78965
  • Lokker
    #67886
    error 3006
  • Lokker
    #67885
    megint nem lehet belépni
  • Lammer
    #67884
    kettot csinaltunk, mindketto elment biciklizni, amikor elvesztettem a 93as wizardot :( (rajtam+kisero)

    es azokat mp5 es utana mp6-on utottuk ki a barbommal... egyedul barbarnak nincs dpse... de mp6-on olyan, hogy ha dohanyoznek, akkor elmehetnek ragyujtani (5m ehp) :) szoval kellene egy tars, na :)
  • Sunrider924
    #67883
    Neizeljmar, multkor villogtal hogy hany mf ringet csinaltal hc karikon es gondolom atmasoltad oket, nem?
  • Lammer
    #67882
    "HC"

    mert nehez osszeszedni?
  • Systore #67881
    azt hiszem act 3 keepben találkoztam vele. :)
  • Sunrider924
    #67880
    Minden kuldi fazisnal meg terkep valtasnal vendort farmoljad sarga cuccokert mert onnan is johet upgrade nem csak a craftbol vagy szornyekbol
  • Lokker
    #67879
    Tehát jelenleg ha craftolni akarok akkor csak az alapanyag beszerzéssel elmegy egy csomó idő. Jó lesz szedegetni mindent fel és ide-oda teleportálgatni. Nem is beszélve arról, hogy átlagosan hány craft kell egy használható itemért. Érdekes.
  • Lokker
    #67878
    Error 3006. Elvileg a blizz már dolgozik a problémán.
  • Sunrider924
    #67877
    Akkor egy "feature a PTR-rol": a craft ket legnehezebben beszerezheto hozzavaloja a kek essence es a feher debris. Blizzard itt gondolt egyet es minden categoria csak 1 hozzavalot ad, a feher adja a debrist, a kek targy az essencet a rare targy az iridescent teart stb.
    Namost megneztem, minden kek targy salvage csak 1 drb essencet ad tehat aki craftolni akar es essence nincs neki televendorozza magat amu-ov-gyuru-akarmi, ami csak 1 slotot foglal es azzal bassza majd el az idot hogy elsalvage-oljon egy tele inventoryt.
  • miilann04
    #67876
    mikor lövik le a PTRt?
  • Sunrider924
    #67875
    PTR=Public Test Realm, mint olyan teljesen kulonallo kliens semmi koze nincs a live serverhez. Tehat nem.
  • Vadnokedli
    #67874
    Amit PTR ben összeszedek az megmarad?
  • Lokker
    #67873
    megcsináltam és megy is csak a hero list-nél gondolkodott sokat
  • Sunrider924
    #67872
    Szerintem inditsd ujra a bnet appot es abbol logolj be, minden gebasznal ezt csinalom es eddig mindig mukodott is.
  • Lokker
    #67871
    most működik csak barom lassan tölt be, valami gebasz lehet blizzéknél
  • Lokker
    #67870
    jah nálam is lehalt az egész, de már az accsik se voltak elérhetőek.
  • Sunrider924
    #67869
    Unique boss treasure pigmy
  • coolpet
    #67868
    nemtudo gamet inditani, nalatok is ez van?
  • Sunrider924
    #67867
    A hellfire ringet miert nem hasznalod amugy?
  • Lammer
    #67866
    uristen regen mennyit farmoltam a leoric signetet, sosem talaltam :D

    most meg PTR-en HC DH szintezes kozben, 11-ik szinten kidobta az egyik unik xD
  • Acidlich
    #67865
    Valoszinuleg lesz meg ott neked par MP szint bonusz is, azzal mar ki fog jonni.
  • Cortinaar
    #67864
    Sziasztok!

    Van egy 31%-os Xp-s ruby a sapkámban, illetve egy Hellfire ringem, ami 35% xp ad.
    Amennyiben mindkét tárgy rajtam van, úgy pl. egy csonti leölésekor kb. 16k xp-t kapok, gyűrű nélkül pedig kb. 14k-t.
    Ez azért érdekes, mert sehogy nem jön ki a 35%.
    Hogy számol a rendszer?
  • Sunrider924
    #67863
    Ha jol ertem most eppen nem mukodik a klan funkcio, bug vagy kikapcsoltak
  • sata75
    #67862
    értem köszi, látom már SG klán is van:)
  • Sunrider924
    #67861
    Lol na pont kaptam egyet Nephalem glory
  • Sunrider924
    #67860
    Cursed chest az egy event, idore megy, meg kell olni adott szamu mobot(pl 150 drb-ot 1 percen belul) hogy kapjal egy bonus ladat, maskepp marad csak az eredeti, ami a cursed shrine mellett van a kepen.
    Nephalem glory az egy buff ami az aoet (splash damage) buffolja es eredetileg 2 perc de ha health globet veszel fel akkor felerositi a buffot es stackel valamint az idotartama is kitolodik. Allatira random(modon esik random szornyekbol, sima mobokbol is akar) soha nem tudtam 3 stacknel tobbet osszehozni master nehezsegen sem.
  • sata75
    #67859
    mi az a cursed chest és nephalem glory?
  • Sunrider924
    #67858
    Ilyen nincs, kiskarin minden jol mukodik, cursed chest, nephalem glory hat grat a blizznek a karaktermasolos bughoz.
  • Sunrider924
    #67857
    Ja igen lattam most egy 1300dps-es lvl 41es barbar bunkot, lvl reduction nelkul. Arra gondolok hogy bebugolt a tetves caracter copy szal most inkabb felhuzok egy ujat hatha megvaltozik a smart loot.
  • Sunrider924
    #67856
    Igen ez sajnos rohadtul igy van az arcunkba tolva....
  • sanyiiiii
    #67855
    Én csak a tegnapi állapotról tudok nyilatkozni, lehet azóta elcsesztek valamit:D de azért mondom:

    - monster density egy nagy 0
    - loot 2.0 mystic nélkül szintezéshez elviselhető, egyébként rosszabb mint volt
    - nálam a movement speed mukodott, cd reductiont nem próbáltam
    - nephalem bizbaszt időtartamát nálam a health globeok egy picit növelték, kb 10 sec per darab, egy ujabb nephalem globe maxra állította és adott +1 stacket
    - 1 cursed chesttel találkoztam, szintén monster wavekkel, működött
    - master szintegy vicc, mp 3-4nek talán ha megfelel. tormenten meg ugye nem játszhatsz kieg és 70es kari nélkül.
    - a craftolt amuletekhez lvl 61 kell
    - sok mobnál a barbár még mindig fenn tudja tartani a végtelen furyt critből csak nem a battle rage által :P

    Amit érdemes észben tartani hogy a PTR kliens azonos a RoS beta klienssel, avagy amit PTR-en látsz az RoS - act V - crusader - mystic - lvl 70. Lehet hogy ez egy üzenet a blizztől hogy buy RoS or GTFO, mivel ha így maradnak a dolgok a patch után egy kalap fos lesz a játék. :)
  • Sunrider924
    #67854
    Smart loot-ot kifelejtettem, craftoltam par razorspike of dexterity-t es mindet str-el adta be , nem volt azokon egy szem dex se. Tonnaszam esnek a dexes crossbow-k meg hand crossbowk.
  • Sunrider924
    #67853
    Amugy:
    -monster density bugos, az az nem mukodik meg a hotfix utan sem, bar ebbol a szempontbol act1 meg mindig jobb, act 3 az katasztrofa.
    -craft bizonyos receptek bugosak es duplan vonjak le a hozzavalot igy ha azt irja hogy 10 chestet csinalsz archon armort akkor lesz belole 5, a comon debris-t bassza el
    -loot 2.0 ebben a formaban bugos, mystic nelkul/reroll nelkul szarabb loot esik mint vanilaban
    -paragon 2.0 bugos, cooldown reductuon nem mukodik, movement speed nalam nem mukodik, pontokat elosztav unequipeltem mindent majd visszarkatam es eltunt a fele toughness-em, korabban 1milla folott volt most meg 500k
    -nephalem glory bugos, fixen 2 percet tart hiaba irja a tooltipben hogy a hp gombok felerositik az aoe buffot es kitoljak az idotartamat(extend)
    -cursed chest bugos, act3ban publicban talaltunk 1et de csak 1 hullam szornyet idezet es annyi
    Tomoren es roviden, ez igy szar.
  • Sunrider924
    #67852
    Elso ertelmes lootom
  • Sunrider924
    #67851
    Barnem feltetlenul friss es egyebkent sem vagyok rajongoja de ez most azert bejon :WIZARD RAVE
  • SLICK
    #67850
    ja és csak 2 óráig tart... mikor kiesik akkor számol vissza az óra rajta.
  • SLICK
    #67849
    csak ingyen adható oda és csak annak a party tagoknak akikkel együtt esett neked a Leg/Set item
  • pimpi001
    #67848
    aranyos. as chc halom main stattal megtolva. aranyos. csak kar hogy account boundosak a leg-ek. ha talalsz leg-et a klan-on belul, vagy partyban sem lehet atadni?
  • SLICK
    #67847
    Hello RoS!