330
    Képekben - Fringe s01e11 - Bound
  • precision
    #329
    ahahahahah :D:D:D
    nagyon nagy :)
    gyors összefoglalónak is elmegy :)
  • ProGabe #328
    Happy Fringemas!
  • precision
    #327
    a helpben azt írják hogy a youtube video SRC címét radk a flash makróba
    te a youtube video url -jét raktad be