1969



OFF topik
  • rune
    #408
    Ehhez van valami forrásanyagod? Szívesen elolvasnám.
  • Adam II
    #407
    Hát aki kitalálta és megtervezte az alient.
  • Legend Killer
    #406
    és kiapöcsöm Giger?
  • Legend Killer
    #405
    és állítólag piros hó is esik.

    nem kell minden kamut benyalni
  • W B
    #404
    én nem hiszek eme össze esküvés elméletekben... enyhén hülyeségnek tartom
  • Adam II
    #403
    Jah, csak megkavart, hogy az USA után egy F-et is írtál.
    Az jó ha már üzletelnek mert az azt jelenti, hogy nem támadtak meg minket gyomorból, most már csak fel ne dühítsék őket :D
  • gabe paul logan
    #402
    állítólag az amerikaiak már üzleteltek,üzletelnek idegenekkel
  • Adam II
    #401
    Azért nézünk rémfilmeket mert a félelem hatására felmegy bennünk az adrenalin és az jó. Mások bungee jumpingolnak. Nem vagyunk betegek csak még nem nőttük ki teljesen az ősi ösztöneinket ezért szükség lenne az adrenailnra de az életünk unalmas egy ősemberéhez képest. Kivenni a hűtőből a kaját nem olyan izgi mint vadászni és kardfogú tigrisek sem kergetnek hazafelé jövet a munkából. A képzeletünk meg az egyik előnyünk mert ha nem tudnánk elképzelni egy nemlétező faj kinézetét akkor nem tudtuk volna megtervezni a házainkat és eszközeinket.

    És mi köze van az amerikai légierőnek egy idegen bolygóhoz?
    Mi van ha léteznek xenomorphok és Giger egy látnok az tök jó lenne nem?
  • W B
    #400
    azé nézünk rém filmeket, hogy később ne legyen annyira meglepő mikor egy nagy medve cincálja szét a haverunkat...
  • Legend Killer
    #399
    lol
  • gabe paul logan
    #398
    Na ne reménykedjetek semmi ami a játékhoz kapcsolódna, csak agyaltam, viszont annyira nem éreztem idevalónak. Elég félreérthető ezért írok ide inkább utólag.
  • bertino
    #397
  • gabe paul logan
    #396
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Olyan fura dolgok jutottak eszembe... a Zeta Reticuli csillagrendszer ahol az lv-426 is "van/volt" ugye tényleg létezik(ettől mindíg borsódzik a hátam) és az a "szóbeszéd" járja, hogy az a rendszer egy idegen civilizáció otthona sőt az USAF-nak is köze van hozzá, na mindegy...lényeg, ami zavar, mi van ha egyszer tényleg eljönnek a szürke vagy akármilyen emberkék és megnézik az Alient, akkor mit szólnak milyennek képzeltük el otthonukat, sőt ami inkább zavar, hogy kiváncsiak lesznek miért nézünk ilyen dolgokat amik félelmetesek, élvezzük? Tényleg élvezzük? Elég beteg faj vagyunk...csak ránk ne ijesszenek igazából is. De ha más oldalról közelítjük meg a dolgokat és ugye fejlettebbek akkor ők is voltak olyan szinten mint mi, tehát van/volt szórakoztatás, milyen jellegű scifi-horror filmjeik lehetnek? pl: E.T.?
  • Legend Killer
    #395
    nem akarok beleszólni, de sztem ilyen psp meg nintendo ds v mi a tököm - nem értek hozzá - oda csak fos géjmek jöhetnek mer hát milyenek azok a készülékek, nem? ez a link is psp-nél ami volt hát borzasztó volt az az avp géjm :S. csak pc-re és konzolra jöhetnek jó cuccok, ennyit erről. noha én jácottam xbox 360n, míg be nem halt a cucc Smackdown vs RAW 08-al és azt kiadták Nintendora és egész jól eltalálták. jútúbon láttam róla vidiket.
  • gabe paul logan
    #394
    jaj ne, hanyagoljuk már ezt a filmet légyszi srácok...ez a játék meg már alapból ott rossz, hogy PSP

    Feltámad a halált nem szerettem, de ALIEN RESURRECTION PSX-re egyik legparássabb játék volt, mérföldekkel jobb volt mint a film.
    emulátoron simán elfut, szóval akár pcén is játszhatjátok
    http://www.youtube.com/watch?v=GeR-mHwWRA0&feature=related
  • Bogdogege
    #393
    A Requiem-ből is készült egy konzolos game igaz PSP-re.
  • GanXstaZoleeWrk
    #392
    Aki esetleg nem tudná van papír alapú Alien RPG, like ADandD. Csak az a baj hogy minden egyes kalandhoz új karatker kell. mert ha 1x jön az alien ugysincs sok esely :D
  • W B
    #391
    hm, banamák :)


    amúgy ugye van valami infó hogy lesz normális tank a játékban?
  • gabe paul logan
    #390
    Tehát nem alapozok arra, nem asszociálok....látod nyomtam is 3 felesleges postot emiatt.
  • gabe paul logan
    #389
    Ez csak kirohanás volt, a lényeg hogy az a film semmilyen formában nem képezi részét az alien világának.
  • gabe paul logan
    #388
    De ezzel ellentétben a sima idegenek 2 óra alatt kifejlődtek...hmmm meg szájból szájba párosodás...kifejletlenül faszább volt mint kifejletten, de inkább erről ne beszéljünk itt ez az elkúrt film felba**** az agyamat úgyis, 2 gyökér tönkrevágta az alien univerzumot
  • Legend Killer
    #387
    ahamm, értem.
  • W B
    #386
    a filmben azé volt gizda, mert még nem fejlődött ki -_-
  • gabe paul logan
    #385
    Ez nem volt rossz játék, mondjuk én nem szoktam RTSekkel játszani, tehát nagyon viszonyítási alapom nincs. A trailer csak hangulatteremtő...járgányokról szó sincs a játékban és a játékmenet is lassú, de tengerészekkel itt is parás volt játszani, mikor is már csak 5 embered van és "megrendeled" a következő csapatot és csak várni várni a leszállóhajóra, idegenekkel viszont jobb volt mint avp játékokban, fészket építeni, embereket, állatokat, prediket elejteni a királynőnek és a fészek egyre erősebb és erősebb lett. :) kb 2szer vittem végig mindegyik fajjal. Játéktörténelemben itt láthattunk előszőr predalienqueen és nem olyan kis gizda volt, mint az avp2 filmben.
  • bertino
    #384
    egyszer.
  • strebacom
    #383
    Ez mikor is jelenik meg??
  • Adam II
    #382
    Obsidian hivatalos oldalán is ott van.
  • Adam II
    #381
    Osztott körös nekem nem bejövős.

    Amúgy ott van az Obsidaian hivatalos fórumán a téma róla szóval tervben van, azt meg, hogy konkrétan fejlesztik-e nem tudni csakúgy mint Colonial Marines esetében :D





  • IMYke2.0.0.0
    #380
    Milyen lenne már egy Alien és egy Predator egymással szemben, osztott körös - módosított AD&D - játékban! Húúúú!

  • IMYke2.0.0.0
    #379
    Ha valóban igaz, akkor engem egy AvsP vonalon ki-nem-taposott vonal érdekel: RPG.
    Hú, ha igaz a fejlesztése, akkor annak nagyot kell ütnie!
    Mert nem harmadrangú a fejlesztő csapata és bátraké a szerencse.
  • Legend Killer
    #378
    kitudja... de azé jól jött volna pécére.
  • Adam II
    #377
    RTS nem tud paráztatós hangulatot biztosítani szerintem.
  • Legend Killer
    #376
    ez alapján fos :D, de a trailer alapján ütött :D.
  • Legend Killer
    #375
    jaaaaaa, igeeeeeeenn!!!!!!!! szopjanak gecit, h konzolra adták ki csak ,simán mehetne pécén is és gecijóóóóóó! a vidik alapján. kurvaélet, h csak konzolra ment!
  • Bogdogege
    #374
    RTS
  • Bogdogege
    #373
    2003-ban volt Playstation 2 meg Xbox-ra egy RPG Az EA csinálta Aliens vs Predator Extinction
    Nagyon kemény game volt
  • Adam II
    #372
    Ja, bocsi.
  • W B
    #371
    ja semmi. csak vesszőt nem raktál aztán össze olvastam.
  • Adam II
    #370
    Milyen előző RPG?
  • Legend Killer
    #369
    elfelejtettem :PP.