1949
  • Alexease
    #549
    Ezzel:)
  • McKangi
    #548
    Hali!

    Érdeklődnék hogy lehet bekapcsolni a GTR Evolution-ban a HDR-t?

    A karim(Geforce 8800 GTS)

    Mi az a ENB series?
  • Alexease
    #547
    Meg is csak szeptember lett belole;) Bar utoljara szeptember 12. olvastam, valszeg elore hoztak:)
  • pointer4
    #546
    Jáááá :D
    Szeptember a 1 megjelenés időponntja.
    Valószínű akkor 19.99$ lesz, a Pre-Purchase 17.99$ :D

    :D
  • atenza
    #545
    17.99$ = 2,874.46 Ft Steamen
  • BladeW
    #544
    Nálam is akad de csak kozvetlenul betoltes után ha sok autot kell megjeleniteni. Szerencsére ez pár perc alatt elmulik.
  • chalezlopez
    #543
    De nálam sajna igen...
  • BladeW
    #542
    Hát sajna nem . A fák palyara vetett arnyeka csak egy szurke folt, boxon meg szép reszletes.
  • Alexease
    #541
    Es ezt miert nekem irod?:))))
  • Szabó Péter
    #540
    antialising lekapcs, és nem "laggol"
    legalább is nálam
  • McKangi
    #539
    Mi is ez az ENB?Mit kell felrakni hogy a HDR müködjön?
  • chalezlopez
    #538
    Igen, csak az Evolutionban hála isten, szép is lenne, ha a GTR2-ben is, mert azt online bajnkságban is nyomom...
  • JuanG
    #537
    evolutionben nem vetődnek faárnyékok a műszerfalra??? pedig elvileg kéne!
  • JuanG
    #536
    Gio-nak írtam, tulajdonképpen a #527-es hsz-ből maradt ki :))

    amúgy ilyen lagg nekem is volt régebben de minden ISI-s játéknál, tehát f1challenge, rfactor, gtr 1-2, és nem találtam megoldást, bárhogy állítgattam a grafot meg a drivereket, sőt még hangkártyacsere is volt, de semmi... de nálad csak az evolution-ben jelentkezik, tehát más lehet a gond, de sajna lövésem sincs mi lehet...
  • Solt
    #535
    Elvileg elég volt, de gyakorlatilag még 32éves fejjel is elbizonytalanodtam! :)) Hiába... a nem tudás bizonytalanságot és félelmet szül! :D
  • pointer4
    #534
    hát nem vol elég egyértelmű a gonosz mosoly ? :)
  • BladeW
    #533
    Lál es pont az egyik kedvenc palyam Brand Hatch :D Egyebkent az arnyekokat mintha fejletteben kezelné... Belso kamerabol az auto muszerfalára is rá vetulnek a pályamenti fák árnyékai. Már csak arra leszek kivancsi mennyire lesz tenyleg szimulátor.
  • Encore
    #532
    Gondoljátok, hogy majd megoldható lesz, hogy ehhez is lehessen pályákat meg autókat tenni? Mert megpróbáltam a GTR2-höz készült Toban pályát belepakolni ebbe de persze nem kezelte. És persze sok autó kimaradt, ami a GTR2ben benne volt, szóval szerintetek megoldható lesz majd hogy ezzel is működjenek a pályák meg az autók?
  • MaSzKa
    #531
    a konzolosok elég fasza grafikáju simbin játékot kapnak :S
  • Alexease
    #530
    Regen a SimBin meg fotokbol dolgozott, ugy ahogy mas, az utobbi idoben, ha jol lattam, mar szinte csak studion beluli munkak vannak, sok generalt, festett texturaval. Szep szines, rajzfilmes az egesz.

    Az iRacing vagy az NR (vagyis a Papy) munkaja teljesen mas. Bar ott is keszitett texturak vannak, sok a hasonlo palyankent, de a modellezesuk, texturazasuk teljesen egyedi, nagyon profi. Lehet hogy nincsenek efektek, shaderek, de megis az egesz valahogy "egyben van". Van egy jelegzetes latvanyvilaguk, amiben a texturak, a modellek es a technika nagyon egyseges.
  • chalezlopez
    #529
    Gondolom nekem írtad. Nézd már meg a konfigot, és láthatod hogy nem a komponensek ereje a kicsi, hanem szvsz optimalizálatlanság, vagy bug lehet. Amúgy ez medium grafon is jelentkezik...
  • JuanG
    #528
    a grafikai opciók meg azért vannak hogy le lehessen venni a grafot ha nem fut jól az adott gépen...
  • JuanG
    #527
    én azt mondtam hogy a gtr 1 óta ilyenek a fák és textúrák...persze plussz effektek vannak, de pl. egy nr2003 vagy iracing sokkal élethűbb hatást kelt (bár a fák ott se szépek)...online én se azt nézem, hanem csatázok, csak az összhatás miatt nem tökmindegy sztem, ha már maga gtr sorozat egyre slamposodik...
  • Solt
    #526
    Nekem ezzel nincs gondom, viszont más játék szórakozik, ami eddig nem! Tedd vissza a 8.7-et... több helyen olvastam, hogy nem az igazi a 8.8!
  • chalezlopez
    #525
    8.8 driver, más játéknál megy mint kés a vajban...GTR2 is folyik. De ezzel van gondom...pedig nem kéne.
  • Solt
    #524
    Nekem is ilyen gondom van ó, és nekem is 4870-es kártyám van... melyik driver? Más játék is?
  • chalezlopez
    #523
    Valaki erre? "Laggol" a játék 60-100fps-nél. Pont olyan mintha online lagg lenne, de ez offline van...valaki ezt magyarázza meg...
  • lacica
    #522
    Az megvan,de azon kívűl sehol sem tudom,hogy szek.v.H.Ez a gondom.
  • bardocz
    #521
    Beállításoknál biztos van egy rész,ahol a sebességeket külön állathatod be.Bár nem ismerem a játékot,de többiben lehet használni.
  • lacica
    #520
    Nekem nem sikerűl,csak szekvencionális lehet.Hol bírom állítani??
  • bardocz
    #519
    Miért ne lehetne?
  • lacica
    #518
    Sz!A H váltot nem lehet használni??
  • Gio
    #517
    Es megis minek? amikor centikre utazol a masik autotol, sok ido van aszfaltot meg fakat nezegetni. Sose ertettem, hogy egy kibaszott online jatekot minek full grafon jatszani. Az meg a masik, hogy nem mindenkinek van hozza gepe.
  • JuanG
    #516
    úgy látom még mindíg nem tudnak szép aszfalt textúrát csinálni :))...a fákról nem is beszélek, gtr1 óta ilyenek :DD
  • obe
    #515
    mintha blur motiont lättam volna az elözetes videoban, a teljes verzioban benn van, vagy csak en lättam rossszul?
  • Solt
    #514
    Szívatjátok itt a szegény földi halandókat! :D
  • samsung123
    #513
    ja és a te karid is tudja mejd ezt ha rárakod az ENB-t
  • samsung123
    #512
    de buheráltam, ENB series legujjabb verziója van fent rajta:)
  • Solt
    #511
    Ne már! :D Miért is nem? :D
  • pointer4
    #510
    HDR- bekapcs, azt ATI nem tujja