3367
eRepublik - the new world
  • Cat 02 #642
    Én meg felajánlottam h kimek dolgozni :D
    Mostani elnök volt régen a mentorom ^^
  • LasDen #641
    én 2 aranyat kúttem :D
  • Cat 02 #640
    Van már food cég :D Küldtem pár HUF-ot, meg most amit kaptam Frostytól.
  • LasDen #639
    amúgy ha van egy kis fölös pézetek kűdhetnétek pézt ukrajnának, me elég szarul állnak a dógok....
  • I.C.ram
    #638
    Today, a problem has occurred in the work module due to the Daylight Saving time change. Fortunately, this issue has been solved in a timely fashion, and things have returned to normal. The citizens who have worked during the early hours of this day have noticed that the counter for the hard worker medal had been reset. With their help, our staff has taken the proper measures to correct this problem and reverse all its effects. The number of consecutive work days is now displayed correctly, and the hard worker medals were awarded to all the citizens who should have received them today.

    The eRepublik team would like to use this opportunity to express its regret for the appearance of these problems, and apologize for any inconvenience created. Also, we would like to thank all the citizens who have noticed these issues and helped our team by reporting them.

    Regards,
    The eRepublik Team
  • soma22
    #637
    azért jó lenne, ha nem kellene minden egyes károsultnak külön jeleznie, hanem automatice mennek a javítás mindenkire, aki érintett
  • I.C.ram
    #636
    Majd megkapod. Allitolag mar dolgoznak a hiban.
  • a.carkey
    #635
    Azért az ember számítana erre a szar pénzre. Nem öt forint, hanem öt arany. Gondoltam, szép lassan összejön 45, és akkor jöhet egy cég. De nem ... A románok ellen mindig bugos a csata, bugos a kaja, most már a munka is, stb. Na, ez van ...
  • Bexter
    #634
    pénzed nincs? :D küld nekem :P
  • Frosty01
    #633
    catlandnek küldtem el, ő volt a leggyorsabb :)
  • Frosty01
    #632
    jó én kiugrok a játékból... akinek kell 4 gold, cégalapításra vagy hasonlóra dobjon egy pm-et (egyvalakinek adom oda az egészet, nem szarozok a szétosztással :) )
  • Cat 02 #631
    Hát nem esznek emberek, meg most magyarok goldot se kapnak....
  • a.carkey
    #630
    Bugos a munka. Resetelt. Ha shoutba írok, visszakapom a régit és kapok 5 aranyat??? Nevetséges. Minek fejlesztenek "játékot" ilyenek?
  • I.C.ram
    #629
    mit alkottak?
  • Cat 02 #628
    Románok megint alkotta, írjatok shout-ba/adminnak, ez szánalmas....
  • LasDen #627
    nekem is 0-ta....pedig ma értem volna el a 30-t......
  • Frosty01
    #626
    én sem kaptam a meghívott után semmit
  • bardocz
    #625
    Ha épp románoknál vagyok akkor gondolom nem mehetek csatázni ellenük.
  • Palinko
    #624
    be lehet állítani olyat ha tudom nem leszegy jó ideig netem, hogy ne menjen a wellness stb?
  • Bexter
    #623
    fasza nekem is nullázták :(
  • a.carkey
    #622
    Fasza. Remélem javítják!
  • a.carkey
    #621
    Nem jött 5 arany, meg semmi ... Hogy kell írni az adminoknak????
  • BEAST #620
    Igen, valamiert nullazta eleg sokunknak.
  • a.carkey
    #619
    Bakker. Van valami bug? Ismét 29 napot kell dolgoznom a hard worker medalhoz ...
  • Cat 02 #618
    Gz, Mo-n van 1 rakat harc vazze, nem tom mit sírnak az újak :D Csomószor lehet olvasni kommentben...
  • kraawz
    #617
    Sergeant lettem ma :)

    Ja és kerestem 1 goldot csak ma bizniszből :)
  • LasDen #616
    én most lehet haza megyek harcolni egyet....pézem van Q2-es fegyverre szóval megérné asszem :D
  • bardocz
    #615
    Az nem jó.Majd valahogy megpróbálom felnyomni.
  • Cat 02 #614
    40 fölé kell vinni, h tudj harcolni, azzal meg felugrik 80-90-re (korházfüggő).
  • bardocz
    #613
    Nekema welness 30-40 között van,ez ugye még nem vészes?
  • Cat 02 #612
    Igen, amit vissza kellett volna adnunk... sok eszes magyar meg megvédte, ahelyett h románok ellen harcolt volna... Sikerült No.-t is ellenséggé tenni... és ehhez a kormánynak semmi köze se volt.
  • DarkHorSe
    #611
    A mostani harcrol meg inkabb ne is beszeljunk..
  • DarkHorSe
    #610
    Romania ellen azert a multkor odatettuk magunkat. -30 ezres fal volt egy oraval a vege elott. Lehet hogy kikaptunk, de cserebe megszerezte Indonezia a jatek legertekesebb teruletet. Az mar egy mas kerdes hogy ott volt Ausztria a kemeny 300as nepessegevel meg egy par High terulettel erre szepen elfoglalta elottunk Nemetorszag mi meg elfoglaltuk belole Burgenlandot...
  • Cat 02 #609
    Nesze neked, Románia ellen mit értük ? Semmit... akkor h legyen területünk ? Csak a szép 2 szemünkért nem adnak semmit... TO-zni meg ugye nem akarnak a magyarok.
  • DarkHorSe
    #608
    Azert vicces hogy 4. vagyunk a jatekban, es van 2 teruletunk. Najo 3rom, amin eppen semmi sincsnen.

    Tenyleg csak gratulalni tudok a Magyar politikusoknak
  • Cat 02 #607
    Hát ez megint esélytelen, de azért este lehet hazautazok.
  • Bexter
    #606
    welness kaja bug nálatok is van?
  • Nav
    #605
    Támadásnál nem tudsz onnan támadni.
    Megindult ujra a szegedi csata!
    http://www.erepublik.com/en/battles/show/6088
  • BlueMaster
    #604
    Ha minden igaz meg lett kötve a szövetség Iránnal ugye? Mert én Iránban vagyok, akkor tudnék onnan harcolni...
  • Nav
    #603
    Ma ujjabb csata indul reggel 8tol, románok ellen,gyertek harcoljatok.