18351
ATbanner.jpg
  • Zsoltika 007
    #3757
    Csak vigyázz! Nem biztos hogy olyan könnyű lesz vissza csinálni ezt mint a time machine-ban :D
  • Verseghy
    #3756
    :D:D:DS:D::DD
  • pyrohun #3755
    Tegnap már dobtam, Megmondtam neki, hogy visszajöhet, ha majd rajta is OSX fut :))))))))))))))))))))))))
  • G_ArchAngel #3754
    az asszony is tudja?^^
  • pyrohun #3753
    szerelmes vagyok :)
  • joebacsi
    #3752
    csináld meg olcsóbban :)
  • Máté94
    #3751
    2 iPhone ára?:D
  • joebacsi
    #3750
  • grizzly21
    #3749
    nem kicsi!

    Ez mennyi volt kb, fel misi?

    Az egerkezelessel akkor gondolom nincs gondod? (ugy tunik csak nekem volt windows-rol atszokva..:)) Ha megis lenne akkor Steermouse nevu progit tudom ajanlani
  • pyrohun #3748
    4x2... a 2x4 az 200 ezerbe került volna kb :)
  • passatgt
    #3747
    apple-spotlight-privacy-behúzod a meghajtót amit indexelni akarsz

    meg érdemes a felesleges keresésektől a pipát kiszedni
  • G_ArchAngel #3746
    2x4GB vagy 4x2GB?
  • Tikal #3745
    mióta meg van a snow leopard, nagyon lassú a spotlight... napok óta szenvedek miatta mert van hogy fél percet is kell várni mire megtalálja amit keresek... aztán ma valahogy kitalálta mi a bajom, és rendbe vágta magát.. láttam hogy buzgon indexel és meg is javult :) Hogy tudom rávenni hogy indexeljen ha megint belassul?
  • pyrohun #3744
    i7 / 8GB - iszonyat :D
  • GregSB
    #3743
    Grat!

    Ez i7-es? :)
  • pyrohun #3742
    a playlisteket külön át kell másolni, de végülis ennyi kényelmetlenség belefér
  • Dzsini
    #3741
    azért az iDallamok csak van annyira okos, hogy nincs gond a migrálással... (a megosztás annyiból nyűgös, hogy mindkét gépnek mennie kell nem?)
  • pyrohun #3740
    na megoldottam :)
  • pyrohun #3739
    Őőő, közben rájöttem, hogy van az új itunes-ban Home Sharing funkció. Oké, látom is a PC-s iTunes-ban lévő összes zenét, de azt nem osztja meg a kis genya, hogy melyik zenét én melyik custom playlistembe pakoltam :) De valahogy biztosan meg lehet ezt hekkelni, 17651 szám van, ennek a negyede már playlistekbe rendezve, szóval reménykedem, hogy nem kell újra kezdenem :)
  • pyrohun #3738
    most hogy mondod... :) thx
  • Dzsini
    #3737
    Egy próbát megér...
  • pyrohun #3736
    Hátha valakinek van ötlete:

    Jelenleg a zenéim (180GB) egy MUSIC mappában vannak a PC-men a D meghajtón.
    Fogtam anno a MUSIC mappát és az egészet behúztam iTunes-ba, majd azon belül elkezdtem saját playlisteket kialakítani a zenei stílusoknak megfelelően.
    Át lehet-e ezt az egészet menteni úgy a Mac-re, hogy megjegyezze, hogy melyik zene melyik playlistben van?
    Mert a soktízezer zenéből már kb. 5-6 ezer be volt kategorizálva és ugye az iphone-ra is így szinkronizáltam.

    vagy mac-en kezdhetem elölről? :)


    nincs valami olyan itunes library-mentő okosság, amivel utána mac-en vissza tudom állítani? vagy passz.... ötlet esetleg?
  • pyrohun #3735
    Magic Mouse nekem amúgy eléggé bejön - de tegnap délután 14 óra óta folyamatos használat mellett most 88% a battery - ami azért vicces... 10 napig nem fogja bírni? lol :) vennem kell tölthető elemeket asszem
  • pyrohun #3734
    köszönöm... egyből egy kérdés is. egy imac mennyire melegedhet fel? Mármint a proci lazán 48 fokos alapállapotban, de mondjuk flash-től felmegy akár 67-ig is - pedig az még szerintem meg sem izzasztja. vagy ne foglalkozzak ilyenekkel?
  • G_ArchAngel #3733
    grat, hasznald jora, remelem tavasszal, koltozes utan mar nekem is lesz...:)
  • Dzsini
    #3732
    használd sok örömmel! óriási nagy dög az a gép...
  • pyrohun #3731
    megy, mer arról írok, csak akkor még éppen oda lett csak téve :)
  • passatgt
    #3730
    mérnemmegy
  • pyrohun #3729
    Rossz a kép, de... :



    :))

  • I.C.ram
    #3728
    Na megvettem faternak az Apple Magic Mouset. Nem rossz, de kicsit túl tapadós a felülete, így néha nehézkes csúsztatni rajta az ujjakat.
  • GregSB
    #3727
    Jah, már tavaly is volt ebből gond, amikor egy kínai tok-gyártó, (aki 2008-ban még igaznak bizonyuló infókat szivárogtatott ki) elkezdte nyomatni hogy jön az iPhone Nano. Még képeket is raktak ki a tokokról.

    Bár végiggondolva lehet ez is az Apple műve volt? :D A lenti cikkben azt írják sokszor fake híreket is kiadnak, csak hogy szivassák a konkurenciát.
  • Dzsini
    #3726
    ez az a hír, ami senkit nem lepett meg, viszont ezután az ál-leakeknek még nagyobb hitelt ad...
  • GregSB
    #3725
    BTW, így legyen ötösöm a lottón :D
  • GregSB
    #3724
    Semmi extra, csak egy sima tablet amin Win7 fut. Nem egy Courier...
  • GregSB
    #3723
    " "Good evening ladies and gentlemen... if anyone would remain in your seats... we're having a small power problem." What!?

    Half of the computers up on stage have died. They're now manually restarting them, but they've missed a few."

    Klasszikus kezdés egy Microsoft keynotehoz :DDDDD
  • GregSB
    #3722
    :DD

    Ez viszont nem vicc: Váratlanul, de a Sony jelentette be az első Tabletet idén.

    Vagy mégsem: "We just confirmed that this device runs Chumby OS and is not portable (as in, there's no built-in battery). Rest assured, this is no slate / tablet rival -- in fact, it's more like a sophisticated alarm clock."

    Hihetetlen, soha nem gondoltam volna arra hogy az ébresztőórámmal csekkoljam le a facebook updatejeimt
  • Zsoltika 007
    #3721
  • joebacsi
    #3720
    Már új kémfotó is napvilágra került!
  • GregSB
    #3719
    ... a ma este az inkább holnap hajnal. 18:30 Pacific Timezone szerint az... 3:30 itthon :)
  • GregSB
    #3718
    Na kezdődik a tablet dömping. A Microsoft ma este mutatja be a sajátját a CES-en.