78965
  • Lammer
    #67566
    pont ez zavar "minket" is (mar az a keves emberke akivel nyomom coop rendszeresen)
  • csuuzli
    #67565
    digitálisan lehet ce-t venni? vagy aki digitálisan veszi az kap ilyen szárnyat vagy mit?
    mikor lesz preorder?
  • sata75
    #67564
    ja, jó, hogy nem lesz Ah, de ez a acount bondos dolog egy kicsit zavar. már most. mi van ha kiesik az arany fogpiszkáló ami nekem nem kell , de szívesen odaadnám Vér István barátomnak? azért ez nálam romboló hatású.
    (persze attól CE-tveszek...:))
  • Zenszkij
    #67563
    Ez igaz. Kell kereskedés, de az ah nagyon személytelen volt. Meglássuk mi lesz.
  • horpeti
    #67562
    Na majd meglátjátok, hogy most se fog esni. :DDD
    Bár nyilván esik, és ha nem lesz AH, akkor is lesz kereskedés. Tehát valahogy ki kell súlyozni. Mondjuk ha a Legendet eleve nem lehet kereskedni, akkor az már egy jó pont! Igazából akár mindent tehetnek soulboundra, csak akkor nincs közösségi élet.

    Azért a kereskedés nagyon fenntartotta ezt az egész dolgot. D2, D3ban is.
  • Zenszkij
    #67561
    Ez a tuti esni fog, idő kérdése a lényeg, amivel nagyon egyetértenék. Mert eddig az volt, hogy játssz, mert tuti nem esik....játssz tovább, akkor se esik. Végy goldot, go AH, és megvan a cucc. Szerintem most fogják kiadni a DIABLO 3-at. Eddig csak bétáztunk...
  • SLICK
    #67560
    hát nyilván tévhit, hogy első héten übergearre tesz szert valaki. :D
    Emiatt tuti fognak még sírni az emberek, hogy nekik még miért nem esett. De nem is az a lényege, hanem hogy mostmár tuti esni fog csak idő kérdése... Legalábbis ez az én meglátásom. :)
  • horpeti
    #67559
    Legalább mindenkinek lesz egy jó karija a "végére". Mint ahogy nekem is sikerült. :D Aztán most lehet élvezni az erős karit. A kiegben újra gyenge lesz és rengeteget kell játszani, hogy újra jó legyen.
    Azért nem hiszem, hogy 1 nap játékkal majd topkari lesz, max ha nagyon szerencsés valaki. Biztos nem úgy irják meg, mert évekig akarják, hogy játsszunk.
  • Gabor032
    #67558
    1.3 milla dps 1 nap játékkal pff
  • Gabor032
    #67557
    Szerintem már most be lehetne zárni az ah-t láva hogy milyen cuccok esnek a kiegben eladni már úgysem lehet semmit.
    :)
  • SLICK
    #67556
    Ha valakinek van kedve csatlakozhat hozzám/hozzánk egy paragon szintezős farmba. Jelenleg lvl 85 vagyok a barbárommal, de kellenek még társak, hogy az XP bónusz miatt gyorsabban menjen a dolog. Act 1-en a szokásos helyeken körözök, szóval bárkit akit érdekelne a dolog szivesen látom és fogadom a partyba. A lényeg hogy legalább unbuffed 150k dps legyen és MP6 ne okozzon gondot, bár ha sokan vagyunk akkor nem lényeges.
    ja és SC-ben :)

    aláírásban a Battletag-em, de akik már rajta vannak a partner listámon is jöhetnek :)
  • TurboX
    #67555
    ejj, csak most nézem :
    izbekk! :D

    így már nosztalgiából is kötelező lesz előszedni a sorc... izé wizardot:)
  • cleric
    #67554
    A launcher rámüzent, hogy "PTR available". Mi van most a PTR-ben? Nem tudok most belépni, mert telót cseréltem és a régi authenticator van még rákötve az accountra.
  • TurboX
    #67553
    jelenleg f&f (bár magyar már kapott kulcsot), év végére tervezik a zárt bétát aminek a vége felé (zárás előtt) már mindenkinek lesz ahogy azt megszoktuk
  • setuh
    #67552
    Akkor gondolom rohadt szerencsesnek kell lenni,hogy bekerulj a betaba,biztos nem akarjak,hogy sokan raunjanak mar megjelenes elott.
  • TurboX
    #67551
    azért az durva hogy a kieg. teljes tartalmát belepakolták a bétába (a csúcsgórét leszámítva)

    a "szerencsések" megunják mire megjelenik:)

  • unusual
    #67550
    ROS kulcsot mindenkinek! ;) Nekem eddig stream-ek alapján nagyon bejön. ;)
  • Sunrider924
    #67549
    Mikor az uj wow kieg kapcsan meghalottam hogy oda meg beteszik a lifestealt hat majd lehidaltam, egyre erosebb az erzes bennem, hogy odaat a blizznel nehany jatektervezonek teljesen elment az esze ezekkel a keresztbe tarsitott frencsajz elgondolasokkal. Kivancsi vagyok mikor fogjak oda vissza atemelni a karaktereket(monkot ugyebar mar atvittek a wowba kar hogy me gkozelitloeg se ugyanaz az elmeny...)
  • Lammer
    #67548
    NA, kicsit neztem Kongort... szerintem sikerult mar most elernie, hogy a legendas kesztyut ami egy orat ad a shrinehez(!!!) a veglegesben lenerfeljek... -.-
    kapott hozza empoweredet meg speedet es mehet a permahorse(+idotartamos runa) bug... (+gearjen meg paragon bonuszbol is rakott tuti -%CDt)

    kesztyuert mar elore kar, tuti nerf lesz...
    ami viszont tetszik, hogy Ice climbers (vegre) kapott freeze immunitast :)
    (ravenfrost any1? :)
  • eXequtoR
    #67547
    Valóban. A diablóba mindig is az volt a lényeg, hogy méterenként 1 hiteljenek. Ez aztán vissza adja a régi érzést... ja várj.. vagy WoWosítanak egy klikk oszt kill játékot? Sebaj.
  • Daell Drow
    #67546
    Miert baj ha szenvedni kell egy kicsit? En mai napig vissza sirom a tavaly majusi inferno nhezseget.
  • SLICK
    #67545
    szenvedős lesz itt minden már :|
    tuti lesz még itt jókora elégedetlenség a későbbiekben
  • Systore #67544
    ahogy elnézem wizard szenvedős lesz :DD
  • mikromanus
    #67543
    A kieg bétája alapján nem érdemes tartogatni. Marquese meg imperial kavicsok potyognak. Gondolom páran mentenék a menthetőt.
  • arkantosz72
    #67542
    mi lett az ah-ba a gemekkel?az emeraldon kivül mind 17 mill? ez valami vicc?
  • Daell Drow
    #67541
    Igen nagy valoszinuseg szerint, hivatalossan sose mondtak ki. De tobbszor utaltak ra hogy tobb is lehet ha sikeres marad (akar 3-4 sem lehettlen idovel), na meg a nyaron kiszivargot ros anyagokbol, az ending videoban eros utalas volt a kovetkezo boss-ra, ezzel egyutt a ros utani ujabb kiegeszitore.
  • Carmang
    #67540
    Egyébként is, valamikor a nyáron csináltak egy felmérést, hogy a legnépszerűbb skillek/rúnák aránya kasztonként jóval 10% alatt van, és örültek, hogy mekkora jól sikerült nekik megcsinálni a karakter-diverzifikációt.
  • Carmang
    #67539
    Én sem értem a folyamatos nerfelést. Jön a peccs, kiirtják az aktuális OP buildeket, de 1 héten belül lesz helyettük másik OP build... Nagyszerű.
  • mikromanus
    #67538
    Például van itt is egy egész jó proc rate összefoglaló:
    http://www.d3maxstats.com/?p=procrates&class=barb

    LoH-ra, into the fray-re is ezek a százalékok vannak
  • horpeti
    #67537
    Csodálkozom is egyébként, hogy miért hagyták ilyen sokáig ezeket a dolgokat. Nyilván a vezérigazgató fia Barbár, vagy Wizzard volt, és tartotta, ameddig lehet. :D
  • horpeti
    #67536
    Van, keress rá a gugliban, kihoz sok találatot. Sőt, még olyat is, hogy egyes skilleknél 1 tényleges találatra mennyit ad (pl. területre ható skilleknél találatonként csak a LOH pl. 50%-át adja).
    Pont ma olvastam is egy ilyen oldalt.
  • Vadnokedli
    #67535
    Az-az? Következtethető hogy ha talál a hit akkor kapok életet. De erről van valahol egy részletes leírás?
  • SLICK
    #67534
    Life On Hit
  • Vadnokedli
    #67533
    Mi az a loh(Shadow power nélkül én halott vagyok... ha nem ad életet a továbbiakban.. :D)? Nekem 1-1hand x bow van szerencsére.
  • horpeti
    #67532
    Ja majd kiderül. Ha valamit elcsesztek, a játékosok 99%-a úgyis azt fogja nyomni. :D Akkor meg herélnek.
    Mondjuk nyilván a teszt időszak is azért van.
  • Zenszkij
    #67531
    jól emlékszem, hogy két kieget ígértek?
  • Sunrider924
    #67530
    A blizzard elmerte a farkat, mert allandoan arra kattog, hogy valasztanod keljen a dps/resource regen kozott. Ehez kepest a jatekosok talaltak 2 olyan buildet is aminek vegtelen resource regenje van, gyakorlatilag nem fugg "semmitol" hogy mennyi ideig akarsz archonba maradni(nem AP fuggo) vagy berserker-be(nem fury fuggo ha jol csinalod).
    Azt hogy milyenre sikerul kiegyensulyozni a karaktereket majd meglatjuk megjeleneskor, en meg mindig elenken emlekszem, hogy szintezes kozben kihereltek a monkom boon of protectionjet, pedig az mar live 2ik napjan volt...
  • SLICK
    #67529
    oké gyengítsenek az OP skilleken, de ne használhatatlanok legyenek. Azért a nerf és használhatatlanság között nagy különbség van. Engem ez ami nagyon zavar.
  • mikromanus
    #67528
    Azt akarják, hogy a többi skill és a skillek többi rúnája is használható és megfontolandó választások legyenek. Ehhez meg a nagyon kedvelt és OP skilleket jó eséllyel át kell alakítani. Mondjuk a rapidfire-ig még nem jutottak el a munkában a dam buffját elnézve. :)
  • Lammer
    #67527
    jaja, igy lehet loht meg regent halmozni ezerrel... HC-n foleg... :S