3314
2ivmws8.jpg
  • akyyy
    #526
    hehe, kijön a CELLS. eddig CEL -nél tart:D
  • akyyy
    #525
    na most lesz rtlen, megnézem az ábrákat:D
  • tomkeller
    #524
    Elvileg szó lesz a kísérleti gyógyszerről, amit Olivia gyermekkorában kapott, szóval valamennyire halad a főszál.
  • ProGabe #523
    egyetértek. nem tudom, hogy a következő mennyire foglalkozik a fő szállal, a promó alapján szerintem karcolgatják majd kicsit a felszínt
  • akyyy
    #522
    jah, tényleg fasság hogy levágják azokat:(rtl-en legalább van, csak sajna nem követem a részeket, de majd most megprobálom nézni:D
  • Monoton
    #521
    Te se kapd fel úgy a vizet, ha kicsit figyelnél az első sort írta neked a többit az alatta lévő kommentre.

    ProGabe már csak ilyen gazdaságos fórumozó.
  • Magoo
    #520
    Mégis mit nem vettem észre? én a 16-os részről beszéltem...te meg nem tudom mire mondod hogy nem vettem észre. Nem a te hozzászólásodra reagáltam.
  • ProGabe #519
    "de jó", hogy ezeket mindig levágják a rls-erek :(

    "Te se vetted észre? HÁHÁ"

    mit?
  • akyyy
    #518
    Te se vetted észre? HÁHÁ
  • Magoo
    #517
    Jó rész volt ez az új
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Annak ellenére hogy ez is filler volt. de végig letudott kötni, szóval ezúttal nincs panasz. :) De akkoris azt várom már hogy újra a főszállal menjenek tovább. (Observer, Jones, Pattern, és a közeledő világvége) :D
  • akyyy
    #516
    Csak én vettem ézre azt a bakit, mikor a gyerek a korházba volt, mikor jött a cias faszi először, jobb oldalon volt az jegyzettömb, majd mikor benéztek, már a bal oldalán?
  • MerlinW
    #515
    Én 20-at látok mindenhol.

    2009-Apr-14 Fringe 01x16 Unleashed
    2009-Apr-21 Fringe 01x17 Bad Dreams
    2009-Apr-28 Fringe 01x18 Midnight
    2009-May-05 Fringe 01x19 The Road Not Taken
    2009-May-12 Fringe 01x20 There's More Than One of Everything
  • Monoton
    #514
    Kövi. rész is jó lesz :)
  • kommersz
    #513
    "Fringe 1 x 15 felirat update:

    Eddig a sonkafőzéssel, a tojásfestéssel, meg a bevásárlással foglalatoskodtunk. Még nem tudjuk, hogy ma este elkészül-e a felirat, szóval inkább vasárnap délelőttöt mondjuk biztosra."
  • Herold
    #512
    Felirat mikor lesz vajon?
  • Shep
    #511
    Érdekesség a filmben megjelenő ábrákról
    katt
  • Scouser
    #510
    Van igazság abban amit mondasz, de mint fanatikus X-Akták rajongó azt mondom, hogy ez így jó. A lényeg, hogy minden egyes pici "rejtély" fenntartsa a néző érdeklődését és ne legyen probléma, hogy nem nyúlnak mindig a főszálhoz.
  • Magoo
    #509
    de másrészről meg ha elkaszálják a gyengülő nézettség miatt (mert ha nem törődnek a fő szállal sokat akkor sokan elpártolnak tőle) akkor meg befejezetlenül marad és kész. :)
    A PB-vel nekem az volt, hogy első évadot megnéztem, és akkor részemről az a sori kész is volt. a többi évadát nem néztem, nem is érdekelt.
    Az egy oldalról tényleg jó hogy hosszú lesz így a Fringe, de amit feljebb állítottam, az bármikor megeshet...
  • Scouser
    #508
    Ha belegondolsz az X-Aktákban is ez volt a felállás. Egy évad kb 22 rész és abból 3-4 viszi tovább a történetet. Nekem pont ez tetszik benne. Nincs kényszer, hogy minden részben történjen valami az alaptörténettel kapcsolatban, hiszen úgy hamar kifullad egy sorozat(PB, Heroes) és túl komplikálttá válik.
  • Magoo
    #507
    Van...1x15
    az 1x16 promója meg szintén üt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amit pofátlanságnak tartok, hogy nem foglalkoznak az 1x14-ben félbemaradt eseményekkel.....ez nagyon idegesítő
  • Herold
    #506
    Milyen rész? Van új rész?
  • Magoo
    #505
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én továbbra is fenntartom azt az elvet, hogy az Observer az egy jövőből jött manusz aki figyeli a világok közti háború előzményeit....és ez a rész nagyon jó volt...de csak a vége. Maga a rész fillernek tűnt, ám a vége nagyon jó volt! Most azt gondolom hogy ez a kölök nem más mint az Observer kiskorában. Bár a CIA-s faszi azt mondta hogy "we found another one"....na most akkor több olyan van mint az Observer?
    Nem tudom, de szerintem ez a gyerek MAGA AZ OBSERVER. Szinte biztosra veszem hogy ő az...pláne a végén ahogy sasolták egymást
  • ProGabe #504
    amcsik pár óra múlva nézhetik az új részt, persze aki korán kelő, csatlakozhat hozzájuk :)
  • Malakai
    #503
    22.
  • #502
    Hány részes lesz az évad?
  • Bulykin
    #501
    Előzetes - Fringe s01e15 - Inner Child
    KATT
  • akyyy
    #500
    de csak jelent valamit a körte, a kéz, az alma, a levél...
  • ProGabe #499
    azok a jelek a reklámblokk kezdetét és végét jelzik :) van ilyen a prison breakben is
    amúgy a massive dynamic használja őket. pl. a beléptetőrendszereinél
  • Máté94
    #498
    Nekem tetszik a sorozat!^^
  • ldavid
    #497
    megnéztem. egész jó volt
    talán nem jár úgy, mint a TSCC
  • Shep
    #496
    Na hát akkor csak az utcán volt, csak én nem erre emlékeztem :)
  • akyyy
    #495
    hm, megnéztem, volt, most, ahogy a massiv dinanimkhoz ment a csaj, és szált ki taxiból, akkor lehetett látni
  • akyyy
    #494
    pasz, nemtudom:) de szerintem a pilotba még nem lesz benne.
  • akyyy
    #493
    Régen azt hittem, hogy Peter hangja Csőre Gábor lesz (Cartmen), az öregé meg székhelyi józsef (simson család homér), de akkor már Gyilkos Számok lenne a cime a sorinak:D

    Amugy kár hogy a 3D feliratok nem magyarok. Biztam bene, hogy úgy lesz mint a Hősöknél.
  • Shep
    #492
    A kopasz nem az utcán lesz, vagy már lett volna?
  • Shep
    #491
    Nem tudom, érdekes a szinkron, de mivel alapból a legtöbb szereplő hangja amúgy is érdekes ezért nem mondanám, hogy rossz. Egyedül Peter szarkazmusa nem jön úgy át, de amúgy elmegy.
  • akyyy
    #490
    király eddig:D
    Nincs gond semmivel, sőt, még vagdosva sincs az egész, pedig az álleszakadás azért dúrva volt most is:D

    Amugy mik ezek a kék almák, meg mindenféle szimbólumok? az angolba ezek ki vannak vágva, csak néha lehet észrevenni, de itt ugye "vágatlan".

    Biztos van valami jelentősége, csak ugye a wareznak köszönhetően ezeket mi nem látjuk:(

    plusz várható a kopasz fickó megjelenése itt?:d mert akkor figyelem. eddig nem vettem észre.
  • Grove4
    #489
    Na majd ma este jól meglesem az első két(?) részt.
  • akyyy
    #488
    Na ma premiere :)
    Amugy érdekes egyre hamarébb itthon vannak a sorozatok a kereskedelmi csatornákon is ( SzülFel, House, tavaly nyáron a Szökés)
    Tv2 volt eddig igy a Hősök első évadával, de most elég hamar itt lett a Fringe:) remélem sikeres lesz.
  • Micsu
    #487
    én mindig megnézem a köv rész promoját is, mutatnak pár dolgot de sose az van amire gondolok pont ezért jó, ezért vannak a promok nem spoiler miatt csak ezt sokan nem fogják fel, lassan ott fognak ezek az emberek tartani hogy egy plakátot se mernek majd megnézni