3314
2ivmws8.jpg
  • Chrisx
    #326
    Pedig úgy csináltam ahogy a helpben írták, de most már mindegy.
  • akyyy
    #325
    dehogynem működik, csak rosszul lett beszúrva:P
  • Chrisx
    #324
    Mégegyszer mert a youtube itt nem működik: Link
  • Chrisx
    #323
    A mostani részről ez jutott eszembe: :)
  • akyyy
    #322
    Megcsináltam a bannert, de melyik legyen akkor benne fringe site, vagy ami a feliratokban is szokott lenni:
    fringehungary

    bár belefér mindkettő, de akkor csinálhatok megint újra:D

    Itt megnézhető, hogy nézne akkor ki az új, amint megvan a tárhelyem elérhetősége:D
  • akyyy
    #321
    nah most néztem meg a maradék részeket, kb 4-et egyszerre, hát dúrva volt:D

    most akkor nem lesz január 20ig uj rész?
  • Shep
    #320
    Hát az öreg nagy fazon az már biztos, nekem a srác szarkazmusa is bejön.
  • Monoton
    #319
    Ütött rendesen, de nálam még az "erekcióm van" viszi a pálmát
  • passatgt
    #318
    azon én is szakadtam:D
  • Herold
    #317
    - Walter, ébredj!
    - Kell a szoba?
  • SötétBarom
    #316
    GJ. Hogy én mennyire utálok hétről hétre nézni valamit.. Fakit.
  • Bulykin
    #315
    pedig de:D
    egyébként ez a 10.rész nagyon ütött, kiváncsi vagyok mi lesz a csajszinkkal:)
  • Monoton
    #314
    nemár
  • precision
    #313
    Fringe: On break, returns: 2009-01-20
  • Herold
    #312
    Most lesz a szünet?
  • Monoton
    #311
    Uhh ez nagyon jó rész volt.
  • precision
    #310
    jó kis rész volt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    milyen durva már hogy Walter időgépet épített... ki tudja miket csinált még az öreg :D
  • ProGabe #309
    az új rész :O

    az a durva ebben a sorozatban, hogy nem a nagy relevációk adják a "nézni akarom" tézis lényegét. tehát nem az van, mint Lostnál, hogy várjuk a nagy álleeséseket. nem azért, mert itt nincsenek, hanem mert itt valahogy megoldották, hogy tök természetesnek hassanak. valahogy most nem bírom jól megfogalmazni amit mondani akarok, nézzétek meg az új részt és rájöttök :)
  • precision
    #308
    egy misztikus sorozatnál miért lenne meglepő ha nem egy konkrét személy küldözgetné a maileket? :) már eddig is kiderült egy-két durva képesség és mellékhatás... nem lenne meglepő ha más állna a dolog hátterében, mint a logikus és reális magyarázat
  • Herold
    #307
    Vajon ki a tégla?
    Ki küldözgeti az e-maileket Oliviának?
  • passatgt
    #306
    6+2 8
    6+2+7 15
  • Malakai
    #305
    Első epizód 627-es járata is az Oceanic Air járata volt. Meg sokan így-úgy átalakítják a 627-et 815-é, de ez már olyan mint a számmisztika, ha nagyon akarja az ember bármilyen másik számsorból is kihozza a 815-öt. :)
  • kirol
    #304
    Most ez mi? A 815-ös is ez a társaság?
    Gondolom nem számít se így, se úgy.
  • passatgt
    #303
    még a német börtönös részben a börtön neve Wissenschaft volt

    a Wissenschaftler tudóst jelent:)
  • ProGabe #302
    érdekes hogy nem vettem észre. igaz, a kopaszt sem szoktam :) de ez kibökhette volna a szemem, elég nagy betűkkel van rajta:

  • precision
    #301
    :DD
  • ProGabe #300
    óóhohóó

  • ProGabe #299
    na pont ezért - a legtöbben már biztos elfelejtették - írtam, hogy mutathatták volna azóta :)
  • precision
    #298
    tényleg! :)
    túl sok sorozatot nézek:D
  • Bulykin
    #297
    Új arc a Fringe című sorozatban
  • QuippeR
    #296
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Massive Dynamic laborjában csinálnak John Scott hullájával valamit talán még a második-harmadik rész végén.
  • precision
    #295
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "John Scottot valamelyik részben mutatták, ahogy fekszik valami laborban. gondolom azért történik az egész. viszont akkor megmutathatnák többször is"

    Ezt hogy érted? :) John Scott halott. Nem fekszik sehol, vagyis a föld alatt 6 láb mélyen :) "Csupán" a memóriája, az emlékeinek lenyomata vetül ki Olivia tudatára. Vagy én maradtam le valamiről? :D

    Amúgy a rész jó volt, Walter erection -ös beszólásán én is borultam :D A multkori részen gondolkodtam, hogy szerintem Walter esetében is az lehet mint Oliviánál, szal nem képzelődött ő sem, hanem (ez msot fura lesz) saját emlékeinek nyomát látja. Valszeg magán is megcsinálta ezt a tartályos memória cuccot. Vagy lehet van egy ikertestvére :)
  • ProGabe #294
    nagyon jó az új rész!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    feltűnően normálisan viselkedett végig az öreg. gondolom egyszerűen csak azért mert így volt kivitelezhető a rész

    azért volt egy igazán ütős pillanat:

    - O-o....
    - I just got an erection.

    :DDDDDDDDdd

    úgy-ahogy haladt előre a főszál is. John Scottot valamelyik részben mutatták, ahogy fekszik valami laborban. gondolom azért történik az egész. viszont akkor megmutathatnák többször is
  • kirol
    #293
    Szerintem meg a Ő áll a háttérben:

  • ProGabe #292
    komolyna mondom, nem lennék meglepődve, ha az egész mögött a Dharma állna :)

    egyszer csak feltűnik a kopasz a szigeten, vagy valamelyik Lostie az FBI központban
  • kirol
    #291
    Az valami részecskeb@sztató, és gondolom így tud átnyúlni az acélon.
  • Monoton
    #290
    Jaja még1x megnéztem és okés :) Csak először nem figyeltem hogy ugyanabba a tároloba teszi az almát és oda is teszi be a kezét.
  • QuippeR
    #289
    falon átnyúlni nem ugyanaz, mint teleportálni.
  • Monoton
    #288
    Sztem a másik Walter ugyanolyan lehet mint Olivia-nál Scott ügynök. Biztos kiderül hogyan is lehetséges. Az a fickó aki végén szerepelt az az árúló ügynök a 1x07-ből.

    Am az almás trükk vmi teleportáló berendezés lehetett?
  • ProGabe #287
    szerintem is nagyon jó rész volt. Waltert a diliház tette őrültté

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    azt hittem végén az lesz, hogy kijött vele a másik önmaga - aki gondolom az értelmes fele - is és még őrültebb lesz egy kicsit :)


    J.J. Abrams' science thriller picked up for full season; back nine episodes make season one 22 episodes long.