1949
  • Dietrich
    #429
    digis?
    mert az már 20/10..vagy szept 6-tól annyinak kell lenni mindenhol.
  • Dietrich
    #428
    30/20 már az a net azóta és 3500Ft
  • Dietrich
    #427
    nekem 1 dvd anyag 30 perc..digi 20 megás netjével
  • N o N a m e
    #426
    nekem 10 Mbps-es netem van, 1 óra 10 perc és lent van :)
  • Alexease
    #425
    Azt hittem neked is 20/20Mbps net-ed van;) Azzal ~45 perc alap lent van;) A XV. keruletben van itt-ott 20/20, havi 4500 Ft-ert;) Ahoz kepest az enyem rablas;)
  • Alexease
    #424
    Igazabol, most mar ok is MOD-olnak;) Van egy felturbozott ISI engine-juk, mondjuk ugy, hogy RACE platform, es ezala hozza ki az uj cuccokat. A RACE07 meg teljesen ujkent jott ki, de a GTR:E mar valoban csak addon, es ilyen lesz az STCC is.

    Nincs vele gondom, mert van egy kover alap, sok autoval, stilussal, palyaval, amihez mindig jon valami uj, hivatalos. Es raadasul meg a palyakat is lehet boviteni;)

    Egyedul a fizikaval nem tudok megbaratkozni.
    Mentem jonehany kort, par autoval, es jonak jo, csak hat tapad mint az orult, tekerem a kormanyt de ugy semmi extra erzes...
    Gyorsan vissza iRacing/Skippy:) Teljesen mas vilag:D Ahogy latom hogy mozognak a kerekek, a felfuggesztes az egyeletlen aszfalton, egy az egyben ugy mozog a kormany a kezemben, kemenyen, hatarozottan, pontosan. Csukott szemmel is tudnam, hogy eppen mikor mit csinal az auto:) Persze, sok ertelme nincs az osszehasonlitasnak;)

    Akkor mar inkabb az rFactorral kellene hasonlitani, abban frissebb a fizika es FFB (beallitas), es van hozza RealFFB:)
  • lac coo
    #423
    Dehogy, jó is lenne :))))
    Már éjjel elindítottam :)
  • atenza
    #422
    Erre számítottam, hogy nem lesz sok változás a Race07-hez képest, de azért reménykedtem, hátha hoznak valami újat a kötelezőn kívül...
    Remélem nem az EA irányelvét követik :S
  • Alexease
    #421
    Nem arkad, de van benne kifejezetten arkad jatek mod;D
    Igazabol csak furcsan tapad mindenfele;) De minden ugyanaz mint a RACE07-ben. Aki azzal jatszott, az semmi ujra ne szamitson, csak piros menukre (#405) es uj autokra. Amelyek brutalisan gyorsulnak:D Nem mertem le, de erzesre 2 sec kornyeken lehetnek 100km/h-n, 5-6 sec-nel 200-on;DDDD
  • Alexease
    #420
    1 ora alatt letoltotted a 7GByte-ot?!:)
  • lac coo
    #419
    Az azért tulzás, hogy árkádos !

    GTR2-ben pl pont ugyanilyen a fék ....
  • Dietrich
    #418
    szóval arcados?
    ezért nem tetszett a race07 sem már nekem..na mindegy több hely marad a vinyómon.
  • lac coo
    #417
    Lejött, kipróbáltam, elég fura, hogy satuféket nem tudok nyomni rajta :)))))
  • atenza
    #416
    Boxkiállásnál megjelenik egy menü, ahol állíthatod hogy mit cseréljenek ill. mennyi benzint töltsenek... De ez pár hete a Race07-ben is benne van mint újítás.
  • lac coo
    #415
    Race sorozat mindig is ahajlott az "árkádosabb " fizika felé ( bár ez olyan viszonylagos, és egyéni ízlés fügvénye , hogy kár beszélni róla ...) .

    Ezekszerint akkor van már kerékcsere , boxkiállás benne?

    Közben találtam vevőt rá, úgyhogy csak letöltöm :))))
  • MaSzKa
    #414
    én mondtam
  • LaszloLedzenyi
    #413
    szép , van egy két jó dolog pl pályarajz annak aki soha nem ment még azon, a boxkiállásba a boxtaktika összeállítása) de ez inkább arcade sajnos mint szim.
  • MaSzKa
    #412
    egyáltalán nem jobb

    olyan arkádosabb lett sztem

    a GTR2 jobb ennél
  • bardocz
    #411
    Mivel koszolódik az ablak,így van;)
    Amúgy biztos jobb a fizikája,mint gtr2-nek,márcsak a két játék között eltelt idő miatt is.
  • obe
    #410
    ajaj..nekem nem jó hír:(..minimum finomítottabb gtr 2 -es fizikát vártam/gondoltam, mindegy, akkor marad a gtr 2..viszont a trailerben láttam működő ablaktölőt, a játékban is kapcsolható, illetve van értelme?
  • MaSzKa
    #409
    megnéztem

    olyan érdekes az egész

    szinte köze nincs és meg se közelíti a GTR2-t fizikába

    de így legalább több mindenki tud vele játszani
  • Alexease
    #408
    Nem, ez nem a ganyolt, ez a teljes GTR:Evolution:)
  • lac coo
    #407
    Ez se sokkal jobb :)))))
    Az az autó a showroom-ban meg basz.tt ronda :)))

    Lehet azért meredt a verziószám, mert te gányoltad bele ? ! :)))
  • Alexease
    #406
    Persze, a tobbi megmaradt, koszolodas, eso stb.
    de most neztem meg, a verzioszam is maradt a RACE07-e (1.1.1.2).
  • Alexease
    #405
    Tessek, az uj GTR Evolution (RACE07 evolution:D) menu:
  • lac coo
    #404
    Legalább azért koszolódik ? :)))
  • Alexease
    #403
    Ez az eredeti RACE07-bol van, az Evolution ala erkezett RACE07-nek mar mas a menuje - piros;)
    De alapjaban ugyanaz;)
    Amit valtoztattak az egeszen, valszeg mert sokan sirtak hogy nem latnak ki az autobol, az hogy kiszedtek a szelvedot minden autobol;))) Legalabbis a sotetitest. Tisztan ugy nez ki, mint ha nem lenne benne semmi;)
  • lac coo
    #402
    Ja,ja,ja.. .Már én is írni akartam ....
  • avcom
    #401
    oké, nem menüvel játszunk, de nem igaz, hogy ezt a race-es borzalmat kellett felhasználni ehhez is...
  • wander01
    #400
    na kiváncsi leszek. a szerveren pihen már, lecsorog, kap egy esélyt :)

  • Willi Betz
    #399

    Kívülről
  • Willi Betz
    #398
    R8 belülről:
  • GPx8
    #397
    Na! Megjelent már a Steam-en???
  • Willi Betz
    #396
    Alatta lévő a hosszabb "zöld pokol":)
  • Alexease
    #395
    :)
  • Willi Betz
    #394
    Na meg az én gépemen nem nagyon futna a verseny,mert elég régi gép ez.
  • Willi Betz
    #393
    Még nem próbáltam azt a részét,DE a Corvette(C6R) is nagyon jól sikerült,hangja az olyan mint az igazinak,nagyon komoly.


    Visszajátszás része ilyen.
  • Alexease
    #392
    Mivel a RACE07 ala telepszik, egy kulon ADDONS konyvtarban, igy mas nem nagyon lehet;)

    Hasznaltad a RACE07-et? Optimalizaltak valamit, gyorsabb?
  • Willi Betz
    #391
    A hangokat jól sikerült eltalálniuk,legalábbis Astonnál. Irányítás az a már megszokott GTR2,Race06-07...

    Így elsőre nekem tetszik!
  • Willi Betz
    #390
    No kipróbáltam a játékot...első benyomásom az,hogy olyan mint a Wtcc 07,tehát grafikailag. Nekem nem a legjobb grafi beállításon van szóval azért ilyen:
    Aston Martin vs Nordschleife:)