78965
  • SLICK
    #67526
    gyakorlatilag, újra meg kell tanulni játszani a játékkal...

    de nem értem minek ez a rengeteg skill átalakítás? Oké ami picit gyengébb érthető hogy buffolva lesz, na de ekkora nerfet kapjon minden más?
  • mikromanus
    #67525
    Meg a shadow power. life stolen helyett LoH lesz, a dam csökkentés is kap kis nerfet. Az archery passzívot meg átalakítják. Picit nerf jellegű, de két kézi nyílpuskára extra bónuszt ad a main hand bónuszon felül (+1 hatred generation). A Dh inkább buffokat kap ezeken kívül. Mondjuk kell is neki. ELég szűkös volt magas nehézségre a használható skilljeinek köre...
  • horpeti
    #67524
    Akkor majd lehet tolatni a jó kis level 63as itemeket CC, CDért. :P

    DH trap a 2-2 másodperccel azt hiszem akkor RIP, az 1-1 mp az még jó volt (én echoing használó vagyok régóta). De akkor majd lesz más, amit lehet használni, csak más build kell...
    Amúgy mivel nincs life steal a shadow powerrel, amúgy is valszeg gyakrabban hitelő skill kell majd a néha robbanó trap helyett.
    Számomra ez nem jó, de legalább kapok egy új játékot.
  • Vadnokedli
    #67523
    Trappokat sose használtam, tehát DH nál csak a trapok lesznek nerfelve? (remélem)
  • mikromanus
    #67522
    Emellett még pár apróság, ami nem tudom "marad-e"
    - Jelenleg nem érhető el CM passzív
    - DH trapoknál az "élesítés" és újraélesedés 2-2 másodperc lesz és kap egy apróbb damage nerfet is
    - barbár passzívokat és pár rúnát is feleztek, vagy nagyon benerfeltek (Weapon master bónuszok, ruthless nem ad chc-chd-t, brawler 30%-ról 20%-ra lett nerfelve, Armor passzív be lett feleze, WotB insanity +100% dam helyett +60%-ot ad csak)
    -weapon throw furytermelő lesz: ez egyrészt könnyebbség, mert nem kell erőforrás csökkentő item, másrészt kicseszés, mert nem is fog olyan jól furyt tölteni. A speckó itemek meg kukába kerülnek miatta alapból
    -monk harang kapott egy harmad sebzésnyi nerfet
    - DH rapidfire egy izmos buffot kapott, csak tudnám minek ha alapból is az lenne a legbrutálisabb. De mondjuk ez jó, mert nem nerf :)

    Emellett nem nagyon mutogatnak izmos chc-chd jellemzőket itemen. Nagyon úgy tűnik, hogy gyengébb rollok lesznek itemen ezekből. Akkor meg az ApoC se fog olyan szépen muzsikálni ami most még látszólag nem kapott nerfet.

    Ja, meg a life stolen rollt egyben kikukázzák lvl 70-re.

    Összességében kapunk egy ismerős kinézetű teljesen új játékot. Akár még jó is lehet. Reméljük...

  • coolpet
    #67521
    letre kellene hoznom egy accot hogy lathassam a streamet?
  • coolpet
    #67520
    nekem csak feher kocka, semmi vidi
  • markastor84
    #67519
    A limited beta has started, with the Closed Beta and PTRs for 2.0.1 and the expansion landing soon

    Jajj...
  • Gabor032
    #67518
    Srácok csak annyit tudok mondani ez nagyon faja lessz

    LIVE STREAM
  • SLICK
    #67517
    ne azzal erőltessenek már rám új skill buildet, hogy az előzőeket teljesen tönkrebasszák. Miért fáj az nekik, ha valaki csak egy builddel tolja kizárólag? Addig is játszik vele az ember, ne "büntessék" már emiatt azokat.
    Én már a 2-ben is WW-t használtam a barbárral másképp el se tudom képzelni vele a játékot. Egyszerűen semelyik másik build nem jön be. Mikor a játék elején még keményen tank buildet kellett használni a barbárral egyáltalán nem hozta meg nekem a kellő hangulatot. Körülményes számomra, mindenhogy tudok játszani a barbárral, de akkor is a WW marad a védjegye számomra. Bízom benne, hogy valami normális módban lehet még használni.
  • horpeti
    #67516
    Amúgy szerintem nem gáz, hogy kivették azokat a build lehetőségeket, amik végtelen gode modeot biztositanak. Ha kevesebb tuti build van, legalább nem lesz sematikus a játék.
    Persze valamilyen szinten úgyis az lesz, ill. valamilyen buildre illik majd a gear, amit használsz.

    Én régóta azt a DH buildet használom amit, kicsit unom is. Viszont bármi mást választok, sokkal ratyibb vagyok. Igy nem választok. :D
  • horpeti
    #67515
    A válaszom: valószinűleg annál gyorsabban, minél többet játszol. :D
    Egyébként meg természetesen értem a szitut. Viszont a loot 2.0 és az AH megszünés nincs egy pillanatban, márciusig rég meglesz mindened. :D
  • SLICK
    #67514
    hát ezért viszont le tudnék köpni valakit -.-
    hogy fogok így WW-zni?
  • Lammer
    #67513
    persze, eleddig ha jok az informacioim:

    Battle rage:
    Enter a rage which increases your damage by 15% and Critical Hit Chance by 3% for 120 seconds. Cost: 20 Fury. (Unchanged.)

    Into the Fray: Gain 1% Critical Hit Chance for each enemy within 10 yards while under the effects of Battle Rage. (Old: Critical Hits have a chance to generate 15 additional Fury.)

    WOTB:

    Enter a berserker rage which raises several attributes for 15 seconds.
    Cost: 50 Fury. Cooldown: 2 Minutes. Critical Hit Chance: +10%. Attack Speed: +25%. Dodge Chance: +20% Movement Speed: +20% (All unchanged.)

    Thrive on Chaos: Gain 248 Life per Fury spent while under the effects of Wrath of the Berserker (Old: Every 25 Fury gained while Wrath of the Berserker is active adds 1 second to the duration of the effect.)

    Archon:
    Transform into a being of pure arcane energy for 15 seconds. While in Archon form, your normal abilities are replaced by powerful Archon abilities, and your Armor and resistances are increased by 40%. Each enemy killed while in Archon form increases your damage by 3% for the remaining duration of Archon. (Formerly each kill added 1 second to the duration.)
    Cost: 25 Arcane Power
    Cooldown: 120 seconds

    Rune effects are unchanged in function.

    incgamers datamineos topicjaibol...
  • SLICK
    #67512
    ja azokat a változásokat nem olvastam, be tudnád linkelni?
  • Lammer
    #67511
    sajnos nem es nem:

    -olvasd el a valtoztatasokat... meg fogod erteni miert... nezd meg mi fog valtozni a battle rage, WOTB es az archonnal skilleknel, magyaran, kuka ;)

    -nem sokkal irtam utanad a #67510 hsz-t :)
  • Lammer
    #67510
    persze, rovid tavon jo lesz, hogy jobb cuccok fognak esni... de! mondjuk vegyunk az en peldamat, ha szeretnek majd 1 furys HOTA buildet, akkor meddig kell majd farmolnom a 70-es speci cuccokat, hogy osszerakjam??? szeretnek majd zombikutyat durrogtatni 0 CD-vel, 70es itemekel, mert tok fun! :)

    annak az eselye, hogy ezeket a speci cuccokat megtalald a megfelelo helyre.... erted.... :( most legalab meg tudod venni...

    szerk: ha esetleg a mystic erre is "talal majd orvossagot" akkor befogtam ilyen iranyban :)
  • SLICK
    #67509
    már miért kukázódnának a buildek? Miért nem lesznek működőképesek? Ezt nem értem...

    Az Ah megszűnéssel meg semmi gond, minek kellene mások cucca, ha Te magad találsz epic lootokat? Az meg hogy nem tudod eladni lényegtelen, nem tudnád elkölteni úgyse azt a sok aranyat. A másik dolog pedig, hogy az árak biztos csökkennének, mert minden 4. embernek esne vmi táposabb cucc...
  • horpeti
    #67508
    Az én trapes DH buildem is valszeg kuka lesz, ami abban az esetben nem fáj, ha van helyette jobb és működőképesebb build. Főleg olyan, ami csapatmunkára is jó.

    Az AH érdekes dolog lesz. Vagy lesz valami kereskedési platform, vagy nem.
    Ha a legendaryk lesznek a nyerő itemek, és soulbound, akkor ezzel egyértelműen ösztönözve vagy a saját lootra.
    Ami valljuk meg, sokkal inkább passzol a játékhoz. Sokkal nagyobb öröm talált tárgyat hordani, mint összekereskedni. Mindamellett nekem tetszik a mostani rendszer is, de tény, hogy hosszan tartva egy ilyen piacot nem lehet fenntartani, mert kifarmolódik minden. Nyilván ott is ki fog, csak ezzel nem feltétlenül könnyül meg olyannak a dolga, aki nem farmol (most meg a kifarmolt jó cuccokat fillérekért lehet venni).

    Meg igy motiválva van, hogy több féle karakterrel is játssz, nem véletlenül akarnak account parat.
    Én, mivel nem játszottam annyit, csak 1 karakterre fejlődtem rá, és rá vettem a cuccokat. Ha megszűnik ez a lehetőség, akkor bizony több felé kell figyelni.

    De kiváncsi leszek rá. Én szivesen játszom más karival is, de gear nélkül nem lehet, minden karira meg nem volt lehetőség geart venni, csak most lett egész jó a DHm is.
  • Lammer
    #67507
    szvsz kovetkezik!

    van par dolog aminek nem orulok (ha a va'za az ujitasoknak marad)...
    -kedvenc permaarchon buildemet dobhatom ki a kukaba...
    diszklemer: cmwiz nem vonz, inhuvelygyulladast nem akarok (tudom van szkript, mukodik is, probaltam, de nem szeretnek bant kapni) az archon armor es AR buffjai HC-n nekem nagyon jol jonnek

    -kedvenc permayeti hota-t dobhatom ki a kukaba
    diszklemer: permayetiporgestol fraszt kapok, sajnos... mondjuk az is kukazodik, azt nem banom, de hianyozni fog, hogy ha mondjuk uberezek, akkor vegigorjongom CC immunitasban az ubereket :S

    -AH kuka... ez nekem hianyozni fog
    hiaba lesz jobb loot, ha mondjuk nem lehet majd elpasszolni 1B aranyert a power itemeket legalisan (persze 3rd party forumturas miegymas)... es mivel ha jol ertem akkor az uj legendek soulboundosak lesznek, ezert hiaba fog cimbora talalni egy jo kis speci legendet ami nekem kell, ha neki nem lesz jo, akkor mar megette a fene az egeszet :S
  • pimpi001
    #67506
    volt egy teszt amit kitolthettel ha akartal, ott 2 verzio volt megnevezve belolle. egy 20 dollaros es egy gyujtoi 40 dollaros. ha jol emlekszem.

    amugy a kiegben mennyire lessz fontos a gold? erdemes most gyujteni, vagy szabaduljunk tolle? ergo csak a craftolashoz kellhet. vagy nem?
  • horpeti
    #67505
    Ja,most mar olvastam. Hat a Dh joletnek anny lesz (shadow power),de azert biztos balanceban leszneka kasztok. Vagy nem :)
  • Lammer
    #67504
    ha ide mondjuk nem irnal (okoskodnal allandoan feleslegesen) be, akkor Te sem hianyoznal...

    ---
    mas: en is azok mellett vagyok akik picit ripoffnak ereznek ezt a 40-50 eurt...
  • SLICK
    #67503
    igen a max szint 60-ról 70-re lesz emelve és mindegyik karakter kap új skilleket és rúnákat, plusz a meglévő skillekhez új rúnák jönnek...
  • who am I 7
    #67502
    Ja, lehet 8 is na mind1, majd kiderül..
  • WhiteStar
    #67501
    oda az van írva hogy 'várható'. szóval, bármi lehet még az a 9.9k
  • who am I 7
    #67500
    Ha nem haragszol én nem süllyedek annyira méllyre, hogy személyeskedjek

    Ha livekodokon lesz jó árasítva, akkor talán.Bár azért 9.9K a cd galaxisban nem vészes, azt hittem 13-14k lesz, ahogy említették előbb az originalt.
  • horpeti
    #67499
    Level 70es karik lesznek uj skillekkel?
    Remelem a dh is jo lesz/marad.
  • mikromanus
    #67498
    40 ojró = 40 USD lesz az ára a kiegnek. A dobozos verziók ezért lesznek olcsóbbak. Ha ennyiért nem veszed meg, akkor így jártál. Nem fogsz hiányozni. (Hm, megint megvillantottam szociálisan érzékeny oldalamat? )

    A para 2.0 és a loot 2.0 (+gondolom a skill változások és a loot run) bejön patchként. Minden más a kiegben lesz csak. És nem lesz fizetős. Csak egyszer fizetős.
  • who am I 7
    #67497
    6-7k-ért megvenném, de mivel ez viccnek is rossz, hogy 1 kar meg 1 act ugyanannyiért akarják mint 5 kar 4 act, szóval rám ne számítsanak.A hülyének is megéri
  • WhiteStar
    #67496
    nah közben rátaláltam, érdekesnek tűnik, viszont az szomorú hogy 1 karakterért + 1 actért annyit ki kell pengetni mint maga az alapjáték volt megjelenéskor. remélem megéri majd o/
  • Vadnokedli
    #67495
    Én úgy tudom a várható ára : mint D3 konzolos érkezésekor 13-14 ezer kb. Tehát annyi mint az alap játék. (vagyis mostanság már megvan 7,5 / 8,5 körül a D3)
  • WhiteStar
    #67494
    loot 2.0? jó pár hónapja nem foglalkoztam dioval sajnos, magyarázat követelek :D
  • gerey
    #67493
    Fizetős, árat még nem mondtak. De a loot 2.0 és paragon 2.0 patchben jön, ingyen.
  • WhiteStar
    #67492
    dio 3 uj kiegje fizus lesz? vagy patchként érkezik? tudni valami konkrétat erről?
  • Vorrhess
    #67491
    Úgy fél óra stream nézés után ez bizony nagyon várós. Lvl 70es barbit néztem ,hát torment nagyon kemény lesz. Remélem Ah bezárás után kicsivel már érkezik :)
  • eXequtoR
    #67490
    Ez bizony fincsi lesz !

    http://www.twitch.tv/datmodz
  • gerey
    #67489
    Friends and Family Beta Test Underway:
    "Reaper of Souls Closed Beta Coming Soon"
  • horpeti
    #67488
    Én szeretnék bossozni, de softcoreban. Nem volt lehetőségem korábban hellfire ringre gyúrni. :)
  • unusual
    #67487
    unusual#2676 aki úgy gondolja..... ;)