3367
eRepublik - the new world
  • BlackShadow
    #1
    Szasztok.
    Fő célja ennek a témának az lenne, hogy növeljük a magyar játékosok számát!
    Ez a játék egy teljesen web alapú -hát, h is mondjam- gazdasági, stratégiai szimulátor. Ez teljesen ingyenes, és naponta nem igazán igényel többet 5-10 percnél, ha az ember csak élni akar benne. Viszont sokkal komolyabban is el lehet benne merülni, ha megfog a játék. :)
    Lehet benne dolgozni, céget alapítani, háborúzni, politizálni, újságot írni stb.stb.

    itt találtok egy bemutató videót (teljes képernyőn nézzétek)

    Egyelőre beta stádiumban van, aminek köszönhetően csak meghívóval lehet bekerülni.
    Nekem még maradt 3 meghívóm, és minden új tag kap 5 meghívót, így, ha eltudunk indítani valamiféle lavinát akkor jók leszünk :) Jelen pillanatban 360 magyar játékos van. (sajnos jópár kamureg)
    Tehát küldjetek privátban email címet és megy a meghívó.

    remélem nem minősítitek ezt reklámnak, sajnos máshogy nem lehet még bekerülni ebbe a sztem nagyon jó játékba
  • BlackShadow
    #2
    oh azt kifelejtettem, hogy van egy magyar fórum is
  • autoszimulator
    #3
    Jónak néz ki, de szerintem amíg teljesen angol a kezelőfelület, addig nem sokan fognak a magyarok közül játszani, mivel elég sokrétű angoltudás kell hozzá.. De az ötlet jó, ha gondolod meghívhatsz, és akkor máris +4 meghívónk van :) Feltéve persze, ha a napi max 30 perc elég egy acchoz :)
  • BlackShadow
    #4
    na igen a nyelv miatt nem biztos, h sokan rákattannának :) 30 perc meg több mint elég :) dobj meg egy email címmel és küldöm a meghívódat!
  • TommyC
    #5
    ment a privi (:
  • TommyC
    #6
    Szóval regeltem.
    Köszönöm a meghívót!
    Így már nekem is van +5!

    most tanulmányozom (:
  • Gyadi
    #7
    Nálam is található néhány meghívó, ha valaki szeretne, szóljon nyugodtan privátban email címmel. :)
  • autoszimulator
    #8
    Most már tőlem is lehet kérni a meghívókat :)
  • BlackShadow
    #9
    na, megy ez :) már csak 1 meghívóm maradt, viszont van itt még 3 emberünk 5-5-5 meghívóval :)
  • Thanatos
    #10
    nekem is jöhetne egy meghivo, akinél van fölös elfekvő az jelezze és megy a privi :D
  • TommyC
    #11
    küldök
  • BlackShadow
    #12
    pár tipp/infó:

    -munkaszerzés-
    Economy -> Find a job
    itt látható, h milyen területeken lehet dolgozni, ill, h hány cég van, valamint hányan dolgoznak abban az irányzatban. Annyi a teendő, hogy kiválasztod milyen téren akarsz dolgozni, beírni a munkabér igényléshez egy számot (általában 3-4 forintért dolgoztatnak kezdőket, de ez cége válogatja). A szövegmezőbe nem szükséges semmit sem írni, később írhatod a skill szintedet. Leokézod és vársz :)
    jobb oldalon lévő kék nyílra ha rámentek kilistáz némi infót, valamint alul a legjobb cégeket azon kategóriában. Érdemes felgyorsítani a munkakeresést, ha kiválasztotok egy céget, aminek az oldalán láthatjátok a tulajt, és annak írtok egy levelet, h szeretnétek ott dolgozni.
    Munka ajánlatokat levélben kaptok amit jobbfelül jelez a játék. Több ajánlatot is kaphattok így célszerű először végignézni ki ajánl többet, és csak azt elfogadni!
    Ha megvan a meló, akkor a cég oldalán lesz egy Work link amire ha rámentek egy szép nagy zöld enter formájú Work gombot kell megnyomni és letudtad az aznapi melót.
    Többi nap az Economy menünél alul láthatjátok a céget ahol dolgoztok és arra kell menni.

    -kaja-
    az evés itt automatikus, a lényeg, h mindig legyen leltárban. a piacon beszerezhető a termék (egyelőre sajnos elég drága). a minőség azt jelzi, hogy naponta mennyi wellness pontot regenerál. 1 napi meló -1 wellness pont. 1 napi katonai tréning -1. Ha eléritek a 0-t meghaltok!

    -katonaság-
    military -> train here
    először is sorozásra kő menni majd minden nap egyszer tréningelhetsz. ezzel növelve erődet ami majd harc közben lesz fontos. a háborúra egyelőre nem térek rá, mert még nem lesz a közeljövőben ebben részünk (de kitudja..)
    okosok azt mondják, hogy 2-3 naponta ajánlott tréningelni, és legalább 2-es szintű kajákat venni, h gyorsan elérd a 100-as wellnesst.


    Egyelőre asszem ennyi :)
  • TommyC
    #13
    ha adsz mail címet...
  • BlackShadow
    #14
    na én kifogytam a meghívókból, így tietek a terep srácok :)
  • Thanatos
    #15
    már megkaptam a meghivom BlackShadow-tol, de köszi a többieknek is :) ahogy végeztem regivel beirom hogy mennyi meghivom van :)
  • Thanatos
    #16
    5 meghivom van nekem is ha valakit érdekel :)
  • autoszimulator
    #17
    Nos bennem pár apró kérdés felmerült :) Hol látom mennyi kajám van? És a másik, hogy egyszerre több melót is tudok végezni? Pl a movingban és gifts-ben egyszerre? :)
  • BlackShadow
    #18
    a kaját a society->my profile részen látod középen, inventory címszó alatt :)
    melózni meg csak 1 helyen lehet egyszerre, viszont, ha cégvezető vagy lehet több ágazatban egyszerre céged.
  • FZoleee
    #19
    Na hy, én is beregeltem :P Köszi a meghívót Gyadinak :D
  • BlackShadow
    #20
    egy újabb hasznosnak mondható infó

    -ajándékok-
    piacon lehet venni, ill aki rendelkezik ajándék gyártó céggel az is kap asszem. na szal ajándékot tudsz küldeni barátaidnak, meg akinek akarsz. arra jó, hogy aki kapja az az ajándék minőségének megfelelően regenerálja a wellness pontjait.
    pl egy Q1 -es ajándék 1 WP-t regenerál.
  • autoszimulator
    #21
    engem ahova felvettek melózni, ott azt mondta az alkalmazóm, hogy kapok heti egy ajándékot :D
  • BlackShadow
    #22
    kevés a munkás így ilyen ínyencfalatokkal próbálnak maradásra bírni :D
  • GCsab
    #23
    Én is kérnék egy meghívót :P
    De addig is:
    Ha jól értelmezem akkor ez egy ilyen élet szimulátor... :)
    Szóval tök jó :D
  • GCsab
    #24
    Ja az emailom :D
    [email protected]
  • Gyadi
    #25
    Invite ment.
  • Kicsikiraly
    #26
    érdekes, tetszik.
    [email protected] küldjön vki egy meghívót pls :)
  • autoszimulator
    #27
    ment
  • quack
    #28
    nekem is van pár meghívóm, ha kell valakinek
    amúgy nem egy akkora összetett játék
    1. kattints a workre mindennap
    2. kattints a trainre mindennap
    3. vegyél kaját
    4. várd meg amíg elfoglalnak a svédek és utána hagyd a francba az egészet
  • BlackShadow
    #29
    na igen és így a wellnessed a sohaföldjén éri el majd a 100at :D
  • Martin Rome
    #30
    akinek van meghivoja pls privatot irjon
  • autoszimulator
    #31
    nyomjad cimed privátban
  • BlackShadow
    #32
    na kezdünk gyarapodni rendesen. most már csak hozzáértő felső vezetés ill cégvezetők kellenének és beindulna ehungary :D
  • Martin Rome
    #33
    illetve jo sok munkas, meg kepzett katona
  • FZoleee
    #34
    Ti mennyi fizetést kaptok a játékban? Én 5.7 forintot :D :P
  • TommyC
    #35
    és ezzel menőzni akarsz vagy sajnálkozni? (;
  • Martin Rome
    #36
    en csak 5 hufot keresek pedig ugyanott dolgozunk, szoval szerintem menozni
  • FZoleee
    #37
    Nem akartam menőzni... Bocs, ha menőzésnek tűnt :S
  • TommyC
    #38
    ugyanmár csak vicceltem (:
  • GCsab
    #39
    nekem is küldjetek légyszi meghívót!
    [email protected]
  • TommyC
    #40
    ment