3367
eRepublik - the new world
  • Martin Rome
    #482
    Ismered Francis Hunyadit?
    Mellesleg csempesz uzeletem nyilt, q1 weapon 0.14 gold, moving ticket 0.34 gold.
  • Bexter
    #481
    Egyik haverom régi erepes és politikában is benne volt őt IRL fenyegették meg :)
  • a.carkey
    #480
    Miért, lenyúlt? Erről lemaradtam ...

    Mindegy.
    Azért tegyük azt hozzá, hogy bár panaszkodnak/tak az újak - aki maradt mára önellátó -, de ők sem jártak rosszul, viszont a cégtulajok sem szerveztek éhséglázadást és az ő szekerük is gördül, talán mégjobban, mint az indexbébik előtt ...

    Annak sincs sok értelme, hogy IRL sérelmek szerepelnek eÚjságokban.
  • Kicsikiraly
    #479
    sry, ugy ertelmeztem a hsz-ed hogy te is a politikusokat szidod. akkor vegyük úgy h nem címeződött senkinek, csak a nyavalygóknak.
  • I.C.ram
    #478
    soha nem sipakoltam... nem tudom miert nekem cimezted ezt. Sehol nem irtam azt se, hogy a politikai elittel van bajom. egyszeruen a kialakult helyzettel van bajom. Azt meg leszarom, hogy ki miatt van igy. ugyhogy legyszives ne nekem cimezd az ilyeneket....
  • Kicsikiraly
    #477
    hát erről beszélek. én is voltam politikus, nekem eszembe se jutott az hogy lenyúljak a kasszából, mindet csak programokra, háborúra adtam.
    nem csodálom h Quicksilvert így kikészítették.
  • Cat 02 #476
    Nem volt semmi ilyen =\ Voltak szidások de nem ennyire, h minden ezzel legyen tele. Bár lehet csak nem olvastam, mert akkor International 70 %-a nem magyar hír volt :D
  • Kicsikiraly
    #475
    ne haragudjatok, de amíg nem jött a sok újonc, semmi baja nem volt senkinek a politikával. ti nézitek csak rossz szemmel, amit csinálnak az teljesen elfogadható, és csakis értetek csinálják. Ezt nem vagytok képesek felfogni, hogy itt nem fognak csak azért gerinctelenkedni hogy több pénzük legyen. Én éltem úgy, hogy 35 gold és cca 100 CAD volt a zsebemben, nincs nagy különbség. Itt bármit csinálnak azt a népért csinálják. De nyavalyogjatok csak, ebben jók inkább a magyarok.
  • Cat 02 #474
    Nézegetem, jól megdrágult erep :D 2 hónapja q1 ház 1.5 gold volt =\
  • kraawz
    #473
    használd ezt az oldalt :)
  • Cat 02 #472
    Akkor eddig téveszmékbe éltem :D
  • kraawz
    #471
    dübörög a gazdaság
  • kraawz
    #470
    1 HUF = 1.12 NOK, a tökömbe is :D
  • Cat 02 #469
    Megnéztem gyors, 2 hónapja pedig még 1.7 körül volt ^^
  • kraawz
    #468
    igen,én számoltam hülyén.

    A HUF az erősebb, így 1 NOK=1.12 HUF. De ott a link, erősíts meg, most ehhez már hulal vagyok.
  • kraawz
    #467
    Természetesen, leghitelesebb forrás.

    de számold ki te magad is :)
  • Cat 02 #466
    Akkor jó rég költöztem ki ^^
    Ám ha 1 nok = 1.12 huf akkor 10 nok = 11.2 huf :)
  • Cat 02 #465
    Arannyal váltottál át ?
  • kraawz
    #464
    nagyon el vagy tévedve

    1 NOK = 1.12 HUF, magyarul 9 HUFot keresek csak.

    Én régóta Indonéziában tengődök. Ma lettem lvl13 és corporal is. Kint napi 9 IDRes fizetésem van, ami 13 HUFnak felel meg(3as land skill) Voltam már Olaszban is kint harcolni, most Norvégiában vagyok, hogy harcoljak és az ottani főnököm visszavár Indonéziába.
  • Frosty01
    #463
    lehet még kérni repjegyet a főnököktől? elhúzok magyarból valami melegebb éghajlatra, mert éhen fogok halni :|
  • Cat 02 #462
    Románok elleni csatára én is visszamek, illetve ha majd alapítok céget, azt is ott teszem majd.
  • I.C.ram
    #461
    en is elmentem, de terveztem, hogy majd visszaterek.
  • Cat 02 #460
    Én már rég elmentem onnan :)

    Ottani fizum volt 5 huf, norvégiában 10 nok... (~17 huf). (bár a kaja is drágább :D)
  • I.C.ram
    #459
    ja eleg szanalmas amit muvelnek. magyaroknak tehetseguk van ehhez. Azon gondolkodom hogy vissza se megyek mar oda, hanem keresek valami kicsi fuggetlen orszagot.
  • Cat 02 #458
    Corporal lettem, jupííí.

    Ám ami elkezdődött itt politika terén az sztem szánalmas =\ Indexesek így akarják meggyőzni ? Remélem helyreáll a rend majd.
  • Bexter
    #457
    q5 házat csak amcsiban láttam nem kevés pénzbe került :D
  • Cat 02 #456
    Egy q5 ház mennyi goldban ?
  • kraawz
    #455
    propaganda ? :D
  • Bexter
    #454
    köff
  • kraawz
    #453
    rankings / media / hungary
  • Bexter
    #452
    votoljátok és iratkozzatok fel :P

    Apropo hol tudom megnézni hányan iratkoztak fel mert ahol más ujságoknál mutatja sajátomnál nem látom azt
  • Bexter
    #451
    jah onnan
  • kraawz
    #450
    Arra voltam kiv, hogy hogyan lehet 10el több xp-d, mint nekem, ahhoz képest, hogy én 14 csatában voltam, ami 28 xp. Szóval 38 xp különbség..

    Aztán mondták,hogy volt az avatar feltöltő bug és onnan szererezhetted a pontjaidat
  • Bexter
    #449
    Azért nem egészet vona le meg add hozzá mert hozzájön az áfa :D - ez amugy vicc akart lenni
  • kraawz
    #448
    #427 ?
  • kraawz
    #447
    Cikk tőlem :)
  • Bexter
    #446
    ÁFA
  • I.C.ram
    #445
    Valamit nem ertek. Parszor nem egesszamu wellnest von le, hanem pl 1,08-at. Ez mitol van? Ma reggel 90,04 volt a wellnesem. dolgoztam, edzettem, es lett 87,96.
  • Cat 02 #444
    Hát, ő rontott el valamit, volt direkt edzőháború, ott lehetett wellnesst szedni ^^
  • Bexter
    #443
    valamit valamiért :)
    (ennyit a magyar fizetésről ha még wellnesét se tudja szinten tartani...)