1969



OFF topik
  • gabe paul logan
    #328
    Akkor nem mutatnak semmit a játékból, ha még nincs kész vagy készen van de nagyon szar lett(ez esetben ugye ki sem adják), de ha május környékén jön a gém, nem kéne jönnie a híreknek, esetleg egy (akár semmitmondó) official teasernek?
  • Legend Killer
    #327
    ti most tudtok xfire-el bármit csinálni géjm közben? nekem vmiért nem írja ki, h xfire elérhető, mikor belépek és se képet, se videót, se beszélgetést nemtok csinálni, de kijelzi, h jáccom :S.
  • Adam II
    #326
    De mutassanak már valamit különben nem hiszem, hogy csinálják.
  • Legend Killer
    #325
    há most ati radeon hd mittoménmim van és csont nélkül fut összes géjm eddig :D... deh nem akarom kipróbálni avp1t most.
  • gabe paul logan
    #324
    az a probléma asszem a videókártya miatt van
  • Legend Killer
    #323
    má van új gépem. de nem hiszem, h felteszem az1t.
  • gabe paul logan
    #322
    kipróbáltam a left4deadet a minap, nem lenne gond ha arra hasonlítana a játék (coop részről)
  • Legend Killer
    #321
    :DD

    mind1, lesz1új gépem remélem a7n... nem AvP fagyás miatt :D, hanem ez má régi és kell újítani... és majd ezen is megpróbálom majd talán, deh nem vonzz a dolog... majd inkább más géjmek :D. meg ACM :D.
  • Gladiator
    #320
    nem hiszem, hogy azert fagyna ki, mert tul jo a gep. Az enyemen a mario is vigan fut, pedig az aztan tenyleg regi.
  • W B
    #319
    épp az hogy kifagy, és azért mert túl jó a gép, vagy az XP-t nem bírja
  • Legend Killer
    #318
    loál

    neked nem fagyott ki? lehet tenni vmit ezellen? :D
  • W B
    #317
    ok egyszerű: túl jó a géped
  • Legend Killer
    #316
    jahh, jó... már azt hittem, h nem teccett a single és azé :D... de félre értettem, sry :DD.

    viszont AvP1 nekem mindig lefagy töltéskor :D, régen próbáltam asztalin, gold editiont asszem... és fagyott :D. pedig magasabban jobb a gépem a géjmnél :D. csak nosztalgiázni akartam.
  • bertino
    #315
    hát ja, én is ezért várom a fear folytatását is.
    kell valami, ami megmozgatja az embert a monitor előtt :D
  • gibson9
    #314
    Én amikor predatorral vagy aliennel mentem akkor nem volt félelmetes, de amikor az emberrel játszottam végig ott azért volt néhány barnamaci kikukkantás :D De ez jó is benne, így nagyobb a hangulat, remélem ez is fosatós lesz :D:P
  • Legend Killer
    #313
    mé nem mertetek az1el jáccani? loál má :D.
  • gyuri12
    #312
    Pedig én csak a legnehezebb nehézségi szinten fostam mint az állat,amúgy nem volt félelmetes/nyomasztó szerintem. Csak ritkán,de akkor nagyon:)
  • Gladiator
    #311
    Van benne COOP?
  • bertino
    #310
    vegyétek elő a F.E.A.R.-t, ugyis most jön a második része
    az se kutya.
  • Kandurex
    #309
    szívemből beszélsz, az első résszel én se mertem játszani, a második is érdekes volt..
  • Gladiator
    #308
    Sima AVP-vel en se nagyon mertem, csak multiban. Azert lesz jo, hogy ez COOP-ra van kihegyezve. Bar remelem nem lesz benne olyan, hogy pl. 4 gomb van a palya negy reszen, es azt egyszerre kell megnyomni, igy szet kell valnija a csapatnak:D Nekem ott kesz, vege lenne:D
  • rambo109
    #307
    Fasza játék lesz csak nem merek vele majd játszani.
  • Legend Killer
    #306
    na ja, várni a legszarabb, gondolom :D. utána meg az, ha vkinek mégse megy a gépén :( :D :(.
  • Apus
    #305
    engem az se zavarna ha avp grafika lenne, csak legyen már valami:)
  • Legend Killer
    #304
    jó5let
  • gibson9
    #303
    Úgy kéne megoldani, hogy az optionsban ki-be kapcslható legyen. És akinek bírja a gépe az bekapcsolja, akinek meg nem az nem :D
  • Legend Killer
    #302
    értem.
  • gyuri12
    #301
    De bizony dobna,nagyon sokat.
  • Legend Killer
    #300
    szmötyi :D... aha, rémlik így már. De én sejtem miért nem csinálják meg. túlságosan gépigényes lenne a géjm és kevesen vennék meg... vagy ez nem dobna sokat a géjm gépigényén, ha sav is lenne pro-n?
  • Kandurex
    #299
    Csak amolyan savas szmötyiként ami sebezett egy kicsit, ha közvetlen közelből nyírtál ki egy idegent és rád került, semmi különös, itt azt szeretnék megoldani, hogy pl. marja ki a padlót vagy a falakat, ha oda fröccsen...amit valószínűleg nem fognak megcsinálni....ne kérdezd, hogy miért...de pl. a Redfaction -be elég jól megoldották a pálya rombolást.
  • Legend Killer
    #298
    pro. de mé nem tudják megoldani? az eddigi géjmekben benne volt, v nem? :D má nem emlékszem.
  • gabe paul logan
    #297
    HÍR
  • bertino
    #296
  • gabe paul logan
    #295
    Lehet hogy az alien(film) 30. évfordulóján jön a film, ami május 25-e.
  • bertino
    #294
    állítólag április környékén jön.
  • gabe paul logan
    #293
    köszi, fasza, megbízható oldal?
  • Legend Killer
    #292
    :@

    picsába... kösz infot.
  • grebber
    #291
    Aliens: Colonial Marines - Narrows Down Release Date


    Based on the Aliens movie, Aliens: Colonial Marines, developed by Gearbox Software, is a squad-based first-person shooter where players are part of a United States Colonial Marine squad and must prepare to face an Aliens assault more intense and horrific than ever before. Originally scheduled for late 2008, SEGA confirmed that the game is currently slated for somewhere between April and June 2009.

    info: Worthplaying
  • gabe paul logan
    #290
    Ez a játék szerintem csak decemberben vagy jövőre ilyenkor jelenik meg, annyi az 1. negyedéves megjelenésnek, hiszen sehol egy trailer, sehol egy reklám, semmi hír...
  • Legend Killer
    #289
    nyitán nyitány... v mi.