1948
  • N o N a m e
    #1
    A GTR Evolution a SimBin Studios legújabb autós játéka lesz, melyben a világ egyik leghíresebb versenypályáján, a németországi Nürburgringen tehetjük próbára a tudásunkat igazi GT versenyautókban ülve.
    A SimBin Studios által fejlesztett játékok között olyanokat találunk, mint a GT Legends vagy a Race 07 - látható, hogy igen erõsen rágyúrtak a GT világára, s készülõ autóverseny játékuk is ezt a vonalat látszik erõsíteni.

    A Németországban található versenypálya a világ talán legnehezebb és legnagyobb kihívásokat rejtegetõ pályája, többek közt Niki Lauda is itt szenvedte el élete további részét megpecsételõ balesetét is. Ezen helyszín modernebb változatán fognak játszódni a GTR Evolution versenyei is olyan jármûcsodák felvonultatásával, mint például a Corvette C6R, az Aston Martin DBR9, a Dodge Viper SRT/10 vagy az Audi R8.

    A bejelentéssel együtt nagyjából a szokásos a marketingszöveget kapjuk: a játékosok az eddigi legmagasabb színvonalú minõséget kapják mind grafika, mind játékélmény terén. A látványvilágról mindenki maga döntsön az elsõ kiadott kép alapján (azt hiszem, abban megállapodhatunk, hogy forradalmi újításról nem igazán beszélhetünk), a játékélmény pedig mondhatni majd a "helyszínen" kiderül. Ami biztos, az az, hogy három nagyobb gépkocsiosztály 22 jármûvével állhatunk majd oda a Zöld Pokolnak is becézett pálya rajtvonalához, melyek között exkluzív kivitelezésû ritkaságokat és a WTTC fenevadjait is megtalálhatjuk. A GTR Evolution egy önmagában is helytálló, teljes értékû játék lesz a Race 07 összes tartalmával együtt, de emellett kiegészítõ formájában is elérhetõvé teszik majd a jelenlegi Race 07 tulajdonosoknak is. A megjelenést mindkét változat esetében 2008. harmadik negyedévében várhatjuk.

  • Alexease
    #2
    A forrast illet volna feltuntetned, ha mar atmasoltad a szoveget;)
    http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/gtr_evolution_bejelentve
  • leho94
    #3
    + Fav ^^
  • Szabi1991
    #4
  • broman191
    #5
    Ennyi 1 pálya és x autó?-.-
  • SimaSuna #6
    reméljük a HRC itt is szép eredményeket fog teljesíteni :)
  • Beagie
    #7
    természetesen nem "csak" a Nürnburgring lesz benne:
    "In addition to many other tracks, players of GTR Evolution will drive the modern version of the monumental track of Nürburgring Nordschleife along with the Nürburgring GP layout."

    szóval a GTR3 lesz gyakorlatilag, várjuk szeretettel :)
  • Kaszi46
    #8
    hány bőrt akarnak még lehúzni erről az engine-ről?
  • Beagie
    #9
    gondolom, amennyit csak lehet :)
    amúgy a race07 nekem nagyon nem jött be, ezért ebben van minden bizalmam, illetve remélem nem esnek a klasszikus "legyen inkabb arcade game" hibába
  • Szabi1991
    #10
    remélem sokat !!
  • uHs Gerzson
    #11
    +fav
  • bardocz
    #12
    jó lenne ha lfs szintü fizika lenne alatta,de gtr2-nék jobb:) vagy legalább rFactor szintü,ott jobban lehet fogni kocsit ha csúszik
  • Alexease
    #13
    LFS szintu biztos hogy nem lesz;) SimBin-nek fix liszensze van az ISI engine-re. Azt hogy folyamatosan megkapjak-e az rFactorban fejlesztett dolgokat, nem tudom, de nem hiszem, mivel a GTR/RACE/RACE07-ben sem voltak mar benne (FFB, gumi, stb.). Valszeg meg mindig a GTL/GTR2-hoz vasarolt liszenszes ISI engine-t barkacsoljak folyamatosan - de latvanyosan es hatasosan;)

    Ez a GTR Evolution elsosorban egy RACE07 addon pack lesz, kulon megvasarolhato opcioval. Vagyis semmi extrara nem kell szamitani, marad az engine, kisebb javitasokkal, csak beletoljak hivatalosan a RACE07-be a GTR2-ot (extrakkal). Ami nem rossz, sot igy egy csomagban mar szinte tokeletes, a "RACE"-ben most mar szinte minden megtalalhato lesz (formula, tura, GT, extra, stb., es rengeted palya;). Valszeg nem volt veletlen a RACE nev valasztas, tobb evre kifundaltakl a marketinget (amire szamitani is lehetett):)))

    Annak lesz erdemes utananezni - ha lesz rola info -, hogy akinek esetleg nincs meg a RACE07 hivatalosan, hogy lesz erdemes megvenni. A GTRE-ban benne lesz minden (GTR+RACE07+EXTRA) X forintert, vagy csak a GTR+EXTRA? Hogy lesz "olcsobb" (RACE07+GTRE vagy csak GTRE) - persze a RACE07-et hozzaszamolva/levonva, stb.:)

    De ami biztos, hogy szerintem, konfortosabb lesz a RACE07 liszenszre megvenni, letolteni (STEAM) a GTRE-t. Igy mar egy csomagban, programban, 1 kattintasra el lehet erni mindent (RACE, RACE07, GTRE es az osszes extra).

    Mar csak egy F1-es liszenszet kellene szerezniuk (valamelyik markara, csapatra), es meg lenne az is:) A bajnoksagokban ugyis azonos fizikaval mennek, az autofestesek meg nem jelentenek gondot;)))
  • bardocz
    #14
    nekem valamiért gtl fizikája jobban bejön mint gtr2,ott valahogy jobban foghatók az autók,néha olyan szép drifteket csináltam benne,persze csak hibából nem direkt,de gtr2-ben olyat még sose sikerült,akkor reménykedem,hogy gtl szintü fizikája lsz:)
  • Alexease
    #15
    A fizika ugyanaz, nem amiatt nem tudtad megfogni;)

    A GTL eleve driftesebbre volt beallitva, raadasul lagyabb a felguggesztesuk azoknak az autoktak, es a hasznalt gumi is mas;)

    A GTR2 nem driftre, csuszasra van kitalalva. Azok GT szintu, kemeny felfuggeszteses autok, 400-700 loerovel, komoly nyomatekkal;) A GTR2 akkor lenne szar, ha tudnal vele driftelni;)
  • bardocz
    #16
    hm,van benne igazság:)
  • ronny666
    #17
  • w77d
    #18
    remélem ez már Vista kompatibilis lesz. a Race 07 nálam vista alatt eszméletlen szar, az alant írt konfigommal kegyetlenül "laggol" (nem szaggat, a kocsik ugálnak előrefelé a pályán. egyik pillnatban a kanyar előtt vagyok aztán putty, már a füvön is vagyok, de úgy hogy vagy 200m maradt ki a játékmenetből)
  • bardocz
    #19
    GYÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ilyen géppel bármi is laggoljon,vista nálam évekig kimarad még:D
  • R0zs0máK
    #20
    LFS-ben sem lehet a GTR autókkal driftelni :)
  • LaszloLedzenyi
    #21
    A GTR2 fizikája nem éppen driftre épült. ha driftelni akartok akkor szerintem erre az rF drift modja elmegy vagy éljétek magatokat bele az NFS által nyujtott kamu driftbe.
  • zoolee
    #22
    Ehh...Végre...
    Nem barkács nürburgringet akarok látni, hanem végre egy eredetit.:P

    Amúgy nekem se nagyon jött be a race07, inkább a GTR2, vagy is inkább az LFS
    De azért nagyon várom.:P
    +fav
  • bardocz
    #23
    olyan látványosokat nem lehet,de csúsztatni lehet,a 4 kerekessel meg ott megyek padlón ahol az xrt gt-vel félgázon,azzal nagyon élvezetes menni:)
    bár eddigi legjobb mod számomra talán a gp79 rfactor alá,aztán jön egész GTL,aztán akármi más:)
  • zoltang
    #24
    A képen látni a Lizard feliratot, ami a saját játék-motorjuk. Tehát ez a játék már ezt használja, vagy nem?

    http://www.simbin.se/main/technology.htm
  • Szabi1991
    #25
    télleg :O

    akkor kezdek félni a gépigény miatt :S
  • Alexease
    #26
    Nem azt hasznalja, arrol az engine-rol semmi hir nincs;) Egy sajat engine-t kifejleszteni (foleg hogy PC/Xbox/PS3 kompatibilis lesz/lenne - elvileg) tobb ev munka...
  • Alexease
    #27
    Nem kell parazni, nem az az engine;) Ha az lenne, nagyobb lenne a hirveres, es nem addon pack-kent reklamoznak a RACE07 ala;DDD
  • uHs Gerzson
    #28
    [b]GTR Evolution képek:
    [center]







  • Szabi1991
    #29
    Koenigsegg
  • uHs Gerzson
    #30


    The game is supposed to be released on the 20th of June which is less than 8 weeks away. The price for the RACE07 addon is rumored to be a very reasonable 20€,
  • N o N a m e
    #31
    Junius 20.-án jelenik meg? Jól értettem? De remélem nem csak Expansion packban lesz elérhető.
  • Szabi1991
    #32
    pff, atari ? :S
  • N o N a m e
    #33
    GTLegends, GTR2
  • Szabi1991
    #34
    nekem Európai a GTR2-m , de ezen nincs Atari matrica :D


    nah mind1, csak mostanában több csalódást okozott nekem az Atari, mint örömöt..
    (Test Drive Unlimited)
  • N o N a m e
    #35
    az én GTLegends boritómon sincsen Atari logó.
  • bardocz
    #36
    enyémen sincsen,aztán már 2 éves,vagy másfél,tehát nem új
  • Minstrel
    #37
    az atari itt csak kiadó, semmi köze a játékhoz, race07 dobozos is atari nálunk
  • Alexease
    #38
    Felesleges az Atarin vitatkozni;) Az egyik legnagyobb kiado. Jatek es jatek kozott is hatalmas a kulonbseg, (varhato)eladasi szamra es komolysagra is.

    A TDU-val felesleges hasonlitani. A TDU eladasban, technikai megoldasban (engine, grafika, halozat, stb.) nagysagrenddel komolyabb mint az ISI engines cuccok...
  • MaSzKa
    #39
    hát az rfactoránél sokkal jobb a gtr2 fizika sztem


    valahogy az lfs és a gtr2-t kéne összegyúrni
  • Alexease
    #40
    Jol mondod, szerinted;)