1969



OFF topik
  • W B
    #368
    előző aliens RPG?! mi va?
  • Adam II
    #367
    Ez a baj. Semmi reklám és még a rajongók sem tudnak róla, hogy a Sega eredetileg 2 Alien témájú játékot akar kiadni a Colonial marinest amit a Gearbox fejleszt és egy RPG-t amit az Obsidian fejleszt. A Colonial marinesról megjelent néhány kép meg előzetes az RPG-ről viszont hallgatnak mint a sír, egy árva képet sem mutattak belőle.
  • W B
    #366
    Aliens RPG, mi nem világos?
  • IMYke2.0.0.0
    #365
    Volt, hogy a csöpögő vízre is lőttem, mert azt hittem, felette ott az ellenség...
    A szárnyas rovarok engem is befosattak :)
  • Legend Killer
    #364
    milyen rpg?
  • Adam II
    #363
    Egyébként jó lenne már ha történne valami.
    A baj az, hogy nincs valami sok új jó játék ami mostanában jelenne meg. Ami meg érdekelne az meg mind "majd 2009-ben kijön ha kész lesz" állapotban van és kussolnak róla:
    Operation Flashpoint 2 pár renderkép egy szar kamerás gameplay videó és kész tisztára mint a Colonial Marines.
    Armed Assault 2 bár képek vannak meg videók is ahogy ismerem a fejlesztő csapatot csúszás lesz meg félig kész állapotban adják ki.
    A másik Alienes játékról az RPG-ről amit az Obsidian fejleszt meg hallani se lehet és még képet sem láthattunk belőle annyit se mint ebből.

    És ez nem csak PC, konzolon se jön semmi ami egetverő lenne. A Killzone 2 elég jól néz ki meg minden de az is csak egy újabb futurisztikus lövöldözés.
  • Legend Killer
    #362
    ezér mondom mindenkinek újra: miafaszt fostok prediktől? alienek poooowaaaaaaa!!!!!!!!!!!! :D
  • Adam II
    #361
    Hát nem tudom milyen lesz a Colonial Marines de ha az idegenek tényleg nem lesznek kiszámíthatók és a pályán önállóan fognak mozogni kiskapukat kerseve akkor nagyon fosatós lesz :D
  • W B
    #360
    igen... ládától ládáig kommandóztam -_-, adrenalin meg az egekben.
  • Apus
    #359
    emlékezetes pillanat volt, szerintem az emberek 99%-a beszívta ezt a ficsőrt:)
  • SLICK
    #358
    ismerős ez a kampó :D
    na meg a köcsög bogarak tudnak még engem fosatni a sötétben, azt hittem Alienek jönnek aztán csak néhány dög repked
  • Legend Killer
    #357
    inkább alienektől foss :D.

    *user nagy alien fan :D*
  • Adam II
    #356
    Én egyszer az egyik pályán egy leszállópálya mellet mozgást érzékeltem és elkezdtem lőni mint állat abba az irányba hátha felkeltem a bújkáló ellenség figyelmét és előtolja rusnya képét de hiába lőttem nem történt semmi. Aztán óvatosan elkezdtem közelíteni a mozgás forrásához de nem láttam semmit és már csak 4 méter és már csak 3 méter már csak 2 ... 1 méter...de nincs sehol semmi viszont ott kéne állnom előtte mi a franc kezdek parázni. Erre felnézek és látom, hogy a mozgás amit érzékeltem egy daru szélben himbálózó kampója :D
  • Apus
    #355
    én csak akkor nem fostam, ha predatorral mentem. megvolt a megnyugtató arzenál, sok sebzést kibírtam stb:)
    ha marine voltam és meghallottam a predi kerregését, hátén minden szarra rálőttem :)
  • SLICK
    #354
    azért mikor 1-2 Predator ott volt, akkor lehetett fosni :D
  • Adam II
    #353
    Ja vágom ezt a Sh0dan fickót írogat a Gearbox Colonial Marines fórumán.

    Aliennel jó volt küldeni AvP-ben csak úgy nem volt paráztatós hiszen te voltál a rém:D
  • gabe paul logan
    #352
    Innen származik a kép.
  • Legend Killer
    #351
    jaaaa! azé írtam ezt lentebb, mer ugye eddig mind1ik részre ez volt jellemző. 3történet, 3faj, mind1ikkel lehecc. jó, ez most emrőben más és nem is avp, hanem acm... de tök jó lenne... ha singleben nem is, hát multiban :D. ha mégse, nem olyan nagy baj, de szeretném, ha lenne.
  • Prince23
    #350
    Hogy lehet e lenni alienekkel.
  • Legend Killer
    #349
    mi? amit írtam? :S nem vágom amit mondasz :S. mi lenne az? :D
  • Prince23
    #348
    Akkor az már left 4 dead lenne. bár multiba... ki tudja
  • Legend Killer
    #347
    géjmben majd lehet Alienekkel is lenni? ugyanis nagyon pron néznek ki ugye az alienek, arcmászók/arctámadók (soha nemtom melyik a jó kifejezés, angolul facehugger asszem :S) is, aztán tök nagy élmény lenne elkapni arcmászóval vkit és ledugni a csövet a torkán muhahaaa :D. multiban biztos lehet, gondolom :S. de singleben csak emberekkel mászkálhatunk majd?

    a kép pedig nem sokat mutat a #345-ben sztem :S :S.
  • Adam II
    #346
    Hol találtad?
  • gabe paul logan
    #345
    új screenshot
  • Legend Killer
    #344
    én nem, mer most lett új gépem, nincs zsém. ha addigra kapok ősöktől és jó lesz a géjm, megveszem.
  • Adam II
    #343
    Én ezt kivételesen megveszem. Még akkor is ha szar.
  • Legend Killer
    #342
    én meg azt tekintem hitelesnek majd, miko má töltöm le a géjmet és nem lesz fake az a cucc :D.
  • Adam II
    #341
    Én már csak azt tekintem hiteles hírnek amit a Gearbox mond. Bár már abban is kételkedek.
  • gabe paul logan
    #340
    http://www.avpgalaxy.net/
    Ezen az oldalon a 2. cikkben azt írják, hogy a játék kiadási dátumát első negyed évről, még nem eldöntöttre/bejelentésre kerülre változtatták.
  • dalmar
    #339
    Remélem jól megcsinálják,és lesz hangulata..
    Nincs is szebb annál mikor elkezd "pittyegni" a mozgásérzékelő,és kimegy a világítás . :)
  • Apus
    #338
    reméljük ez nem szempont. lásd prey, már a 96-os 576kbyte is írt róla, 2006-ban jelent meg. megugye a duke forevert ne említsük:)
  • gabe paul logan
    #337
    ..sőt 2005 óta, utánanéztem, szóval akár 2012-ben is jöhet az aliens
  • gabe paul logan
    #336
    mondjuk a killzone2-t is már 2006-7 óta csinálják és most jön ki február végén
  • Adam II
    #335
    Szerintem egy Alien játék sikert aratna bármikor is jelenne meg.
  • Prince23
    #334
    Sztem 2010-ben fog megjelenni, már csak az évek számai miatt. Túl kerek és egész szám, sés sztem mindenképpen döbbenteni akarnak a játékkal. mondjuk 2010 jan. 2 :D kezdjük így az évet. Félelemmel. Bár az idei karácsonyi megjelenés is pofás lenne. Mindenképpen jó marketing forgalomban fog kikerülnia piacokra, erre mérget vehetek:D
  • Legend Killer
    #333
    "Jézus ismét feltámad, hogy játszhasson vele" :DDDDDDDD
    én is most akarom :P, de jelenleg nem áll rendelkezésünkre most :P. ennyit erről, majd jön, mind1 mikor, DE JÖNNI FOG1ÚJ ALIENS GÉJM ÉS EZ A LÉNYEG MER AVP RULZ!

    off: nba2k9t jácotta vki? topikban is írtam, kellene1kis help zsákolásnál.
  • Adam II
    #332
    Ja igen. Aztán majd 2009 végén is azt mondjuk, hogy a lényeg, hogy jön aztán 2010 végén is és akkor is amikor kijön a Duke Nukem Forever. Én beújítottam gépet mert a régi nagyon ótvar volt és más játékok is érdekelnek de azért remélem tényleg kiadják májusban mert akkor szépen el fog futni (meg amúgy is MOST akarom) és csak ördögöt festegetünk a falra.

    Egyébként jobb ha nem hypolják mert manapság rengeteg játékot azért szidnak a kockák mert már hónapokkal vagy évekkel a kiadás előtt a fejlesztők azt állították róla, hogy olyan hiperjó lesz, hogy Jézus ismét feltámad, hogy játszhasson vele aztán ha nem felel meg a rendkívül magas elvárásoknak akkor sírás lesz. Lásd Far Cry 2 amiben "teljesn elpusztítható lesz minden" a fejlesztők szerint ennek ellenére egy faházikó nem dől össze egy két RPG találattól sem. Engem nem zavart különösebben de rengetegen nyavajogtak amiatt, hogy hazudtak nekik.

    Szóval csak legyen meglepi, kezdjék el kicsit hypolni megjelenés előtt egy hónappal, hogy felhívják rá a figyelmet és legyen marha jó a játék.
  • Legend Killer
    #331
    lényeg, h jön... addig meg veszünk hozzá új gépet a gépigény miatt :DD.
  • Adam II
    #330
    Az a kár, hogy igaz.
  • Prince23
    #329
    Késni fog úgy is, 2009 telén vagy 2010 elejére fog. :D