1969



OFF topik
  • Legend Killer
    #288
    vagy tiéd lesz a nyitán és a többi sztori adó emberke sztorija meg lesz a folytatás, de nem úgy, hogy több géjmben, hanem úgy, h kibaszott nagy sztorit dobnánk össze és kábé akkora lenne a játékmenet, mint a GTA SA-ban :D.
  • W B
    #287
    azaz enyém lessz :p
  • Legend Killer
    #286
    én értettem.

    WB lesz a csapatban az egyik sztori adó :D. és majd meghallgatok mindenkit, vagy összegyúrjuk1egészbe, vagy majd kiválasztjuk a legjobbat:D.
  • Legend Killer
    #285
    a csapathoz :DDDD... megveszem a legjobb csapatot és azt csinálják amit mondunk :D.

    amúgy csak viccelek :P, mert látom egyesek már most képeket vágnak :D.
  • W B
    #284
    oké!
    Spears tábornok egyik katonája bőrébe bújva kezdünk, és megmenekülve a bázisról, és kezdődik a móka. a játék végén meg egy MAX-ban feszíthetünk :p

    na kiváncsi vagyok ki mit értett belőle...
  • Adam II
    #283
    Lássatok neki! De holnapra kész legyen ám. Én leszek a béta teszter, hogy azért én is dolgozzak rajta valamit.
  • SZilaJMaGGoT
    #282
    Mért kell pénz??
  • W B
    #281
    te? hogyan?
  • Legend Killer
    #280
    mondom én emberek, nekünk kell itt összedobni egy zúzós aliens géjmet :DD. valaki adhatna pénzt és neki látnék :D.
  • gabe paul logan
    #279
    Mennyire megbízható a gamekapocs hírek terén? Amúgy semmit nem is ír a cikk, csak hogy hasonlít a Leftre és annyit ír hogy a hangsúly a kooperatív módon lesz. Ami fasza mert más oldalakon százak meg százak sírnak hogy legyen benne multiplayer, viszont eddig csak a singleplayerről volt szó fasza forgatókönyvíróval, terjedelmes sztorival és változatos helyekkel.
    Túlságosan ellentétes ez a hír az eddigiekkel. De én inkább nem adok egy tesztelő véleményére. És ha már csak annyi lesz a játék mint a COD4 csak éppen idegenek ellen, az már bőven elég...nekem.
  • Prince23
    #278
    Hát annak tűnik... lehet lesz single-je, csak pontosan olyan lesz mint a leftnek.. szal értelmetlen már.
    azért remélem lesz egy külön története, inkább késsen. A left az left.
  • Adam II
    #277
    Left 4 Dead-et nem is lehet játszani egyedül?

    Azért rakhattak volna be egy-két új képet vagy valami pontosabb infót de nem.
  • Kandurex
    #276
    ez bizony rossz hír...nem akarják kidolgozni a single player -t :/
  • Prince23
    #275
    Left 4 dead utóérzés?
  • gabe paul logan
    #274
    amúgy itt mindent megtalálható a játékról, ami eddig napvilágot láttot, lehet hogy még újdonságot is találtok(angol nyelvű)
  • gabe paul logan
    #273
    néhány 3Dés objektum

  • Adam II
    #272
    Hajrá!!
  • Legend Killer
    #271
    csináljunk mi1géjmet :D.
  • gabe paul logan
    #270
    ja, szép lenne, csak ugye nagy úr a pénz és szinte semmilyen reklámpolitikát nem folytattak eddig, anélkül a forgalmazó pedig nem dobja piacra...gondolom
  • Adam II
    #269
    Még Karácsonyra sem kaptunk hírmorzsát :(

    Az lenne az igazi ha egyszer csak azt mondanák kész és kiadjuk holnap. Nagy meglepi lenne és ha tényleg jó és nem volt agyonhypolva nagyot ütne. De bilibe lóg a kezem.
  • chooselee
    #268
    Szerintem elég nagy hiba lenne abbahagyni a fejlesztést. Nem egy lerágott csont, nagyon élvezetes, igazi paráztatós és elég nagy a rajongótábora. Ha jól megcsinálják a legnagyobbak között lehet.(Nem mondom, mint horror,de valami hasonló!)Nekem a kettőből a legélvezetesebb az volt, amikor a Marine-nel mentem, visszaadta a filmes élményeket.
  • Legend Killer
    #267
    az meg a másik... ahogy ma fejlődnek a gép követelmények... pfff.
  • Apus
    #266
    csak nehogy mire megjelenik, az erőmű gép elavult legyen :)
  • Legend Killer
    #265
    sztem meg fog :S... ha nem, megverjük őket :D... csak viccelek :).
  • grebber
    #264
    Feltéve ha megjelenik valaha :D
  • Legend Killer
    #263
    lesz1erőmú gépem januárban :D, így majd ezt is tudom gond nélkül tolni :D.
  • W B
    #262
    olvastál már könyveket?
    melegen ajánlom, mert csak úgy az igazi ez a világ.
  • Adam II
    #261
    Azért a WY az ellenség mert a könyveket, képregényeket és egyéb fanficition marhaságokat nem tekintik a történet részének csak az eredeti filmeket.
  • W B
    #260
    jojo, akkor fére értettem.

    már nagyon kíváncsi vagyok mik az új lények.
    Havraster-t szeretnék a legjobban :) Az alienek előtt az emberek töllük féltek legjobban
  • gabe paul logan
    #259
    "New Aliens will be introduced to the franchise, and not just Xenomorphs"

    ez egy elég 2 értelmű mondat
    "új idegenek is bemutatásra kerülnek, és nem csak xenomorphok"
    tehát lehet h. lesznek új xenok is és új idegenek fajok, vagy csak új idegen fajok...(amúgy új fajtát írtam az előző hszben és az nem azonos szinten van a fajjal ;])
  • W B
    #258
    hozzá fűzni valók:
    mindig csak a WY! Mi van a BioNAt-tal? elvégre első sorban az ő hibájuk a Föld eleste.
    Eltér az Aliens utánnitól? szóval maradunk a normális kerékvágásban?
    RPG?! Remélem ismerik a CMC kézi könyvet... És a SADAR-ra értette hogy RPG...
    Új idege fajok? bocsánat a Xenomophok EGY faj. Csak variánsok vannak, attól függően melyik életszakaszban van és miből kelt ki.
    Nem Csak alienekre lövöldözhetünk? hm. Egy kis Tartaruszi arató vadászat is jó lenne vagy Arkturus fél majom&rovar fél intelligens lényei? Vagy csak árnyaltan utal a yautjákra :p
  • gabe paul logan
    #257
    ACM hír:

    A PSW Magazinban találhatók a részletek, amit itthon persze nem árulnak.
    Képek most sincsenek, csak némi hír.

    - A Weyland-Yutani Corp. játsza most is az igazi gonoszt, ő mozgatja a szálakat a háttérből.
    - A lövöldözés hátterében lesz egy kerek sztori,ami több mint 6 epizódból áll majd.
    - A játék végkimenetele eltérhet az aliens után ismert történettől.
    - Minden csapattag egyedi képességekkel rendelkezik, hackelés, automata gépfegyver állítás, mindenki egyedi fegyverrel áll ki a csatatérre, lesz itt lángszórós, gépfegyveres, egy ember csak pisztollyal(tiszt úr), és valakinél még RPG is lesz.
    - Lesz a játékban QTE(quick time event), például mikor idegenek próbálnak elragadni minket a sötét zugokból.
    - Képesek leszünk majd barikádokat állítani és csapdákat készíteni az idegenek számára pl a légaknákba.
    - Az életünk az idő múlásával feltöltődik. (Ezek szerint nem lesz medipack. Kb úgy mind a COD-ban, viszont biztos lesz medikus, szóval ez kicsit sötét még nekem.)
    - Új idegen fajtákkal is találkozhatunk és...nem csak alienek részéről.


    Ennyi srácok, Boldog Karácsonyt!
    Forrás: http://www.avpgalaxy.net/forum/index.php?topic=21652.msg428874#msg428874
  • Adam II
    #256
    Mintha a petíció komoly dolog lenne. Bárki csinálhat az interneten. Akár csinálhatnék egy "Kérem jelenjen meg a Fallout 3 PC-re peticíót" pedig már rég kinn van. Még lehet alá is írná valaki :D
  • gabe paul logan
    #255
    Hú már PETÍCIÓ is van, töltsétek ki ha gondoljátok, de nem kell fizetni még ha fel is kínál ilyen opciót, én bezártam az oldalt és akkor is jött email, hogy thx a kitöltésért, de véleményem szerint ha már petíció van akkor az már rég rossz.
  • GanXstaZoleeWrk
    #254
    Nos igen, egy Dead Space kaliberű játék szintjét megütve TOP3-as lehetne eladási listán.
  • Adam II
    #253
    Ha ez a két játék is süllyesztőbe kerül akkor én sírok.
    Az AvP2 óta nem volt Alien témájú játék.
    Miért nem? Nem úgy néz ki, hogy csak egy szűk réteg kedveli ezeket a filmeket mert én még nem nagyon találkoztam olyannal aki ne látta volna őket. Akkor miért nem gondolt egy fejlesztő sem arra, hogy meglovagolja ezt a témát és ha gondolt is miért fulladt kudarcba?
  • Shep
    #252
    Túl sok itt az állítólag :) Az a biztos, hogy nem mi nem tudunk semmi biztosat :)
  • Adam II
    #251
    Ezt is igazán jó lenne ha jobban megerősítenék. Jó Randy azt mondta, hogy "not cancelled" de akkor bizonyítsa be a fenébe is mutasson új képeket vagy gameplay videót ennek hónapokon belül ki kéne jönnie nehogy már ne tudjon mit felmutatni.
  • bertino
    #250
    csak csökkentették a létszámot.
    állítólag.
  • Shep
    #249
    Hát mivel állítólag be lett fagyasztva a fejlesztés.