1949
  • pointer4
    #229
    Jaa, viszont ha nem a fülkét nézem, hanem csak az utat - mintha most nekem kéne vezetni - akkor tényleg ottvan a race07 feeling :D
  • lac coo
    #228
    Jól ismerem a játékot, tudom milyen lesz, de aki előszőr látja ezt a videot, rögtön rámondja ultragagyi :)))) Így replayben tényleg az !
  • SimaSuna #227
    hát a váltó mozdulatokkal nem vagyok megelégedve -.-
  • Szabi1991
    #226
    akkor a videó még1x...
  • Szabi1991
    #225
    miért michelin baba vezet ?


    link
  • bardocz
    #224
    Igen-igen(),pont ilyenre gondoltam.Még pár dolgot kéne felfognom a váltóval kapcsolatban,de azokat már nem ma teszem fel:D
  • LaszloLedzenyi
    #223
  • bardocz
    #222
    Az egyenes a fogukat úgy érted,hogy a váltó fogaskerekén nem ferde szögben állnak a fogak,hanem egyenesen?Tehát a fogaskerék síkjával derékszöget zár be?
  • Mnemomic
    #221
    A visítás a fogaskerekek miatt van, egyenes a fogúk így jobb az átvitelük csak nem bír annyit. Olyan mint az utcai autóban a hátramenet az is "visít" amikor tolatsz.
  • LaszloLedzenyi
    #220
    ez nem m3 gtr. ez sima stw bmw csak nincs leszabályozva a fordulat neki 8000 re/perc hanem forog 11000-et.mikor ezt a fajta stw vasat csinálták laboratóriumi körülmények között 13000 s percenkénti fordulatot is elérték vele ugy hogy a motor nem károsodott. a vísítás egyébként meg a szekvenciális váltó és a sperdiferenciálmű hangja.
  • pointer4
    #219
    Igen az a váltó hangja, ha jóltudom ponnt a tengelykapcsoló nélküli váltás miatt a fogaskerekek kiképzése (vagy lehet ha van valami szinkronkerék akkor az) miatt van ilyen eszelős hangja. Gondolom 3x ennyi pénzért mint amibe ez a váltó kerül már van halkabb verziója :D
  • solo
    #218
    +ugye a difi :)
  • Solt
    #217
    Hogy miért hívják tolókerekesnek, tehát, hogy milyen elven működik azt én sem tudom! :)
  • bardocz
    #216
    Azt értem,hogy kuplung nélkül lehet váltani:D Mind1,majd még olvasgatom,és hátha megértem:D
  • Solt
    #215
    Egyébként én is csak lelkes amatőr vagyok, remélem nem mondtam túl nagy hülyeséget! :)
  • Solt
    #214
    Ennél jobban én sem tudom megfogalmazni: "körmökkel kapcsolódó, egyenes fogazású fogaskerekekkel hajtott erőátviteli szerkezet, aminek lényege, hogy gázelvétellel, de kuplungolás nélküli váltásokat tesz lehetővé"

    Ez is szekvenciális... a szekvenciális a típusa, a tolókerekes a fajtája! :))
  • bardocz
    #213
    Hagyjad

    Solt:És az a váltó hogyan működik?Miben más egy sima szekvenciálistól?
  • MaSzKa
    #212
    most nézem van 350-tól 800LE-ig

    a 4.0-ás az 400-444LE
  • Alexease
    #211
    Nem akarok kotekedni, de visszaolvastad azt amit irtal?!:)

    "ez BMW ebbe nincs sztem turbo M3 GTr az 600Le a gyári race car"
  • Solt
    #210
    Az a tólókerekes váltó! :))) Zene a hangja! :)))
  • lac coo
    #209
    Meg árnyék árnyék hátán ! :)
  • MaSzKa
    #208
    ez BMW ebbe nincs sztem turbo M3 GTr az 600Le a gyári race car

    váltó + kardántengely + különböző tengelyek csapágyak hangja
  • Alexease
    #207
    A Race Pro videot?:) Amelyikben teljesen benan kivultol tologatjak, keresztul arkon bokron?:) nem neztem vegig, de grafikailag csak annyi volt a kulonbseg, hogy volt HDR es real tukrozodes;) Ja es persze egy bazinagy lensflare;D

    Real tukrozodes mar van ebben is, de csak az uton, ami egy shader, vagyis lehetne az autokon is;) A HDR-t barkacsmegoldasokkal is meg lehet oldani, mint a pelda is mutatja ENBS-nel, hasonloan a motion blurhoz:)
  • lac coo
    #206
    Előtte néztem meg az Xbox-so Race videot..milyen gagyi ez az mellett !!! :((((
  • Alexease
    #205
    Ez nem turbo, ez a "mechanika" (gondolom valto es kornyeke):)))))))) Ez a sebesseg fugvenyeben egyre hangosabb es magasabb, a turbo nem, mert az a "motoron" van rajta, igy annal sebesseg fokozatonkent van min/max (bar forog vagy 10ezret, gozom sincs mi a min/max):D

    Amugy biztos jon valaki, aki pontosabbat tud mondani;P
  • bardocz
    #204
    A visító hang mi?A turbó lenne az?Mert amikor elveszi a gázt abbamarad,így gondolom nem a légáramlatok csinálják.
  • pointer4
    #203
    Ez a srác is tuti bekötött szemmel végigmenne a pályán, meg a verda is elég jól megy, mégse tűnik olyan nyugodtnak. Pedig nem is egy Salen.



  • Alexease
    #202
    Kolegam mondja mindig, amikor mutatok neki videot, hogy ugy latszik, mintha mindegyikben uszna az auto az aszfalt felett;) Meg az rF-ben is, ha be van kapcsolva a kamu-pilota-razkodas, hiaba rangat ossze-vissza, akkor is az auto csak ugy siklik...;)
  • pointer4
    #201
    Jajj de rosz nézni pár youtubos kamerás belső felvétel után.
    Annyira nem történik a fülkében semmi, lehet olyan 80/40 a sofőr pulzusa :D lehet alszik. :D
  • Alexease
    #200
    Nem mintha olyan nagy ujitas lenne, de azert movie;)
  • Dietrich
    #199
    egyre több rosszat irtok erről a gameről ;)
    nem csoda ha csak 3K az ára..
  • ronny666
    #198
    Ez a pálya hol érhető el?
    Nagyon jóóóó!
  • LaszloLedzenyi
    #197
    nem nagy cucc
    mi anno az f1 ch hez megjelent a gtr 2002 (gtr elődje) mi úgy szétállítottunk mindent benne. csináltunk benne 4000 le porsche-t ami a hungaroringen 270 elfordult az egyenes végén. nem kell más csak 1 pici angoltudás és lehet állígatni. volt hozzá etcc mod is ott a honda civic alapra csináltunk 1 vw golf 1.4 et. a motor a váltó a futómű szinte 100% ig megegyezett.
  • bardocz
    #196
    Hátez ritkafantáziadús
    Legalább adtak neki turbó,vagy kompreszor hangot,hogy tuning hatása legyen?
  • Alexease
    #195
    Hogy tobb auto legyen, de nekeljen ujat modelezni, igy a meglevo gyari autokat atirogattak, es csinaltak beloluk 600 loeros cuccokat;)
  • bardocz
    #194
    Tényleg,ezek az extrém cuccok micsodák?
  • Alexease
    #193
    Ez nem GTR3 vagy GTR jatek, egyszeruen a RACE07-hez egy GTR kategorias auto kiegeszites;) Mar a WTCC Extreme kategoria is eleg vicces;)
  • MaSzKa
    #192
    és akkor GT2-esek se lesznek?
  • bardocz
    #191
    [am tudom,hogy nem]
  • bardocz
    #190
    Mert akkor új autót kellett volna csinálniuk