78965
  • Lammer
    #67486
    ezert jobb publicban hczni... mp4-en mar egyutt halad masszivan a csapat :)
  • Jojobaba
    #67485
    mekkora a friends list max mérete?
  • SLICK
    #67484
    én is csak a friend listen levő barátaimmal és Sg-s emberkékkel játszok. :)
  • pimpi001
    #67483
    a szintezes az johet nekem is ha celiranyos xp farm a celja
    :P
    :D
    a public-ban talalni neha normalist, de nagytobbsegben esznelkuli rohangalas ide-oda
    mar nem is nagyon szoktam publicba menni emiatt
  • SLICK
    #67482
    szintezéssel egybekötött farmban benne vagyok :)
  • TurboX
    #67481
    szvsz a kiegre gyúrni időpocsékolás (para szinteket leszámítva)
  • Jojobaba
    #67480
    érdemes szerintetek gemeket venni, vagy kiegben már magasabb szintűek fognak esni? és felesleges azért farmolni most?
  • Aspyrin
    #67479
    Thx, el is ment 400 millióért. :)
  • unusual
    #67478
    Farm társakat keressek! Új,vagy nagy karival egyaránt. ;)
  • unusual
    #67477
    Farm,farm,farm,és még mindig farm,jah,és farm. ;)
  • unusual
    #67476
    Az szép! Grat!
  • bendáj17
    #67475
    Rendben akkor megyek ahova csak tudok :D
  • Vadnokedli
    #67474
    Mész- Ölsz-
  • bendáj17
    #67473
    Kezdőként van valami jó gold gyűjtési módszer?
  • Aspyrin
    #67472
    Thx! :) Fel is dobtam gyorsan a piacra :)
  • Lammer
    #67471
    gz! demo verzioban gondolom :)
  • Aspyrin
    #67470
    Friss ajándék egy mezei ellenféltől. :)
  • pimpi001
    #67469
    3-4 honappal ezelott csuma offline volt a baratlistam, most meg kezdenek szalingozni visszafele az emberek. mindenkit "lazba" hozott a kieg "sokszinusege"
  • unusual
    #67468
    Még jó páran,és többen is jönnek visszafele.....
  • SLICK
    #67467
    szerencsére vannak még rajtunk kívül :D
  • sata75
    #67466
    már csak ti ketten játszotok:))
  • SLICK
    #67465
    kicsi a világ :D
  • horpeti
    #67464
    Most látom, veled játszottam. :DDD
  • SLICK
    #67463
    ez a baj hogy idiótákkal játszol. én kizárólag SC-ben játszok mert én nem vagyok hajlandó HC kariba időt pazarolni, ha úgyis meghal... Engem az felbaszna idegileg. Amúgy is szivesen látnék játszó társakat SC-ben mivel a barbáromat szintezném, utána ha az megvan jönne sorba az összes többi karakterem. Abban biztos lehetsz hogy nem agyatlanul játszok, na meg akikkel eddig együtt játszottam azok se panaszkodtak még :)
    Ha gondolod vegyél fel és toljuk :)

    ui.: hátha a mák faktorod rámragadna, egy kis könnyű pénznek nagyon örülnék :D
  • horpeti
    #67462
    En barbarral kezdtem a d3at es tank barbart is epitettem. Akkor meg ugye szamitott,hogy van jo tank aki magahoz huzza a mobokat, 1csoportba,mig a tobbi 1hites dps es meg csak varazsol,lo.

    Mara teljesen megvaltozott ez, vagy legalabbis en ezt tapasztaltam. Persze igy is jo,de nagy csapatjatekot nem igenyel.
  • horpeti
    #67461
    Hat normalis tarsasaggal biztos jo.
    Scn nincs 1tank barb se mar,mindenki elhuz a wwvel es hagyja a szarban a tobbit. Ez nem is tank persze,csak emiatt is olyan karim van,ami egyedul is megallja a helyet.
  • pimpi001
    #67460
    az elozo hc karim egy monk altal halt meg, akinek ugyancsak 100k kozeli hp-ja volt, es rangatta a mobokat maga melle. egyik alkalommal ott voltam en is es kipurcantam. na ezutan megint barbit toltam fel 60-ra aminek toltam egy pajzsot a kezebe, halom alldefes cuccal, es meg vele nem voltam publicba.
  • gerey
    #67459
    grat
  • Lammer
    #67458
    OMGOMG!!!44 eladtam a HC-n talalt inna kabatot!





    865M... na, most mar nem kell sok 1B-hez! ha meglesz, akkor valszin valtom is vissza sc-be :)
  • Lammer
    #67457
    Sokkal jobb pedig a hc, legalabbis ha nem egyedul nyomod... Sc-n pubon mindenki megy elore fejetlenul, szarik a masikra, hc-n meg megallnak, megvedenek (pubon a tobbseg)... nem rongyolsz elore mint a vadalma, egyszeruen nem sz*rhatod le, hogy ha meghalsz... minden skillnek, pozicionak, felhasznalasanak (nem beszelve elit affixekrol, ugye) modja van jelentosege :)

    ossze lehet rakni nagyon durcas ehp karikat, nem egyszer jonnek velem 90-100K hp-s barbik ugyanennyi dpsel unbuff es allnak a sz*rban, mert van 3-4K regenjuk is hozza (mp3-4) :DDD eddig ami talan a legdurvabb DH volt akivel jatszottam az egy csoka volt ilyen 160K hpval meg kozel 200K dpsel... laza volt, siman belallt az act1-es horda affixes duci (grotesque) pakk kellos kozepebe amik pukkantak elfele :D

    en most archon wizarddal szintezek amig jon a loot 2.0 meg az exp, avval egesz jol haladok... aztan a celom, hogy csinalok egy jo ehp/dps monkot utana hc-n... :)
  • horpeti
    #67456
    Gondoltam ra,aztan belaggolt 3x a diablo es le is mondtam rola:)
    Meg szamomra nem jelent nagyobb kihivast (a farmolas nem kihivas),legfeljebb bosszant,ha meghalok (de hulye lennek penge elen tancolni hc karival). :)

    De majd meglatom. Egyelore nincs sok kedvem elolrol gyujtogetni mindent,orulok,h.van egy Dhm,akivel jol lehet haladni. Regen sokat dolgoztam erte,most legalabb kielvezem es megcsinalom azokat az upgradeket,amikre anno nem volt lehetoseg.
  • Lammer
    #67455
    Peti: Nyomjad a hardcoret, az meg kihivas, nalam is ez tartja eletben a jatekot :)
  • horpeti
    #67454
    Már irtam, hogy 10 hónap után tök véletlenül raktam vissza.
    Most elszórakozom, hogy az olcsóbb AHban szerzek pár upgradet, mivel nincs top karim, meg craftolok, mert azzal is erősödöm.
    És kis szörnyirtással az XP is jön. :)

    Első héten addiktiv volt, "újdonság" varázsa, amikor nem emlékeztem a DH skilljeimre se. Most már belejöttem és lanyhult a láz, de csapatban meg tök jó poén, azt előtte nem nagyon nyomtam, igy mivel szerencsére akadt is (innen) társaság, az élvezetes.
  • horpeti
    #67453
    Előttem most az van, hogy ha van szezon, akkor nyilván ott fogják nyomni többen, és ott lesz értéke a dropnak. Az non-ladder realmben meg nyilván értéktelen lesz minden, mert oda esik be minden, tehát ott csak gyűlik.

    De nem fantáziálok előre, kiderül milyen.

    Egyébként az elején volt számomra addiktiv, aztán a dropok és mp szintezés miatt már nem. A kiegészitő viszont elég addiktivra készül, nagyon sok lehetőséggel. Tehát valószinűleg sokáig el lehet vele szöszölni. :)

    Kiváncsi leszek, mit fog érni pl egy olyan kari, ami most mp6-7en jól elvan. Ladderban nyilván semmit (mert ott új kari). :D
  • Zenszkij
    #67452
    ahogy mindannyian megvesszük, mert kötelező darab, és végre kiadják a játékot, mert ez eddig nem volt jobb egy bétánál
  • Daell Drow
    #67451
    Ezzel a szezon dologgal ne foglalkozz, mert pl most blizzconon is alig volt rola szo. Jo ha egyszer lesz valamikor kieg vagy az utan. A masik hogy ez nem lesz kotelezo, csak opcionalis. Illetve hogy ha vege a szezonnak akkor a karaktered nem fog torlodni, hanem at kerol non ladderbe, vagyis oda ahol most is toljuk, es meg marad minden rajta.
  • TurboX
    #67450
    a javítások ellenére sem lett annyira addiktív (elsősorban a droppok miatt) mint az előző rész, viszont a bemutatók alapján a ros-ban látok fantáziát.

    egy ideje nem játszom, de nálam tuti vétel lesz
  • horpeti
    #67449
    Ha valakinek van kedve kulcsozni, überezni, abban szivesen bennevagyok. Azzal jön az XP is, és szórakoztatóbb, mint a robotfarm. :D Főleg, ha többen vagyunk.
  • horpeti
    #67448
    Értem. Amúgy valszeg ha valaki aktivan játszik Diabloval, akkor meg is veszi a kieget. Én már kellően meguntam a Diablot, pedig csak 400 órám van benne kb.
    De valószinűleg lesz kedvem játszani a kieggel, mert tetszik a játék. Viszont az nem tetszik, hogy a szezon miatt vagy függő lesz az ember, vagy semmire se viszi... Mert ha valaki ritkán játszik, mire megerősödik, vége a szezonnak. Persze, kérdés, mennyi 1 szezon, fél év, 1 év.. :)

    Minden esetre én is fejlesztem a Demon Hunterem. Durván fejlődik ezzel az új XPs rendszerrel. :)
  • SLICK
    #67447
    én is szintezem a barbáromat, tegnap este meg is léptem a lvl 81-et. Ma a 82-t szeretném.