1969



OFF topik
  • W B
    #88
    én rögtön kiszurtam :)
  • gabe paul logan
    #87
    Szerintem a baka még nem:D , ugyanis akkor lecserélte volna a pisztolyát arr ami a hátán van:D
  • gyuri12
    #86
    ez a kéz a normális
  • gyuri12
    #85
    szerintem a vak is látja a csapdát...(rögtön kiszúrtam)
  • gabe paul logan
    #84
    az a vicces h a másik dög keze normális :S, én nem szeretnék 1 méteres ujjakat mint az alien4, avp1,2ben!!!!!!:(
  • EnZsolt
    #83
    Pl: http://www.gamekapocs.hu/kep.php?pic=jatekok/PS3/alien/screenshots/20080302_004.jpg :D
  • EnZsolt
    #82
    Pont most néztem, hogy milyen ormótlan kezek és ujjak vannak a képeken. :)
  • Gladiator
    #81
    hát én az AVP1-gyel elindulni sem mertem, de ha ebben lesz rendes multis co-op, akkor szerintem teszek egy próbát. mondjuk már csak így a képek láttán is elképzeltem 1-1 szituációt és kicsit befostam:D
  • gabe paul logan
    #80
    hja el is felejtettem, végre normálisak az alienek, főleg a kezeik, ti nem vettétek észre h ahogy haladtunk a filmekkel, a dögöknek egyre nagyobb kezeik, ujjaik lettek? ejjjj de rohadt idegesítő volt, de itt ahogy látom normál ;]

    CSAK NE lássam ezt 2 hónappal a játék megjelenése előtt: CANCELLED (vicces lenne megint)
  • gabe paul logan
    #79
    NA? Ki látja a csapdát?:D KÉP

    A legjobb kép kétségkívül EZ
  • gabe paul logan
    #78
    egy pillanatra le akartalak tolni h nézd végig a filmet újra, de látom már mire gondolsz, tényleg hiányzik a váltámasz, de lehet h éppen azért mer nincs meg grafikailag, pl az egyik játékban (lehet h asszem pont az avp2ben , nemtom) egyszerűen hiányzott a váltámasz, de az valami régi játék volt, remélem kijavítják

    Amúgy a közeli alienes képeken azért már látszik h ez játék, de néhány távoli képen, sulaco, meg a kólónia képein, mintha 1 az 1ben a filmet látnám:o

    legjobb kép(ki látja a csapdát?):
  • DummyBoy
    #77
    Ugye-ugye ... a rutin meg az évek
  • Punker
    #76
    kinek hogy kényelmes + épületben a rövidebb fegyver mindig jobb.
  • haxoror
    #75
    Na szóval ezt így fogják a filmben és így néz ki jobban szerintem :P
  • haxoror
    #74
    Király képek

    Viszont baromira nem tetszik az hogy bénán tartják a katonák a puskákat, a pulse rifle betolható váltámaszos amit ha így használnak akkor kihúznak, itt meg mindegyik a betolt váltámaszt szorítja a válához és pont ezért az irányzékot sem tudják használni, ez olyan mintha egy pisztolyt szorítanának a válukhoz, nem erre való.

    (nem, nem fegyverbuzi okoskodó vagyok hanem csak ZAVAR hogy a filmekben NEM így nézet ki és ez így a képeken BÉNA de pl a lángszóró nagyon tetszik)
  • gyuri12
    #73
    vótmá
  • bertino
    #72
    még újabb képek sztem :D
  • bertino
    #71
    online tolom mármint
  • KILLER2
    #70
    AVP1 az fasza, megvan a Gold Edition. Lehet, hogy megpróbálom végigtolni, feltéve, hogy elindul Vistán. Amikor kaptam még elég kicsit voltam, azt nem voltam nagy gémer, de most már ideje lenne végigküzdenem magam a Predatorral, mert jó játék.
  • gyuri12
    #69
    ezt most azthiszem nem fogtam fel:(
    (este van már...)
  • W B
    #68
    jó, AvP1, csak csoda ha a kisvideót lejátsza, aztán hiba üzenet és kidobb a főmenübe
  • gyuri12
    #67
    én vagyok a béna,vagy mi,mert én eltudom menteni(most is azzal szoktam játszani:))
  • RelakS
    #66
    Told inkább AVP 1-el! Nyista mentés, a korhoz képest istencsászár viz :]
  • bertino
    #65
    én ma vettem AVP2 játékot, épp tolom, annyira nem birtam
  • gyuri12
    #64
    http://www.gamekapocs.hu/hir/10352

    van még itt néhány kép,az,ahol az apc mögött a ködben ott vannak az alienek nagyon durva:)
  • gyuri12
    #63
    egyébként csak nekem tűnt fel,hogy itt több képen is épp kurva nagy bajban van egy-egy ember?(1. kép, a háttérben;5. kép,egyértelmű; utolsó kép, ott nagyon sok tojás van,és csak 2 katona...)
  • gyuri12
    #62
    tejóég de kurva jól néz ki...
  • Apus
    #61
    Atyaúristen ha mégse jelenik meg pc-re, akkor tuti veszek konzolt..
  • W B
    #60
    nah, ez most meik variációt követi?
    Az alien4 alapot. Vagy az Alien3 alapot?
    Alien4 alap: pl. DNA War, Eredendő bűn
    Alien3 alap: pl. AvP: préda, Idegenek a Földön, Ripley háboruja stb.

    remélem az utóbbit.
  • Kandurex
    #59
    hátha valami körökre osztott vadállattság lenne, mint mondjuk az Incubation...uh, az lenne az istencsászárság
  • grebber
    #58
    Bárcsak ilyen lenne ingame is!
    Nemgyengén királyul van megcsinálva az Alien!
  • Kandurex
    #57
    be is raktam azonnal kedvencnek!
  • Kandurex
    #56
    Támadjanak a képek:













  • gabe paul logan
    #54
    remélem a sulaco mellett helyszín lesz még a fiorina bolygó is(a 3. film zenéjével együtt), nagyon hangulatos az az epizód, mászkálnék ott és talán valahogy bele is lehetne szőni valahogy a sztoriba
  • gyuri12
    #53
    Az utolsó előtti(szerintem) a kolónia leszállópályája,vagy csak simán egy épület-együttes. a 11. pedig vagy a Sulaco,vagy egy másik hasonló hajó
  • gabe paul logan
    #52
    az uccsó 2 képen mi látható?
  • grebber
    #51
    "Ezúttal is a United States Colonial Marines speciális alakulatának a tagját alakítjuk majd, azonban nem elfelejthetjük az egyszemélyes csatározásokat, ugyanis az ígéretek szerint egy csapatorientált, taktikai alapú FPS-sel lesz majd dolgunk."
  • Gauge
    #50
    Csak ne TPS legyen....!!!!
  • Alien!
    #49
    gyanítom,hogy a képek nagyrésze concept art....bár ne lenne igazam....:)
  • W B
    #48
    tuti lesz PCre is