78965
  • Lammer
    #67686
    elso HARDCORE HF:

    ket runbol jott ossze, Dragonnal mentunk egy mp5-ot meg egy mp6-ot... pont a ketto runbol dobta ami kellett...



    majd meg probalkozok(unk) :)
  • SLICK
    #67685
    sc, csak only sc módba vagyok :)
  • Lammer
    #67684
    hc? :P

    en most mentem rogton ket runt pubban mp4 hc-n...

    mindkettoben esett Skorn... en meg az eletemben nem lattam olyan gagyikat, szerintem sikerult mindkettonel a dps range aljara mennem, raadasul nem volt sem vit sem LS, sem loh rajtuk... gg
  • gerey
    #67683
    Nincs ladder bejelentve, a kiegészítő megjelenésekor, szinte 100%, hogy nem lesz még.
  • Klemice
    #67682
    ha megjelenik a kieg, akkor a mostani karaktereket átpakolják non-ladderbe és laddert csak a kieggel indíthatsz?
  • SLICK
    #67681
    nekem két EF esett, az egyik hétfőn a másik vasárnap. A vasárnapi 700 dps-es volt törtem be, a másik 1200+ dps-es csak socket hiányzott róla sajnos :(
  • Lammer
    #67680
    seems like beragadt HCn nalam a random drop...

    2 nap alatt NEGYEDIK grand vizier, 2 nap alatt HARMADIK natalya's slayer

    -.- (kukak persze)

    1x-2x beragadhatna mar EF meg Mempo drop is -.-
  • SLICK
    #67679
    na elvileg javították az OP dolgokat a RoS bétában, már nincs instant kill
  • b0ss
    #67678
    Arról nem is beszélve, hogy ingyenesen letöltöd, játszol vele egy hete, beesik a PHATloot és gazdagabb vagy 200USD-vel :D
  • Psychedelic #67677
    Poe endgame, mapokról szól, az alap zónákban 66-os mob lvl a legnagyobb, mapok innen indulnak, egészen talán 78-ig, max lvl 100 playernek. Ezek a map drop-ok, sima zonakban 66-os map eshet, ha bemész 66-os mapra, ott a magic mobok már 67-es, rare mobok 68-as mapot tudnak dobni. A mapok úgy működnek mint az itemek, a statjait tudod rá craftolni, ezek mindenféle nehezítések, akár egészen eszementek is, minél nehezebb annál több loot fog esni, ergó annál több map. Ha te fel akarsz húzni egy karaktert max szintre, elkell jutnod oda, hogy legyen sok 75+ mapod, ehez pedig kb egy csapat munkája kell, ha jó statokat pakoljatok a mapokra, ezáltal több loot, igy több map is essen. Ha bohockodsz elfogy a mapod és nézegethetsz.

    Ez se egy világmegváltó dolog, a különbség az, hogy van miért játszani, legalábbis azoknak akik szeretik ezt a fajta kihívást, akit pl érdekel a ladder, mert ott ugye van, és aki szeretne jó helyre felmenni rajt. Lassan 1 éve indult open beta azóta pl 1 HC karakter érte el csak a max szintet. És dolgoznod kell a dologért, ezt nem ilyen belépek és farmolok 10 percet dolog.

    Nekem a diablo 3 ott ért véget, amikor bejött paragon rendszer, elkezdtem huzni a karit, eljutottam para 66-ig, és akkor az volt bennem, miért is csinálom ezt? Hogy meglegyen még 1 para szint, vagy 100, és ha megvan akkor mi lesz? Geareztem a karit, egy darabig fun volt, aztán eljutottam oda, hogy nem halt a karim, akár mp10-en is tudtam vele haladni, most azért játszak, hogy legyen még 50k-val nagyobb sebzésem, és kicsit gyorsabban öljem azokat a mobokat amiket most is lazán ölök? Elkezdtem HC-t, de sokkal többet az se adott, tolom mp1-en, csak az áramszünet öl meg, rakjam fel magasabbra? De az ugyanez csak lassabban halnak a mobok, én meg könyebben. Azt elfogadom ha egy játék nehéz, és szopat, magamat nem szeretem szopatni. :)

    Aki szereti az olyan típusú kihívást amit poe biztosít, a laddert, hogy magasabb szintet érjen el mint mások, és hogy ez nem egy casuel belogolok és farmolok kicsit, hanem sokkal nehezebb és összetettebb dolog, amihez ismerni kell a játékot, és nem árt egy csapat sem, annak sokkal jobb a poe end game.
    Akit ez nem mozgat, aki csak mobokat akar ölni, aki csak új geareket szeret találni, annak tök baromság a poe end game, és annak a diablo való, mert ott nem vagy ráutalva senkire és semmire, ha leveszed mp szintet egy szar gearben is tudsz haladni, poeban ha bemész mapra egy szar gearben, soha nem jössz ki, és csak azt veszed észre hogy 1 órát famroltál, és kevesebb az xp-d mint amikor nekiálltál mert csak halsz és veszted.

    Hogy mibe ölsz bele 500 órát, bohockodásba, ha akarsz egy 95+ karit, ennek sokszorosát kell beletolni.
  • mikromanus
    #67676
    NEm igazán védem a diablot. VAgyis nem mániákusan. :) De ha vitatható a véleményed amit tényként közölsz, akkor azért nem fogom a popsid fényezni a nyelvemmel.
    - Tempest rush: csak alacsony, vagy közepes szinten volt használható kétkezes fegyverrel. Így megfontolandó a használata magasabb nehézségen is. HA meg TR-re gyúrsz, akkor az AS mellékes. Sőt. A két egykezes fegyver is kerülendő. Most használható lesz két egykezes fegyvernél is. Sebzésben nyúlpiszoknyi lesz, így nem igazán "OP". A kétkezes fegyverek meg épp a nagy sebzésű és költséges spirit tartalmú skillek spameléséhez kellenek, vagy kellettek eddig. Az inna 4-es bónusz nem kötelező, csak kényelmes. Ha van bent TR, akkor nem sokat számít ha nincs meg. Elég ritka az olyan eset, hogy nem éred el a következő ellent a SW lejárta előtt. Mellesleg spirit regenes harang buildbe (TR nélkül) se "kötelező".
    - SSS: azért nincs használatban, mert single target sebzése van és az animáció se igazán gyors (mármint amíg beviszi mind a 7 ütést egy ellövésre). A CD csak egy lapát föld volt a skill sírjára. Ha használhatóvá teszik, az csak jó. Mondjuk ha van ilyen fegyver, akkor hülyeség volt előtte ennyire túlbuffolni a sebzést. Az irányvonal viszont nem feltétlen életképtelen, vagy kezelhetetlen.

    Végiggondoltam és nem kell győzködnöd! Én is inkább cd csökkentés és nem eltörlés párti vagyok. A lenullázás és a könnyen megszerezhetőség csak elszarja az egészet. Vagyis sokkal jobb eséllyel lesz Op/IMBA.
  • Sunrider924
    #67675
    Ha elvonatkoztatunk attol a tenytol hogy maniakusan veded A DIABLO-t tokmindegy milyen forumon es ki mit ir, akkor nezzuk:
    -a tempest rush jelenleg csak ugy tarthato fent, hogy nem stackelsz ias-t vagy baszhatod a sprit regent, es egyebkent is lazan minden skill minden runaja spirit regenrol kell szoljon, nagyon lazan fentarthato inna 4es bonuszal csak az meg 2 ponton szar, vagy az ov vagy a fegyo. Tenyleg laza.
    - a SSS-t azert nem hasznalja senki most mert 30 seces cd van rajta, amugy a legnagyobb sebzesu skill a jatekban es bar single target minden utas de ugye 7 vagy 9 targetre hat aszerint hogyan runazod. Ha leveszem a cd-t rola akkor mar hogyismondjam csak, spammolhato, tneyleg szar mit is mondjak.
    Mi lenne ha inkabb vegiggondolnad a kulonbseget akozott hogy csokkented egy OP skill resource igenyet /cdjet vagy teljesen megszunteted.
    Ah minek is farasztom magam, hiszen te mindig mindent jobban tudsz a Diablorol....
  • sata75
    #67674
    Nem ismerem a PoE-t, soha nem játszottam vele, de annyira és annyiszor hasonlítjátok hozzá, hogy felmerül bennem a kérdés, hogy ott mi az endgame?
    De most komolyan semmi offense, csak most már érdekel.
    Mi az, ami miatt ott beleölsz mondjuk 500 órát a játékba?
  • cateran
    #67673
    Hehh 100 szintes torony? A Sword Art Online vadul integet..meg par androidos h&s..nincs uj a pap alatt...:P
    A D3 beeges (foleg ha osszevetem mondjuk a PoE-val, aminek megvannak ugyan a maga hibai, de megiscsak 1 kickstarter project es nem a hack and slash mufaj 2 top kepviselojenek a gyartojatol szarmazo gamma)
  • cateran
    #67672
    2 millios eladas 2 konzolra, aaa cimmel kb az ev bukasa.
  • súter
    #67671
    Szerintem is valami endless dungeon lenne a nyerő endgame-nek, ami folyamatosan nehezedik minden szintjén. Nem is kell sokat nehezednie csak 1-2%ot aztán előbb utóbb mindenki eljutna a kihívás jelentő nehézségig. Ha meg meghalsz, akkor kiestél. Ezzel együtt meg lenne oldva a ladder rész is sztem. A probléma viszont itt is az lesz, hogy a profibb theorycrafterek meg fogják találni a módját, hogy hogyan exploitolhatják ki az egészet, és akkor meg lesz az a kaszt amivel a legjobban lehet haladni + aki a fél életét a játékkal töltötte az eleve előnyből indul mert több paragon pontja lesz stb. Ezzel pedig sajnos sosem fognak tudni mit kezdeni, tehát egy mindenki számára kényelmes megoldás nem lesz, és a ladder is arról fog szólni hogy ki találja meg hamarabb a megfelelő exploitot.
  • ProGabe #67670
    Írt pár ismertebb RoS bétázó, nyílt levelet a Blizzardnak. Kripp is írt valahol, de lusta vagyok megkeresni :D
    Ők is nagyon OP-nek érzik amiket itt írtok, de ez csak balance. Számukra a nagyobb probléma még mindig az, hogy nincs igazi végjáték.

    Ezek az új riftek megint lóf*szok, megy át rajtuk az ember, mint kés a vajon, ill. nem eléggé kifizetődő. Változatosnak változatosak, de csak abból a szempontból, hogy másfajta mobok halnak bennük halomra, nincs sehol egy boss. A bounty rendszert ellenben jobbnak tartják, csak annál meg azt sajnálják, hogy nincs olyan feladat, amiben act-végi bosst kéne leölni.

    Két tanácsot írtak.
    - a riftek végén legyen egy kulcs darabja, 6 darab kell egy teljeshez. Na ez a kulcs egy über-brutál-vadállat riftet nyitna meg, ami kegyetlenül nehéz lenne, viszont nagy kincset rejtene a vége.

    - a másik szerintem egy kicsit jobb ötlet. Egy olyan rendszert írt le a srác, hogy lenne egy '"torony", 100 szinttel. Szintenként természetesen egyre nehezebb lenne, mert minden szint hozna valami sneciek nehezítést, pl. lenullázódna az armor, minden mob vampirik, vagy hasonló cukiság. Egy életed lenne! 10 levelként lenne egy boss. 25 szintenként lenne egy mega-boss. A végén pedig lenne egy über-boss. A 100-as szinten elérni - számításai szerint* - kb. 3 évbe telne, annyira nehéz lenne.

    Természetesen ezt az egészet támogatni kéne, itt arra gondolt, hogy lenne olyan legendary, amivel nem meghalnál a toronyban, hanem csak visszaesnél 10 szintet. Emiatt érdemes lenne továbbra is játszani a szokásos módon. Természetesen szintezhető tornyok kellenének, tehát lenne könnyebb torony is, meg torment 6-os vadállatság.

    *: ezekkel az a gond, hogy ha visszaemlékeztek, ezt mondták az alapról is a készítők. A legnehezebb fokozaton évekig tart majd legyakni Diablot. Erre megtették 24 óra alatt, ha jól emlékszem (jó, kihasználtak valami broken Wizard kombót). Ezen felül persze belepakoltak olyan eliteket, amiket kb. nem lehetett legyakni, annyira nehéz volt, anno ugye sokunknak ez volt a probléma (most meg átestek a ló túloldalára). Szóval ezt így kiszámolni mindig hülyeség, mert ha túl nehéz, akkor azért nem játszanak vele, ha meg túl könnyű, akkor azért. Szóval kell egy jó balance.

    Mindenesetre nekem tetszik, amit kitalált a srác, de úgysem lesz belőle semmi.
  • mikromanus
    #67669
    A felhozott példáid egy része marhaság (szerintem persze).
    -Az 1 hit shrine alapból hülyeség szerintem is. Óra buff nélkül is. Mondjuk ha annyira bent akarják tartani, akkor simán az ilyen extrém shrine-okra nem hat majd az item buff.
    - A tempest rush most is lazán fenntartható. Ez nem igazán nagy dolog, de elég vonzó lehet. Több erőforrás jut másra.
    - Az SSS -t jelenleg alig használja valaki. Szerintem most se a cd levétel a gond. Ha egyáltalán gond ez. Nem rémlik. Mintha ez single target hiteket nyomna, nem? Az meg nem igazán versenyképes a többi AoE skillhez viszonyítva.
    - A thorns sebzés 1000%-át adja, ami barátok közt is tízszeres és nem ezerszeres szorzó. MIlliós DPS-ekhez viszonyítva thornsból így se lesz kiemelkedő sebzés. Az elképzelés inkább előnyös. Persze tesztelni meg finomítani kellene. Eddig nagyon nem láttam a bétában használatban. MEg aztán 4 item kell hozzá. Nerm lesz az olyan nagy buff.

    Mi értelme van levenni a cd-t vagy a resource igényt? A változatosság. Ha sok-sok "OP" item vagy effekt van, akkor máris szuper ötlet ez is. EZt is lehet módosítgatni. Mondjuk van ami épp hogy kinyírja a változatosságot. A CAssius öv mondjuk agyrém (5 sec helyet 60 sec ignore pain skill). Az explosive blast cd semlegesítő az határeset. Nem olcsó azért a skill. Kell hozzá lapátolni az arcanet... Az a különbség a jelenlegi és a RoS-os itemek közt, hogy ha most csökkenteni akarod az erőforrást, vagy épp folyamatosan nyomni az OP skillt, akkor áldozatot kell hoznod. VAgy DPS-t, vagy védelmet buksz. Az ilyen 1 item, vagy 4 jó item és totál túltápolás már túlzás. No de ne várjunk túl sokat tőlük. Legalább próbálkoznak. Még ha az ötletek egy része öngól is.
  • Sunrider924
    #67668
    Te valamit felreertettel. A pc-s Diablo3-at azert vette meg 12 millio hivo mert vartak a messiast. A konzolos, feljavitott loot-al rendelkezot meg mar alig 2 millio jatekos vette meg, a tobbinek nem ert annyit igy feljavitva se. Igy nezve az a 2 millios konzol eladas az kurva nagy fail, de meg is erdemeltek.
  • Laza
    #67667
    És mi értelme volt úgy játszani, hogy a játékból nem esett semmi használható, állandóan az AH-ból kellett öltözködni?

    Baromira nem kell az élvezetes játékhoz AH ... sőt, sokkal jobb, ha magad tápolod, öltözteted fel a karaktered, a játékélményért ... tegyenek be egy új nehézségi szintet és magadnak kelljen felöltöztetned a karakter játékból ... több értelme van, mint bemenni az AH-ba és megvenni mindent. Az AH, főleg ilyen formában a játék egy oltári nagy baromsága volt.

    BL2-ben sincs AH, régen a Baldurs Gate-ban sem volt AH, még a Diablo2-be sem volt, mégis élvezte mindenki, élvezetes a játék és kellőképpen jutalmaz ....... nem úgy, mint ahogy a D3 csinálta anno, hogy kb nem adott lófaszt sem, mehettél az AH-ba vásárolni ha haladni akartál.
  • Laza
    #67666
    "Ne feledjuk, pc-s Diablo 3bol 12 milliot adtak el, a csoda konzolos Diablo 3bol mar csak alig 2 milliot."

    És? A 2 milliós eladás már siker egy játéknál. Aki eddig nagyon játszani akart vele megoldotta PC-n, nem feltétlen várta meg a bizonytalan konzolos megjelenést. Így a 2 millió még szebb szám.
    Arról nem beszélve, hogy szinte csak portolni kellett, és 100+ milla euro bevétel, a költségek meg minimálisak.
  • csuuzli
    #67665
    Az a lehető legrosszabb, amit műveltek, hogy elhitették veled, hogy az ah nélkül nincs értelme játszani...
    erre jó volt ez a modell. És szerintem ez volt a cél az elejétől kezdve. Szépen megvolt a játék act5 el együtt, de ők kiszedték belőle, és eladják 2 részletben. Majd bejelentik még csak figyeljetek, hogy lesz ah. Persze nem mostanában.
    Sunriderrel értek egyet, viszont azt hozzá kell tenni ,hogy én személy szerint a coop miatt élvezem, élveztem eddig is, a játék meg maga egy akkora kihagyott ziccer, hogy az már fáj. Majd talán a kieggel.

    Mennyi a max száma a friendseknek?
  • Sunrider924
    #67664
    Majd meglatjuk, legyen neked igazad es akkor mindketten jol jarunk.
  • SLICK
    #67663
    legalább 5-6 hónap van a RoS megjelenéséig szvsz, ugyan miért maradnának így a dolgok? Azért a Blizzardnál sem annyira hülyék, hogy one-hit-es játékot adjanak ki.

    Amikor a HF ring bekerült, az is többmilliós dpst produkált a Fire Ballal, a végleges játékban már leredukálták nem is kicsit. Itt most keményen tesztelnek, ennyi az egész. Gondolom egyszerűbb így "balanszolni" az egészet. Biztos ők is tudják, hogy a különféle Leg/Set itemek képességei-vel brutál előnyre tehet szert minden játékos, nem hiszem ne lenne nerf vagy bármi más gyengítés a jelenlegi bétában z elkövetkezendő időszakban.

    Megértem, hogy csalódott vagy, ez érthető is hisz én is az vagyok valahol az alap játékkal kapcsolatban és ha van valaki aki kellően pesszimista tud lenni egyes helyzetekben, akkor az én vagyok. De valamiért nem érzem azt, hogy itt megint valami átbaszás lenne, vagy bármi rossz fejlesztés menne végbe. Oké az kicsit felidegelt, hogy egy buildet nem gyengítenek, hanem totál használhatatlanná tesznek. De úgy vagyok vele, hogy ez béta, sok minden lesz finohangolva még. A Blizz sem engedheti meg magának ezentúl, hogy egy fost adjon ki...
  • Sunrider924
    #67662
    A drop,az xp meg a gold a teszteles miatt van felhuzva. A baj nem ezzel van. A baj azzal van ami a diablo 3 itemtervezesi design. Mi ertelme van a conduit shrine melle az 1 oras shrine hatas kesztyunek? A conduit az mindent oneshotol, te csak futsz elore es minden ami elotted/meletted van megdoglik azonnal, nem szamit hogy elit, normal vagy akarmi. Ennek igy mi ertelme van? Mi ertelme van OP skillekrol levenni a cd-t vagy a resource igenyt? Van nehany jo otlet es van kismillio idota otlet ami elbassza majd a jatekot. Mit szolsz ahoz a cuccoshoz pl ami a thorns sebzesed ezerszereset adja aoeban ahanyszor megut egy szorny? Akkor ment el a kedvem az egesztol, amikor Kripp fel perc alatt 5 olyan mechanikat talalt a legendas itemekbol, amivel a jatek egygombos unalmas foshalmazza valik. At lehetne dolgozni, sot at is kellene, de ez mar kesz van, ez igy fog kijonni sajna szerintem, majd egy kovetkezo patchben rewampoljak ha lesz meg mit/kinek. Ne feledjuk, pc-s Diablo 3bol 12 milliot adtak el, a csoda konzolos Diablo 3bol mar csak alig 2 milliot.
  • b0ss
    #67661
    Én úgy tudom hogy a droprate a test miatt miatt van felhúzva. Hogy teszteljenek legendarykat ha nem esik.
    Tegnap volt olyan óra krippnél, hogy percenként 3 esett. Ez biztos nem marad így.
  • Acidlich
    #67660
    Hat, bele se nezek, eleg amit itt is olvasok rola:D
    Ugy erzem ez amr a lonak a masik oldala... ugyebar eddig volt a lofasz loot, msot jon a kanaan, kinyomsz egy pattanast valami eledvetodo demon seggen, aztan hullik belole kettesevel a legendary. Ezt ugyanolyan gyorsan meg lehet majd unni, mint a mostani allapotokat. Megmondom oszinten, en valami elegansabb megoldast vartam toluk, nem ezt a kibasszuk az Ah-t, a dropratet meg felhuzzuk 100x-ra.
  • b0ss
    #67659
    Én próbálok optimista maradni, viszont ah nélkül (+account bound cuccok) sok értelme nem lesz a játéknak. Mi értelme lesz farmolni, ha nincs belöle haszna az embernek. Egyékbént rmah tényleg lehuzás volt, de jött belőle is a pénz. Én az olyan játékokat szeretem ahol van gazdaság, de itt mi lesz??

    Igazából teljesen mindegy az egész. Ha a blizzard failel, a POE még mindig ott lesz alternativaként. (csak az a fránya desync).
  • Sunrider924
    #67658
    Attol meg a minosege enyhen szolva is megkerdojelezheto. Az egyetlen elvezheto resze a combat system, a loot es minden ami mogotte van/volt az egy rosz vicc, nem a vilag (valamikori)legjobb jatekfejlesztojehez melto. Ha hozzavesszuk, hogy valojaban egy in vivo kiserlet reszesei voltunk( kiszedik az Ah-t, leallitjak a Titant, ejha, micsoda egybeeses) akkor inkabb nem is mondok semmit, ti feltek szembenezni mekkora pofatlan lenyulas volt ez az egesz, mindazt a bizalmat, amit a korabbi jatekaikkal megszereztek, feldobtak egy kis konnyu penzszerzesert. Jo lenne ha azt mondhatnank hogy oke elmult most majd jobb jon. De tudod mit nezz bele a beta streamekbe es dontsd el te hogy mi jon.
    Valamelyik nap egy orosz monk streamet neztem, a csokanak a daibojan az volt a legendas tulajdonsag, hogy elvette a Seven sided strike cd-jet. Aztan egy masik daibo meg megszuntette a tempest rush resource igenyet. Bravo. Legendary fail.
  • Acidlich
    #67657
    Beletoltal te abba a szemetbe parszaz oracskat nem?:D
  • Sunrider924
    #67656
    Te most azzal a profi csapattal akarsz megnyugtatni aki a vanila diablo3 nevu szemetet kiadta a kezei kozul? Hihetetlenul meg vagyok nyugodva.
  • b0ss
    #67655
    Személy szerint örülök hogy poe féle béta tesztet alkalmaz a ros is. Annak meg felettébb hogy kripp-et is rászabadították, mert így még a megjelenés elött fixelni tudják az exploitokat, op itemeket, op skilleket, stb. Ez még nagyon korai fázisban lévő béta nem kell betojni.
  • SLICK
    #67654
    na ez viszont komoly lesz :o
  • SLICK
    #67653
    ez béta, tuti csomó mindent átdolgoznak, nem lesz ez annyira könnyű mint ahogy leírod
  • Sunrider924
    #67652
    Ne Kongort nezd es ne belole indulj ki, annak a marhanak az a mottoja hogy :which char do i break next? Nem a tezteles a lenyeg nala, hanem az o marha nagy arca, meg jo hogy belefer a kepernyobe.
    Masokat is neztem, nincs az a villogasorgia mint nala, de ugye a faszagyerek megtalalta mi a jatek gyengepontja- a skill cd reduction+crushing blow, ezt kombinalta a masik elbaszott itemel egy kesztyu ami a shrineok hatasat kitolja 1 oraval es azert tudja folyamat spammolni, amit egyebkent nem lehetne, az avalanche meg a ground slamet. Kripp is seggfej de o legalabb beismerte hogy ezek az itemek nem build epito jelleguek hanem alavagjak az egesz jatekelmenyt, igy 2 heten belul kifujt ami meg el se kezdodott. Most kerulgetni kell a szart a foldon, a kiegben csak kiutod a megfelelo gyurut ami immunitast ad, kiszeded az OP shrine kesztyut es mehet a torment VI csukott szemmel fejen alva tokreszegen is felkezzel, ennyit tud a blizzard...
  • undY1ng #67651
    Kész vége.... 8. HC kari is halott. Több felhúzáshoz már tényleg nincs energia.. :D
  • gerey
    #67650
    Ha valakit a túl sok effekt zavar, az már bőven kaphatott szemrákot a D2-ben is, nem kell ezt a 3-ra fogni.
  • ProGabe #67649
    Make it rain!

  • Psychedelic #67648
    Ha rendesen követted volna a topicot a játék megjelenése óta, tudnád, hogy nem vagyok d3 hater, de ez az irány amit követnek nekem már nem tetszik, holott sokáig védtem amikor mindenki csak szidta. Van sok jó dolog, de van rakat olyan ami nálam már kiveri a biztosítékot. Ez a látványvilág meg pláne, amikor megjelenés elött mindenki sírt hogy nem elég darkos, hülyeségnek tartottam, de most már a szivárvány minden színében villog valami a képernyőn, azért ennél már nekem is lehetne darkosabb. De ha ettől mad hater leszek, mert találok olyan dolgokat a játékban ami nem tetszik, hát legyen, én kérek elnézést, hogy negatívan mertem nyilatkozni itt a diablo 3 fan clubban, de mentségemre szóljon, nincs kiirva a bannerban, hogy nem lehet olyanról írni ami nem tetszik. Megjegyzem, van sok olyan dolog is ami tetszik.
  • csuuzli
    #67647
    mellesleg ez még csak egy korai béta, a megjelenésig fél év van még.
    most peccselik a szervert és kiszedik a bugos lézert pl