1949
  • Szabi1991
    #309
    jobb mint a mostani
  • N o N a m e
    #308
    Hamarosan megjelenik a játék, készitettem egy bannert, mit szóltok hozzá?
  • High end PC #307
    már jöhetne ez az EVO, nem bírok tovább várni
  • Alexease
    #306
    Nem jon ki;) Nem veszel te meg semmit...
  • MaSzKa
    #305
    ha ez a gtr evo 3k ból kijön sztem megveszem
  • Dietrich
    #304
    a SimBin és a K-Play (hosting cég) közösen finanszirozza tovább a loby szervereket.
    A mi szerverünk is megy.
  • Amcir
    #303
    má müxik a multi:P
  • MaSzKa
    #302
    és akkor aki megveszi eredetibe a játékot az cseszheti
  • Dietrich
    #301
    ja akkor még nem tudtam hogy a kiadó 6,2 milla euróval tartozik..
    de közben újra éledt a lobby és pár szervert már látni..
  • Amcir
    #300
    én úgy ovastam, hogy a 10tacle
  • Dietrich
    #299
    ;)
  • LaszloLedzenyi
    #298
    Szét akarja magát szimulátorozni,addig fog játszani míg nem kezd el habzani a szája.
  • Alexease
    #297
    Igazabol, nem tudom mi kell neki, mert az osszes ISI engines topicba beirt, hogy minden kell:) Probaltam segiteni, de mostanra kezd ertelmetlensegbe fulladni a dolog;)
  • Dietrich
    #296
    Szabi látod mondom én!
    neki rf-hez kell a GTL ami 1990Ft :D
  • Alexease
    #295
    Te most mit csinalsz?!:) Kell neked a rF, GTR2, GTR:E, es mindegyikhez kell a GTR2, GTL, RACE07 mod?!:) Mostanaban irtad, hogy nem sokara iskola, nincs sok idod, de amig beszerzed mindegyiket es keresztbe modolod oket, letelik a nyar, es centit nem fogsz autozni:)

    Az rF a legfrissebb engine-ben, fizikaban, azt erdemes felhizlalni, meg ha nem is annyira csicsa (pilota animaciok, eso) mint a GTR2/RACE. Igy meg lesz az rF, tucatnyi nagyon jo MOD, a komplett GTR2, a RACE07 es egy extra kivalo GTL!

  • Szabi1991
    #294
    ebbe alapból jobb autók lesznek :pp
  • atenza
    #293
    Kíváncsi leszek, hogy újítottak-e valamit az új autókon, pályákon kívül...

  • bardocz
    #292
    Minek minden játékhoz gtl,gtr2 mod?
  • High end PC #291
    szerintetek mennyi idő, míg kijön egy GTL,GTR2 mod ehhez a játékhoz? Egyből szoktak jönni, vagy hónapokat-éveket kell várni az ilyesmire?
    Üdv
  • Dietrich
    #290
    köcsög SimBin leállitotta a GTR2 és GTL szerverket..hát ezen az áron nekem ne adja el a fos arcade evolutionját!
  • High end PC #289
    Csak nehogy augusztus legvége, vagy szeptember eleje legyen, mert akkor már az egyetem elveszi szinte minden időm :(
  • Alexease
    #288
    Rakerestem a megjelenesi datumokra, kulonfele hivatalos oldalakon, online boltokba, forgalmazoknal ilyendatumok voltak: Augusztus 13, 14, 15, 16, 26, 29 es meg 1-2 szeptember;)

    Valszeg Steam-en jelenik meg legeloszor - a dobozos verzio szallitasa, honositasa es a warez miatt - igy az erdemes nezegetni. Ha kiteszik a fooldalra, hogy vasarolhato, toltheto, akkor megjelent;D
  • Alexease
    #287
    Hol olvastad?!:) A hivatalos oldalon csak anhyi van, hogy "nyar" es "augusztus". Olaszoknal az Atari szeptemberre igeri;) Nem lattam meg hivatalos megjelenesi datumot...
  • High end PC #286
    tényleg aug.14.én jön a játék? Ezt olvastam, de ez igaz is?

    már annyira beleéltem magam, hogy 3 napon belül nyomni fogom, hogy csak na. Remélem nem lesz késés...
  • Alexease
    #285
    Ennyi ido alatt nem tudtal rakeresni?! Amugy: NEM.
  • Attila889
    #284
    PLEASE VALAKI: #276
  • High end PC #283
    aha, köszzi, látom már a másik topicban válaszoltál :D
  • High end PC #282
    Az igaz, hogy a GTR Evolution tartalmazni fogja a Race 07-et is? Mert ha igen, nem veszem meg holnap a Race 07-et, de ha nem fogja teljes egészében tartalmazni a játékot, inkább megveszem azt is külön.

    Jah és még egy kérdés: mi a különbség a Race és a Race 07 közt? a Race 07 magában foglalja a sima Race-t is, vagy érdemes megvenni mindkettőt??? Köszi és bocs a tudatlanságomért, :)
    Üdv
  • Alexease
    #281
    En az utobi idoben, amit csak lehetett online vettem meg;) Ami fent van program vagy jatek, mar csak a regiek (GPL, NR2003, Insane) dobozosak vagy ami nem volt hirtelen online (pl. TDU). A tobbi ami hasznalatban van meg online vasarlos volt (LFS, netKarPro, rFactor, iRacing, VGP3) vagy online Steam-es (RACE, RACE07, HL2, CS:S, TF2, Portal, stb.).
  • High end PC #280
    köszi az infót, úgy néz ki le vagyok maradva a korral, elég régimódi lehetek, ha a fizikai kézzelfogható játékokhoz vagyok szokva. De a GTR Evo lesz a legelső , amit kipróbálok evvel a Steam-el
  • pointer4
    #279
    Igen, ha a steam-en múlik, az asztalod mindig billegni fog :D
  • Alexease
    #278
    Igen.
    Regisztralsz Steam-en, igy lesz egy loginod. Letoltod az offline-os clienst, es azon vagy a weboldalukon keresztul (www.steampowered.com) barmikor, barmit megvehetsz. Mindig friss, olcsobb, egyszerubb. A nagy elonye, hogy online taroljak az adataidat (megvasarolt cuccok), igy barmikor, barhol bejelentkezel, toltesz, jatszol. Raadasul a jatekokhoz erkezo patch-ek, kiegeszitesek, addonok stb., azzonnal megjelennnek, automatan toltodnek, frissulnek. Pl. a RACE-hez tobb patch is volt, de offline csak a toredeke jelent meg es igencsak nagy kesessel. Ha gep install elott vagy, tobb programod is van, ami tobb 10 GigaByte is lehet, nincs kedved install utan ujra letolteni oket, van lehetoseg backup-olni 1-1 ISO file-ba, amit kiirsz, atmasolsz stb. Ha megvolt a gepinstall, utana restore...

    Ahogy Bardocz irta, hatranya, hogy minden jatekinditas elott, futtatni kell a Steam-et. 30 sec;) De szerintem, meg mindig jobb, mint elokeresni a DVD-t es pakolgatni;) A masik hatranya, hog nincs az ember kezeben egy "material" (doboz, lemez, konyv stb.).
  • pointer4
    #277
    Én meg azért mert bárhol ahol gép elé ülök gyorsan letudom szedni oda a játékot, jáccani egy kicsit amíg időm van, majd delete :D Legális, gyorsan megvan, és nem kell hurcolásznom magammal semmit :D
    Melóba pl jól jön :D
  • Attila889
    #276
    Hello.Megjelent a játék(bocsi a hülyekérdésért de én dátumot se tudok)
  • High end PC #275
    a steam mit jelent? hogy bankkártyával fizetek és töltöm lefelé?
  • N o N a m e
    #274
    jaja :)
  • bardocz
    #273
    Engem nem a warez miatt zavar,hanem amíg ezen a gépen megvárom míg az betölt,aztán a játék,engem idegesít.Mondjuk szerintem ezen a gépen a gtre nem is fog futni...race is döcögős volt már,race 07 pláne...
  • Alexease
    #272
    En szeretem a Steam-et;) Sot az osszes online vasarlos cuccot;) Azonnal meg van, sosem doglik be a lemez, sot meg pakolgatni sem kell:) Raadasul, altalaban sokkal olcsobb (50-80%).

    Persze, a warezeseknek ez hatrany, de az mar maganugy:)
  • Alexease
    #271
    Azert Te is tudod, hogy az eredeti jatek/palya/auto azert mas mint a modolt cucc;)))
  • bardocz
    #270
    Először steam-en keresztül lehet majd egvenni,és utána talán majd valamikor dobozosban.Fú de utálom a steamet :)