1969



OFF topik
  • gyuri12
    #128
    én úgy tudom,hogy egy darab ilyen atmoszféra csináló izé állomás volt, és az meg felrobbant.
  • EnZsolt
    #127
    Egészen biztos vagyok benne, hogy WY már küldött a mi kis csapatunk előtt még egyet, csupa tudósokból és őrültekből, akik szerették volna közelebről megvizsgálni az Idegeneket. Na belőlük szép számmal lesz gazdatest :)
  • gabe paul logan
    #126
    nekem nincs meg a 3kötetes alien4 első része:( de abban úgy volt h az a fennsík ahol a roncs volt nem tűnt el??? biztos ez? akkor miért ment a WY ripley után a fiorinára?

    ...amúgy én is úgy tudom h az volt az egytlen kolónia, de a zoxigént:) az atmoszféraprocessorok csinálták abból meg több volt a bolygón és nem mind a kolónia közelében, asszem ott csak 1 volt ahol a királynő tanyázott...és akkor lehet h nem is semmisült meg mind hanem néhányban még kialakultak fészkek(ez is elég meredek sztori lenne, de még elviselhető, kivéve azt h nincsenek gazdatestek)
  • gyuri12
    #125
    le vagyok maradva,vagy mi,de a HH az volt az a kolónia,ami az első,és egyben egyedüli kolónia volt a bolygón. ez csinálta a zoxigént,meg az atmoszférát.
  • W B
    #124
    másik kolónia épült, közvetlenül az idegen hajó mellé! mert az épségben maradt az eredeti történet szerint. (ugyebár az ALien4 nem eredeti...)
  • gabe paul logan
    #123
    könyv szerint robbant, film szerint nem, úgy hogy az okés(bár akkor baromság a 4. rész mivel ott voltak a tojások a sulacon és akkor minek klónozták ripleyt...na de majd most kiderül mi lett a hajóval és miért nem jött szóba), a kolónia biztos felrobbant és szerintem csak 1. volt a bolygón, de másik kolónia is épülhet ugyanarra a sémára...de szerintem nagy badarság lenne ha a felrobbantott helyen játszódna a sztori:S
  • gyuri12
    #122
    ugyanott fog játszódni,mint az Aliens. azon a bolygón(uhh,elfelejtettem a nevét,talán LV426?) és azon csak egy darab kolónia volt(ugye HH).A képeken meg tisztán kivehető,hogy egy kolóniában járnak...
    A sulaco sem robbant fel,az teljesen rendben is maradt,csak kilőtte a kis komppal Ripley-éket.
  • gabe paul logan
    #121
    nem fog a hadley-n játszódni a sztori mivel a 2 és a 3 között játszódik , ahol már nincs meg a kolónia, bár a sulaco-nak se kéne meg lennie de azt a filmben nem mutatták h felrobban, kíváncsi leszek mit hoznak ki ebből sztori-üyileg
  • chooselee
    #120
    Szerintem is a legjobb a 2!Brutál lesz... :D
  • gyuri12
    #119
    (töltsd le)
  • gabe paul logan
    #118
    nem még nem volt ez , köszönjük;) apropó a cikk után lévő részlet...ezt a fajta szinkronos változatot honnan tudnám beszerezni???imádom:(de nincs már meg mer kazin volt és elszakadt a szalag a nagy buzgóságban:(:(:(
  • csoola
    #117
    hát jah föleg mivel ez alien univerzum... de kurva jo pont a bolygo neve halál a kedvenc részem (a 3.-at még nem láttam) iszonyatosan hangulatos :D
    most néztem pár napja megint..."...rácsapsz egyet, aztán indulhat a buli" :D
  • gyuri12
    #116
    pedig kutyák voltak a handley's hope-on...úgyhogy lesznek kedves kis runnerek is:)
  • haxoror
    #115
    A predalien a predátorból kel ki, ha nincs predátor akkor nincs predalien sem, ilyen rohadt egyszerű.

    Remélem kutya sem lesz a játékban mert a kibszott runnerekből is elegem van :P
  • bertino
    #114
    sry ha volt már, az is lehet én linkeltem be, de most nem olvasok vissza, az hótziher
  • W B
    #113
    ez nem Gothic
  • a_n_d_r_e_w
    #112
    W B: és a lovak nem fognak hiányozni? ;)
  • gyuri12
    #111
    de a predalienhez kell predator, az meg nem lesz a játékban
  • W B
    #110
    honnan veszed? ne gyere azzal, hogy a predalien nem alien...
  • haxoror
    #109
    nem lesz.
  • HF
    #108
    Trükkös, mert mégis 8 lábuk van
    Csak a képen tűnik olyan furcsának, mintha csak 6 lába lenne
  • HF
    #107
    Egyébként észrevettétek, hogy az arctámadóknak csak 6 lábuk van 8 helyett?? Egyébként a képek tényleg odab@sznak, de gondolom gépigénye is lesz. A predatorról meg annyit, hogy úgy kéne hozzáadni, hogy kiadnak egy külön kiegészítőt amiben benne van, és aki akarja megveszi, aki nem az nem.
  • W B
    #106
    ha lenne simán predalien az már jó lenne. nekem annyi elég. (össze lenne kötve a két világ)

    meg nem azért: ha csak feltűnik egy predátor? annyi is elég lenne. (Predatoros játék, nem tudom a nevét, csak melékszál voltak az Alienek ezért nem kapta meg az AvP nevet)
  • KILLER2
    #105
    Ja, szeirntem is a predalien csak predatorral együtt lenne jó, ez meg nem az a játék. Kéne egy új normális Predator játék.
  • gabe paul logan
    #104
    há nemtom, nem kéne hozzá predator(ami nem lesz jeeeeeeeee) is?
  • W B
    #103
    nem azt mondták, hogy az eddigi összes alien típus benne lesz?
    akkor lesz predalien is!
  • KILLER2
    #102
    észre sem vettem. Akkor így utólag is:
    TÉK!
  • gyuri12
    #101
    na,ezt jól elcseszted...
    de azért...
  • KILLER2
    #100
    Pedig szívesen írtam volna még 14,7...14,8...stb...15,5645644846462....
  • KILLER2
    #99
    Tied.
  • gyuri12
    #98
    20!
    (most már fejezzük abba, bár 100-ig elmehetnénk...)
  • KILLER2
    #97
    14,6!
  • gyuri12
    #96
    14,5!
  • KILLER2
    #95
    13 xD
  • gyuri12
    #94
    akkor én 12-t, most még pénzem is van rá:)
  • Punker
    #93
    ha neked oda adják 10-ért akkor én 11-et adok érte :)
  • MuldR
    #92
    Szerinted ideadjak 10 000 ert? :)
  • EnZsolt
    #91
    nowar pff... :P
  • Punker
    #90
    hehe, alkud le a nowar-ból a kiállítási példányt :)
  • MuldR
    #89
    En azert epuletben is kihuzom kicsit, mert amugy abszolut kenyelmetlen.
    Rajzolhattak volna ugy, hogy legalabb 1-2 kattintasnyira kint van.

    Ezzel meg nem merek majd jatszani, mert utana tuti ossze kellene szednem 700 USD-t egy M41A-ra :)