1949
  • BladeW
    #589
    Jol nez ki, csak az a baj a HUDot is behomalyositja.
  • GPx8
    #588
    Get real...
  • samsung123
    #587
    mivel a FreeTrack játszok és a depth on filed(homáylosítás)dinamikus azaz ahova nézek ott nem homályos, hihetetlen f@sza:) ja és mósön blőr is van csak álló helyzetbe shotoltam.
  • samsung123
    #586



    pár uj kép Bloom(lágy fények) és depth on filed-del(homáylosítás)
  • Willi Betz
    #585
    Jók
  • pajti
    #584
    Videom:) (Nordschleife&Bímer)
  • w77d
    #583
    köcc :)
  • Alexease
    #582
    www.gtr-evolution.com
  • w77d
    #581
    sziasztok! Milyen autók vannak a játékban?
  • Alexease
    #580
    Az esot be tudod kapcsolni mindenhol, ami nem biztos hogy mukodik, az az aszfalt tukrozodesek (azokat kulon kell, pluszban modelezni, beallitani, uj shader). Talan meg a gumifizika beallitasa is maceras lehet, mert ha jol emlekszem, az eredeti palyak egy nagy kozos file-t hasznalnak, az addon palyaknak meg elofordulhat hogy sajatjuk van (es nincs rendesen beallitva az esoso resz).

    Vagyis ez ugyanugy ervenyes, mint minden mod-ra (nem eredeti, igy kisit barkacs;D).
  • pointer4
    #579
    Még nem is próbáltam, de mennyire pálya függő itt az időjárás ? Akármelyiken belehet kapcsolni az esőt?
  • blory
    #578
    A hianyzo GT autokat (Lambo, Ferka...)nem tudod valaki csinalta meg a jatekhoz ?
  • pheaton
    #577
    Véleményem szerint van különbség. A kocsik tapadásában, a "suly" érzésében ,és ugy kompletten az egészben. Nem rosz ez az Evo, de a gtr2,gtl nekem sokkal szimulátorosabb. Persze elhiszem, ha nálam szakértöbb azt irja, technologia ugyan az alattuk,s igy nem érezhetek különbséget,de érzek.Race 07 nekem Teljesen ugyanez , mint az evo.
  • Encore
    #576
    Sokak szerint butított a fizika az eddigi simbin játékokhoz képest. Na most az utóbbi pár napot azzal töltöttem, hogy hasonlítgattam a járgányokat a GTR2höz. Ugyanaz a pálya, ugyanazokkal a kocsikkal, minden alap setuppal és én nem vettem észre különbséget. Persze a race07-el nem tudtam összehasonlítani, mert az nincs meg. De azért kíváncsi lennék nálam kompetensebbek véleményére is, mert én csak fél éve szimezek kb. Nálam mindenesetre megvevős a cucc, főleg hogy a 07 nincs meg.
  • Alexease
    #575
    Jo hozza az osszes eddigi RACE07 palya is, az meg van vagy 70 darab:)))
  • blory
    #574
    Thx. Igy mar kezd jo kis game lenni.
  • Alexease
    #573
    Addig lehet hozza friss, minosegi Virtua-LM palyakat szedni;) Mid Ohio es Le Mans 1977-1985;)

    http://www.drivingitalia.net/forum/index.php?showtopic=39946&st=0&gopid=504796&#entry504796
  • Alexease
    #572
    Szept. 1., hetfo.
  • lac coo
    #571
    Szerintem jó .
  • McKangi
    #570
    Nem tudja valaki pontosan mikortól lehet online telepíteni és versenyezni steamen?
  • Attila889
    #569
    hello.Érdekelne hogy Shader Model 2.0-s kari jó hozzá? :)
  • Alexease
    #568
    Az Enbseries.ini-t nezd at, abban benne lesz minden allitasi lehetoseg;) Sajnos videokartyatol, felbontastol, beallitasoktol is fugg a minoseg.
  • Gulyo
    #567
    OK ! Műxik viszont túl sötét és nem tom beállítani se F1,2,3,4, stb-vel ... egyébként király ... olyan Grid feeling ... :)
  • Alexease
    #566
    Gondolom, nem olvastad el a hozzaadott infokat;) Amugy azert linkeltem az enyemet, mert az mar be van allitva;)

    SHIFT-F12-vel lehet ki-bekapcsolni...
  • Gulyo
    #565
    Szia ! Én bemásoltam a gyökérbe ( GTR ) és semmi nem változott, vmit rosszul csinálok ?
    Hol látom a HDR-t ? :))
  • McKangi
    #564
    Köszi már megtaláltam !.

    Illetve a steam\steamapps mappában emailcím mappa nélkül.Könyvtár méret ellenörzés után.
    A klienssel csinéltam "backup"-ot ugyhogy most a Backups mappában a játék neve\ alatt megtaláltam őket egy telepítő exe és .sid image file-vel együtt.

    Köszönöm a segítséget.Már írom is lemezre......:)
  • pointer4
    #563
    Bárhol a világon ha letöltöd az 1,5 mb-os steam klienst, bejelentkezel, ott felajánlja a játékok listáját amit valaha is kifizettél(steamen) , vagy serial alapján beregeltél. És máris töltheted oda. Szóval nem kell kimenteni. Maxx ha nem akarsz letöltögetni.
    Viszont a steamet nem kell újrainstallálni, mindig naprakész ha elindul, új rendszer alatt is. Amúgy a ..steam/steamapps/emailcímed könyvtárban találod a játékot.
  • Cowek
    #562
    Szerintem ne vedd meg... És ne is játsz vele online
  • bgabor
    #561
    Tudom, hogy hülyén hangzik, de a magyar átlag-pénztárcához az lenne a reális ár. Amerikában kábé így aránylik a játék ára a fizetésekhez.
  • bgabor
    #560
    Ha 1000-2000 forint lenne egy új játék, simán megvenném.
  • McKangi
    #559
    Hát azért ez nem teljesen igaz (5400FT).Most vettem meg és jelen pillanatban most már töltödik lefele a game (race07) az evo meg majd 3 nap múlva.

    Paypalon keresztül amúgy cuzammen 7132FT a kettő így elővételben.Hát ha belegondolok hogy a dobozos verzió ami csak a race07-et tartalmazza 7990FT+Posta , akkor már mgérte így is.

    Ha most letöltöm akkor kapok hozzá szériaszámot?Fel fogom tudni telepíteni ezt később?Na és hova másolja,melyik mappába a steam kliens a gamét.Ki kell majd írnom lemezre későbbre.Hogy van ez?
  • Alexease
    #558
    Lent irtam, hogy 5400 Ft/darab;) Termeszetesen, sokan ennyit sem akarnak fizetni erte, de hat mennyi lenne amit fietnenek?!:)
  • bgabor
    #557
    Ennél a játéknál csak eredeti verzióval lehet interneten ÉS LAN-on játszani, sajnos.

    Én is ezért nem töltöttem le a játékot. Mert nem lehet LAN-ozni vele.
    Akkor inkább nem is érdekel a játék. A "megveszem a boltban tízezer forintért" politikában pedig nem hiszek. (sőt, mivel LAN-ra kéne, rögtön kettőt kellene venni. 20.000 forint egyetlen játékért, 2008-ban magyarországon. Vicc.)
  • Alexease
    #556
    Akkor itt a lehetoseg, meg lehet venni;)
  • McKangi
    #555
    Hali!

    Hát csak azért gondoltam,mert mivel letöltöttem a "nem hivatalos" verziót,amit már 2 napja nyomok.Az telepítés elején kéri a szériaszámot,és ez nmiatt érdekel engem (hogy kapjak is hozzá),mert szeretném a neten is játszani.


    Mellékesen a config.ini-ben a 37.sorban ha átírjátok ezt:

    LANGUAGEINDEX=8 (0-ról 8-ra)akkor magyar nyelvű lesz a game :)
  • N o N a m e
    #554
    mit szerettek az elmosódásban meg a bloomban? nekem csak zavarja a szemem..
  • Alexease
    #553
    A GTR:Evolution nem mas, mint a RACE07-hez kiadott uj fizetos addon, ha ujkent veszed, akkor GTR:Evolution neven. Amugy normal RACE07 egy GTR;E addonnal;)

    Ma meg van eredetiben a RACE07, akkor eleg a 17.99$-os kiegeszitest megvenni, ha nincs meg, akkor termeszetesen a teljes jatekot kell megvasarolni (nem gondolod komolyan, hogy odaadnak egy komplett jatekot 17.99-ert?:)))

    Amugy a 36$ is teljesen jo ar a teljesert (~5400 Ft). Erre meg rajon 3$ VAT:)
  • McKangi
    #552
    Most néztem a steamen hogy szeptember 1-ig elővételben csak $17.99.

    De ha ráklikkelek hogy megvenném akkor valami olyasmit ír hogy kell neki a Race07 -is.
    Sőt az alatta levő menűpont már ugyancsak elővételben kínálja a a RACE07+GTR EVOLUTION-t egyben , kedvezményesen $35.99-ért.

    Na most ha nekem nincs meg az eredeti race07,akkor kénytelen vagyok megvenni egyben mindkettőt?
    Vagy ha csak az evolution részével akarok online versenyezni , akkor elég csak az EVO-t megvenni?

    Hogy is van ez?

  • McKangi
    #551
    1000 Köszönet!
  • samsung123
    #550
    ha teheted töls le a legujjabbb ENB-t ahonlapjáról:

    http://boris-vorontsov.narod.ru/download_en.htm

    mert ezzel már dinamikus homályosítást is tud:)