3367
eRepublik - the new world
  • Nav
    #602
    Welnest ne nagyon vigyétek le 40alá,ha megis par pontal alatta van, azt fel lehet giftelni.Pl. megkérsz valakit cseten ,gifteljen fel.
    Magyar erep irc: www.mibbit.com /#erep chanel
    Ha harcolsz akkor napi egyet harcolj,és menj utánna korházba.Ahol vagy az ott lévö korhaz nagyságának megfelö értékü welnest kapsz, 3 szintü korhaz eseten pl 30,...és igy tovabb 5szintü korhaz a max,50welnes pont, ilyen Western Transdanubia -n van Mo-n.Magyar idö szerint mindig reggel 9kor fordul egyet az E-nap.Tehat ha a csatát elinditjak reggel 8kor akkor harcolhatsz egyet 9-ig ,utánna korház.Mivel erep idö szerint fordul a nap, kilenc után harcolhatsz mégegyet,utánna korház.További csata aznap már tilos,mert nem tudsz korhazba menni.30alá csökkent welnest nem fog neked senki fel-giftelni.Értelem szerüen oda érdemes költözni ahol van korhaz,ezt a régio adatlapján látod.
    Van rengeteg kezdoknek valo ujsag,e-repen, érdemes rákeresni ,vagy fel kell jönni irc -re ott biztos segit valaki.

    szép napot
  • Nav
    #601
    40
  • Palinko
    #600
    mennyi alá ne hagyjuk esni kezdőként a wellnest?
  • Cat 02 #599
    De senki se fog alkalmazni ekkora welnessel =\
  • David2
    #598
    napi 2-3 percet szánok rá úgyis, majd feljövök, meg már 1,5 a manufacturing:P
  • Cat 02 #597
    Sztem kezdj 1 újat...
  • David2
    #596
    az úgy volt ,amikor megjelent az indexen a cikk, akkor beregeltem, s csak most néztem vissza
  • Cat 02 #595
    40 alatt nem tud.
  • LasDen #594
    kajálni automatikusan kajál minden nap....a Q1-es kajával nem sokra mész....harcolj és menj kórházba....az felnyomja.....
  • Cat 02 #593
    H a francba vitted le 3.9-rE ? Onnan eléggé gázos visszahozni... Ám minden nap reggel 9 kor eszi meg a kenyeret.
  • David2
    #592
    helló, kezdő vagyok, lenne néhány kérdésem

    3.9en áll a wellnesem, s ha 0ra csökken akkor meghalok elvileg, namost hogyan lehetne növelni? Vettem 5db kenyér bizbaszt, egycsillagosat, h lehet megetetni vele?

    Ill, hogyan lelehet pénzt gyűjteni, mert a kenyérgyárban napibérem kevesebb, mint amennyi 1 kenyér kerül.

    jah, s kezdő tippeket szívesen fogadok
  • Palinko
    #591
    szerintem is elég szánalmas ez, szerintem már egy tárkép restart is beleférne, és nem csak román adminokkal.
  • a.carkey
    #590
    Kezd elegem lenni abból, hogy folyamatosan akkor áll le a server, ha a románok szopnak ...
  • Palinko
    #589
    igen mert általában nem lehet közvetlenül egyik valutáról a másikra váltani.
  • Cat 02 #588
    Hát úgy érdemes h eladod aranyért valutád és aranyból veszel másmilyet.
  • bardocz
    #587
    Eddig azt hittem,ott csak arany vanKöszi!
  • Cat 02 #586
    Bár inkább ez
    http://ereptools.pl/
  • Cat 02 #585
    Monetary Market.
  • bardocz
    #584
    Valahol meg lehet nézni,hogy hogyan váltja a pénzeket?Vagy 1USD=1HUF stb?
  • Cat 02 #583
    Hát magyar kezdő fizetéseknél minden jobb ;)
  • Palinko
    #582
    jaja még szerencse :) de találtam 1 szinttel dolgozható és 8 dollárt fizet, én megvagyok elégedve azzal is :)
  • kraawz
    #581
    egyértelmű átverés. De ha nem fizetnek, fel tudsz mondani egyből aznap!
  • Palinko
    #580
    jaja nem fizet, mert nincs a vállalkzónak pénze. nem értem miért enged meg ilyet a rendszer, ha valakinek nincs pénze miért adhat fel ekkora hírdetést....

  • kraawz
    #579
    bárcsak ott tartanék.. :D
  • Bexter
    #578
    2446 feliratkozo vagyok :P
  • kraawz
    #577
    hozzám is lehet feliratkozni
  • Palinko
    #576
    megvolt :)
  • Bexter
    #575
    erre majd irotakozzatok fel szépen :)
  • Palinko
    #574
    na most levágtad a kedvem :S pedig csunyán bepörögtem :S hú most spórolhatok házra Bexternek, na sebaj :)
  • Cat 02 #573
    Az tuti átbas*zás ^^ De azért számolj be h sikerült-e,
  • Palinko
    #572
    gyertek minnél többen ezzel elég sok pénzt lehet keresni a románok elleni háborút támogatni, remélem nem fogják csökkenteni idő közben, szabad olyat nekik?
  • Palinko
    #571
    köszönöm a moving ticketet ma már dolgoztam reggel holnap dolgozok és küldöm a pénzt, majd megmondod mennyi kell milyen házat akarsz.

    a nagy titok amerikába mindenki 1 nap alatt lehet 674USD keresni a feltétel 1 manufacturing skill :)))
  • Bexter
    #570
    elment
  • Palinko
    #569
    slythug köszi szépen :)
  • Cat 02 #568
    Mond meg mennyi HUF kell még a tickethez, abból van felesem...
  • Bexter
    #567
    mondj nevet és küldöm :D
  • Cat 02 #566
    Hát nem tom mi lesz így... Ha németek begurulnak lesöprik Mo-t a románokkal a térképről...
  • Palinko
    #565
    írtam valakiknek privit de felajánlom akkor itt is egy moving ticetet ha ad nekem valaki veszek neki egy q1 es házat, nem vicc. nem biztos hogy sokáig tudom tartani az ajánlatot mert lehet elkapkodják ezt a nagyszerű melóhelyet amit kinéztem.
  • LasDen #564
    azta gecc mi volt itt a választások körül :D durván meglett baszva a románok terve :D bár ők is visszacsaptak... .D
  • Palinko
    #563
    és gondolom nagyobb esélyed van a fizetés emelésre akkor. értem.