78965
  • undY1ng #67646
    *Hálelujah.
  • undY1ng #67645
    Háhelujah, egy mad haterrel kevesebb!
  • SLICK
    #67644
    a dmg számok kikapcsolhatók.... Máris kevesebb az effekt
  • Laza
    #67643
    A PTR-t most mindenki töltheti? Vagy nálam van zavar az erőben? :)

    Beállítottam, hogy legyen PTR, leszedtem a BNet klienst is, de ha a telepítésre nyomok akkor pár mp után azt mondja nem tud adatot transzferálni, pedig a WoW patchet meg simán szipkázza magától, már rég nem is nyomom :)
  • Zenszkij
    #67642
    ez is egy vélemény, én meg megveszem, már alig várom, nagyon jó lesz szerintem
  • Psychedelic #67641
    Engem a hányinger kerülget az egésztől, az egész játéka kimerül abban, hogy megy előre, és folyamat spameli az összes gombot, ha nincs rajt cd majd elmegy, akár csukott szemmel is játszhatna. HP gömbök ezrével potyognak, és veszi fel mindet azonnal. És semmit nem látni a játékból, csak az effekteket, azt is nehezen lehet eldönteni hogy most ez barbár vagy micsoda, mert az ég potyog, a föld lángol, a valaga meg villámokat szór. Még pár effektet be kéne rakni a játékba, hogy az ember szeme kifolyjon, igy még nem elég hányinger az egész. Meg kicsit növelhetnék a dmg-et, mert csak 23832372732 számok ugrálnak tizesével minden mp-ben.
    Az biztos, hogy idegeskedni nem fogok azon, hogy pénzt adtam a kiegért, felejtős ez nekem.
  • Sunrider924
    #67640
    Jah mar valtott barbarra, mivel a crusader bugos skilljet kicsit a szemere hanytak, ugymint beta tesztelni kellene inkabb, nem pedig exploitolva arcoskodni.
  • SLICK
    #67639
    mit csinál(t)?
  • Systore #67638
    kongor streamjére érdemes ránézni, undorító amit művel barbárral :D
  • Vadnokedli
    #67637
    Hát ezért mondom.
  • Lammer
    #67636
    neked volt 10 szazalekod, hogy dobja... nekem meg 10, hogy nem... ketszer
  • Vadnokedli
    #67635
    mp1 háromból egy dobja. :) És gyorsabb is. :D teljesen random ez a system. értelmetlen mp5-mp6 felé menni szerintem(max Paragon szint miatt érdemes).
  • Lammer
    #67634
    mp9 uber, harombol egy dobja!
  • LocalPatriot
    #67633
    Igen, kicsit átmentem off-ba, de be is fejezem.
    Ám jó game, csak hát ott is vannak hibák...

    oN
  • WhiteStar
    #67632
    path of exileről
  • coolpet
    #67631
    84-es Scionom töröltem is a csába.

    Ti milyen jatekorol beszeltek?

    Mi az a Scion?
  • LocalPatriot
    #67630
    Ne is mond. Rengeteg xp-t veszít el az ember 1 halálnál. 84-es Scionom töröltem is a csába. Ne is lássam többet. Ráadásul úgy, hogy folyamatos a desync... szóval nekem is ennyi volt. Bár voltak benne nagyon jó ötletek, és végre nem egy ptw játék.
  • setuh
    #67629
    Utana olvastam ezeknek,tenyleg jol hangzanak :)
    Viszont ezt remelem meg bele teszik: "Please do an endless Nephalem Rifts, it gets harder the deeper you go = really challenging for hardcore people and there could be a top players list who gone deeper. Trust me this will be really awesome!"-top komment a hir alatt.
  • Sunrider924
    #67628
    A kozeledo PTR-el kapcsolatban talaltam azt a kedves infot hogy a fejlesztok szerint nem egyertelmu, hogy az adventure mode is a vanila jatekhoz tartozik, szerintuk az inkabb a kiegeszito resze, szoval konnyen lehet hogy nem kapjuk meg se PTR-re se live-ra, hanem majd csak a kiegben lesz elesitve.
  • Sunrider924
    #67627
    Nem. Van nehany aspektusa a jateknak ami kifejezetten zavart, pl endgame solozas ki van csukva, csapatban meg ha idegenekkel mesz akkor a ninjazas, meg az a nagyon idiota elgondolas hogy a meghalasoknal %os alapon bukod az xp-t ugyhogy inkabb rahagytam.
    Az az erzesem, hogy az ujkori jatekfejlesztok a kihivas fogalmat kisse atertelmeztek es naluk az a kihivas, hogy mikent szopassak az egyszeri jatekost. Ja es a PoE eseteben erre az a motto hogy nem casual jatekosoknak keszult, bullshit....
  • LocalPatriot
    #67626
    Köszönet a linkért. Kemény para 119 lennék most. (A világelső valami 462-es) De most folytatom az 50-es WD-t. Komoly lesz a kieg.

    oFF: Amúgy Te nyomod még a POE-t?
  • Vorrhess
    #67625
    Ahogy én eddig néztem a streameket, nem unalmas farmköröket kell erőltetni, hogy gearelődj. Adventure mode, meg a nephalem rift nagyon állat. Én már várom a megjelenést. :)
  • Sunrider924
    #67624
    Archon most frissen epiti a 70es WD-t
  • setuh
    #67623
    Valaki leirna par fo pontban,hogy a kiegeszitoben mitol lesz jobb a vegjatek?Ha egyaltalan az lesz.
  • sata75
    #67622
    szerintem meg frankón elbeszéltek egymás mellett.:))
  • skinnyman
    #67621
    Es mikor irtam en barmi hasonlot? :D Vilagosan a szoges ellenteterol beszeltem vegig. Ha ezek utan sem erti valaki, ahhoz nem tudok mit hozzatenni.
  • Sunrider924
    #67620
    Az meg hagyjan hogy en nem ertem, de az se erti akinek irtad, nezd meg azt hiszi neki kell allnia felhuzni a kicsi karijait p65re :P
  • skinnyman
    #67619
    En is feladom, nem tudom mit nem ertesz abbol amit elmondtam :)
  • Sunrider924
    #67618
    Softcoreban a karaktereid 199es paragon szintrol indulnak, hardcoreban meg p36rol.
  • sata75
    #67617
    úgy, hogy te is kocka vagy:))
  • kukubenko66
    #67616
    Beírtam BattleTag-ot és ezt adta. Most akkor hogyan kell ezt értelmezni ? :-)

    Misilaci#1165
    total exp normal: 29838240000, total exp hardcore: 1225440000
    new paragon normal: 199, new paragon hardcore: 36
  • Sunrider924
    #67615
    Feladom, nem tudom meg most sem mirol beszelsz, de akkor annyit segitek hogy en hogy szamoltam ki a sajat accountom paragon szintjet az uj rendszerben.Ide beirod a battletagedet es katt.
  • skinnyman
    #67614
    Igy van szerintem is. Az uj rendszerben a 65-os szint utan kisebb xp-k kellenek, de ennek sztem gyakorlati jelentossege semmi nincs abban a tekintetben, hogy hogy eri meg most jatszani.
  • Sunrider924
    #67613
    Lehet hogy en ertem felre, de nem vagom mirol filozofaltok. Paragon 2.0 elott nincs ertelme p100as karival tolni, Paragon 2.0 utan meg mindegy, mivel account wide, az xp minden karirol osszeadodik majd elosztodik es megkapod mennyi a paragon szintje az accountodnak sc/hc, tokmindegy melyik karival jatszol mindegyiknek ugyanaz lesz . Szoval nem ertem mi akar lenni az a 65rol kevesebb xp dolog meg a tobbi.
  • skinnyman
    #67612
    En is igy vettem ki, ha pedig igy van akkor teljesen mindegy ki hogy jatszik, csak az osszegyujtott xp mennyiseg szamit. (vagyis para 100-on mar nem erdemes jatszani ha igy nezzuk)

    Sunrider924: sztem is, nyilvan, de ez hogy jon ide? :)
  • pimpi001
    #67611
    oks.
    ezekszerint rendesen felreneztem. maradok a nagy karinal 100-ig :D
    ugyis mar "csak" 15 szint kell
  • csuuzli
    #67610
    de mi értelme lenne 65ig? nem értem
    100ig kell, addig kap xp-t
    nem szintet néz, hanem xp mennyiséget, az meg állandó mindegy mekkora a paragon leveled.
  • horpeti
    #67609
    Ugy jossz ki legjobban,ha azzal a karakterrel nyomod,amelyik a legjobban szedi az xpt. Persze csak para 100ig.
    Ha a para szint lenne meghatarozo,akkor lenne jo sok kisebb para szint. Szvsz az xp a korrekt,ahogy akarjak.
  • Sunrider924
    #67608
    Szerintem meg 60tol 70ig nincs paragon xp csak normal(szintezos)van.
  • skinnyman
    #67607
    Sztem ha az xp-k tenyleg effektive osszeadodnak akkor kb tokmindegy h mit csinalsz. 65-os szinttol kezdve az uj rendszerben (jelenleg) kevesebb xp-k kellenek, ezert a 100-as az ujban 116-osnak felel meg