18351
ATbanner.jpg
  • Tetsuo
    #3677
    :DD Megjott a Mikulás. :)
  • passatgt
    #3676
    na akkor kapja be, majd 11. hónapban szólok nekik, hogy szar:)
  • joebacsi
    #3675
    Nem. Havi ciklusokban határozzák meg az akksik élettartamát, hogy a nők is megértsék.
  • G_ArchAngel #3674
    ujratoltes
  • Tetsuo
    #3673
    MIlyen ciklusrol beszeltek? Ennyiszer meritettetek le, v mi?
  • grizzly21
    #3672
    nekem masfel ev utan halott. Szerintem nem az akksi volt a hibas, nyar elott meg teljesen jol birt 2-3 orat, aztan 3 honapra szinte nem volt hasznalva (1-2 szer volt bekapcsolva), es igy most ha 5 percig van tap nelkul, akkor egyszeruen kikapcsol (olyan hanggal mint amikor hosszan nyomod a power gombot).
  • I.C.ram
    #3671
    Kurvára nem. :) MacBook Pro kb 5 hónaposan még mindig 98-99%os.
  • G_ArchAngel #3670
    Nekem 82%, kozel 2 eves, 59 ciklus utan...
  • passatgt
    #3669
    az nomrális, hogy 8 ciklussal 3 hónap után 88%-os az akksim?
  • Tetsuo
    #3668
    Meg pont Karácsonykor.. :)
  • G_ArchAngel #3667
    arrol nem is beszelve, hogy ki az aki kikapcsolja sleep helyett?
  • Dzsini
    #3666
    ékes angolsággal sikerült megfogalmaznia...
  • G_ArchAngel #3665
  • Zsoltika 007
    #3664
    Nekem trust van. Ha olyat dugnál rá van hozzá adapter is.

    MM-ba vettem.
  • GregSB
    #3663
    Hehe, de szemetek :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A legnagyobb poén hogy az egyik feka milyen rutinosan leejti mellé a cuccokat amik nála vannak, mintha csak azokat akarná felvenni :P
  • passatgt
    #3662
    ha már itt tartunk, valaki ajánlhatna nekem egy hubot, ami passzol kinézetben macbook pro-hoz:)
  • passatgt
    #3661
    usbhub?:D
  • I.C.ram
    #3660
    Áhh már szinte nincs szabad USB a gépen (pedig a Cinema Display-en is van port). Szóval az kizárva. :( Nem tudom, hogy megvegyem-e ezt a kártyát. 17k. rohadt drága.
  • passatgt
    #3659
    lehet venni usb-set, az olcsóbb és tuti megy:)
  • joebacsi
    #3658
    Én a B-re tippelek :)
  • I.C.ram
    #3657
    Lenne egy sürgős kérdésem! Légyszíves, aki tud, segítsen.

    Az asztali Mac Pro-kba belemennek a PC-s PCI-os Wi-fi kártyák? Fel fogja ismerni a Snow Leopard? Vagy muszáj az Apple-féle Aiport Extreme-t venni 4x-es áron?
  • Tetsuo
    #3656
    Itt ahol lakok, Prestonban leesett 3cm ho, a buszok menetrendje teljesen felborult.. :D egy varosi ut, ami fel ora lenne, az most masfel.
    Total kaosz.
  • pyrohun #3655
    Igen de az időjárástól függetlenül az Apple nyilatkozata szerint idén már 27-es 4 magos imac-et sehova nem szállít. Ezzel kvázi elismerve a problémákat. Persze lehet a hiányra is fogni, de az túl szép mese volna :)

    Vicces lehet, ahogy a szuper sportautók gyakorlatlan (téli) vezetőkkel, nyári gumival csúszkálnak :))
  • G_ArchAngel #3654
    Mindenhol varni kell, ahol kemenyebb a tel, ott viszont tobbet is - UK-ben 2 het lenne a varakozasi ido, de az idojaras miatt meg a tejert es kenyerert is aggodni kell.
    Otthon kemenyebb, de a magyarok mar lattak havat, igy valamivel felkeszultebbek, mint a szerencsetlen britek.

    nah, megyek az ablakba rohogni a hatsokerekes autokon:)
    BMW, Porsche - muhahaha...

    (teligumit nem lehet kapni, nem ismerik:D)
  • pyrohun #3653
    a hiány az egy dolog, de hogy pl. az imac-ből azért van hiány, mert gyártási hibákat kell javítani - na ezt tényleg elbacták sajnos. pedig RENGETEG embernek lesz ez élete első imac-je. személyesen ismerek sokakat, akik velem együtt az i5 / i7-re várnak már hetek óta. és ez csak egy kis ország... kis piaccal.
  • Tikal #3652
    Ezt nagyon elbaszta az apple karacsony elott...
  • I.C.ram
    #3651
    Igazad volt, 10 boltot hívtam, sehol se kapni, max januárban :(
  • Tetsuo
    #3650
    27es iMacet sem ;)
  • Tikal #3649
    igen, de hiánycikk, nem kapni sehol jelenleg...januárban lesz csak...
  • Tetsuo
    #3648
    Itt nem olyan Macesek vannak.. amugy meg altalaban a Macesek nem olyanok, hogy a regi dolgok erdeklik oket, foleg nem a szamitastechnikaban.. :D
  • I.C.ram
    #3647
    Már x hónapja kint van, nem?
  • Tikal #3646
    karácsonyra már nem fogsz ajándékozni magic mouse-t .... de ha tudsz egy helyet ahol beszerezhető, szólj! :)
  • I.C.ram
    #3645
    Közben megtaláltam én is, csak az apple-hu-n ezek nincsenek fent, csak egy rövid bekezdés az egérről.
  • Dzsini
    #3644
    System Requirements
    Mac computer with Bluetooth wireless technology
    Mac OS X v10.5.8 or later with Wireless Mouse Software Update 1.0* or Mac OS X v10.6.1 or later with Wireless Mouse Software Update 1.0
    Existing keyboard and mouse for setup
    Two AA batteries (included)

    forrás (meglepő módon):http://www.apple.com/magicmouse/
  • I.C.ram
    #3643
    ja és hogy mi kell hozzá? Egy 2*4 magos asztali Mac Pro-hoz lenne. hogy csatlakozik a géphez?
  • I.C.ram
    #3642
    Magic Mouse-ról mik a tapasztalatok? Érdemes venni egy ilyet? Ajándékba lenne. Főleg az érdekelne, hogy könnyű megtanulni, illetve hogy mennyi egyszerű a használata?
  • kazuma89
    #3641
    Nemrég jutottam hozzá 1 ilyen géphez->Apple Macintosh LCIII
    Valaki esetleg tudja hogy lehet rá operációs rendszert rakni? :D
    Gyűjtőknek ér valamit ez a gép?
  • joebacsi
    #3640
    pl ilyen? :)
  • pyrohun #3639
    nem tudom mi van velem, de nem tudok írni :) biztos a nagy karácsonyi izgalom :)))
  • pyrohun #3638
    na az jó, mert én is fogom szerintem tavasszal venni egy 13-as macbook pro-t. VAGY ha kijön a tablet és nem csillagászati áron és mondjuk használható is lesz, akkor nekem jó alternatíva lesz, mert dolgozni nem akarok amógy sem a hordozhatón, inkább csak netezni, munkákat mutatni a megrendelőnek, stb. arra meg mennyire jó lenne egy tablet, arról nem is beszélve hogy az apple-t ismerve mindenki az állát fogja keresgélni, aki majd meglátja ... :)