1949
  • N o N a m e
    #389
    médiumon igen.
  • cumfu
    #388
    Heló! Mennyivel nagyobb gépigényű mint a gtr2? Az ment szépen magas beállításokon. Ez is fog?
  • pointer4
    #387
    Megnéztem mi a bánat ez a Tank Universal, hát a videoból azt se fogtam fel mit kell csinálni :D De már nagyon unom... :)
  • Alexease
    #386
    Igen, ha Steam-es, akkor onnan is toltheto. De a RACE07-bol is latszik, hogy onnan erdemes, legalabbis Steam-est telepiteni, mert mig az offline-hoz kijott talan 1-2 patch, addig az online-hoz feltucat;)
  • pointer4
    #385
    Én sem arra gondoltam, csak amikor veszel egy dobozos játékot ami van steamon is, és bereggeled, akkor azt már a steam rendszerén is letudod húzni.
  • Alexease
    #384
    Nincs tapasztalat warezben, nem hasznaltam meg warezes Steam-et, RACE-t stb.
  • Alexease
    #383
    Igen.
    Valamit valamiert;) Orulj neki, mar ez is valami, ingyen hasznalhatod, de csak ennyit tud;)
  • bgabor
    #382
    Magyarul eredeti játék nélkül még LAN-ozni sem lehet. A warez változattal kizárólag single-t lehet játszani?
  • pointer4
    #381
    A online az eleve steamot akar, ha meg nyomogatnám a next-et, elérnénk oda, hogy activation key.. és onnan a steam része lenne. Talán még le is húzhatnám a későbbiekben ha 1x már beleinstalltam. Alex? tapasztalat ? :)
  • pheaton
    #380
    A steam-os rész csak az online rész, vagy van összetevö ami csak azzal együtt települ fel?
  • pointer4
    #379
    Nincs ezzel a felbontással semmi baj :D Nem vagyok én HD ficsúr :)
  • Alexease
    #378
    Nem kell megvennie, mert a dobozos valtozat (GTR:E) - szerintem - a normal RACE07-et telepiti, ami mar van Steam-en, csak abban mar benne van kiegesziteskent a GTR:E cucc;) Ami meg nincs Steam-en, az a komplett, kulon csomagkent talalhato GTR:E es a kiegeszites a meglevo RACE07-hez.

    En is a kiegeszitest varom...
  • Panther
    #377
    Nagyon szép? Ilyen ronda kis felbontást, még életemben nem láttam. Csinálj már valamit vele, mert ezért kár volt a csoda-cockpitodat megszerkeszteni.
  • Panther
    #376
    Ha jól értem és a dobozos változat kerül a polcokra először, akkor ha valaki a neten akar ezzel nyomulni, meg kell vennie még egyszer a Race07-et is vele együtt. Remélem kijön steamen, mint kiegészítő.....
  • Panther
    #375
    Nálam még HDR moddal is ennyi az fps. Persze 1680x1050-ben. :) Kiéve az egyik Sebring pályát, ahol annyi dinam,ikus fény-árnyék hatás van, hogy 20 fps-t kap az ember. :)))
  • crazyclone
    #374
    Egészen élvezhető gamma ... van egy pici adrenalindömpin az emberben amikor saleenel vagy a formula1000 es masinériákkal nyomja
    Én azt hiszem a WTCC n fejlesztettek a legtöbbet érezhető egy pici változás de mindenesetre nagyon lassú a többi kategóriához képest...
  • N o N a m e
    #373
    aha.. most novemberig be kell újitsam a gépet, kellene a GTA IV :)
    (nekem eddig max 91 fps volt, minumum grafon a GTR2 :S)
  • Alexease
    #372
    Ez nem hivatalos info! Csak erdekessegkeppen irtam, hogy mi minden kering a forumokon;) Bar kineznem az Ataribol...;)
  • Alexease
    #371
    A SimBin cucc nalam is jol megy (nekem is Q6600/8800GTX), tobb benne az optimalizacios lehetoseg mint az eredeti engine-ben. Kenytelenek voltak piszkalni, ez megis csak egy "dobozos" RACE07 verzio, nem egy "letoltos" rFactor.
  • pointer4
    #370
    Ez szomorú, akkor kell egy dobozos kód :D mert steam-re beajánlaná magát :D
  • pointer4
    #369
    Hmm, most nézem. rFactor se megy ilyen jól. 3 pályát próbáltam meg, és közben mindig mondta, hogy rakjuk feljebb a minőséget, mondtam okés.
    (Q6600,8800gtx) De ez csak 1024*768.
  • N o N a m e
    #368
    :D
  • Alexease
    #367
    Pakson dolgozik, most eppen karbantartjak a 2. reaktort, igy felszabadult az egyik szamitogep:D
  • Alexease
    #366
    A TF2 sajat project, azt kifizetodobb es egyszerubb is piszkalni;)
    Amugy volt remhir az egyik topicban (vagyis nem hivatalos, innen-onnan hallott:P), hogy a Steam-es csak szeptemberben jon ki, mert az Atari eloszor a dobozost akarja kiszorni, azon tobb a haszna. Ertelmet nem latom, ez az azonnali warez-megjelenesen is latszik;))))
  • N o N a m e
    #365
    milyen géped van hogy ekkora az fps?
  • pointer4
    #364
    No igen :D Csak valaki kérdezte hogy benne van-e kompletten :)
    Bezzeg azt a üje teamfortress2-őt 3 naponta frissítik, ezt meg nem rakják föl :(
  • Alexease
    #363
    Ugyanaz mint a RACE07, arra kell alapozni...
  • Alexease
    #362
    Persze hogy a Race07.EXE-vel indul, mivel ez RACE07 "Expansion Pack":) Csak igy jobban hangzik marketing szempontbol (a GTR huzosabb nev volt/van). Akkor indulna GTREvolution.exe-vel, ha egy komplett, felujitott GTR2 lenne, plusz GT autokkal, hozzacsapva a teljes RACE07-tet, mint bonuszt;)
  • bgabor
    #361
    A reloaded változattal lehet LAN-ozni? Vagy installnál ez is ajánl offline meg online telepítést?
  • pointer4
    #360
    Én nem tudom GTR mit csinál, rFactor lefullad ha állás közben nincs kinyomva a tengelykapcsoló, illetve nem vált fokozatot nélküle, bár üresbe nem ugrik ki az igaz :D

    GTR-E:
    Naná hogy 7 giga :D 4Gb az offline és 3 Gb a online steam-es része.
    És annyira benne van a race07, hogy race07 exe-vel indul :D

    Nagyon szép, bár a hangulatát még nem volt időm letesztelni, se a H váltót :D

    Azért még van bugos nézet :D





    Ha jók az emlékeim steam mindig késik olyan 3-4 napot, de jó lenne 7végén autókázni :).
  • Alexease
    #359
    Biztos hogy nem csinaltak meg, eleve az engine nem kezeli le. Ez egy az egyben RACE07 csak nehany plusz autoval.
  • chalezlopez
    #358
    Na holnap megnézzük, aztán megvesszük. Majd itt meg adják 10k-ért...
  • AMD Norbee
    #357
    Úgyértem hogy pl: GTL vagy GTR-ben kuplung nélkül is lehetett váltani H shifterrel,pedig ki volt kikapcsolva a automata kuplung.
    GTR topic-ban írták hogy ez ilyen... El is keseredtem hogy egy arcade TDU-ban megtudták oldani hogy kuplung nélkül ha váltasz kidobja üresbe, egy szimulátorban meg nem.
  • pointer4
    #356
    Miért eddig melyik nem kezelte a Grid-en kívül ?
  • SimaSuna #355
    Reloaded kiadva :D
  • AMD Norbee
    #354
    Ez a game már normálisan kezeli a kuplung+H shifter-t G25ön?
  • Imremagdi
    #353
    RELOADED az nfohum-on :)
  • crazyclone
    #352

    Tévedtem ...
  • Solt
    #351
    Hát azt az élményt nehéz felülmúlni! ;)
  • Szabi1991
    #350
    ajánlott... szal 6000x4000res felbontáshoz, minden extra very high-hoz.. :D